Milyen kiegészítőket vegyek?

Szerző: Ferrari, 2009. October 01., téma
Fórum » Periféria
Itt lehet tanácsot kérni, hogy milyen kiegészítőt vegyél.
Pl: hangfal, mikrofon, webcamera...
Hozzászólások: 1 044
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Mortiferum avatar
Koti93 nem egyértelmű a kérdésed.
Mit szeretnél? Megosztani egy molex kábelt, vagy meghosszabítani, vagy annak hiányában készíteni egy újat a tápra?
0
0
0
0
no avatar
Ha nem jó a molexkábel akkor zárlatot fog okozni vagy be se kapcsol?
0
0
0
0
Bronson avatar
ha értesz hozzá, nem nagy kunszt, de ha ismeretlen a téma, csak párszáz forint...
0
0
0
0
no avatar
4 pines molex kábelt lehet késziteni ?
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Hát igazából amilyen tetszik. Csak ne függőlegesen legyen benne a winyó, nekem már kifektetett egy hdd-t a függőleges tartó.
0
0
0
0
Puffin avatar
Üdv!
Van egy TP-Link WDR3600-as routerem. Rá akarok kötni egy vinyót USB-n. Még nem tudom pontosan milyet. (de valószínű 2TB-os WD RED vagy 2TB-os WD AVGP lesz)
Tudnátok ajánlani egy külső házat a vinyónak?
0
0
0
0
Mesterlovesz avatar
dcsabika:

hát amennyibe egy jó kerül
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Akit érdekel psp az küldjön üzit 😃
0
0
0
0
GAMER2 avatar
dcsabika: Másik topicban a hűtős kérdésedre ment válasz! 😉
0
0
0
0
LightLeach avatar
Mesterlovesz!
Mennyit akarsz rákölteni?
0
0
0
0
Mesterlovesz avatar
sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy tudnátok ajánlani valami olyan vezeték nélküli egeret és billentyűzetet ami jól működik? Amivel eddig próbálkoztam elég sok hibával működött, sokszor nem érzékelt, pedig új elem volt benne. Melyik márka jó és melyik nem?
Előre is köszi.
0
0
0
0
LightLeach avatar
Tudnátok nekem ajánlani egy jó laptop hűtőpadot?
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
bukta: Lada Niva, a régi sajnos eltört, mert egyszercsak egy szarvas a szélvédőn akart beszállni és megfejelte a kormányt
(amúgy mért ne lehetne jogsim, bőven megoldható)
0
0
0
0
bukta2 avatar
cseszka

komoly cucc, de ettől vannak jobbak is! 😃
0
0
0
0
cseszka avatar
Ez igy jó lenne.
Megjelenés:Level Extreme 4 PC,annyit tláltam rola h 2db 7990 6Gb vga van benne.
Hangzás:Logitech Z906 THX 5.1
Kijelzö:3x LG Oled 55" teljes átmérö 419cm
Ülés:Cobra Evolution Pro
Váz:Vesaro Quad Motion V mozgásérzékelővel és Buttkicker Advance Tactile feedback-rendszerrel van kiegészítve, melyek elősegítik a realisztikus összehatást.
https://www.f1-live.hu/media/Vesaro-I-Evolve-Extreme-3.jpg
0
0
0
0
no avatar
bukta2 😃 Gondolod már van annyira idős,hogy lehet jogsija??? 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
15-20k körül már biztos kapsz, de ha használt is játszik akkor elmész a bontóba ott tuti találsz magadnak, milyen kocsihoz kellene? azt még oda írhattad volna 😀

Spoiler!
Bocs, nem hagyhattam ki 😆
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
Sziasztok, én sokat gondolkodok egy kormány beszerzésében, de nem tudom milyen vegyek, nektek van valami ajánlásotok? a baj hogy 15-20 ezret költenék rá, tehát nem akarok csúcsgépet, de egy korrekt darabot szeretnék
0
0
0
0
no avatar
OK köszi akkor ez lesz. 😀
Esetleg megbízható ssd? 2db 128 gigásat tennék raid0-ba. Tapasztalatok alapján melyiket mernétek bátran ajánlani miminum 3 évre?😃
Nagy sebesség, ár-értékben 30ezerFt /db -ig.
0
0
0
0
Puffin avatar
tucanagabor: az újakra gondoltam... (pl.: Watch Dogs meg ilyenek)
0
0
0
0
Puffin avatar
jó az a kártya! Legalábbis azt mondják többen! Nem maxon de lehet vele "game"-elni 😃
0
0
0
0
no avatar
Igazad van, bekevertem 😀
Nvidiát akartam írni videókártyánál, és azt hiszem talán ez lenne a megoldás:

http://www.***/asus-geforce-gtx760-dc2oc-2gd5-directcu-oc-2gb-gddr5-pciexpress-ajandek-pendrive-watchdogs-236279.html
0
0
0
0
Puffin avatar
zsoltee76: Az intel a prociba integrálta a videókarit! (de azzal nem sokra mész) 😃 Van Nvidia meg AMD Radeon! Egyik sem intel! 😀
0
0
0
0
no avatar
Piero86 köszi szépen. Az a videókártya egész véletlen nem AMD? Én INTELes rendszert szeretnék 😀
0
0
0
0
Puffin avatar
zsoltee76: ha nem akarsz tuningolni akkor H87-es lapot vegyél!!!
Pl ezt: MSI H87-G43 Gaming
A proci jó! Hűtőnek egy CM TX3 Evo megteszi!
Videókarinak: ASUS R9270X-DC2T-2GD5 R9 270X 2GB GDDR5 PCIE - Az ASUS hűtői elég csendesek!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy tudnátok-e nekem segíteni összeállítani egy elég jó ár -érték arányú intel rendszert (hosszútávra szeretném, tehát megbízható márkákat keresek, amik jól összeillenek. Asrock alaplaptól kicsit félek, nem ajánlja a szgépekhez nálam sokkal jobban értő rokonom. Nem szeretnék tunningal foglalkozni.)
Épp le szeretném cserélni a 8 éves konfigomat, monitornak egyenlőre a Samsung UE40EH6030W 40" led tv-met használnám, persze ez nem végleges megoldás. A gépen szeretnék a máig kiadott játékokkal full hdban játszani, de pl keverőpultos audio felvételekre is használnám, aztán szeretnék róla full hd 3d-s filmeket nézni.
A rendszerre kb. 300 ezret szánok, és amire szükségem lenne:
alaplap, proci + hűtés, esetleg vízhűtés?, lehetőleg 2 Gigás csendes videókártya, 2X8GB ram hídba, 1-2 Tbyte-os HDD, 2 db 128 gigás ssd raid0-ba, blue ray iró, 600W táp, jó szellőzésű ház.

Amiket kinéztem:

(Foglalat LGA 1150)

Proci:
INTEL Core i5-4670 3.40GHz 1150 BOKSZ
53.000Ft

Alaplap:
GIGABYTE GA-Z87X-D3H
35.000Ft (változtatható még)

ÍRÓ:
Pioneer BDR-209DBK Blu-Ray író fekete
20.190 Ft

Előre is köszönöm a segítséget 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
ARCTIC COOLING Freezer 11 LP - 4667 huf
COOLERMASTER Blizzard T2 RR-T2-22FP-R1 - 4845huf
ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro Rev. 2 - 4830huf

kicsit szűk a keret, de ennyiért ezek jobbak lesznek mint a gyári... i pon árak
0
0
0
0
kistiko07a avatar
tgabika969: ARCTIC COOLING Freezer 7 Pro Rev. 2. Jó ár, jó teljesítmény és halk is. Ebben az árkategóriában a legjobb szerintem.
0
0
0
0
PhantomVII avatar
Sziasztok kéne valami jó,de azért nem túl drága processzor hűtő
i5 3570k
msi z77a g43

Ha a nem túl drága nem lenne érthető én úgy kb 5000Ft-ra vagy kevesebbre gondoltam.Bár nem tudom van e egyáltalán ilyen lehetőség ebben a kategóriában
0
0
0
0
Lacessz16 avatar
Olyan árba ezek vannak!!!
Datel DT-2360=20.000FT
Serioux SRXW-UNIV101=13.000 FT
0
0
0
0
Athis18 avatar
10-15 kozott gondolotam.
0
0
0
0
Lacessz16 avatar
Árba mennyi a max kereted???
0
0
0
0
Athis18 avatar
sziasztok.

Kormányt szeretnék venni PC-hez, viszont nem tudom milyet lenne érdemes, lehetöleg nem tul drágán. Tehát pl egy Log. g25 kilöve 😃 Nézegettem a Logitech MoMo kat de azt emg csak használtan leeht :S Valami hasonlot szeretnék váltoval meg mindennel.. Ti miket tudnátok ajánlani? 😀
0
0
0
0
zsolty87 avatar
tucanagabor: Mit értesz az alatt hogy lassan olvasott? Van pár blu-ray lemezes eredeti filmem, azokat le tudnám vele játszani?
0
0
0
0
zsolty87 avatar
tucanagabor: akkor ha csak olvasót vennék, abból milyet érdemes?
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Milyen Blu-Ray írót / olvasót érdemes venni 20.000 - 30.000 ft-os árkategóriában? Külső vagy belső a jobb?
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
Lacessz16 avatar
Na ez már szebb köszi a segítséget! 😃
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
be quiet! Shadow Rock Pro SR1

Csendes és közel van az NH-D14 hűtési teljesítményéhez 10k-val olcsóbban. 😀
0
0
0
0
Lacessz16 avatar
Bocsi taylor! nem akarlak megbántani! De nekem az nagyon de nem tetszik! :S
0
0
0
0
Lacessz16 avatar
Sziasztok!!! AMD FX8320-as procira valaki tud valami jó hűtöt ajánlani Maximum 14-15000FT-ért!! Válaszokat előre is köszi!
0
0
0
0
PoPet avatar
Tudtok ajánlani valami jó kormányt 15 ezer környékén?
0
0
0
0
spleenszuru avatar
sziasztok !

nem láttam külön "fülesekről minden" topikot, ezért ide írok Laughing soft
azt szeretném kérdezni, hogy az 5.1 fülesek, mégis mit akarnak mondani ? kajak a fejemre rakva olyan hangzást hallanék, mint az 5.1 hancuccomon ? vagy legalábbis hasonlót ??
mert akkor valami 10 ezer alatti, vagy pont annyiba kerülő ajánlatot el is fogadnék !
köszi előre is.
0
0
0
0
matyosowski avatar
a 2.0áás dugóban a limitre dolgozik. Mondok valami hülyeséget: 2.0 50Mb a max akkor a 3 as 50el másol/ír. 3.0-án a max 70 Mb akkor annyival 😃 amúgy asstuffnak igaza van a sebességet nézd meg minél gyorsabban ír/másol annál gyorsabb a penyó 😃
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Szerintem azért érné meg jobban az usb 3.0-ás, mert én úgy tudom hogy ezek a pendrive-ok a "sima" 2.0-ás aljazba dugva is gyorsabban írnak/olvasnak mint a 2.0-ás "barátaik"...

Persze javítsatok ki ha tévedek!
0
0
0
0
atstuff07 avatar
zsolty87: persze, a tv usb 2.0-ás. 3D-s cuccoknál számolj kb 16-20 MB/s adattal, amit még egy külső vinyó simán elbír. A pendrive sebessége viszont változó, ne lepődj meg, ha akadnak a dolgok lejátszás közben, ugyanis ez is lehet az egyik probléma. Az ára miatt is írtam a vinyót, egy ilyen méretű pendrive szerintem nem olcsó, de cáfolj meg 😀
Nyilván egy pendrive-t sokkal kényelmesebb hordozni, és ha a sebessége is okés, akkor válaszd a pendrive-ot. Ha úgyse tárolsz rajta, akkor elég a kisebb (64GB-os is). Csak a sebességét kell még nézni. (Tesztek, vélemények stb...)
0
0
0
0
zsolty87 avatar
atstuff07: először én is külső vinyót akartam, de aztán két ok miatt elvetettem. Egyik, hogy a a pen drive nem kopik annyira, mint a vinyó, valamint már van egy nagy vinyó gépbe, és csak addig kéne a a film külső hordozón amíg megnézem. Tárolva úgyis a gépen lenne. Természetesen a tv se usb3-as.
Viszont azt nem tudom hogy egy 3d-s filmet melyikről lehet gyorsabban lejátszani? Úgy értem hogy amit néztem külső vinyót annak 8 Mb-s puffere van, míg a 64 GB-s USB2.0-ás pen drive-nak 20 MB-s olvasási sebesége van. Viszont ha meg a tv-n meg van szabva hogy a usb port milyen gyorsan tud olvasni akkor hiába vennék gyors pendrive-ot.
0
0
0
0
atstuff07 avatar
zsolty87: véleményem szerint egy külső winchesterrel jobban járnál, pl. 500Gb
Problémád így nem lesz a tárhellyel és még az usb 2.0 is megfeleően gyors. (gyanítom hogy a TV-d sem USB 3.0-ás) Persze ma már inkább 3.0-ás merevlemezt adnak a boltokban.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
TomSelect: elég az usb2.0ás vagy inkább 3.0 ást érdemesebb venni?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció