Internet probléma

Szerző: jumbo, 2009. October 18., téma
Fórum » Szoftver
WAN Miniport hiba végett nem enged csatlakozni a netre a PC-m.
hibakodnak a 651 est irja.
tudna valaki segiteni ebben?????
op:Win7
Hozzászólások: 354
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Sziasztok!

Utóbbi időben lassú a net. ( Oroscom) 60mbps helyett csak 20mbps-el tudok tölteni meg speedtest is csak ennyit mutat. Cseréltem már netkábelt meg újraindítottam stb...
(Modem az fél éve hozták. Router (TP-link) kb 15.000 volt azt meg 1 éve vettük.
Édesanyám gépén is ennyit mérek speedtestel meg az enyémen is.

Felhívtam a szolgáltatót azt mondták vírusos a gépem de az lehetetlen meg amúgy is 1 hete raktam újra+nem szoktam letölteni minden hülyeséget...

Meg hogy van 15 eszköz csatlakozva rá. Mármint telefonok pl haki haverom vagy ilyesmi itt volt és megadtam a jelszót.
De amúgy megnéztem és 2 eszköz van csatlakozva rá folyamatosan az az én gépem és az anyámé.

Szerintetek mit tegyek?
0
0
0
0
💬 2
Bronson avatar
@GabZkp10: Szerintem elso lepeskent probald ki hogy csak egy forum temaban posztolod ugyanazt a problemat 🙃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Néha a bal alsó sarokba kiírja a gép "jelenleg offline állapotban vagy" ilyenkor lelép a netről de eltelik 3-4 mp és visszacsatlakozik és jó...
Ez egy Asztali PC és netkábel bevan dugva nem wifiről megy.

Miért írhatja ki?

A Net driver a legfrissebb.
0
0
0
0
💬 1
BenjaminHun avatar
@GabZkp10: Hiba valószínűleg a szolgáltató felől keresd. Hívd fel őket és jelentsd a problémát!
0
0
0
0
no avatar
Valakinek van Telekomos internete? Nekünk 1000mbit csomag van, a Router egy Sagemcom F@st 5670 ha minden igaz, torony...

Speedtest minden rendben, de játékoknál néha előfordul a hirtelen ping ugrás, CS:GO-nál 13-14 alá sosem ment még a pingem (átlagosan 15-17 szokott lenni), de van hogy azt látom hogy nől, nől és van mikor 30.. vagy több.. Az R6-ot fel kellett adnom a folytonos "Jitter" "Latency" problémák miatt.. volt hogy hirtelen beakadt a játék, nézem a tabot és 350-es ping... utána megy, majd megint akad stb stb. De van hogy teszem azt 3 óráig szépen megy. Múltkor a Division-t játszottam, és ott is írt valami olyant hogy gyenge a kapcsolat az anyaszerverrel vagy mi, de az utána eltűnt. Régen ilyesmi gondjaim nem voltak, a régi Telekomos/Inviteles Routerrel, pedig a net is valószínűleg sokkal gyengébb volt.
0
0
0
0
💬 1
Default avatar
@Blade890: Hasonló gondom nekem is volt pár éve (Telekom) Hívtam őket, jött is a szerelő másnap majd 10 perc után közölte hogy a tetőn lévő kábelt valami megrágta, kicserélte, jó lett.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! A tulajdonságoknál a hálózati profilt "nyilvánsora" vagy "magán"-ra érdemes tenni?
0
0
0
0
💬 5
visor261 avatar
@Blade890: csokis vagy citromos fagyit vegyek?
0
0
0
0
no avatar
@visor261: Ennyire nyilvánvaló lenne? Én rengeteg helyen néztem utána, mindenhol mást mondanak róla..
0
0
0
0
visor261 avatar
@Blade890: 1 nem montad hogy neked mi kell így nehéz megmondani mi "érdemes"
2 nekem elég világos hogy mit állít be:[LINK]
0
0
0
0
no avatar
@visor261: Akkor magán, otthoni hálózatról van szó egyébként,. Csak nem tudom, mennyire befolyásoló, tűzfal, defender stb szempontokból, hogy egyik másik nem terheli-e jobban a gépet.
0
0
0
0
visor261 avatar
@Blade890: a terhelés amit az ad jelentéktelen
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Idén lett új internetünk, Telekom 1000mb/s, úgy tudom üvegszálas.. Router: Sagemcom F@st 5670

A probléma idén kezdődött, a Rainbow Six Siege játéknál.. A játékban a pingem sem volt éppen a legjobb (30-50 között ugrált), de a legnagyobb probléma az volt, hogy egy darabig nagyon szépen megy a játék, aztán teljes beakadás pár másodpercig.. utána lent írja is hogy "Jitter" "Latency" "FPS".. Majd fordulok kettőt hármat, és megint teljes akadás.. És ez így megy amíg ki nem lépek. Van hogy 1-2 meccsen semmi probléma, de utána megint jelentkezik. Eleinte gondoltam hogy a gépem már kevés hozzá, megtelik a memória. Aztán lett most bőven pár újítás, gép is újra lett telepítve.. De ugyanúgy maradt a probléma. Gondoltam rá, hogy az Ethernet kábel gyenge, ezért beszereztem egy Cat6-ost, amit a PCX ajánlott, de nem segített sokat, sőt.. semmit. Csináltam most egy Digi sebességmérést, remegés: 1, válaszidő: 9, Letöltés: 947.7 Feltöltés: 867.5. Itt közben 3 Telefon van rajta, az én gépem és egy okos TV. A router amúgy fél méterre van a gépemtől. Problémák egyébként már a bekötés óta vannak, sokszor szakad meg random a Wi-Fi kis időre, akár többször is egymás után, de más problémát nem tapasztaltam vele. A Routeren az Internet ikon zölden villog, az nem tudom jót jelent-e, illetve a WPS nem világít egyáltalán. Sajnos én nem értek annyira ezekhez :(
CS:GO-n szintúgy nem megy 14-17 alá a pingem, ott is volt az új nettel mikor 30 körül volt. Haveromnak ugyan ez a csomagja van, nála van hogy 9-es csak a ping.. Valakinek van ilyen internete, esetleg tipp hogy miért megy el sokszor a Wi-Fi, Miért hülyül meg egy idő után az R6? A régi gyengébb nettel, szarabb routerrel nem volt ilyesmi gond.
0
0
0
0
💬 7
xCube avatar
@Blade890: Szervusz!

Milyen vonalon csatlakozik a modem a hálózatra?
0
0
0
0
no avatar
@xCube: Szia! Hol tudom ezt megtekinteni? Nem értek hozzá nagyon..
0
0
0
0
xCube avatar
@Blade890: Azt kéne kideríteni, hogy az üvegszálas bekötés végétől a modemig milyen és mennyire öreg kábeleken zajlik a kommunikáció.
0
0
0
0
no avatar
@xCube: R18-SCA
0111000223
L=80m
Ez megy bele a modembe alul, a kis matricáról ezeket tudtam leolvasni. Fentről van lehozva, mi sorházban lakunk... Ez a kábel biztosan nem mostani, mivel tavaly festettünk, és a festék nyomok is rajta vannak... Ez az új net csomag pedig idén óta van, előtte is telekomos netünk volt.. Hogy milyen, azt nem tudom de a router az egy Sagemcom F@st 5655v2 volt. Azzal nem nagyon voltak problémák, de amióta ez van, sokszor megy el kis időre a Wi-Fi, vagy R6-ban egy idő után óriási növekedés van, és amit írtam feljebb... Latency, Jitter, Fps.. Írja lent a játék az akadások után, és ránéztem a scoreboard-ra és bizony volt hogy 190-350 is volt a ping ott. De ilyen internettel szerintem az 50 sem normális...
Driver frissítést megcsináltam, Realtek oldaláról leszedtem hozzá az idei legújabbat Win10-re, de az sem segített, reseteltem is már többször, videók alapján is probáltam gyorsítani, ügyködni valamit de ugyanaz. Alapvetően jó az internet, csak főként a Rainbow ami frusztrál...
0
0
0
0
xCube avatar
@Blade890: Akkor ez nem a kábelezésen múlik. A modem nem melegszik? Szabad helyen van? A modem firmware friss?
0
0
0
0
no avatar
@xCube: nem melegszik, hát a földön van az asztalom mellett, estére szoktam valamit elé tenni hogy ne villogja be a szobát, de alapvetően nyitott helyen van. A firmware frissítést nem tudom, hol tudom ellenőrizni.. Beléptem a Telekomnál a Router beállításokba, de a Device info-nál nem találok ilyent, sem a maintenance fülnél.
Restart Gateway, Factory Settings.. ezek vannak az utóbbinál, a gyárira már próbáltam tenni. Lehet jobb lesz kihívnom egy szakembert
0
0
0
0
xCube avatar
@Blade890: Igen, a legjobb megoldás az lesz. ha beszélsz velük. Én első körön beszélnék a technikai ügyfélszolgálattal és elmondanám nekik a problémát.
0
0
0
0
Buddha avatar
Szép napot.80 megás netem van,de csak 650.700 kB/s tölt vissza,mi lehet az oka?
0
0
0
0
💬 1
BenjaminHun avatar
@Buddha: 80 mega felfele?
Ha torrent a vissza töltés akkor az nem probléma nekem eggyivel tölt vissza néha néha fel megy 1 megára
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Sziasztok. Egy olyan problémám lenne, hogy a google chrome bezárja magát. Elég, ha a billentyűzeten lenyomok egy betűt, vagy ha az előzményekből keresek ki valamit, akkor pár másodperc után bezárja magát.
Szerk. : Töröltem az összes keresési előzményt,bővítményt,könyvjelzőz. Egyenlőre nem csinálja. 😃
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@zsiroslangos: Event log elárulna egy két dolgot mi történt amikor bezárta magát. Ahogy gyorsan utánajártam másoknak is hasonlóan sikerült megoldaniuk a problémát mint neked 😃 Felhőből egyébként vissza tudod kérni őket(?), vagy utána is egyből elkezdi ezt az anomáliát?
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@LordSzalko: Bekapcsoltam a szinkronizálást,így visszakaptam a felhőből mindent. Egyenlőre nem csinálja,ha lesz változás akkor írok.
0
0
0
0
Booker avatar
Üdv.
Adott egy USB-s Wifi adapter (TP-Link TL-WN725N) Win 10 Pro van fent.
Mindenhol ahol csak tudtam ki van kapcsolva az automatikus csatlakozás a nethez,
és még is mikor betölt a win10, 2-5 perc után csatlakozik a nethez. Miért van ez?
0
0
0
0
💬 7
no avatar
@Booker: Saját kezelőprogramjában intézed vagy a windows-al oldanád meg? Próbáltad a másik verzióval?

Amikor automatán csatlakozik mégiscsak, nézd meg hogy az újracsatlakozás akkor is üres-e vagy visszaállította magát automatára.

Ha visszaáll automatára akkor :
If you untick "connect automatically", the network profile won't be saved. To reconnect to the network, you have to untick it again, press connect and enter Wi-Fi password.
- egy próbát megér. Logikátlan nekem, de hátha.
0
0
0
0
Booker avatar
@Palanova: windowsba nézem, a win10 felismerte az eszközt, igaz más néven, de látja.
Mindig ki van kapcsolva az automata csatlakozás, mindenhol. Nem lehet esetleg a Modemben valami?
Ez egy 4G-s LTE simkártyás modem, amiben egy Telenoros adat alapú sim van, ez a modem szórja a wifi-t.
Alcatel MW40V a modem típusa. egyszerű nagyon de nekem megfelel.
0
0
0
0
no avatar
@Booker: Próbáld meg a tp link saját driverét és programját telepíteni és azzal megpróbálni használni...
0
0
0
0
Booker avatar
@Palanova: Felraktam CD-ről a drivert. Csak drivert tudtam installálni, más programot nem (neten majd keresek) De ez sem oldotta meg. Lehetséges hogy valami külső/egyéb szoftver miatt csinálja ezt. Pl: Steam, Battlenet, Wargaming.net ezek esetleg?
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Booker: Ha nem találsz megoldást az segíthet hogy mikor kell a net csak akkor van bedugva az USB Wifi adapter. Egyszóval mikor kikapcsolod a gépet utána kihúzod az adaptert. majd ha indítod a gépet így esélye sem lesz a netre csatlakozni, csak amikor te újra bedugod az USB-be az eszközt.
0
0
0
0
no avatar
@Booker: Nem, az említett programok ebbe nem szólhatnak bele.

Sajnos nincs más javaslatom.
0
0
0
0
Booker avatar
@Palanova: Palanova és reszler112233 köszönöm mindkettőtöknek hogy segítetek nekem
0
0
0
0
Ayistion avatar
Valaki tudna ajánlani normális Wifi adaptert pchez? Jelenleg egy TP linket használok, ami folyamatosan eldobálja a jelet, és CS:GO közben ez rohadt idegesítő, mikor lecsatlakoztat a játékból, mert hogy nincs net. Ha más megoldás végül nem marad, átfúrom a falat a f*szba, és behúzom a kábelt. 😃
0
0
0
0
💬 10
no avatar
@Ayistion: Ez a jelenség adódhat szimplán abból is, hogy a Windows játszik az USB-s eszközzel energiatakarékosság céljából. Először javaslom járj el ez alapján: [LINK]
0
0
0
0
Ayistion avatar
@LordSzalko: Eljártam, kíváncsi leszek lesz-e változás, majd updatelem itt a kommentet. Köszi. 😀
0
0
0
0
Ayistion avatar
@LordSzalko: Nem nyert a beállítás, ugyan úgy elba**a a jelet...
0
0
0
0
no avatar
@Ayistion: Mikor eldobja a jelet megnézted, hogy nem e túl forró maga az adapter? Előfordulhat az is, hogy túlmelegszik. Mi az adapter pontos típusa? Az alapján utána lehetne nézni pár dolognak.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@LordSzalko: TP Link TL-WN721N_TL-WN722N a típusa, de nincs túlmelegedve. Egy gagyi olcsóság, itthon találtam még bontatlan volt, az új géphez kellett valami megoldás.
0
0
0
0
no avatar
@Ayistion: Hát nem mai darabok. Igazából kettőt soroltál fel, de mindkettővel volt dolgom anno, egyik sem volt nagy szám de tudták a dolgukat. Mai modernebb rendszerek mellett simán felléphet driver probléma is akár és még lehetne sorolni őket. Szóval próbálj meg hozzá egy frissebb, vagy külsős drivert telepíteni.
Viszont, ha a kábelt egy egyszerű fúrással át tudnád vezetni a gépbe akkor inkább azt a műveletet javaslom mert bármiféle gányolás nélkül elvégezhető és az a legegyszerűbb és legbiztosabb csatlakozási forma 😃
0
0
0
0
Ayistion avatar
@LordSzalko: Mindenképp meg fogom oldani most már valahogy hogy kábel legyen, mert egyszerűen kiéget ez a neteldobálós sz*rság. 😃
0
0
0
0
no avatar
@Ayistion: De lehet más oka is, mint a rossz adapter.
Lehet hogy a wifi van rosszul beállítva, vagy a térerő gyenge...

Én egy Linksys dualband wireless usb-n network adaptert (model number: wusb600n) használok ha kell, és az rendben teszi a dolgát amikor kell.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@Palanova: A térerő az maxos, a wifiről nem szeretnék beszélni, mert az egy mocskos telekom kókány, én meg rohadtul nem értek hozzá.
Csinál olyanokat hogy olyan szinten belassul a net, hogy 480p-ben nem tud lejátszani egy youtube videót, de ha bekapcsolom a tv-t, akkor utána simán megy normál sebességgel a net, és betölti a videókat a legnagyobb felbontáson is.
Egyenlőre megpróbálom LordSzalko által linkelt dolgokat.
0
0
0
0
no avatar
@Ayistion: Extrém esetben a telekomos wifit le lehet kapcsolni és beüzemelsz egy saját routert mögé amit te konfigolsz, lehet hozzáértőbben, mint a telekomos tette...pl megnézni a meglévő wifik csatornáját és üresre kiosztani a sajátodat - interferencia elkerülése miatt, stb...
0
0
0
0
GabZkp avatar
Szisztok.

Olyan problémám lenne hogy tegnap ahogy hazaértem nem volt net. Cisco modemünk van. Négy led világít folyamatosan. Power, US, DS, Online. Már újraindítottam meg reseteltem meg minden alap dolgot kipróbáltam. Hívtuk a szolgáltatot majd jövőhéten ránéznek... Esetleg tudtok valami megoldást? Nincs IP cím vagy mi a fene azt nem mutatja. Van még egy routerünk egy TPlink ott minden úgy világít ahogy kell. Már kábeleket is kicseréltem stb..

Előre is köszi! 😀
0
0
0
0
💬 3
Puffin avatar
@GabZkp: Közvetlenül a modemre dugod a gépet úgy van net? Az ötödik led a modem és a router közti kapcsolatot jelzi. Lehet hogy a router halt le.
0
0
0
0
GabZkp avatar
@Puffin: Megpróbálom!
0
0
0
0
Puffin avatar
@GabZkp: Na úgy működik?
0
0
0
0
Payphoner avatar
Sziasztok!

Adott egy Huawei HG8245H router. Most bővítettünk 100-as netre. 2 problémám van vele. Az egyik hogy csak és kizárólag 1db eszközöm jön rajta a 100/50 az ipaden. Közben az ugyan olyan hardverrel szerelt iphonon csak 50/50 van, de amúgy egy másik eszköz sem tud többet csak az ipad. A másik probléma hogy naponta 1x fogja magát a router és hirtelen csak egy csíknyi jelre van tőlem a wifi. Ha mellé megyek is csak 1 csík az egész, es nem lehet rácsatlakozni. Rányomsz egy ideig gondolkodik majd ledob. Viszont az ipaden továbbra is van net. Ha lecsatlakozok az ipadel a wifiről majd vissza akkor megint van net mindenhol. A másik ami segít ha újra indítom a routert. Szerintetek mi lehet a probléma? Valamit át kéne állítani a beállításokban? Még egyszer sem léptem be, a gyári jelszó és név van rajta amit a telekomosok állítottak be.

Köszönöm előre a segítségeket
0
0
0
0
💬 1
cszolee79 avatar
@Payphoner: Használj saját routert, ezt meg állítsd switch módba (ha van ilyen opció). Ha nincs akkor állíts be DMZ-t a saját router felé.
Ha csak 100-as a net akkor Mikrotik hAP ac lite, esetleg hAP ac^2, az gbiteshez is jó lesz később.
Szerk: vagy cseréltesd ki a T-vel. Hátha az új jobb lesz 😀
0
0
0
0
KERKO avatar
Sziasztok, az a problémám, hogy egy routeren vagyok a barátnőmmel amíg az ő feltöltése 90mb/s addig az enyém 2mb/s (az ő számítógépe jóval gyengébb) próbáltam már, hogy a fő internetkábelt dugom be, speed testen csak a letöltésem változott 90mb/s-ről 260mb/s-re míg a feltöltésem változatlanul 2mb/s-el kullógott, barátnőmnek routerről 90mb/s a letöltése és 81mb/s a feltöltése. Létezik hogy valami le lenne korlátozva a gépemen gyárilag, mert én semmihez nem nyúltam. Köszönöm a válaszokat
0
0
0
0
Ayistion avatar
Halika.
Nem tudom hogy ez mennyire megszokott "hiba", vagy hogy egyáltalán hiba-e, de remélem valaki tud róla valami okosságot mondani. 30Megás netem van, és a számítógép asztalomon van a Router, mellette 2 hangfal és a monitor. A Routerre kábellal csak az xboxom van rádugva semmi más. A laptopomat kábel nélkül használom, úgy csatlakozok fel Wi-Fi-vel, és ha az asztalon van a laptop, a net tökéletesen működik, valamit ha kábellal dugtam rá akkor is. Az asztalomtól kb 3.5-4 méterre van az ágyam, és ha befekszem este hogy youtubezzal kicsit laptopon, akkor kb egy 3-5 percen belül "meghal" a net. Konkrétan a YT videókat 480ban nem tölti be, míg ha az asztalon van a laptop 1080ban nézem, valamint az oldalakat is hulla lassan hozza be. Ha kihúzom a tápot a routerből majd visszadugom, akkor megint jó lesz pár percre és megint meghal. Ha viszont vissza megyek az asztalhoz a laptoppal, akkor meg jól működik a net. Valaki találkozott már ilyennel esetleg? Lehet hogy kezd megsülni a routerem? Vagy milyen hibára kellene gondolnom?
0
0
0
0
💬 3
CsocseX avatar
@Ayistion: Hát, érdekes. Próbálkozhatsz esetleg a router beállításoknál másik szórási kanálist beállítani, (ha panellakásról van szó, akkor könnyen bezavarhat egy szomszédos router) de a problémád igen csak drasztikusnak tűnik, szóval én a helyedben feltennék próbára egy másikat. (új routert) Ez a szórásos árnyékolás ennyire azért nem szokott durva lenni, bármennyire is zavarjon be egy szomszédos, azonos kanálisra állított eszköz.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@CsocseX: Nem panel lakás hanem családi ház, és a szomszéd háza legalább 10 méterre van, szóval szomszédos router nem zavarhat be. Még arra gondoltam hogy az Xbox kontrollere zavarja be, de távolabb rakva a routertől sincs semmi változás. Egyébként az a roppant érdekes hogyha mobilon vagyok wifiről ágyból nem laptoppal akkor meg jó. Konkrétan fogalmam sincs hogy mi a hiba, és túlságosan nem is értek hozzá hogy őszintén megmondjam.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Ayistion: Esetleg lehet, hogy a laptop wifi modulja haldoklik. Másik telefonnal/laptoppal is próbáld meg, nekem is volt hasonló lapossal, egy wifi modul driver frissítés megoldotta a gondot. Ha így is fennáll a gond, próbáld meg egy másik routerrel. Esetleg, ha értesz hozzá, állítsd vissza a routert gyári beállításokra, lehet valami a sugárzásnál mászott el.
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
sziasztok lenne egy kis problémám már kozel 2 és fél honapja tart

régen 50/15 ös netünk volt ami ment is 35-42/15 el ez mondjuk meg jo volt de ha öcsém és en is jatszotunk akkor mar voltak néha gondok na meg a letöltés.

utána lett lehetőség 100/25 re felmenni eltunk is a lehetőségel de azota csak bajok vannak az első router amit kihoztam meghalt 2 hétre ra kiderül hogy egy mar leszereltett tettek hoztak hozzánk zte zxhn h368n
jelentettem kicserélték után 3 hetig semmi gond nemvolt a nettel csak a wifi állandóan megállt csak ugy netezel es hopp nincs net ezt mar többször jelentetem mondtak ne. tudjak mi lehet után a netünk csak ugy 100 rol lement 49 re aztan meg 65 most 70 en megy kicserélték a foldszint és az emelet kozott a vezetéket de ugyan ezt csinalja 2 nap es bontja a kapcsolatot csak ugy magától es megint 70/25 lesz

kerdeze. egy igy normális a szerelő azt mondja hogy túl messze vagyunk az elosztotol
0
0
0
0
💬 3
Manyik75 avatar
@Van Helsing 25: Szia!
Szerintem nézz körül a hardverapron valami jobb használt router után.
D-link, esetleg TP-linket nézz vagy valami márkásabbat.
Nekem d-link van már rég és nincs bajom.
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
@Manyik75: vennék én szivesen de a telekom azt mondta akkor nemlesz se net se tv mert csak az ö router ükkel megy mással nem
0
0
0
0
Manyik75 avatar
@Van Helsing 25: Én is Telekom ot használok.
Huawei ruter az csak a tv+a d-link router.
Lényegébn átjön rajta.
A d-link van a gépen es a wi fi is azon jön
0
0
0
0
almos avatar
Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy 2 napja, ha bezárom a Chrome-ot, akkor mikor újra megnyitom bejelentkezve maradok a böngészőbe, de minden weboldal kijelentkezik, újra kattintgatni kell, hogy bejelentkezés stb. A felhasználóneveket és jelszavakat megjegyezi, de nagyon bosszantó, hogy mindenhova külön-külön újra és újra be kell jelentkezni minden programindítás után.
Nem tudom valaki tapasztalt-e már hasonlót.
Bármi ötletet, tanácsot elfogadok. Nem akarok emiatt Mozzillára váltani.
Előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat.
0
0
0
0
lived avatar
Sziasztok
Nem tudom hogy jó helyre írok e, de segítséget szeretnék kérni.
A saját internetemet megoszottam itt a házban ahol lakok.
Sajnos vannak akik visszaélnek úgy mond ezzel és orrba szájba töltögetnek. Amikor én vagy valaki más akar csinálni valamit a neten egyszerűen nem tudunk haladni úgy belassul a net.
Van olyan lehetőség hogy a wi-fi-t letudjam korlátozni konkrét eszközökre? Gondolok itt arra, hogy pl. az egyik eszközt lekorlátozom hogy a sávszélesség csak egy bizonyos darabját használja. Hogy pl. csak 5kb-val tudjon csak netezni.
Köszönöm előre is!
0
0
0
0
💬 3
THEMAX avatar
@lived: Jelszavazd le, és akkor nem mindenki fogja tudni használni, és töltögetni sem fognak.
0
0
0
0
lived avatar
@THEMAX: Le van jelszavazva. Nem arról van szó hogy nem akarok azt hogy ne netezzenek.
Azt akarom hogy csak bizonyos sávszélességgel használják csak.
0
0
0
0
THEMAX avatar
@lived: Jaa, értem.
A router konfigurálásánál van a sávszélesség elosztás (IP QoS), ezt ott tudod beállítani.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Sziasztok, telekomos nettel lenne problémám. Sima UTP kábellel van rákötve a gépre és pár hete néha belassul a net amikor egy másik oldalt beírok akkor vagy lassan tölt be vagy megszakad a kapcsolat. Össze vissza csinálja általában fél perc múlva megoldódik. Csak most egyre többször van ilyen, nem tudom mitől. Windows 7-ről váltottam windows 10-re (mindent lecsupaszítottam) és mielőtt felraktam volna az *** plus-t (mert az gondoltam ettől van) akkor is volt ilyen. Most megint nincs rajta az *** mert montdák hogy az újabb chrome verzió belassítja és még mindig elő szokott fordulni. Malwarebytes-om van de nem talált semmit.

Szerk: Most észrevettem hogy 32-bites volt fent, letöröltem és felraktam a 64-biteset, de lehet ezzel is lesz probléma. Akkor mit tudtok javasolni? Speedtest.net szerint jó minden.
0
0
0
0
💬 8
hashimoto avatar
@Andris18: edblokk akar lenni a ***? 😃
0
0
0
0
Andris18 avatar
@hashimoto: Igen, csak nem tudtam hogy nem lehet leírni, abból is az edblock plusz ami van a chrome áruházában.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Andris18: Nem feltétlen a Chrome vagy az edblock plusz a ludas. Lehet simán az internet szolgáltatás hibája is. Próbáld ki Firefox-al és Edge-vel is. Mindkettőre ugyan úgy van edblock plusz. Ha azoknál is előfordul akkor az netszolgáltatás hiba. Ha viszont azokban jó akkor a Chrome a ludas.
0
0
0
0
Andris18 avatar
@reszler112233: Köszönöm az ötletet, úgy lesz!
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Andris18: Аdblock. 😉 😆
0
0
0
0
Andris18 avatar
@hashimoto: Csaló vagy...
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Andris18: Meg van már egyébként a hiba oka?
0
0
0
0
Andris18 avatar
@reszler112233: Kell egy két nap amíg tesztelem mindegyiken. Most pl. gyorsa a firefox de a chrome is...
0
0
0
0
rajmi566 avatar
Sziasztok, lehet nem ide tartozik de már nincs ötletem hova írjak.
újra raktam a rendszert, mindent úgy ahogy máskor is, de a google chrome-nál ilyen probléma lépett fel hogy,
kép keresésnél hirdetéseket is bedob és a képeket se úgy ahogy az megszokott, illetve ha rákatintok egy képre akkor egy másik oldalra dob be. 😞
köszi előre is a tippeket!!! [img]https://www.kephost.com/image/EPzP[/img]
0
0
0
0
💬 4
reszler112233 avatar
@rajmi566: Csak egy tipp. Tegyél fel egy Adblok Plust.
0
0
0
0
rajmi566 avatar
@reszler112233: megpróbáltam, sajnos nem segítet. de köszi szépen ! 😉
0
0
0
0
Andris18 avatar
@rajmi566: Próbáld meg lefuttatni a malwarebytes t. Van 15napos inygenes verziója. Hátha vírus okozza.
0
0
0
0
rajmi566 avatar
@Andris18: Andris18 egy Isten vagy számomra !! 😊 20 elemet talált ami mind proxy beálítás volt.. és lám eltávolításuk után minden tökéletes!!!
EZER HÁLA NEKED !!! ÉS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SEGÍTSÉGET !!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.

Gyorsabb netünk lett,de a speedtest alapján sem érzékelhető a változás,és
Olvastam,hogy a kábel miatt is lehet,hogy nem tud nagyobb átviteli sebességre.
És az lenne a kérdésem,hogy milyen kábel lenne jó 1000Mbit/s max sebességhez?

előre is köszi 😀
0
0
0
0
💬 8
reszler112233 avatar
@Prumus: Én úgy tudom ahhoz minimum CAT5e vagy CAT6 kábel kell.
0
0
0
0
no avatar
@reszler112233: igen,én is találtam információt erre nézve.
A másik,hogy egy olyat is találtam,hogy
Intel i7 processzor 6MB CACHE (pl.HQ) 2,2GHz, vagy ezzel egyenértékű
RAM: 8GB
SSD meghajtó
Gigabites hálózati kártya
Windows 7, Linux, MacOS

ezt találtam,hogy a 1000nethez hasonló konfi kell,és a kérdésem az lenne,hogy a hálózati kártyát hol tudom megnézni,hogy az mekkora?
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Prumus: AIDA64 képes kiírni milyen hálókártya van a gépben de Windowson belül is megnézhető. Milyen oprendszert használsz?
0
0
0
0
no avatar
@reszler112233: Win 10
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Prumus: Akkor.
Gépház-> Hálózat és Internet-> Hálózati tulajdonságok megtekintése

Itt ki kell írja milyen a hálókártya típusa pontosan.
0
0
0
0
no avatar
@reszler112233: intel ethernet connection 1219-v
Ez lenne az,nem?
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@Prumus: Az az. Nekem is olyan hálókártya vana gépben és az képes az 1000 Mbit/s-re.
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
@reszler112233: Én is pont ezt néztem 😀
Úgy néz ki akkor kábelt kell vegyek és közelebb leszek a valósághoz.

Köszönöm szépen a segítséget 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Elég fura problémám lenne, TS-en beszélgettem két sráccal (játékból ismerem őket), és hülyültünk ott stb, nah és az egyik srác dobott valami linket, amire én rámentem...
És lenyomozta hogy hol lakok, és hogy milyen OP.rendszert használok. Ez még nem is lenne baj, de ez után kb 2-3 percre elment a netem, és gondolom ő szórakozott, mert nem soha nem szokott elmenni. Szóval most gyakorlatilag akkor kapcsolgathatja ki-be a netemet amikor akarja? Lehet-e ez ellen valamit tenni? Vagy kell vennem másik routert? Tudom ez elég furcsa kérdés most, de este hülyültünk ott, és én meg hülye voltam.. 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok olyan gondom van, hogy 100 megás netem van, és pl ma akármit töltök (ilyennel még nem találkoztam), ahol full sok a seeder olyannál is, max 1mb-ra mászik fel a letöltés.. érthetetlen mi lehet.. szolgáltatói hiba??
0
0
0
0
💬 3
hashimoto avatar
@Rammstein32: Csak torrenten van gond? Mert lehet, nem nagyon tolerálja a szolgáltatód a P2P-t, és azért van.. 😃
0
0
0
0
no avatar
@hashimoto: lassan egy éve van 100 megás netem, ilyet még nem csinált.. mi is az a P2P? mit lehet tenni hogy jó legyen? nem poénból fizetek 100 megáért, ez azért idegesítő, és nem csak torrenteknél tetű most nézem, mindennél, ötlet?
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Rammstein32: P2P alapú technikával dolgozik a torrent.
De akkor ez tárgytalan, ha mindenhol lassú. Speedtest.net mit ír? Hozza a kívánt sebességet?

Ilyenkor megpróbálhatod azt, hogy a routert és modemet újraindítod (Ha van gomb/kapcsoló akkor azzal, vagy kihúzod a konnektorból, vársz vele picit, visszadugod.)
0
0
0
0
Maxidrake avatar
Hali nekem magától megoldődott gondolom szolgáltató oldalról csak csináltak valamit 😀
0
0
0
0
tonyo92 avatar
Sziasztok nekem lenne egy olyan problémám hogy ledob néha a netről hálózati diagnosztikánál meg kiírja hogy:
Az Ethernet nem rendelkezik érvényes ip konfigurációval régebben még 20-30 perc után ledobált de mióta ipv6-ot kilőttem és ipv4-et használok azóta már bírja több órát de még mindig néha gondol egyet és szétkapcsol ilyenkor ethernet letiltás aztán engedélyezés és aztán újra tudok csatlakozni.... ha valaki tud megoldást rá kérem írjon előre is köszönöm!
0
0
0
0
Maxidrake avatar
Hali! Nekem olyan problémám lett hogy nem tudok megnyitni bizonyos oldalakat (pl Wikipédia, ncoron semilyen képet) ez azóta lett hogy 30/5 Megásrol 50/15 - lett rakva a netem tls kézfogás pörög de nem tölt be, Windows 10 - en és 8.1 - en se jó. A win7 már nem hajlandó felmenni a gépemre azt nem tudtam megnézni. Kijött a telekomos szervizes, előkapta a Windows XP-s gépet és azzal gond nélkül megyen,de nekem ez nem opció. Mit lehet tenni? Azt mondják nem korlátoznak semmit de akkor miért nem tudom megnézni a Wikipédia - t? Telon viszont megy arról a netről, eddig ipv4 (http) volt a netem most már ipv6 (https) és nem lehet kijavitan azzal hogy törlöm az 's' - t. Visszaírja
0
0
0
0
r2d2 avatar
sziasztok! xbox app-ban az fogad hogy többszereplős xbox-játékok NAT típusa a teredo nem elérhető és kiszolgálói kapcsolat blokkolva mi a fenne ez nem tudok ez miat multizni haverommal valakinek valami ötlet ? egy tplink router van be kötve a modem és a pc között
0
0
0
0
nemvagyokitt avatar
Mi a baja a routernek ha újra kell indítani hogy legyen net? Hallottam hogy a tp routerek néha kifagynak ha túl sok a kapcsolat. Viszont egy firmware frissítés lehet hogy csak rosszabbá teszi ezért nem a legújabb van rajta, de mivel 1 évig működött a frissítés nélkül nemhiszem hogy az volt a baja.
Valaki esetleg hasonló probléma?
0
0
0
0
💬 1
cszolee79 avatar
@nemvagyokitt: Kezd megdögleni, random lehal a dhcp/wifi/routing, kuka és vegyél egy normálisat helyette.
Valami Mikrotik vagy esetleg Mikrotik. Ha az nincs, akkor Mikrotik 😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy a gépem nem ismeri fel az internet kábelt ha a routerről jövő kábelt dugom be. A routeren világit az a lámpa amelyről a gépre megy a kábel, viszont a gép azt irja hogy egy hálózati kábel nincs bedugva, pedig be van. Viszont ha direktben a modemről dugom rá a kábelt, azt felismeri, valamint az internetre is tudok csatlakozni és működik perfektül. Sok fórumon végigjártam már, de eddig sikertelenül. Alaplapom Gigabyte GA-970A-DS3P, Realtek GBE Lan chip-el. Router-em egy TP-Link TL-WR841N. A furcsa az hogy régen működött, de pl. valamikor csak ugy csatlakozott a netre routerrel ha a kábel-t párszor ki-be dugdostam a gépbe. Tudom retardáltan hangzik, de egyszer ki-bedugtam nem érzékelte, ha mégegyszer akkor már igen és internet is volt. Sokmindent próbáltam már, router beállitásait megnéztem/változtgattam, realtek drivereket, stbstb. de már fogalmam nincs mit tudnék csinálni vele, és hogy őszinte legyek annyira nem is értek hozzá. A kábel biztos jó, mert amikor ugyanezt a kábelt a laptopba bedugtam egyből működött is vele, szóval az nem lehet hibás. Tudom, hosszú lett, de ha valaki tudna segiteni valamivel az nagyon jó lenne, valamint ha valamiről print screen kell, akkor szivesen csinálok. Előre is köszi :D
0
0
0
0
ors11 avatar
Sziasztok!

Észrevettem, hogy amióta újraraktam a gépen a windowst (10ről 7esre) azóta a facebookon a search bar-nál nem azt írja halványan, hogy Emberek, helyek vagy dolgok keresése, hanem, hogy Keresés és nem mutassa a nevek mellett a képeket. De most jön az édekes része, hogy nem csak a gépen maradt ilyen a fiókom (mert ha más jelentkezik be, neki normálisan működik) hanem akár laptopról is bejelenkezhetek, még más google fiókon keresztül vagy akár Internet explorert használok akkor se, viszont másé így is megy. Próbáltam alap helyzetbe rakni a chrome-ot, meg nyelvet állítani facen, de semmi.
Előre köszi a segítséget!
0
0
0
0
ors11 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 5
hashimoto avatar
@ors11: Másik géppel próbáld meg, lehet a gépedben a hálókártyának van valami baja.
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@ors11: Én is a hálókártyára tippelek a gépedben szerintem vegyél szerezz bele újat azzal próbáld. 😀
0
0
0
0
ors11 avatar
@Zoli869: Ha jól értem a hálókártya amibe dugod a netes kábelt 😀 (bocs, de úgy néz ki, hogy pont ehez nem értek 😆 ) viszont nekem az alaplapba megy az is, szóval akkor most azt hibás? ( azért is, mert mint mondtam ha jól emlékszem windows 10 en nem volt ilyen probléma, vagy ott is megoldotta volt a speed and duplexes átálítás) egyedül a 7essel problémáztam volt ennyit annakidején is.
Bár ma még nem csinálta, szóval kipróbálok valami online játékot és reménykedem, hogy nem akad le 😃
0
0
0
0
Zoli869 avatar
@ors11:
Ha jól értem a hálókártya amibe dugod a netes kábelt 😀 (bocs, de úgy néz ki, hogy pont ehez nem értek 😆 ) viszont nekem az alaplapba megy az is, szóval akkor most azt hibás?


Így van szerintünk az a hibás esetleg ha meg tudod mondani a hálókártya típusát (melyik gyártótol van) akkor esetleg egy driver frissítés megoldhatja a problémát. 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
@ors11: Ha az alaplapba megy akkor az alaplapi hálókártya. Esetleg másik géppel, vagy PCI-os hálókártyával is megpróbálhatod. Mert ha esetleg csak az alaplapi fosta el magát, akkor még a bővítőkártyás(PCI) megoldás még működhet. 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Amióta win 10 van a gépemen azóta elmegy a net időnként.Jelenleg úgy van megcsinálva a hálózat,hogy a digis modemből egy wifi routerbe megy a net és abból a routerből van tovább vezetve egy másik routerbe,ami dhcp-re lett állítva és ebből a routerből megy a gépembe a net.Az érdekesség az,hogy ha kikerülöm a szobámban lévő routert akkor van net megint,de egy idő után így is elmegy és utána megint vissza kell dugdosni az eredeti állapotba.
Előtte 8.1 volt a gépemen az tökéletesen ment.3 napja ezt a kábelmókolást játszom,de már herótom van tőle.
Valakinek van valami tippje,hogy mi lehet a gyíkja?
(Jelen megállapítás szerint ez a win 10 egy rakat szar,mert lassabb és tele van hibákkal,viszont ha vissza akarnám állítani elvileg elvesznének a dolgaim és csak ez tart vissza.)
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Kérdeznék valamit ha lehet mert ezt nem értem,de lehet csak én vagyok hülye hozzá.
Fiber power 500 nettel miért 20Mbit/s a letöltésem ncore-on?
120-as nettel eddig 14,5Mbit/s volt.
A hálókártyám 1000Mbit/s letöltést bír elvileg
Köszönöm a válaszokat!
0
0
0
0
💬 2
Puffin avatar
@sky83: Állítsd feljebb a kapcsolatok számát a torrent progiban!
0
0
0
0
Manyik75 avatar
@sky83: Hiába van 500-as neted ha régi a hálokábeled...
A 100 -as net felett cat5e vagy cat6-os hálokábel kel.
Így jártam én is az 1000/200-as "T"-s nettel... új kábelt kellett vennem.
0
0
0
0
ANekromanta avatar
Üdv!

https://imgur.com/a/5OWfJ
5 GHz-ra váltás után ilyen lett.
Ilyen internetem van, az egyéb letöltéseknél, pl. torrent kliens/battle.net/gog/steam tökéletesen teljesít de pl. ha youtube-n vagy twitchen akarok élő közvetítést nézni akkor mobil minőségen is egyfolytában megáll és tölt majd pár másodperc múlva megismételi ezt a folyamatot.(Google Chrome/Firefox/Edge-n tesztelve) Modem: Technicolor TC7200 Adapter: ASUS USB AC56

2.4GHz-nél ugyan ezt volt a problémám, kb fele ilyen gyors volt a letöltési sebesség de szintén jól teljesített játékok letöltésénél de twitch/youtube streamek nézhetetlenek voltak 720p vagy afölött.
Mi lehet a probléma?
0
0
0
0
Subaru avatar
Sziasztok, van valakinek bármiféle ötlete erre? Játszok a gépen, közben a házba valaki egy másik gépen elkezd YT-t nézni (akármilyen minőségben) felmegy a pingem játékba 200 akár 300ra, ahogy betölt valameddig a videó, lemegy a ping, ha beleteker a videóba megint felmegy. 50 megás netem van, amit teljes mértékben meg is kapok (6mb/s letöltés). Illetve, van egy másik probléma is, bár ehhez már kezdek hozzászokni, ha teljes sebességgel töltök le, minden más elmegy, Böngésző, Skype, TS, bármi de a torrent nem.
0
0
0
0
DDarkness avatar
Üdv. Van egy Telekomos internetem sima adsl modemmel. 1,9-2MB/s-al tölt le, de, ha rákötök egy routert akkor már csak 1,4-1,5MB/s-al szed. Miért van ez? Lehet azért mert már öreg a router? (TP-Link TL-WR541G) De tervezek venni egy jobb modemet amiben beépített wifi is van ([LINK]), ez megoldaná a problémát?
(A mostani modem: D-Link DSL-360R ADSL2+ Modem)
0
0
0
0
Krissz avatar
Futtattam speedtestet, és szerencsére megvan a 20/2 😀 semm i gond nincs eddig, mondjuk torrent feltöltést nemtudtam még megnézni.. 😞

Még mindig narancssárgán villágít, na mindegy hátha majd helyreáll!

Köszi a segítséget 😃
0
0
0
0
visor261 avatar
Feltöltés nélkül nem tudtad volna ezt megírni 😀
De ha tudod kb milyen sebességed van akkor egy gyors sebességméréssel megnézheted van e valami korlát emiatt vagy csak nem tökéletes a kapcsolat. De ha mégis van valami vagy szeretnél megelőzni valami rosszabbat akkor nyaggasd őket hogy csinálják meg!Spoiler!
Itt is volt mesébe illő net olyan hol volt hol nem, majd addig nyaggatuk őket míg kivizsgálták rendesen és kiderült az eggyik oszlopon lévő állomás beázott vagy mi... azóta jó(egyedül a routerrel volt baj amit már felváltott egy másik és most a kert végében repeater 😃😉
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz coax drót benne, utp benne, táp benne 😃 és ennyi 😆
Amúgy van netem, tudok böngészni, letölteni is sztem, feltölteni viszont nemtudom.

Amúgy így jobban megnézve sárgán világít, bocsi, a DS felirat, pedig kiiskapcsoltam vagy másfél órára 😞

Köszii
0
0
0
0
visor261 avatar
Ha meg nem mozgattad meg mostanában akkor a kábelnek se kellett volna kilazulnia(de azért nézd meg biztos ami biztos 😃😉 és ha szerinted minden rendben a te oldaladon akkor hívd a supportot. Lehet volt egy vihar,baleset vagy valami elszállt náluk...

DS - Hozzád beérkező jel.
US - Hozzájuk kimenő jel.
Nem világít - nem érkezik be jel
Zöld - minden rendben
Sárga - gyenge a jel
Piros - ?
Villog - frekvencia keresése.
0
0
0
0
Krissz avatar
Az mit jelent a modememnél, hogy a DS felirat pirosan világít? (Cisco EPC3208G)
Ezek a LED ek vannak, fentről lefele haladva (jelenlegi állapot):
Power: zöld
DS: piros
US: zöld
Online: zöld
stb...

Nyomtam neki egy restartot, de akkor meg a US volt piros, így felváltva, most fixen a DS piros, mi lehet a gond ?

Köszi
0
0
0
0
no avatar
Amikor 1 hete beszerelték a diginetet, egyfolytában 90-95mbit-et mutatott amikor lefuttattam a programot, 5-10mbit az elmegy a vezetéken, mert meg van osztva, először nagyon gyors is volt, torrentezés max sebességen 10,5mbit/s-el jött minden + CSGO közben töltögetés közben is csak 15 ping körül volt, nem telt el egy hét, és most már épp hogy csak 40-50 mbit/s-et mutat. Ha elkezdek valamit tölteni, random időközönként elmegy a net, nálunk és és akikkel megosztjuk náluk is, hiába veszem le a sebességet, hogy 10.5mbits/s helyett töltse csak 3-mal, ugyan olyan gagyi. Most ha töltök valamit, nem tudom megnyitni a nagyobb weboldalakat mint facebook vagy youtube. Fogalmam sincs, hogy mitől lehet ez. Megoldás valaki? 100/50-es net.

https://www.speedtest.net/result/5340527495.png
0
0
0
0
no avatar
Blade890: természetesen bármikor el tudod távolítani vagy le tudod cserélni másikra.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok (Tudom hogy nem ide tartozik, mert ez nem net problem!)
Az lenne a kérdésem, hogy nekem most Gmail-on nincs profilképem, de tervezek feltenni., és ha felteszek, és pl 1 év múlva meggondolom magam, akkor visszatudom úgy tenni hogy megint csak az a kék bábu látszódjon?
(Tudom hogy ez elég röhejes kérdés, csak én mindent szeretek tudni mielőtt megteszem)
A Választ előre is köszönöm!
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Sziasztok, az lenne a problemam hogy mikor fellepek xbox360 ra es elkezdek multiplayerezni akkor 5 masodpercenkent megszakad a netem, nem dob kj a jatekbol csak 5 masodpercre a connection interrupted-et ir ki utanna 5 masodpercig jo es igy tovabb, ez mar honapok ota igy megy ami miatt keptelen vagyok jatszani... Jatek kozben lemerem a pingem es 200+ ra ugralgat de csakis mikor jatszok, miert lehet ez? Teleconon vagy a csaldban barki masnak sem rossz csak nekem az xboxon
0
0
0
0
no avatar
Ha TP-Link routered van és a Wireless > Wireless Securitynál jelszót akarsz cserélni, akkor csak át kell írnod a Wireless Passwordnél a jelszót. A többi opció más titkosításra (pl. WEP) vonatkozik, vagy éppen a vállalati/intézményi változat, az Enterprise, de mivel értelemszerűen egyszerre csak egy választható ki, nem kell sehol máshol átírnod a jelszót.
0
0
0
0
no avatar
Na most ahogy írtam, sikerült a jelszó, csak nem vagyok benne biztos hogy jó helyre írtam ugyanis a Wireless Security fülnél van egy olyan hogy: WPA/WPA2 - Personal(Recommended) ( itt változtattam meg a jelszót ez volt a jó?.,
és egy ilyen rész is van : WPA/WPA2 - Enterprise (itt is van egy olyan rublika hogy password)
0
0
0
0
no avatar
Életemben először tettem fel face-és kérdést. Baj?
0
0
0
0
Boyman avatar
Állj már le ilyen fésztyukos kérdésekkel...😠
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.
Tudom nem ide illő a kérdés, de még is itt teszem fel.
Ha a facebookon megváltoztatjuk a családi állapotot, akkor a régi kiírást eltünteti az üzenőfalról?
Tehát mondjuk 2528-ban kapcsolatban volt valaki, ami meg is jelent az üzenőfalon. Amikor 2628-ban vége lesz, csak lerejti, hogy csak maga láthassa, így az üzenőfalam kint maradt, hogy 2528-ban kapcsolatban volt. Ha most megváltoztatja 2630-bam vagy újra láthatóvá teszi a 2528-ast törli? Vagy vissza kell görgetni odáig és törölni?
Köszönöm a válaszokat!
0
0
0
0
no avatar
Nagyon köszönöm a segítséged, sikerült, végreee!!! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció