Ki mit dolgozik?

Szerző: TripplaXXX, 2009. October 18., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 248
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
feri917 avatar
Fotóriporter és sportfotósként egy helyi internetes hírportálnál.
0
0
0
0
xymano avatar
Lakás felújítást vállalok 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Jelenleg gimi, majd passz, meglássuk 😃
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Jelenleg nőgyógyász vagyok.😃
0
0
0
0
lumosnina avatar
Angliaban kulonosen magas az alberlet a rezsi nem. De meg igy is lehet sporolni. 😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Szerbiában megoldhatók dolgok.😆Igen,ez biztos,bár gondolom azért ök kulturáltabbak,viselkedésre is,meg ugye gondolom én,kapsz egy kis zsebpénzt is,ami fizu mellé jólön,és mindjárt egy kicsit könnyeb elviselni.
Kül gondolkodtam én is külföldönn,de mive zéró ismerösöm van kint,igy esélytelen.A fizu nagyrésze igyis elmegy szerintem a lakbérre+ a rezsi....,meg öszinténn szólva hiányoznának a gyerekeim is.(najóó,a fleségem is.😆😉
0
0
0
0
lumosnina avatar
Na, ha en kitessekelnem a fazont mert bunko mar masnap nem kellene dolgozni. Anglia mas mint Mo. Ha ot kajaba kostol bele es kifogasa van neked a hatodikat is ku kell neki vinni ingyen.
0
0
0
0
kaizinger avatar
úgy nézz ki hogy december elején már ausztriába hiv a haza! Hálisten!
0
0
0
0
cseszka avatar
Értelek,nekem nemrosz a vendéglátás,de mikor köcsög valaki....bejön,se jónapot se semmi....rögtön amit akar azzal kezdi.
Volt egy foszer,rendszeresen jár,mindig ugyan ezt csinálta.1* kiküldtem,mondtam neki jöjjön be ujra.
Bejön,én mondom neki:Jónapot kivánok...
Erre ö ezt meg ezt szeretné...megint kiküldtem,párszor eljátszottuk,és eszébe jutott h elöször talán köszönni kellene neki.(Megjegyzem roma származású,ami nem zavar,mert normálisabb csoport,tiszta,normálisann öltözött...)
Azota még bese nyit rendesenn az ajtónn már köszön.😀Valakinek megkell tanitani az emberekkel a kulturát.
0
0
0
0
lumosnina avatar
Nem.Emberekkel szeretek foglalkozni, de a vendeglatas mint olyan az K.O! Az utalom! 😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Hát igen,emberekkel biztos nehéz dolgozni...tapasztalat nekem is van belöle...,és elég sok a köcsög,akinek nemszólhatsz be,mert "vendég" és ugye ö fizet...de volt pár ember akit ugymond elküldtem a csába.Olyankor mindig megjelenik az önelégütség a képemenn,és egy darabig nyugis vagyok,türök.😆
0
0
0
0
lumosnina avatar
En egy kavezoban dolgozom amit nem szeretek, de "jol" fizet. Alapbol nem birom a vendeglatast. 😀 Remelem hamarosan sikerul el helyezkednem egy Wellness szallodaban, akkor mar mas pennaval fognak irni...😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem tudom, hogy kire gondoltál, de akkor biztos nem rám. 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
SwitcX: Még a rendes kasszában nem voltam, csak a kicsi bagában, ami mellette van. lehet holnap oda fognak kitenni. 😆
0
0
0
0
FoLey avatar
Cascade Engineering Europe KFT. Halásztelek
0
0
0
0
zsivko avatar
11 hónapja munka nélküli vagyok.
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Németországban, komizok. De megfizetik. Csak elég nehéz, viszont sose kell hajnalban kelni, max hétvégén ha 6-ra kell menni.😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Game Boy írta:
De remélem nem takarítani fogsz....


Nem nem 😜 Faterom ott oktató szal egy kis protekcióval bejutottam 😆 Csak ilyen irodai munkákat kell csinálni meg szöveget fordítani...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A takarítás se szégyen ma már, sőt...

Mindig jobb, mintha lopna és gyilkolna. Ma már úgyis ez a divat ebben az országban. Ezért kerülöm a híradót. Bár sokszor nem is tudnám nézni, mert általában délutános vagyok, így esélyem se lenne látni a mocskot.
0
0
0
0
Game Boy avatar
De remélem nem takarítani fogsz....
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Én most nyáron az Auidinál fogok dolgozni 😃
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Én is voltam 2 nap, raktam a zsákokat, pedig 45km-re van legközelebb a Duna hozzánk kb....
0
0
0
0
Game Boy avatar
Kint a dunai GÁTON vagyok épp ott megtudnátok mi az igazi munka.....a rengeteg döglött hal meg a derékig érő iszap.....bent gázolni egész nap és rakni a homokzsákot....Én elmondhatom magamról,hogy legény vagyok a gáton.
0
0
0
0
Vadember avatar
én egy ingyenes uszodában vagyok pénztáros.
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Autószerelő(nek tanulok még) 😃
0
0
0
0
Slier avatar
Jelenleg Minőségellenőr vagyok
0
0
0
0
james008 avatar
Egy neves autógyárban dolgozom.
0
0
0
0
bobekrisz avatar
ReSeth: Egyébként hogyan jelentkeztél? 😀
0
0
0
0
ReSeth avatar
tanulok, de mellette újságot hordok ki 😃 nem sok, de mégis kis zsebpénz ahhoz amit kapok.
0
0
0
0
szalamispizza avatar
tanulok, nyáron uborkát, paprikát meg szinte mindent megyek szedi.
0
0
0
0
no avatar
Karbantartó - villanyszerelő 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
JackBauer írta:
Superlompos írta:
A nyugati mekiben vagyok néhány napja. Ide kell az i7, mert pörögni kell rendesen.


Gondolom hamburgerből jár rendesen D:


Sajtburgerből készítünk a legtöbbet, meg a BigMac is fogy rendesen.
0
0
0
0
52utas avatar
Tanár alap suliba matematika informatika fizika.😆
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
A nyugati mekiben vagyok néhány napja. Ide kell az i7, mert pörögni kell rendesen.


Gondolom hamburgerből jár rendesen D:
0
0
0
0
datos avatar
Szakács vagyok Tatán 😀
0
0
0
0
DarthRoni avatar
CNC forgácsoló, szerszámkészítő vagyok egy építőipari szerszámok, gépek gyártásával foglalkozó cégnél.
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Informatikai hálózatépítő és rendszergazda, de még csak gyakorlati helyen melózok, idén végzek. De az tuti hogy végül nem ebben fogok dolgozni, inkább kimegyek külföldre és akármilyen szar melóval többet keresek mint itthon.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A nyugati mekiben vagyok néhány napja. Ide kell az i7, mert pörögni kell rendesen.
0
0
0
0
T-Rex222 avatar
én salakos pályán fűnyíró 😃
0
0
0
0
fonix9901 avatar
hát nekem fodrász végzetségem van de nem tudok elhejezkedi
a fodrászatott meg nagyon utálom:/
0
0
0
0
no avatar
SYLER írta:
JackBauer: ja hogy, ők a hülyék😂 Nem pedig az aki másodállásban C.I.A ügynök😜


Én legalább munkával kapcsolatban írtam! 😃
0
0
0
0
SYLER avatar
JackBauer: ja hogy, ők a hülyék😂 Nem pedig az aki másodállásban C.I.A ügynök😜
0
0
0
0
extremezone avatar
Az Autodesk Maya programmal végzek tervező munkát, főleg gyártás technológia téren. Még elég kezdő vagyok benne, tehát aki tud, az okoskodhatna nekem egy kicsit 😃
0
0
0
0
no avatar
megaone6 írta:
Általános suli 8/B


Annyira idegesítő amikor van egy ilyen téma "Ki mit dolgozik ?" és a sok... hülyegyerek meg beírja hogy X iskola Y osztály...
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Jelenleg asztalos munkákkal foglalkozok apámmal együtt! Családi biznisz!😆 Igaz nem ezt végeztem, de szeretném kitanulni.
0
0
0
0
no avatar
Én grafikus vagyok.

Ez ügyben is szeretnék ide írni. Nem régi csináltam egy nyomdának webgrafikát és véleményekre vagyok kiváncsi. Itt a weboldal címe: [LINK] várom a visszajelzéseket.
0
0
0
0
mtrelax avatar
Részemről építőipari villanyszerelő/brigádszakmunkás! 😀
0
0
0
0
Klaas avatar
Felszolgáló a szakmám! Jelenleg egy Gyárban melózok ! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció