Milyen játékvezérlőt vegyek?

Szerző: Kyp, 2009. September 24., téma
Fórum » Periféria
Üdv.
Már jó ideje szeretnék kormányt venni a géphez. A neten is sokat olvasgatok róluk, de eddig még nem találtam alkalmasat. Olyan kormány érdekelne, ami pl. a Grid-el NFS Shift-el jól m?ködne. Nem sokat játszottam eddig kormánnyal. 20.000-30.000 Ft között vannak esetleg jobb kormányok? Sokan a G25-öt ajánlják, de az nekem túl komoly, az áráról nem is beszélve. Ha esetleg valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.
Hozzászólások: 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Akkor mondom úgy, hogy nincsenek vele valami jó tapasztalatok, leginkább a pedál szokott gyenge lenni.
0
0
0
0
sisko avatar
Pedig nekem pont egy thrustmaster F430-as forcefeedback-es kormányom van,most lesz 2 éves,és eddig tökéletesen műkszik,pedig használom rendesen ( DiRT-ek,GRID-ek,F1,stb)
0
0
0
0
no avatar
surmannr Thrustmastert ne vegyél mert szétesik, annyit nem ér. Genius vagy Trust meg már szerintem ugyan mindegy...
0
0
0
0
gabee97 avatar
Sziasztok!A Logitech Rumblepad F310 jó választás lenne?Xinputos?
0
0
0
0
no avatar
Nem találtam, de mégis melyik a jobb?
0
0
0
0
no avatar
surmannr Szerintem egyiket se. Ennyiért valószínűleg már találsz használtan Logitechet, az jóval tartósabb és minőségibb, mint ezek.
0
0
0
0
no avatar
nem tudom melyik lenne a legjobb választás, jó lenne ha ps3-hoz is jó lenne előre is köszönöm a segítséget
1. http://www.mall.hu/jatekvezerlok/genius-trioracer-f1-pro-pc-ps3-wii
2. http://www.mall.hu/jatekvezerlok/genius-speed-wheel-rv
3. http://www.mall.hu/jatekkonzol-kiegeszitok/genius-speedwheel-5-pro-kormany
4. http://www.mall.hu/jatekkonzol-kiegeszitok/thrustmaster-ferrari-challange-racing-wheel-pc-ps3
5. http://www.mall.hu/jatekvezerlok/trust-gxt-27-usb-kormany-es-pedal-szett
0
0
0
0
GaboC avatar
sky83: Igen lehet, én tegnap rendeltem USB-set. Nem feltétlen kell vezeték nélküli, az inkább kényelemtől meg felhasználási módtól függ. Nekem az ágyam közel van a géphez, így nem zavar a vezeték.
0
0
0
0
no avatar
szerintetek lehet kapni x-box 360 joy-t usb-set? vagy pc-hez a vezeték nélkülit kéne vennem?
0
0
0
0
no avatar
Valami olcsó kormányt szeretnék venni szimulátorokhoz és versenyzős játékokhoz is.
0
0
0
0
no avatar
flyaway2 csak van olyan hogy néha kihagy .
0
0
0
0
flyaway2 avatar
dodo50: Én az F710-et ajánlom. Nekem is ez van és teljesen meg vagyok vele elégedve. Jobban bejön mint az xbox-os.
0
0
0
0
LightLeach avatar
Jó a sima xbox-hoz való, nem kell venned még egy vevőt hozzá.
0
0
0
0
Puffin avatar
Üdv!
Olyan kérdésem lenne, hogy van egy vezeték nélküli Xbox 360 kontrollerem PC-hez. Ha szeretnék még egyet akkor jó a sima xbox-hoz való is, vagy mégegy ugyanilyet kell vennem?
0
0
0
0
Lizard avatar
dodo50: Xbox joy szerintem jobb, nekem van F310-em,de inkább az elsőt ajánlom és előnye, hogy kb minden felismeri egyszerre.
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Gerdzso:

Nem rossz egér az. Elég sok helyen dicsérik.
Ráadásul látom te BF-ezel is. Elvileg elég ***a makrókat lehet bf-hez letölteni hozzá (no spread).
0
0
0
0
no avatar
logitech f710 vagy xbox melyik a jobb Pc-hez
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Sziasztok!
Jelenlegi egeremet cserélném egy A4TECH Bloody Gamming V8m-re. Szerintetek megéri?

Illetve tudnátok ajánlani egy jó billentyűzetet? Játékra kellene, de nem kell semmi világítás vagy programozható gombok, a lényeg hogy ne legyen beragadó billentyű probléma.
0
0
0
0
ddkk22 avatar
piero86
Próbálni nem próbáltam, de tesztek szerint nagyon jó.
0
0
0
0
Puffin avatar
Sziasztok!
A Logitech G27 jó kormány? Mi a véleményetek, tapasztalatok vele kapcsolatban?
Gondolkozok egy beszerzésén.
0
0
0
0
LightLeach avatar
benikes!
Igen, az, és nem az a rossz rángatózós force feedback van benne, hanem rendes.
0
0
0
0
benikes avatar
Csabika azt nem tudod hogy forcefeedback-es a komány amit mondtál?
0
0
0
0
LightLeach avatar
benikes!
Thrustmaster 4060052 Ferrari Racing Wheel Red Legend Edition
Ez a legjobb, pc x-en lehet is kapni jó áron 16K körül
0
0
0
0
benikes avatar
Hát a maximum keretem az kb olyan 18 k!
0
0
0
0
no avatar
gaboo7 mert ez 19000 rongy volt.
0
0
0
0
LightLeach avatar
benikes!
De mégis mennyit költenél rá?
0
0
0
0
benikes avatar
Sziasztok! Most szeretnék venni egy újabb kormányt de nem tudom milyet vegyek! Igazából semmi need for speed meg ilyenekhez nem kellene csak is a szimulátorokhoz! PL
-Euro truck simulator , 2
-city car driving
Annyi lenne a feltétel de nem muszály hogy 900° ot forduljon! Pénz ügyileg nem nagyon vagyok meg áldva tehát minél olcsóbban kellene!Köszi a válaszokat!
0
0
0
0
no avatar
mert nekem ez a logitech 710 van ez nem jó?
0
0
0
0
chras0043 avatar
dodo50:10.000Ft-ért már veszel egy xbox 360 kontrollert ami mindenhez passzol
0
0
0
0
no avatar
logitech710 milyen kontroller jó a mostani játékokhoz.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Vegyél egy Momo-t azzal jobban jársz, 10-15k-ért már szép állapotút kapsz.
0
0
0
0
chras0043 avatar
kistiko07a:Ezer kösz! 😀
Amint jön a fizum rendelem is! 😃
0
0
0
0
kistiko07a avatar
skyspider: Igen a játékok 99%-a felismeri, eddig egyedül csak a Grid 2 nem ment vele de annak is megvan a saját "idióta rendszere." Szóval egy szó mint száz jó vétel. 😉
0
0
0
0
chras0043 avatar
kistiko07a:Köszi az infót! 😃
Még annyit kérdezhetek hogy kompatibilis-e a játékokhoz? ***án be lehet kalibrálni?
0
0
0
0
kistiko07a avatar
skyspider: Jónak jó kormány, nem egy profi darab de egy átlag játékosnak tökéletes. Anyagra strapabíró, bár azért vicces, hogy egy éve vettem 11k-ért. Hihetetlenül drágul minden.
0
0
0
0
chras0043 avatar
Hali!
Kormányt szeretnék venni! Hosszas keresés után ezt találtam:
Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel
(20.000Ft-ot adok érte extreme digitalon)
Vélemények/Tapasztalatok?
Előre is köszönöm! 😃
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Szerintem megéri még a régebbi is én is azt használom, nagy megelégedéssel! 😀
0
0
0
0
anyu89 avatar
Érdemes egy ilyenre beruházni Microsoft Xbox360 Gamepad Wireless vagy várjak az XboOne joy ból hasonló verzióra?
0
0
0
0
Bronson avatar
ez analóg meg digitális. az analóg a két 'gomba' karra vonatkozik... jól néz ki, lehet megéri az árát...
0
0
0
0
LightLeach avatar
Heló, ehhez a gamepadhoz mit szóltok? FIFA-hoz kéne.
http://acme.ageta.hu/product.php?id_product=165
Az mit jelent, hogy ez digitális, a legtöbb gamepad, amit láttam analóg, ez baj? a jelenlegi genius maxfire 12 gamepadom állítható, hogy analóg vagy digitális legyen-e, de foggalmam sincs, hogy ez mit jelent 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Gerhard: Szerintem jobban járnál ha vennél egy Dualshock kontrollert, ugyanúgy funkcionálna NES emulátorhoz, én is olyat használok hozzá.

szaszabi95: Lehet már olcsón kapni Xbox 360 kontrollert akár már 7k HUF-ért is (Vezetékest). Ha vezeték nélkülit akarsz vásárolni akkor arra figyelj hogy kell hozzá vevő is (PC-hez). Azért nem ilyen PS szerű analóg kontrollert javaslok hogy vegyél, mert a játékok 90%-a X360 port és nagyon kevésnél lehet normálisan ilyen kontrollert beállítani. Persze ott a Xpadder de az se működik minden játéknál pl.: GTA IV.
0
0
0
0
Gerhard avatar
Sziasztok!

Usb-s Nes kontrollert Magyarországon hol tudok vásárolni? Ebayről rendelni egy kicsit költséges. Vagy egy átalakító is megteszi. Előre is köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
szaszabi95 avatar
Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni! Egy gamepadot szeretnék venni PC-hez, de nem nagyon értek hozzájuk, hogy melyik mennyire jó... 5-10 ezer forint között szeretnék venni egyet. Nagyon megköszönném ha segítenétek benne! 😀
0
0
0
0
PoPet avatar
Hali srácok, galyrament a pedálom és az érdekelne, hogy lehet e kapni mondjuk csak USB-s pedált vagy valami ilyesmit?
0
0
0
0
sisko avatar
Coach : ha komolyabban is akarod élvezni a force feedback hatásait,akkor az első(Logitech Formula Vibration Feedback Wheel) nem ajánlom,mert az csak részleges feedback,egy rugó(vagy hasonló) tarja mindig középen a kormányt,és csak rezegteti,ha kell(mint egy gamepadnál)Kipróbáltam egy olyat,nekem szörnyű volt a sajátom után (az FULL feedback-es)
Akkor már inkább a másik,igaz,az is belépő szintű,de teljes force feedback-es kormány
0
0
0
0
Coach avatar
Sziasztok! Kormányt akarok venni és itt nézegettem különféle Logitech kormányokat. Az első választási lehetőségem ez lenne: Logitech Formula Vibration Feedback Wheel.Ez mennyire éri meg?

De ha ez nem jó megvehetem a másik fajtát is ami tetszik: Logitech Formula Force EX. Melyik érne meg inkább mert ha jól olvasom mind a kettő force feedbackes.
0
0
0
0
gabee97 avatar
Köszönöm 😀 De Windows 7-el nem kompatibilis 😞
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció