Konzolháború

Szerző: MMPORG, 2009. August 30., téma
Fórum » Konzol
Szerintetek melyik konzol a jobb?
Hozzászólások: 262
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Telehesy avatar
szerintem az xbox360 a legjobb
0
0
0
0
Csatesz avatar
Egyértelműn xbox 360 jobb! 😜 Nekem is az van és semmi problémám sincs vele! Most éppen flashelik a kicsikét 😃
Ps 3ról annyit hogy semmiben sem külömbözik a boxtól max a netes rész de egy konzol nem netezésre van kitalálva!
Grafika szinte azonos! A Boxé kicsit színesebb míg a Ps3-é kicsit életűbb de azt a pici különbséget szerintem nehéz észre venni 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
mcbaya írta:
egyértelmű, hogy az xbox😀 még mindig nagy bajok vannak a túlmelegedéssel!😀
nincs azzal semmi baj, a túlmelegedéses esetek nagyrészét okos embereknek sikerült előidézni, akik teljesen betolták a falhoz/szekrény oldalához/könyvekhez a ventillátoros részt😂
0
0
0
0
no avatar
egyértelmű, hogy az xbox😀 még mindig nagy bajok vannak a túlmelegedéssel!😀
0
0
0
0
gacso avatar
szerintetek melyik romlik el előbb az xbox 360 slim vagy ps3 slim??😃
0
0
0
0
DeXHerO avatar
szegény xbox classic haverom betörte a dvd kiadó gombját de meg bírtam neki forrasztani igaz 2 órába telet de sikerült
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem nem lehet rossz az 5. 😃 Örülnék neki, ha PC-n is lenne. 😃
0
0
0
0
sonyboy31 avatar
Én a négyet a háromhoz hasonlítva mondtam, hogy nem tetszet!
Néztem már róla videókat, de nem győztek meg.
Ezért kérdeztem a véleményed.
Lehet, hogy nem kellett volna....
😠
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
sonyboy31 írta:
Kérdezni szeretném, hogy a gran turismo 5 milyen?
Nekem a három van meg PS2-re.
Érdemes megvenni?
A 4. része nem jött be nekem.


Hát nézz róla videókat 😃
Nagyon jó játék és a 4-et az 5-el ne hasonlítsd már őssze...
Brutális grafikája van 😀
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
super nintendo! még most is imádom. tervezem is, hogy veszek megint egyet.
0
0
0
0
no avatar
Piaci nintendo a király!! 😃 LOL
0
0
0
0
sonyboy31 avatar
Kérdezni szeretném, hogy a gran turismo 5 milyen?
Nekem a három van meg PS2-re.
Érdemes megvenni?
A 4. része nem jött be nekem.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Így van ps1-el kezdtem és végig ps2 ps3 psp és még mind megvan 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem nincs ertélmű győztes itt se. Mert mindenki mást szeret. Nyílván aki ps1-el kezdte annak a ps3 jobb. Aki viszont Xbox-szal kezdte annak az Xbox360 a jobb.
0
0
0
0
no avatar
ODST, Wars, azért tiszteljük meg ennyivel a Halo sorozatot) de ennyi bőven elég is mert csak úgy alázzák a PS3 exkluzív címeket. Nem mondom hogy rosszak a gémek PS3on, sőt jók, csak ha választani kell akkor eggyértelműen Xbox
0
0
0
0
Reptile110 avatar
nekem mind a kettő van de a PS3-on nekem több játék van ami tetszik..😜 uncharted 1,2,3,killzone 2-3,metal gear solid 4,infamous 1-2,gran turismo 5..stb..😃 xboxon meg gears of war 2-3,halo 3-reach...😆
0
0
0
0
Rex007 avatar
XBOX az örök király!!!!!!!!!
0
0
0
0
no avatar
XBOX 360! És asszem én sem fogom flashelni 😆
0
0
0
0
-OWERLORD- avatar
nekem megvan a acb a halo reach szeretek hencegni😆
0
0
0
0
utahl2 avatar
A gamertagom : utahl2
S esetleg megvan a Reach?
0
0
0
0
gepiszaki avatar
Én felvennélek 😃 mi a gamertagod?
0
0
0
0
utahl2 avatar
Na helyes döntés😆
( nem lenne baj ha felvennélek live-ra?)
0
0
0
0
-OWERLORD- avatar
én se flasheltetem ki. haverom mindig aszztmonja hogy flasheltesem ki mert ki tudja írni a gammákat én még netet akkarok szerezni hogy tudjak live olni😆
0
0
0
0
utahl2 avatar
Az én vélémenyém szerint is nekem az xbox tetszik jobban(hisz nekem sincs egy túl jó gépem) nem csak a grafika miatt, hanem inkább a live miatt,amilyen partikat szoktunk csapni...😆
s semillyen módon nem akarom kiflasheletni, DE kinek melyik tetszik jobban.
0
0
0
0
gepiszaki avatar
psp.

Szerintem mindig is az xbox360 lesz a fav, most már ingyenes a live is, csak a sony szart se tesz azért hogy még jobban beelőzze az xboxot, ha most nagyon nem hisztek nekem van 1 szavazás is egy oldalon ahol kb. az egész város xbox360-ra szavaz. Itt a link: www.battagame.hu és majd a naptár felett egy kicsivel látsz egy szavazást ott megnézheted. Én igazság szerint amellett pártoltam le, hogy vigye a nagyon szeretett játékaim mivel a gépem xar. Hogy csak azért vegyek ps3-at mert 120 k egy kicsivel jobb a grafikus kártyája vagy valami akkor inkább kihagyom...
0
0
0
0
-OWERLORD- avatar
van 1 kérdésem mi éri meg jobban a psp/nds mert nem tudom😞
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
háát én gépen nem is tudnék nagyon játszani , ps-en meg háát persze nekem könnyü.. megszoktam meg minden 😃
0
0
0
0
onlinegame18 avatar
tesla god-nak igaza van én nem nagyo szeretem az ilyesmi gamekat az meg h így dirt eljek avgy codozzak eléggé meg kéne magam eröltetni , hogy valamit ikerüljön összehoznom meghát netezni meg ilyenekre nam nagyon jó hol a bilentyű? mi a katt? stb dehát mire én vén leszek ha lesz olyan sztem nem is fogják tudni az emberek h mi a gomb...
0
0
0
0
cell processor avatar
PS3 a favorit! 😆
Nincs miről beszlnünk! 😜
0
0
0
0
simon7109 avatar
heh vicces,hogy amikor utoljára írtam ebbe a topicba akkor még ugy voltam,hogy semmi pénzért PS3 csak az Xbox most meg már lassan 1 éve van PS3-am is az Xbox mellett😃
mostmár szerintem is a PS3 a legjobb!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
jó hozzá(mondjuk átalakítót ahhoz venni kell), én azt fejtegettem, hogy ha valaki a nulláról akar kinectezni, akkor zsebbe kell nyúlnia, de így utólag belegondolva tényleg nem volt egyértelmű amit írtam
0
0
0
0
R0x0r avatar
Ahhoz h Kinect-ezhess nem kell új Xbox jó a régi is 😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
tudom, de 40k nekem jelenleg sok azért hogy hadonásszak egy jót, az új xbox+kinect kombót meg azoknak gondoltam, akik TV előtt akarnak ugrálni a családdal, bár most h ide kilyukadtam nem vagyok benne biztos, hogy ez néhány délutánnál tovább akkora poén / game, viszont van 1 csomó boxos ismerősöm, majd ha meglesz a gépem, lehet kölcsönkérem vkitől aki megvette, megnézni mit tud
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Hamarosan nem fog kelleni Box (vagyis most sem kell), csak maga a Kinect modul egy Win 7es OP rendszerű PC s az Evoluce által készített driver. 😉
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
jó pofa dolog ez a kinect, de azért nem vennék egy új xbox-ot + kinect-et, hogy ilyen kis családi játékokkal szórakozzak, komolyabb játékok irányítása meg elég nyögvenyelős lenne vele, ettől függetlenül ötletes dolog, ha olcsóbban be lehetne szerezni, azért vennék 1et
0
0
0
0
Feki1991 avatar
A Kinect forradalmasította a (játék) vezérlőket, egy teljesen újfajta vezérlésől van szó amelynél nincs semmilyen beviteli eszköz s az Evoluce "segítrsége" által hamarosan Win 7 alat is használható lessz!
0
0
0
0
-OWERLORD- avatar
nekem nem jön be ez a kinect mert én inkább igazi komoly játékokkal játszok. nem ilyen casual játékokkal ahol ugrálsz a házba lehet jó dolog de naon drága majd ha lesz kinect star wars vagy kinectes gow meg ilyenek😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
igen a ps3 sixaxis joy-ja (nekem is ez van 2db) alapból mozgásérzékelő van benen pl.: GTA IV-be van egy ilyen sixaxis turorial és joyal iránytasz mindenent + killzone 2nél amikor tőlt a pálya és igy mozgathatod meg játék során is van pár alkalom szóval komoly 😃
0
0
0
0
Davezorrr avatar
jaja...nekem legjobban akkor tetszett ps-nél amikor a Heavenly Sword-be controllerelt mozgattad és úgy ment az ágyúgolyó 😃
ja meg KillZone 2-nél snipernél mozgatod és úgy célzol...faja 😜
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a wii sokkal előbb megcsinálta ezt a mozgásérzékelős kontrollert, de ha nem a nitendo, akkor valaki más lett volna az első, de így részben koppintás a move meg a kinect is. am szerintem is jópofa dolgok ezek, csak nem hiszem hogy valaha is vennék ilyent, nekem drága ez ahhoz, h casual játékokkal hadonásszak pár alkalommal
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Jaja, lopták, mert látták,hogy az embereknek ez nagyon bejön és a fejlesztők is láttak benne fantáziát. Ebben nincs semmi rossz,mert tök jó cuccok ezek😀
0
0
0
0
Norby929 avatar
nekem meg wiim van azért védem 😆 am atóól még ellophatták csak tovább fejlesztették...de mind1
0
0
0
0
utahl2 avatar
Engemet nem érdekel nagyon , hogy melyiket kit,kitől loptak el , de nekem akor os Kinectet akaroookkk😆😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Háát csak elárulok egy dolgot hogy a Move 10000xer pontossabb mint a wii , preczízebb meg minden !
Szóval senki , senkitől nem lopott maradjunk ennyibe !
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Norby929 írta:
azt a kinectet meg a ps move-ot is a nintendo-tól lopták a p****k!


A Kinectet biztos nem (mivel ott nem tartasz a kezedben semmit), viszont a PS Move s a Nintendo Wii kezelés nagyon hasonló. 😊
0
0
0
0
Norby929 avatar
azt a kinectet meg a ps move-ot is a nintendo-tól lopták a p****k!
0
0
0
0
-OWERLORD- avatar
elnézést a thug hogy elszaladt velem a ló

LewisHamiltonF1 bocs😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció