Windows 7 telepítése

2009. September 13., téma
Fórum » Szoftver
A Windows 7 telepítése el?tt, közben vagy után felmerül? kérdések, válaszok.
Hozzászólások: 208
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tesla GoD avatar
nekem a csóva aki beszerezte a gépet önállósította magát és ultimate-et dobott rá, nekem meg nincs kedvem újrarakni már😂
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én épp ma raktam újra a gépet és tényleg sok ramot eszik bár ez az én esetemben nem annyira probléma!😃
0
0
0
0
rambobo avatar
köszi, sokat segítettetek. ha tényleg sok felesleges cucc van az ultimate-on akkor a home premium-ot rakom fel
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
tele van rakva olyan dolgokkal, amik azt se tudom többnyire, hogy mire jók, de többet eszik üresjáraton, meg Pl Ultimate-hez ingyen vannak a nyelvi csomagok
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
tényleg home premium ultimate...... melyiket érdemes? Van telejesítménybeli különbség vagy csak annyi hogy az ultimate tele van rakva extra de felesleges dolgokkal amik többed foglalnak?
0
0
0
0
thug85 avatar
Bármelyiket felrakhatod! De a helyedben 32 bites Home Premiumot raknék rá!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
rambobo írta:
sziasztok.
megtudnátok mondani,hogy a win7 ultimate 32/64 bites verzió közül melyik menne vagy melyik menne jobban a gépemen? előre is kösz
bármelyik elmenne, de a 2 GB RAM miatt a 32 bitest célszerű felrakni rá
0
0
0
0
rambobo avatar
sziasztok.
megtudnátok mondani,hogy a win7 ultimate 32/64 bites verzió közül melyik menne vagy melyik menne jobban a gépemen? előre is kösz
0
0
0
0
Jeszy93 avatar
oks! köszönöm a segítséget😀
0
0
0
0
Athesz avatar
Lizard írta:
Athesz írta:
Jeszy93 írta:
Sziasztok az én kofigomhoz ugye elég a 32 bit mert akad 64-es is 😃


Hát ha akad akkor végképp tedd fel a 32biteset! 4GB ramnál teheted fel a 64est! Én épp ezért szedtem le 9in1-ben Win7et amibe benne van az összes verzió és lehet választani h 32 biteset akarok feltenni vagy 64est!
Csak valami aktivátort kellene szereznem...Tud valaki esetleg olyat ami nem nyúl a boot sectorhoz meg az ilyenekhez?


én az 1.7- es loader-t használom és jól működik!


OK.Rendbe! Kösz,majd megnézem!
0
0
0
0
Lizard avatar
Athesz írta:
Jeszy93 írta:
Sziasztok az én kofigomhoz ugye elég a 32 bit mert akad 64-es is 😃


Hát ha akad akkor végképp tedd fel a 32biteset! 4GB ramnál teheted fel a 64est! Én épp ezért szedtem le 9in1-ben Win7et amibe benne van az összes verzió és lehet választani h 32 biteset akarok feltenni vagy 64est!
Csak valami aktivátort kellene szereznem...Tud valaki esetleg olyat ami nem nyúl a boot sectorhoz meg az ilyenekhez?


én az 1.7- es loader-t használom és jól működik!
0
0
0
0
Athesz avatar
Jeszy93 írta:
Sziasztok az én kofigomhoz ugye elég a 32 bit mert akad 64-es is 😃


Hát ha akad akkor végképp tedd fel a 32biteset! 4GB ramnál teheted fel a 64est! Én épp ezért szedtem le 9in1-ben Win7et amibe benne van az összes verzió és lehet választani h 32 biteset akarok feltenni vagy 64est!
Csak valami aktivátort kellene szereznem...Tud valaki esetleg olyat ami nem nyúl a boot sectorhoz meg az ilyenekhez?
0
0
0
0
Jeszy93 avatar
Sziasztok az én kofigomhoz ugye elég a 32 bit mert akad 64-es is 😃
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
hali és mit kell csinálni ebbe a 7Loaderba??? hogyan kell aktiválni??
0
0
0
0
zelcsi avatar
nem értelek thug.....pedig olyan szépet írt....megérintette a szívemet....😆
0
0
0
0
thug85 avatar
aknakukac: Köszönjük az értelmes és tartalom dús hozzászólásaidat, a későbbiekben kérlek mellőzd ezeket!!
0
0
0
0
beci9405 avatar
én is ezzel aktiváltam a windows 7-et!!
0
0
0
0
b665 avatar
sziasztok
aktiválni szeretném a windows7-et de miután felrakom a windows toolkit 1.8-at kiírja hogy a dmak túl lett lépve.Hogyan lehetne mégis aktiválni?
0
0
0
0
Th3KiD avatar
Nedadam írta:
nekem automat aktivája 1 progival na végre már m?xik csak a fránya T-mobile webenvalk drivert nemtom feltenni hozzá mert cd meghajtoként ismeri fel ...
UI: szoltak hogy csak 32 bitesre jo de 64 bitest leszedtm és szorkozik valakin tudna segíteni?


Hát előfordul ien, 64 bites windowsokon. Próbálj keresni 64 bites driver verziót, vagy keress tippeket a neten h hogy lehet feltenni 64 bites win.re a drivert. Igy csináltam meg én is a TVTuner driverjét, mee a Win7 nm ismerte fel, csk úgy, h a driverbe 2 fájlnak a nevét átirtam "tune"ról "tuner"re. 😃 Erre magamtól sose jöttem volna rá. 😃 Van ien. 😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem automat aktivája 1 progival na végre már m?xik csak a fránya T-mobile webenvalk drivert nemtom feltenni hozzá mert cd meghajtoként ismeri fel ...
UI: szoltak hogy csak 32 bitesre jo de 64 bitest leszedtm és szorkozik valakin tudna segíteni?
0
0
0
0
rocka avatar
thug85 írta:
Hát azért ugyan ott nem vagyok. Sohasem voltam jeles matekból, de az akkor is csak 3 hónap. Nekem az RC idáig tökéletesen megfelelt. Nem vagyok miatta hátrányosabb helyzetben mint az RTM felhasználók. Hagyom is amíg nem jön egy normális törés.

Thug tok adni egy törést ami 1-2 kattintás és beregeli 😃 nekem is m?ködik. Akit érdekel irjon PÜ-t.
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát azért ugyan ott nem vagyok. Sohasem voltam jeles matekból, de az akkor is csak 3 hónap. Nekem az RC idáig tökéletesen megfelelt. Nem vagyok miatta hátrányosabb helyzetben mint az RTM felhasználók. Hagyom is amíg nem jön egy normális törés.
0
0
0
0
rozoli avatar
thug85 írta:
Nedadam írta:
nekem már van eredeti win 7 ultimate 64 bit OEM-es hehe 😆

Az nekem is van 64 és 32 bites is, csak nem sikerült aktiválni.
Visszatettem az RC-t. Az jöv? év júliusig ingyen használható.


Hát az RC és az RTM között azért van már különbség. Az RC júliusig használható, de az RTM-et ha most teszed fel, háromszor harminc napig használható legálisan. Ugyan ott vagy. Meg mire lejár, addigra úgy is lesz valami törés hozzá.
0
0
0
0
thug85 avatar
Nedadam írta:
nekem már van eredeti win 7 ultimate 64 bit OEM-es hehe 😆

Az nekem is van 64 és 32 bites is, csak nem sikerült aktiválni.
Visszatettem az RC-t. Az jöv? év júliusig ingyen használható.
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem azt csinálja a winfos 7 hogy feltetem ujraindítotam 2x-er a gépet és nem tölti be majd ha a javításra megyek akkor azt nem fejezi be mert állandoan fut az a csík
0
0
0
0
Th3KiD avatar
rozoli írta:
Gondolom, hogy a megfelel? driver van felrakva?


Legutolsó, NVidia honlapjáról. De mst hogy mondod, ki kellett volna próbáljak régebbi drivereket, hátha ott a baj. 😆 Mert volt 1 NVidia driver, asszem a 182.50 utáni, az fel se ismerte a karimat Vista alatt. Szal NVidiáék is össze vissza fejlesztenek. 😆
0
0
0
0
rozoli avatar
Gondolom, hogy a megfelel? driver van felrakva?
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem már van eredeti win 7 ultimate 64 bit OEM-es hehe 😆
0
0
0
0
Th3KiD avatar
thug85 írta:
rozoli írta:
thug85 írta:
Én nem tudtam állítani, utánanéztem és azt írták, hogy korlátozva van. Nem tudom neked miért sikerült, vagy nekem miért nem. Leszedtem a legújabb verziót is, de azt meg nem sikerült aktiválnom. Neked mindegyiket sikerült?


Nem használtam ilyen aktivátorokat egyszer sem, maradok a bevált rearm parancsnál.
A képfrissítést pedig tudtam használni. Felraktam a kari driverét, és a felbontás-freki-nél nekem engedi változtatni.

Amúgy meg nem kell a win7-nek DX10-es kari, mert én egy ATI9600 PRO-n is tudtam futtatni. Igaz azon nem volt aero, dehát ennek én nem látom hasznát. Csak csicsa az egész.

Rájöttem miért nem tudtam feljebb állítani. 1920 x 1080-as felbontáson használom a monitort, és ilyenkor csak 60Hz-et enged. Ha lejjebb veszem a felbontást (amit nem teszek), akkor engedi feljebb állítani a Hz-et.
Csak azt nem értem, hogy akkor miért mondták azt, hogy a Win 7 nem engedi feljebb állítani.


Hát nkm is 22"es a monitorom, de 1680x1050nél már nagyon hunyoritok, mikor szöveget kell olvasni. 😆

Amúgy meg nkm is engedett 72Hzre rakni az NVidia Control Panel vmi naonfura felbontást, amit sose használtam. De a többit nm engedi csk 60Hzen. 😢 És ráadásul az 1440x900as felbontás, 60Hzen Vistán éles és tiszta, W7en meg 1általán nm éles, és még vibrál is a monitor 1 id? után, f?leg ha sok a fehér v a világos szin. :S
0
0
0
0
thug85 avatar
rozoli írta:
thug85 írta:
Én nem tudtam állítani, utánanéztem és azt írták, hogy korlátozva van. Nem tudom neked miért sikerült, vagy nekem miért nem. Leszedtem a legújabb verziót is, de azt meg nem sikerült aktiválnom. Neked mindegyiket sikerült?


Nem használtam ilyen aktivátorokat egyszer sem, maradok a bevált rearm parancsnál.
A képfrissítést pedig tudtam használni. Felraktam a kari driverét, és a felbontás-freki-nél nekem engedi változtatni.

Amúgy meg nem kell a win7-nek DX10-es kari, mert én egy ATI9600 PRO-n is tudtam futtatni. Igaz azon nem volt aero, dehát ennek én nem látom hasznát. Csak csicsa az egész.

Rájöttem miért nem tudtam feljebb állítani. 1920 x 1080-as felbontáson használom a monitort, és ilyenkor csak 60Hz-et enged. Ha lejjebb veszem a felbontást (amit nem teszek), akkor engedi feljebb állítani a Hz-et.
Csak azt nem értem, hogy akkor miért mondták azt, hogy a Win 7 nem engedi feljebb állítani.
0
0
0
0
rozoli avatar
thug85 írta:
Én nem tudtam állítani, utánanéztem és azt írták, hogy korlátozva van. Nem tudom neked miért sikerült, vagy nekem miért nem. Leszedtem a legújabb verziót is, de azt meg nem sikerült aktiválnom. Neked mindegyiket sikerült?


Nem használtam ilyen aktivátorokat egyszer sem, maradok a bevált rearm parancsnál.
A képfrissítést pedig tudtam használni. Felraktam a kari driverét, és a felbontás-freki-nél nekem engedi változtatni.

Amúgy meg nem kell a win7-nek DX10-es kari, mert én egy ATI9600 PRO-n is tudtam futtatni. Igaz azon nem volt aero, dehát ennek én nem látom hasznát. Csak csicsa az egész.
0
0
0
0
Zelekzoli avatar
Nem biztos hogy ide tartozik.DE hátha valaki okosabb mint én.
Én egy samsung hd-ready lcd tv-t használok monitor gyanánt.
Az x-men nem hajlandó futni rajta.Vagyis a játék ugyan elindul,de a tv azt írja:"nem támogatott üzemmód"...Próbáltam a cfg-ben is átírni a felbontást az összes létez?re amit a tv tud.De a progarm csak nem akarja a jót... Valaki?Help? 😃
0
0
0
0
Th3KiD avatar
Ahogy elnézem mind2?töknek DX10.1es karija van. 😆 Én még mindig azt gyanitom, h azéé ien, mert a DX11et nm birja a karim. De ha igy van, akkor minden GeForceosnak kellene legyen ien problémája, d nix. 😆

Meg különben is, a W7 128as karit kér min., azokba meg nix sehol DX 10.1. 😆 Szal passzzz ....
0
0
0
0
thug85 avatar
Én nem tudtam állítani, utánanéztem és azt írták, hogy korlátozva van. Nem tudom neked miért sikerült, vagy nekem miért nem. Leszedtem a legújabb verziót is, de azt meg nem sikerült aktiválnom. Neked mindegyiket sikerült?
0
0
0
0
Th3KiD avatar
thug85 írta:
Milyen win 7 van fent neked?
Az RC-nél olvastam, hogy az nem enged 60Hz-nél többet, de azt írták a véglegesnél már lehet többet is állítani. Nekem is RC van, és 60Hz-en jár. Az RTM elméletileg már kiadásra szánt verzió, de mégis olvastam külföldi honlapon olyat, hogy azért abban is lesznek apró változások. Nem tudom, hogy abban lehet-e már többet állítani.


RTM volt 7600as verzió. Amúgy mikor el?sz?r felraktam a W7est, még a 7000es verziót, abban DX10.1et irt ki a dx diag, de ott is ien problémáim voltak. Mintha csk az 1680x1050es felbontást szeretné, a többit nm. 😢 Télleg nm értem, h ugyanavval a monitorral meg videókarival vistán méé tiszta minden, W7en meg nm. 😞 Lehet azis h vmi elhackelt verziót tettem fel, még próbálgatok, meg lesz majd videókari csere is vmi Radeonra DX10.1essel, lehet h akkó nm lesz máá bajom. Ha meg mégis, marad a vista .. V az XP. 😃
0
0
0
0
rozoli avatar
Nekem volt fenn az összes verzió (68xx, 7100, RC, 7129), most a 7600-as RTM, de mindegyiknél tudtam választani 60, 70, 72, 75-ös frissítést. Clear Type bekapcsolva és elég szép képet produkál, nem homályos.
0
0
0
0
thug85 avatar
Milyen win 7 van fent neked?
Az RC-nél olvastam, hogy az nem enged 60Hz-nél többet, de azt írták a véglegesnél már lehet többet is állítani. Nekem is RC van, és 60Hz-en jár. Az RTM elméletileg már kiadásra szánt verzió, de mégis olvastam külföldi honlapon olyat, hogy azért abban is lesznek apró változások. Nem tudom, hogy abban lehet-e már többet állítani.
0
0
0
0
Th3KiD avatar
Nekem a monitorom nm enged 60Hznél többett 1440x900ban, de vistán nem is kell, mert igy is nagyon szépen látszik és nem villog. DX11et meg nem én használok, hanem a W7 és gondoltam épp az a baj, h a karim nm támogatja. De viszont a többi felbontásnál se enged 60 Hznél többett a W7, azt irja nm birja a monitorom, pedig Vista meg XP alatt az 1440x900on kivül minden más felbontás ment 60tól 75Hzen.

1680x1050ben már jól látszik a W7is, de az kicsinálja a szememet, mee nagyon pici t?le minden, sose használtam akkora felbontást.

A Clear Type-ot is piszkálgattam, de nm javitott sokat, csk homályos maradt.

Lehet másik videókarival nm lenne ien problémám? Pl vmi DX10.1es Radeonnal?
0
0
0
0
rozoli avatar
Hát nem tudom, nekem a régi crt-men 60 volt, egy id? után villogott is rendesen. Aztán jött a tft-m, és a 75-ön már finomabb a szememnek. Legalábbis ez az én tapasztalatom. De kinek hogy.
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
TFT-monitoron sz'tem elegendo a 60Hz, az en Philphs-monitorom is azt irja 1ebkent h 1440X900-hoz az eppen idealis...az elso, regi CRT-monitoromon persze jol jott a 100Hz-es frissites is (asszem 120Hzvolt nalam a max,mar nem emlekszem pontosan). 😉
A W7 mar most kompatibilisabb mindennel, mint a Vista (pedig eredeti Vista-am van,napra keszen frissitve,DE ez a szomoru tapasztalatom), KAR h nem a W7-et adtak ki 1bol a Vista helyett,persze igz a Majkrofos jobban tud pumpolni minket,nah mind1,a W7-et jonak igerkezik sz'tem,eddig nekem bejovos a cucc.
0
0
0
0
rozoli avatar
Th3KiD írta:
Hali. Felraktam a W7et, és jó meg minden, de, nmtoomért, majdnem mindegyik felbontás csk 60 Hzen megy, és pl 1440x900on, amit vista alatt használtam, kicsit össze vannak mosva a bet?k, nm oan éles mint amien vista alatt volt. Pedig ugyanaz a videókari, monitor meg minden. Lehet h a DX11 miatt van? Ha tud vki vmi megoldást erre, plz szóljon mee igy nm marad meg sokáig nálam a W7. 😆 Kösssszzzzzz. 😀


DX 11-et biztos nem használsz, mert a videókártyád nem támogatja. Kapcsold be a cleare type-t, hogy jobb min?ség? legyen a kép. A képfrissítést is be tudod állítani nagyobbra. Rakd fel a legújabb drivert. kell, hogy m?ködjön, mert nekem is 1440x990 van, és 75Hz-en kattog. 😀
0
0
0
0
Th3KiD avatar
Hali. Felraktam a W7et, és jó meg minden, de, nmtoomért, majdnem mindegyik felbontás csk 60 Hzen megy, és pl 1440x900on, amit vista alatt használtam, kicsit össze vannak mosva a bet?k, nm oan éles mint amien vista alatt volt. Pedig ugyanaz a videókari, monitor meg minden. Lehet h a DX11 miatt van? Ha tud vki vmi megoldást erre, plz szóljon mee igy nm marad meg sokáig nálam a W7. 😆 Kösssszzzzzz. 😀
0
0
0
0
rocka avatar
rozoli írta:
Th3KiD: még nem lehet vista alól telepíteni, tudtommal nincs upgrade lehet?ség. Legalábbis nekem nem sikerült az RTM-t így telepíteni. Tiszta telepítés kell neki.

freeride182: az aktivátorokat azért készítik, hogy eredeti oprendszert lehessen velük elérni. Tehát igen a válasz a kérdésedre. Cd kulcsot pedig úgy tudsz beszerezni, hogyha kapható lesz a boltokban, akkor veszel egyet.

Ok, köszönöm 😃
0
0
0
0
rozoli avatar
Th3KiD: még nem lehet vista alól telepíteni, tudtommal nincs upgrade lehet?ség. Legalábbis nekem nem sikerült az RTM-t így telepíteni. Tiszta telepítés kell neki.

freeride182: az aktivátorokat azért készítik, hogy eredeti oprendszert lehessen velük elérni. Tehát igen a válasz a kérdésedre. Cd kulcsot pedig úgy tudsz beszerezni, hogyha kapható lesz a boltokban, akkor veszel egyet.
0
0
0
0
rocka avatar
Hali!
Ha a win 7-et activatorral be activalom akk eredetinek ismeri majd fel?(tudom vegyé eredetit meg stb... de bizt nemfogom megvenni 50ezerér v mennyiér 😃 cd keyt meg honnan tok esetleg szerezni?)😊
0
0
0
0
Th3KiD avatar
Hali. Win 7et fel lehet vhogy tenni Vistára, h a progik meg a beállitások a C:\-r?l megmaradjanak? Mee nm szivesen raknám fel megint az összes progit, rámegy a 7végém. 😆 x__X Kösssszzz. 😃
0
0
0
0
rocka avatar
ok köszönöm szépen akk kiirom a zenéimet meg stb 😃 azt dobom is fel 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció