Ki mit dolgozik?

Szerző: TripplaXXX, 2009. October 18., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 248
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Hitoshi avatar
SwitcX írta:
Ezt a CNC dolgot hogy lehet letenni, van valami ötletetek hogy lehetne belekezdeni? Nem szeretnék offolni, a profilomhoz is jó. Szívesen mennék ilyen szakra tovább, csak nem tudom mit érdemes lerakni hozzá. Köszönöm 😀


Nálunk a középsuliban már tanítják.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
10b-s vagyok a szent István közgazdaságiba....még nem tudom mi leszek mert kezdem megutálni a közgázt és a matekot amit meg mindig is utáltam kezdem érteni....angolból vagyok a király 😂
de azt mondja a tanárom hogy ha elvégezzük a sulit akkor elég jól keresünk majd....CSAK LENNE MÁR ITT!! mármint pénz része...😉
0
0
0
0
no avatar
Feki1991:CNC Esztergán vcagyok most de van mikor CNC marón 😀

TripplaXXX:Hát még kezdőfizetést kapok de az sem olyan rossz ... csongrád megyében nem igazán fizetik meg ezt a szakmát 😞 Inkább dunántúl .. ezért is akarok odamenni 😀
0
0
0
0
no avatar
CNC plazmavágón dolgozom..vagy hegesztő roboton. Főnöki ötleteléstől függően😀
0
0
0
0
Feki1991 avatar
LobiDrg írta:
Én makón a VGM-magépnél vagyok CNC-s 😃


Esztergálsz fúrsz vagy marsz? Esetleg lézerrel, vízzel, homokkal dolgozol?
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
LobiDrg írta:
Én makón a VGM-magépnél vagyok CNC-s 😃

és jól keresel?
0
0
0
0
skateout avatar
Én 3D modellezö vagyok és mellékesen egy játékmotorban programozok néha, de azt nagyon alap szinten. Csak az interakciók miatt kell a 3D modellekhez.
Emelett imádok Photoshopolni, ami szintén kell a munkámhoz néha.
0
0
0
0
no avatar
Én makón a VGM-magépnél vagyok CNC-s 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Rengeteg van!

Én laboratórium-vezető helyettes és gyártásközi-ellenőr voltam! Tudod, hogy kik ők? 😜 Nálunk piros sapkásoknak hívták őket. 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Egy szabolcsi konzervgyárban. 😜
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
SwitcX írta:
berki_zsolt írta:
SwitcX írta:
Igen, műanyagfeldolgozó (többek között) 😀
De voltam már konzervgyárban is (és ennek tényleg ez a neve) 😂


És Te mit dolgoztál konzervgyárban?


Betanított munkás voltam, magyarul mindennel foglalkoztam jóformán. Lapátoltam lecsót; epret, paradicsomot olvasztottam; paradicsomlét talicskáztam; üvegeket pakoltam (üres kis lekvárostól egészen az 5 literes kovászosig); kukoricás mágneses gépet kezeltem; uborkát öntöttem és válogattam; minőségellenőr (címkéket ellenőriztem) voltam. Nagyjából ennyi, kár hogy csak egy hónapot húztam ott le. Imádom a gyári munkát csak kár hogy nem becsülik meg a munkásokat és így keveset kapunk.


Én pedig MIR vezető helyettes és gyártásközi ellenőr voltam egy konzervgyárban! Rémlenek, kik ők? 😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Középiskola 9.N Német Kéttannyelvű Gépész szak

Elég durva, milyen szinten nyomatják belénk a németet. 10.ben pedig több tantárgyat is németül fognak nekünk leadni.
0
0
0
0
azbizony avatar
Én egy kutyatápgyárban vagyok kisegítő csomagoló 😃 Csak az a vicces hogy mióta ott vagyok összesen 2 napot csomagoltam 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
SwitcX írta:
Igen, műanyagfeldolgozó (többek között) 😀
De voltam már konzervgyárban is (és ennek tényleg ez a neve) 😂


És Te mit dolgoztál konzervgyárban?
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
én most vagyok 8-os és a Csepel Szigeti Szakközépiskolába fogok járni az elektronikai műszerész szakra.
SZERINTETEK AZ MILYEN?
0
0
0
0
thug85 avatar
SwitcX írta:
Műanyag gyárban fogok remélhetőleg jövő héttől dolgozni.


Mármint műanyag iparral foglalatoskodó gyárban, és nem egy műanyag gyárban ugye?!😆
0
0
0
0
lsklsk avatar
Én egyetemen tanulok, de amint végzek az alapszakkal, váltok is...Jas,h mit dolgozom?Olykor pizzafutárkodom 😃
0
0
0
0
Core2 avatar
Egy papirárúval foglalkozó cégnél vagyok jelenleg. Transittal járok.
0
0
0
0
vietkinghun avatar
gyakorlaton kívül járok be hentesüzletbe segíteni alkalmanként 3-4K és csak 5 órát maradok 😜 de a legmeglepőbb hogy többször kell fát vágni mint húst lol / egy kocka favágó hentes? lol?/
0
0
0
0
Smack avatar
Iskolautálással foglalkozom😆😆😎😜
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
thug: Én már kezdem szemecskélni a fórumok között, néhányat már pusztítottam, de inkább Zoli engedélye nélkül nem kontárkodom.

NEkem jövő évtől 2 munkahelyem lesz, előre láthatólag: Raktáros, és mezőgazdasági vállalkozó. 😂
0
0
0
0
thug85 avatar
Hatalmas értéke van ezeknek a gépeknek!
Volt egy úgynevezett búra égető gép, ami több mint 1.5 milliárdot ért, és nem írtam el az árát!
Csak két öreg rókát engedtek rá műszerésznek!
Amin én melóztam, az egy optikázó gépnek nevezett szerkezet volt, ami végülés két gép volt összekötve! 3 droidot kaptam, ők végezték a melót! Én ültem, és figyeltem, hogy minden rendben működik-e, és mellette apróbb feladataim voltak!
Nem volt rossz csinálni, csak a körülmények voltak gázosak!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
[quote][b]thug85 írta:[/b]
[quote][b]Feki1991 írta:[/b]
[quote][b]kisborda írta:[/b]
[quote][b]Feki1991 írta:[/b]
Relax 2000 s.r.o. - Alumínimum roló lamella gyártó[/quote]
Az micsinál?😆

Ahogy írtam, roló lamellákat gyártok, ezzel a gépsorral [url]http://www.dallan.com/eng/rolling-shutters.php[/url] van róla pár saját készítésű képem is de majd csinálok többet + le is viedeózom a működést.

zsivko: Mintha a saját Bömösömet látnám 😀 Jók ezek az E36-osok 😀 Dízel vagy benzin (sajna nem látni a kipufogót, így nem tudom eldönteni :/) ? Csak egy kérdés, ha Bulgáriai piac kutató vagy, miért van Brit rendszámod? 😀[/quote]

Ez BG a Brit autóké pedig GB!😀
Én benzinesnek nézem az autót, az utolsó kép alapján!

Majd rakok fel fotót, hogy az őrködés előtt milyen gépen melóztam! 700 milliós értéke volt! Kicsit stresszes volt javítani!😀[/quote]

Upsz 😳 😆 Ezt elnéztem. 😆 Hiába, még korán van. 😆

az a gép ára amellyel Én dolgozom is megvan jópár 100milla, majd ma rákérdek. 😀 Meg megkérdem a 2 két habkomponens (Isocyanate s Polyol) 1 hordónyi (250L) árát.
0
0
0
0
thug85 avatar
[quote][b]Feki1991 írta:[/b]
[quote][b]kisborda írta:[/b]
[quote][b]Feki1991 írta:[/b]
Relax 2000 s.r.o. - Alumínimum roló lamella gyártó[/quote]
Az micsinál?😆

Ahogy írtam, roló lamellákat gyártok, ezzel a gépsorral [url]http://www.dallan.com/eng/rolling-shutters.php[/url] van róla pár saját készítésű képem is de majd csinálok többet + le is viedeózom a működést.

zsivko: Mintha a saját Bömösömet látnám 😀 Jók ezek az E36-osok 😀 Dízel vagy benzin (sajna nem látni a kipufogót, így nem tudom eldönteni :/) ? Csak egy kérdés, ha Bulgáriai piac kutató vagy, miért van Brit rendszámod? 😀[/quote]

Ez BG a Brit autóké pedig GB!😀
Én benzinesnek nézem az autót, az utolsó kép alapján!

Majd rakok fel fotót, hogy az őrködés előtt milyen gépen melóztam! 700 milliós értéke volt! Kicsit stresszes volt javítani!😀
0
0
0
0
Feki1991 avatar
[quote][b]kisborda írta:[/b]
[quote][b]Feki1991 írta:[/b]
Relax 2000 s.r.o. - Alumínimum roló lamella gyártó[/quote]
Az micsinál?😆

Ahogy írtam, roló lamellákat gyártok, ezzel a gépsorral [url]http://www.dallan.com/eng/rolling-shutters.php[/url] van róla pár saját készítésű képem is de majd csinálok többet + le is viedeózom a működést.

zsivko: Mintha a saját Bömösömet látnám 😀 Jók ezek az E36-osok 😀 Dízel vagy benzin (sajna nem látni a kipufogót, így nem tudom eldönteni :/) ? Csak egy kérdés, ha Bulgáriai piac kutató vagy, miért van Brit rendszámod? 😀
0
0
0
0
berci96 avatar
hát án még a padokat koptatom a váci Madách Imre Gimnázium 9.C osztályos tanulójaként😃 (angol nyelvi előkészítő😃😉
0
0
0
0
zelcsi avatar
oké thug barátom 😀
0
0
0
0
thug85 avatar
zelcsi írta:
én meg kábeltv-t szerelek meg netet 😀 meg mostanában gázt,központi fűtést,vizet meg villanyt is ! 😀


Akkor lenne hozzád pár kérdésem MSN-en, ha majd ráérsz!😀
0
0
0
0
kisborda avatar
Akkor ha valakinél gond van csak benéz ide és máris nem kell annyit a telefonkönyvben keresgélni!😆😆
0
0
0
0
zelcsi avatar
én meg kábeltv-t szerelek meg netet 😀 meg mostanában gázt,központi fűtést,vizet meg villanyt is ! 😀
0
0
0
0
kisborda avatar
Az jólenne!😃 Annyi van és a fele nem is aktív!
0
0
0
0
thug85 avatar
Ha Nruhtas belemenne, én simán nekiállnék fórumokat szelektálni!😆
Eltűnne egy jó pár az biztos!
0
0
0
0
kisborda avatar
Van már annyi, hogy nem tudni melyik értelmes, melyik nem, melyikből van több vagy csak egy!😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Ferrari írta:
thug85 írta:
kisborda írta:
thug85 írta:
Biztonsági őr vagyok!

Nem szokott unalmas lenni? Vagy vannak érdekes dolgok?😆


Hát unalmasnak unalmas, de van internet, és kábel tv! Elütöm az időt!

( csak nekem rémlik úgy, hogy már van egy ilyen topik? )


Ez nem új topik, már több mint 1 éves 😆


Azt vágom, de mintha lenne még egy ilyen!
0
0
0
0
kisborda avatar
Jan88 írta:
kisborda írta:
Jan88 írta:
Kályhák, kandallók és kemencék építésével, és tervezésével foglalkozom. Esetleg valakinek tudok segíteni ilyesmiben, adok telefonszámot szívesen.😂😂

Akkor majd hozzád fordulok ilyen ügyben!😆

thug: Nekem nem tűnt fel!😕
Akkor annyira nem is lehet unalmas! Gépigényezhetsz nyugodtan!😆😆

Helyes-helyes!😆

Én szinte a netezésem egészét itt töltöm!😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
thug85 írta:
kisborda írta:
thug85 írta:
Biztonsági őr vagyok!

Nem szokott unalmas lenni? Vagy vannak érdekes dolgok?😆


Hát unalmasnak unalmas, de van internet, és kábel tv! Elütöm az időt!

( csak nekem rémlik úgy, hogy már van egy ilyen topik? )


Ez nem új topik, már több mint 1 éves 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Jan88 írta:
Kályhák, kandallók és kemencék építésével, és tervezésével foglalkozom. Esetleg valakinek tudok segíteni ilyesmiben, adok telefonszámot szívesen.😂😂

Akkor majd hozzád fordulok ilyen ügyben!😆

thug: Nekem nem tűnt fel!😕
Akkor annyira nem is lehet unalmas! Gépigényezhetsz nyugodtan!😆😆
0
0
0
0
thug85 avatar
kisborda írta:
thug85 írta:
Biztonsági őr vagyok!

Nem szokott unalmas lenni? Vagy vannak érdekes dolgok?😆


Hát unalmasnak unalmas, de van internet, és kábel tv! Elütöm az időt!

( csak nekem rémlik úgy, hogy már van egy ilyen topik? )
0
0
0
0
kisborda avatar
thug85 írta:
Biztonsági őr vagyok!

Nem szokott unalmas lenni? Vagy vannak érdekes dolgok?😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Biztonsági őr vagyok!
0
0
0
0
kisborda avatar
Feki1991 írta:
Relax 2000 s.r.o. - Alumínimum roló lamella gyártó

Az micsinál?😆

laller88 írta:
Áru átvevő, targoncás vagyok/voltam a cba-ban.

Ezt hogy kell érteni? Most is az vagy?😆
0
0
0
0
laller88 avatar
Áru átvevő, targoncás vagyok/voltam a cba-ban.
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Relax 2000 s.r.o. - Alumínimum roló lamella gyártó
0
0
0
0
Ferrari avatar
Kassai Tudományos Egyetem - Villamosmérnöki és informatikai kar - Számítógépes Modellezés szak - 1. év 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Tesla GoD írta:
ó te szegény, biztos éhezel😆

Én vagy zsivko?😆😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
ó te szegény, biztos éhezel😆
0
0
0
0
kisborda avatar
zsivko írta:
hát változó. min 250.000ft-töl kb. 320.000ft-ig

😲😲😲😲
Az jó!😆😂😆
0
0
0
0
zsivko avatar
hát változó. min 250.000ft-töl kb. 320.000ft-ig
0
0
0
0
kisborda avatar
Tesla GoD írta:
zsivko írta:
kisborda írta:
zsivko írta:
Sony International-nak a bulgáriai piackutatói igazgató. Imádom a melóm mert csak kocsikáznom kell és ezért fizetnek.

Az igen!😆 És amúgy mit csinálsz azon kívül, hogy kocsikázol?😃

Megfigyelem az árak változását az adott elektronikai termékeken és mig utazok azon agyalok hogy kérnem kell már egy céges autot mert 2 havonta olajcsere meg hasonló. Mert ez már az én zsebemre megy és egy BMW-nek 2 havonta olajat cserélni nem poén.
és a fizu milyen?😃

Hát ha BMW-je van és kéthavonta olajat cserél és ilyen gépe van akkor nem hiszem, hogy kevés!😆😆😂😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
zsivko írta:
kisborda írta:
zsivko írta:
Sony International-nak a bulgáriai piackutatói igazgató. Imádom a melóm mert csak kocsikáznom kell és ezért fizetnek.

Az igen!😆 És amúgy mit csinálsz azon kívül, hogy kocsikázol?😃

Megfigyelem az árak változását az adott elektronikai termékeken és mig utazok azon agyalok hogy kérnem kell már egy céges autot mert 2 havonta olajcsere meg hasonló. Mert ez már az én zsebemre megy és egy BMW-nek 2 havonta olajat cserélni nem poén.
és a fizu milyen?😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció