Milyen játékvezérlőt vegyek?

Szerző: Kyp, 2009. September 24., téma
Fórum » Periféria
Üdv.
Már jó ideje szeretnék kormányt venni a géphez. A neten is sokat olvasgatok róluk, de eddig még nem találtam alkalmasat. Olyan kormány érdekelne, ami pl. a Grid-el NFS Shift-el jól m?ködne. Nem sokat játszottam eddig kormánnyal. 20.000-30.000 Ft között vannak esetleg jobb kormányok? Sokan a G25-öt ajánlják, de az nekem túl komoly, az áráról nem is beszélve. Ha esetleg valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.
Hozzászólások: 328
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
planbmokus avatar
Én a Csilire esküszöm:
[LINK]
0
0
0
0
Lizard avatar
futopeter97 írta:
Légyszi mondjatok egy olyan kormány + pedál párosítást aminek nincs "csillagászati" ára (max kb.: 15000)


Logitech Formula Force EX
0
0
0
0
no avatar
Légyszi mondjatok egy olyan kormány + pedál párosítást aminek nincs "csillagászati" ára (max kb.: 15000)
0
0
0
0
Lizard avatar
hector maio írta:
vki tud linkelni kormányt pedállal 15-20k körül ? 😀 ja és lehetőleg ne tapadó korongost hanem olyan amit az íro asztalhoz hogy mondjam bekell csúsztatni és oda kell tekerni 1 izével ami rajta van szval ne tapadó korongos legyen 😆 és kéne link is 😃

[LINK]

ezt először olvasd el, érdemes és szerintem ezek közül válassz!
0
0
0
0
Adam996 avatar
vki tud linkelni kormányt pedállal 15-20k körül ? 😀 ja és lehetőleg ne tapadó korongost hanem olyan amit az íro asztalhoz hogy mondjam bekell csúsztatni és oda kell tekerni 1 izével ami rajta van szval ne tapadó korongos legyen 😆 és kéne link is 😃
0
0
0
0
DonnieD avatar
[LINK]


Én ezt a remek kis gamepad-et szereztem be a múlt héten. Mit ne mondjak ilyen árban valami hihetetlen jó minőségűt sikerült beszereznem.
Egy-két játék sajnos nem ismeri fel, de a többségük igen (teszteltem: új generációs TR széria, Prince Of Persia, Silent Hill, Resident Evil 4-5 stb.).

Egyetlen egy nagy negatívum, hogy nincs vele gyári cd, így a netről kellett leszerválni egy drivert, hogy az élethű vibráció (ami az NFS Hot Pursuitnál leszakítja a kezemet) használható legyen!


Ajánlom mindenkinek!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
cz92 írta:
forestgreen írta:
talán azért nincs róla infó, mert felejtős. Azt meg viccesnek tartom, hogy egy 11 ezer forintos kormányban Force Feedback effektek vannak, az olyan is lehet... De ha ennyi pénzt szánsz kormányra, akkor inkább olyant vegyél, amiről vannak tapasztalatok...


Nem ennyi pénzt szánok hanem szimplán csak fel keltette az érdeklődésemet pont ezzel a Force Feedback! Hihetetlen számomra de azért érdekelne hogy milyen élmény játszani vele!
valszleg nem olyan erős mint 1 márkás kormánynál, de a semminél több, a vibration meg úgy szemét ahogy van, a videóba meg viszonylag korrektnek tűnt, lehet hogy annyi pénzt még meg is ér, de ki kéne próbálni
0
0
0
0
forestgreen avatar
talán azért nincs róla infó, mert felejtős. Azt meg viccesnek tartom, hogy egy 11 ezer forintos kormányban Force Feedback effektek vannak, az olyan is lehet... De ha ennyi pénzt szánsz kormányra, akkor inkább olyant vegyél, amiről vannak tapasztalatok...
0
0
0
0
saske13 avatar
Nekem ilyenem van =) :[LINK] marha jó az xbox360-as controller 😃 (saturnba vettem) 10 rongy de megéri =] nekem vezetékes van mivel nem szeretem az elemeset... (vezeték nélküli elemes már 14 rongy asszem) ha van pénzed sztem ezt vegyed =]
0
0
0
0
no avatar
Ha van egy kicsit több pénzed akkor vegyél vezetékes XboX kontrollert 😆

10-11k körül lehet...
ps3 van
0
0
0
0
forestgreen avatar
Ez ugyebár Vibration Feedback kormány, ami azt jelenti, hogy nincs erővisszacsatolás, csak rezgés...

Sajnos a Vibration Feedback és a Force Feedback kormányok között árban hatalmas szakadék van. Persze ez érthető, mert a 2 kormány élményben összehasonlíthatatlan.

THRUSTMASTER RGT Force Feedback Clutch

Ez a kormány Force Feedback és "csak" 22 ezer...

Viszont ha nem akarsz komolyabban szimulátorozni, hanem csak autózgatni, akkor bőven elég a Speedlink is...
0
0
0
0
beci9405 avatar
😲😲😲 Isklsk tudsz egy linket küldeni létszi mert tényleg nagyon király ez a kar😀
0
0
0
0
lsklsk avatar
én tegnap előtt vettem egy ilyet:

[LINK]

3000 forint, 5 év garancia.
0
0
0
0
beci9405 avatar
igazad van cz92 és nézegettem és lehet h tényleg ezt veszem egyre jobban tetszik köszi😀
0
0
0
0
beci9405 avatar
köszi de valahogy nem teszik😞😀 esetleg más?
0
0
0
0
beci9405 avatar
sziasztok gamepadot szeretnék venni és én ezt néztem ki magamnak

: http://lambdacomputer.hu/termekek/reszletek/1475_genius_maxfire_grandias_12v/

de olvastam egy két írást erről hogy felismeri a játék de nem rezeg pedig ez az egyik nagy tulajdonsága!
Szerintetek? vagy nézzek más fajtát? ja és ha tudtok ajánlani akkor nagyon jó lenne lehetőleg ennek az árába mint a linken előre is köszönöm!!!😀
0
0
0
0
beci9405 avatar
nem tök dönteni segítsetek hogy melyiket vegyem??😀

-http://www.olcso.hu/szamitogep/jatekvezerlok/speedlink_gamepad-arak_164629952.html


- http://lambdacomputer.hu/termekek/reszletek/1475_genius_maxfire_grandias_12v/

előre is köszi!!😀
0
0
0
0
no avatar
Üdv. Gamepad-t milyet érdemes venni? Mindenképp szeretnék egyet, de 5000-nél többet nagyon nem költenék rá.
Jelenleg ez a nyertes:
[LINK]
0
0
0
0
beci9405 avatar
köszi de elég kicsinek tűnik így képen😀 amugy nagyon jól néz ki!!

előbb ezt tanáltam javaslat??
: http://lambdacomputer.hu/termekek/reszletek/1475_genius_maxfire_grandias_12v/
0
0
0
0
forestgreen avatar
Logitech Dual Action - Kicsikét 5000 fölött van.
0
0
0
0
beci9405 avatar
szerintetek milyen joystickot vegyek pc-hez lehetőleg az ára max. 5000 legyen előre is köszi!!??😀
0
0
0
0
funk648 avatar
Hali!

Új kormányt szeretnék venni, és [LINK] néztem ki magamnak. Mi a véleményetek róla?
0
0
0
0
btamas27 avatar
es errol mi a velemenyetek Trust GM-1520T???
0
0
0
0
farcry22 avatar
Nekem van egy speedlink kormányom, de betöglött a force feedbeck benne ugyhogy magátol arra forog ammerre akar:S
0
0
0
0
btamas27 avatar
es ehhez mit szoltok Speed Link Strike3 SL-4442-SBK???? nem is olyan draga mint a logitech de jobb mint amit ezelott irtam 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
usb vel és úgytudom ugyan az mint maga az xboxos.
0
0
0
0
Erik94 avatar
xboxos controllert azt hogyan kell hozza a gephez kotni,kell hozza venni kabelt csak?,vagy van kulon xboxos controller pckhez?
0
0
0
0
btamas27 avatar
Hali.....szeretnek venni egy Canyon CNG-GP2 gamepaded....szerintetek jo ez a gamepad???
0
0
0
0
no avatar
Mindenképp vegyél egy billentyüt és egeret

Versenyzős játékhoz kormányt
Harcoloshoz gamepad
minden máshoz konzolt
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
köszi a segitséget zaraki! ha minden igaz november elején jönnek a pénzek és veszek egy játékvezérlőt ki is néztem már és Logitech😀 mi a véleményed erre??

[LINK]
0
0
0
0
pakai93 avatar
én g25-öt 40-45e ért láttam... g27-et meg olyan 65-70e ért láttam erre felénk 😆
0
0
0
0
no avatar
Jó néhány üzletbe már 35.000 Ft-ért is lehet G25-öt kapni. Bár a nagyon vakmerőeknek még 110.000-ért is van.😃
0
0
0
0
zaraki avatar
Peterboy90 írta:
sziasztok már nagyon rég óta tervezem hogy veszek egy játékvezérlőt fifához nfs hez meg ilyen játékokhoz de nem tudom milyet vegyek ami jó áron van és megbizhato és jo. pcx nél vettem a gépem ezért ezt is ott szeretném. előre is köszi a segitséget


gyakorlatilag bármilyen dual analog gamepad megfelel erre a célra 3-5000-ig ez felett már a minőségért fűzetsz
de logitechet érdemes talán inkább mert azokkal nem szokott kompatibilitási gond lenni, vagy ha sok pénzed van rá akkor egy x-box 360 kontroller pc változata a legjobb választás, az mindenel kompatibilis
az én 4 éves noname (akkor 3000 ft volt) cuccom eddig csak a fifa 09-el nem volt hajlandó normálisan működni, de a 10-el meg jó😆 szóval inkább a rászánt pénz ami számít 3 ropitól felfele már találsz megfelelőt
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
sziasztok már nagyon rég óta tervezem hogy veszek egy játékvezérlőt fifához nfs hez meg ilyen játékokhoz de nem tudom milyet vegyek ami jó áron van és megbizhato és jo. pcx nél vettem a gépem ezért ezt is ott szeretném. előre is köszi a segitséget
0
0
0
0
Athis18 avatar
Azt tudom hogy árban nagyon megéri, én aquacompuernél láttam viszonylag olcson.. viszont azt hallottam hogy a pedálok potija vagy milye egy idő után megadja magát. erröl mit tudtok?
0
0
0
0
Lizard avatar
Athis18 írta:
Sziasztok!
Logitech MOMO Racing Force Feedback kormány + pedál <-- erröl a kormányrol tud nekem valaki vmi hasznos informáciot mondani?
Érdemes ilyet venni?


érdemes, nagyon jó kormány és aranyáron van most a pcx oldalán😉 én is tervezek egyet venni az ex-em mellé😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
Kérdezd meg szicsut, neki van ilyen
0
0
0
0
Athis18 avatar
Sziasztok!
Logitech MOMO Racing Force Feedback kormány + pedál <-- erröl a kormányrol tud nekem valaki vmi hasznos informáciot mondani?
Érdemes ilyet venni?
0
0
0
0
ReSeth avatar
😆 nekem nincs kormányom , tesóm eladta 😆😆😆 aztán tescoba vettem egeret 1500forintért , GENIUS-t 😃 naon jó.. 😆
0
0
0
0
R0x0r avatar
Vegyél olyat amilyet én a TESCO-ba olcsó és zsír.
(Gépem adatainál le van írva az egyebeknél 😉)
0
0
0
0
no avatar
Esetleg valakinek van Lizardon kívül Formula Force Ex? Csak érdekelne más véleménye is a kormányról. Lehet az lesz a befutó.
0
0
0
0
Rapido avatar
Ferrari írta:
én ajánlom neked a Logitech G27-et, nagyon spéci kormán 😃😆

Hát az nehéz lesz mert még nincs is Magyarországon!Am meg a G25-tel jobban jársz mint a G27-tel!Kivéve ha nem tod mire költeni a pénzt!
0
0
0
0
Lizard avatar
Kyp írta:
Üdv.
Már jó ideje szeretnék kormányt venni a géphez. A neten is sokat olvasgatok róluk, de eddig még nem találtam alkalmasat. Olyan kormány érdekelne, ami pl. a Grid-el NFS Shift-el jól m?ködne. Nem sokat játszottam eddig kormánnyal. 20.000-30.000 Ft között vannak esetleg jobb kormányok? Sokan a G25-öt ajánlják, de az nekem túl komoly, az áráról nem is beszélve. Ha esetleg valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.


Formula force ex- nekem ilyen van, igen intenzív használatban és eddig tökéletes, jha kb 2éve nyúzom.
0
0
0
0
pakai93 avatar
én a salyát kormányomat csak ajánlani tudom... már 4 vagy 5 éves... de az ára még mindig tartja magát (1000Ft-al olcsóbb most mint akkor) Logitech Wingman FormulaForce GP
vibrálós, ha lehuzod róla az áramot szerv?s... 😆 és nem a gagyi öntapadós felfogatója van hnem szoritós 😆 16-18e Ft körül mozog
0
0
0
0
Ferrari avatar
én ajánlom neked a Logitech G27-et, nagyon spéci kormán 😃😆
0
0
0
0
bence360 avatar
pcx.hu -n találsz rengeteget..én a helyedbe onnan néznék.. (a legolcsóbb 2,638 Ft 1 logitech kormány ..szóval jó árak vannak..a Genius 6 ezert?l kezd?dik)
0
0
0
0
no avatar
Üdv.
Már jó ideje szeretnék kormányt venni a géphez. A neten is sokat olvasgatok róluk, de eddig még nem találtam alkalmasat. Olyan kormány érdekelne, ami pl. a Grid-el NFS Shift-el jól m?ködne. Nem sokat játszottam eddig kormánnyal. 20.000-30.000 Ft között vannak esetleg jobb kormányok? Sokan a G25-öt ajánlják, de az nekem túl komoly, az áráról nem is beszélve. Ha esetleg valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció