Ki mit dolgozik?

Szerző: TripplaXXX, 2009. October 18., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 248
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Masterthief avatar
Én kertészként dolgozom, mellette képzőművész vagyok. (grafikus-karikatúrista.)
0
0
0
0
no avatar
robot fiu írta:
JackBauer: Nem hinném hogy egyszerű,mert ha valamit nem jól végzel akkor a munkáltatód is megöledhet! Tudni kell lőni is! Vagy mire gondolsz, az elhárításnál dolgozni? Mert ügynöki munka is van többféle,van piszkos,és van piszkosabb!😆 De ilyen területekre nagy tudás kell! Én így gondolom,egyébként nem tudom hogy hogy működik ez a dolog!


Igazából mindenhez szükséges egy minimális tudásszint. És mielőtt valakiből ügynök lesz az elsajátítja azt a tudásszintet ami/amely szükségeltetik ehhez a munkához.
0
0
0
0
no avatar
robot fiu írta:
JackBauer: Tényleg?😲😆 Nagyon jó szakma ügynöknek lenni,sok kiképzésen kell részt venni,és agyilag is rendben kell leni! Rengeteg mindent kell tudni egy ügynöknek!Nem csak amerikában vannak ügynökök,itt nállunk is!


😀 Valóban nehéz egy szakma. De ha egyszer elsajátítja az ember onnantól pofonegyszerű a dolog.
0
0
0
0
no avatar
C.I.A ügynök vagyok másodállásban.
0
0
0
0
trancemaster avatar
Jelenleg semmit. 😆
De amúgy szakács vagyok. 😀
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
Jelenleg fotográfiával foglalkozom, mellette számítástechnikával is.

Klikk az alábbi linkre... jelenleg egy új projekten dolgozom... star trails & light painting... 😉

[LINK]
0
0
0
0
molfer98 avatar
Sziasztok. Azon gondolgozom hogy megprobálok bejutni a keszthelyi közgázba marketingre. Azt szeretném kérdezni hogy ha elvégzem a közgázt akkor mennyire tudnék elhelyezkedni és milyen munkában?? És kb mennyi fizetés lenne?
0
0
0
0
Ferrari056 avatar
13. Vasútüzem. Vasútüzemvitel-ellátó. Jelenleg ezt tanulom.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Ilyen alapon 😆

Középsuli 11/C 😃
0
0
0
0
no avatar
Karosszériás vagyok egy Toyota szervízben 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Villanyszerelő leszek ha minden jól megy 😆
de tervezem hogy lottot nyerek 😆😆

amugy locsoltam 6 hétig a krumplit

160k ért 😆
0
0
0
0
no avatar
nyári munka: turisztikai pavilonban mindenes(emberek eligazítása, prospektusok osztogatása)
0
0
0
0
molfer98 avatar
Hivatalos iskolapad koptató 😃
0
0
0
0
venator5 avatar
17 vagyok villanyszerelő szakmát tanulok jó kis ösztöndíjjal😆
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Bear Grylls írta:
Szabcsi írta:
GokuTM írta:
WackoSheep írta:
semmit mert megtehetem


lol


Hát ez duplán "seggemkinyalvamertamunkátnemszeressükitten" LOL


NA ez volt egy 5 perc mire elolvastam 😆😆


Örülök neki,pedig nekem csak úgy magától jött a kósza gondolat! 😃
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Szabcsi írta:
GokuTM írta:
WackoSheep írta:
semmit mert megtehetem


lol


Hát ez duplán "seggemkinyalvamertamunkátnemszeressükitten" LOL


NA ez volt egy 5 perc mire elolvastam 😆😆
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Én most fuvarszervező vagyok, de tanulom a légi irányítót, rohadt nehéz 😜
0
0
0
0
Erik94 avatar
Raktározós 😆 De már lejárt 😆
0
0
0
0
no avatar
tervezési és kivitelezési osztályvezető
0
0
0
0
Feki1991 avatar
LobiDrg írta:
Én CNC Forgácsolóként és hagyományos eszterga és marógépkezelőként dolgozom Makón.De jó lenne elmenni nyugatabbra vagy Csongrád megyén belül valami jobban fizető helyet keresni mert ott ahol most dolgozom sajnos nem fizetnek túl jól 😞


milyen rendszerű a géped? Én egy MEFI CNC8x9 rendszerű TOS VARNSDORF WFQ 80 NCA-n (horizont) dolgozok...már 2 éve nyűzöm a masinát, jövőre tervezek lépni nyugatra
0
0
0
0
Szabcsi avatar
GokuTM írta:
WackoSheep írta:
semmit mert megtehetem


lol


Hát ez duplán "seggemkinyalvamertamunkátnemszeressükitten" LOL
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
jó akinek van mit dolgozni és van normális munkája! itt szerbiában nem veti el az embert a sok munkahely! válság van!😀 amúgy azt mondta az egyik ismerősöm, h munkából nem lehet megélni!😆
0
0
0
0
SCoreblack avatar
Dolgozni?......csak kapom a pénzt.
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Aztat hitttem hogy má' apartmanos vagyol 😆ddSpoiler!
bocs ha megsértettelek😀
0
0
0
0
superkiller avatar
Bobcat operátor "traktorista" a munkám 😀
0
0
0
0
kaizinger avatar
12 es vagyok szakmunkás képzőbe
Viz és gáz csőhálozat szerelő
0
0
0
0
no avatar
Synda Rebirth írta:
LobiDrg írta:
Synda Rebirth írta:
Háromdimenziós halradar-hibaelhárító szakasszisztens

Másodállásban: CD visszatekerő replikátor szakmunkás

Szabadidőmben: Érdekfeszítő


És nem szeretnél váltani ? 😂


Kaptam ajánlatot Rockertész munkakörbe, még gondolkodom.😂


Nagy dilemma lehet 😃
0
0
0
0
no avatar
Óvatosan, Randy felett másképp jár az idő, már betöltötte a 666. évet évét, csak jól titkolja.😆
0
0
0
0
Joker avatar
Én egyébként karbantartó vagyok csepelen😀
0
0
0
0
Joker avatar
Randy Orton írta:
Én a RockStar Games csapatánál dolgozom, modellezőként, és tesztelőként. Mivel szét válltak a Team Bondi csapatától, ezért kellett nekik egy profi. Most éppen a Gta5-ön dolgozunk! 😀 Erről ne kérdezzetek, mert nem árulhatok el többet, azzal az állásomat kockáztatnám...

Egyébként van egy mélytengeri hegesztő diplomám is, de már nem dolgozom a szakmában!

https://kepfeltoltes.hu/111210/diploma_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


12évesen diplomáztál😆 kamugép😃 ja és a nem kutya.comról van😃
0
0
0
0
no avatar
LobiDrg írta:
Synda Rebirth írta:
Háromdimenziós halradar-hibaelhárító szakasszisztens

Másodállásban: CD visszatekerő replikátor szakmunkás

Szabadidőmben: Érdekfeszítő


És nem szeretnél váltani ? 😂


Kaptam ajánlatot Rockertész munkakörbe, még gondolkodom.😂
0
0
0
0
no avatar
Synda Rebirth írta:
Háromdimenziós halradar-hibaelhárító szakasszisztens

Másodállásban: CD visszatekerő replikátor szakmunkás

Szabadidőmben: Érdekfeszítő


És nem szeretnél váltani ? 😂
0
0
0
0
no avatar
Háromdimenziós halradar-hibaelhárító szakasszisztens

Másodállásban: CD visszatekerő replikátor szakmunkás

Szabadidőmben: Érdekfeszítő
0
0
0
0
DonTuros avatar
Nyugdíjas már 12 éve 😃 😆 😆 😆
0
0
0
0
Ritmus avatar
Grafikusként dolgozok. 2 hónapja kezdtem el.
Most emelt szintű informatikára gyúrok még és programozásra.
0
0
0
0
getcarter avatar
edom789 írta:
Te hülye vagy ha már egyszer elkezdetm edzeni akkor minig magasabb szintre akarom nyomni magam nem fogok elpunnyadni szóval ha megkérhetlek ne pofázz olyanba bele amihez nem értesz én nem vagyok egész otthon ülő kocka akinek már szabájosan folyik a nyála képernyő elött!

De min1 nem érdemes ilyenekkel veszekdni mint te mert 2 év alatt se fognád fel!

mindenki rendőrnek születik csak van aki tovább tanul...
te sün
0
0
0
0
edom789 avatar
mirdyn írta:
edom789 írta:
Én pénteken megyek a Körmendi Rendőr suliba felvételizni már lassan 1 éve edzek rá! 😀



Sok sikert hozzá!! és eredményes érettségit hogyha ott tartasz!!


Mellékesen ha már itt tartunk, én Gépgyártósori Gépkezelő Gépkarbantartó-javító Mechanikai Műszerész vagyok, imádom a szakmám,de nem tudok benne dolgozni, mivel sehova se vesznek fel mert nincsen 10-15 éves tapasztalatom:/ jelenleg munkanélküli vagyok de nem is vagyok hajlandó mégegyszer megszakadni 3 műszakban betanitott munkásként 60 rongyért 😀😀
Köszi! 😀
0
0
0
0
mirdyn avatar
edom789 írta:
Én pénteken megyek a Körmendi Rendőr suliba felvételizni már lassan 1 éve edzek rá! 😀



Sok sikert hozzá!! és eredményes érettségit hogyha ott tartasz!!


Mellékesen ha már itt tartunk, én Gépgyártósori Gépkezelő Gépkarbantartó-javító Mechanikai Műszerész vagyok, imádom a szakmám,de nem tudok benne dolgozni, mivel sehova se vesznek fel mert nincsen 10-15 éves tapasztalatom:/ jelenleg munkanélküli vagyok de nem is vagyok hajlandó mégegyszer megszakadni 3 műszakban betanitott munkásként 60 rongyért 😀😀
0
0
0
0
edom789 avatar
Te hülye vagy ha már egyszer elkezdetm edzeni akkor minig magasabb szintre akarom nyomni magam nem fogok elpunnyadni szóval ha megkérhetlek ne pofázz olyanba bele amihez nem értesz én nem vagyok egész otthon ülő kocka akinek már szabájosan folyik a nyála képernyő elött!

De min1 nem érdemes ilyenekkel veszekdni mint te mert 2 év alatt se fognád fel!
0
0
0
0
getcarter avatar
edom789 írta:
Én pénteken megyek a Körmendi Rendőr suliba felvételizni már lassan 1 éve edzek rá! 😀

arra edzzel hogy felvegyenek rendőrnek? nem lehetsz valami agytröszt😆
0
0
0
0
no avatar
Én CNC Forgácsolóként és hagyományos eszterga és marógépkezelőként dolgozom Makón.De jó lenne elmenni nyugatabbra vagy Csongrád megyén belül valami jobban fizető helyet keresni mert ott ahol most dolgozom sajnos nem fizetnek túl jól 😞
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
tasiadam írta:
nekem még fingom sincs h tanuljak-e tovább, ECDL angol meg németnyelv vizsga hótziher hogy lesz, angolból közép németböl pedig alap. kémia érdekel ezért is mennék vegészmérnöknek de nemhiszem h meglenne a 360 pontom, a mostani tudásommal csak 300 van


Pfejj, a vegyészmérnöki akkora egy nagy sz.. ha a kémiát szereted, semmiképp ne menj annak, mert az sok műszaki baromságból áll!
Szerintem a kémia tanária a legjobb, egy matek vagy fizika szakkal párosítva.
Sokan utálják a kémiát, így tanár is kevés van belőle. Viszont a kémia tanár vegyi üzemben is eltud helyezkedni, valamint több más helyen is.
0
0
0
0
Bicike avatar
Általános 8. osztály, de gépészmérnök szeretnék lenni... egy hiba van csak : a **** *** ****** matematika tanár adott 5 egyest, nem is azért, mert nem tanultam, hanem azért mert egyszerüen idióta
0
0
0
0
edom789 avatar
Én pénteken megyek a Körmendi Rendőr suliba felvételizni már lassan 1 éve edzek rá! 😀
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Hirtelen nem találtam jobb topic-ot, úgyhogy ide írnám ki. Mostanában sokat foglalkoztat a téma hogy hogyan lehetne passzív módon vagy csak kevésbé aktív módon, könnyen pénzt keresni. Nyilván ez sokakat foglalkoztat még rajtam kívül.
Úgy egy hónapja akadtam rá egy oldalra ami eddig egészen ígéretesnek tűnik ilyen téren.
Ha valakit érdekelne írjon rám PÜ-t és küldök neki egy linket amin kicsit utána tud olvasni a dolognak.
Felhívnám a figyelmet hogy nem kell fizetni, nem vírus és nem valamilyen olyan oldalról van szó ami adatokat gyűjt a gépedről! Teljesen biztonságos! A baráti körömet akiket személyesen ismerek már beinvitáltam és ők is igen érdekesnek találták.
Úgy gondolom egy próbát megér. Maximum azt az 5 percet veszítheted mialatt végigolvasod hogy mit kínál az oldal.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció