Mi leszel ha felnősz?

Szerző: davidka931127, 2009. August 27., téma
Fórum » Társalgó
Írd le milyen karriert szeretnél magadnak.
Ha már van egy, azt is leírhatod.
Hozzászólások: 753
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
fonix9901 avatar
köszönöm epoj44 de a szívműtéteim miatt nem minden munkakör megfelelő nekem 😃
0
0
0
0
no avatar
Nem tudom mi,de 100%,hogy külföldön fogok dolgozni.
0
0
0
0
zolicsavo avatar
Rendőr vagy katona, a kettő közül valamelyik mindenképpen 😀
0
0
0
0
no avatar
Figyelj fiatal vagy lehetsz még más is fonix nem?
0
0
0
0
fonix9901 avatar
én sajnos fodrász lettem 😞 bár mást választattam volna aki ismeri a cseszakot az tudja hogy miről beszélek Csepelen tanműhéj 😞
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Én is programozó vagy rendszergazda szeretnék lenni... Vagy lenne egy másik könyebb megoldás az a weblap tervező 😆
0
0
0
0
Andy avatar
Programozó szeretnék lenni (ez már szinte biztos), de mostanában nagyon sokat lőttem fegyverekkel, gyakorolgattam, érdeklődök lövészet iránt. Ha nem munkaként de hobbiként biztos fogom vinni!
0
0
0
0
AnonimMC avatar
19ati93: Nem fognak beférni a lövész árokba ! 😂 😆
0
0
0
0
Coach avatar
Legnagyobb kedvel és szerencsével dobos mert már jónéhány éve foglalkoztatt ez a hangszer. 😃 És az édesmindegy milyen bandába csak nu-metál legyen. 😆
0
0
0
0
no avatar
Én kevés eséllyel gyerekorvos esetleg pszichiáter de inkább csak a család erőlteti nagyon de nagyon 😀
Egyébként esetleg könyvelő vagy műszaki tervező és ilyen grafikus de ugye még van időm.
De elsősorban családfő! 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
nekem is 2 haverom katonának készül... úgy szét vannak gyúrva ejhaj 😆 😆 de tény az izom és erő nem valami mű xar 😆 sok munka benne, tesi tanárunk is csak úgy respectálta őket,nem csoda 😆
0
0
0
0
no avatar
ez tök jó 😀 😃 hát próbáld meg! 😀
0
0
0
0
TheThirdEye avatar
ez kicsit közhelyes de én rocksztár akarok lenni méghozzá énekes csak nem merem megpróbálni hogy milyen a hangom 😳 plusz még változik a hangom tehát ki tudja mi lesz
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm szépen ez nagyon jól esett 😀 !
0
0
0
0
megaone6 avatar
Bauer, azért megnéznélek téged, hogy mégis ki vagy te. Tán a jóságos atyaúristen? Honnan veszed, hogy ő nem küzd ezért a célért, meg csak egy "kocka álom". Tán láttad már őt életben, hogy ilyen könnyen és gyorsan megítéled? Azért mert neked nem jött össze semmi az életben nem máson kéne ezt levezetni. Am Big Bear sok sikert 😀
0
0
0
0
barnav avatar
Big Bear: sok sikert remélem sikerülni fog 😀 haverom is katona akar lenni és tudom mennyit edz 😀
0
0
0
0
no avatar
JackBauer, ez nem kocka álom, és nem volt sok, attól hogy ez az álmom szerintem nem kellene bele kötni hogy kocka álom, képzeld hogy sokat szenvedek vele és küzdök érte!!! mivel edzek folyamatosan és szem műtéttem is lesz!
0
0
0
0
szalamispizza avatar
majd 20év múlva a fiam: Az én apukám csak egy tökéletes csődtömeg
0
0
0
0
no avatar
Nokedli leszek ami a levesbe nincs 😆 😆
0
0
0
0
no avatar
Big Bear: Sok volt a COD vagy a BF, mi ? 😀 Újabb kocka álom.
0
0
0
0
no avatar
Most mentem gimnáziumba... ha ezt ki járom, megyek rendészetire ... kommandós akarok lenni! 😀
0
0
0
0
megaone6 avatar
Én is tegnap ballagtam, én szeptembertől a kispesti Trefort Ágoston Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola padjait fogom koptatni a kéttannyelvű szoftver csoportban 😀. Azt még pontosan nem tudtam eddig eldönteni mi leszek, megfordult a fejemben, hogy programozó, rendszergazda, esetleg hacker (nem bűnöző, hanem a törvény védelmében 😆😉 leszek.
0
0
0
0
krakateu10 avatar
Én tegnap ballagtam és most szeptember 1.-től a debreceni Brassai Sámuel Gimnázium és Műszaki Szakközépiskolában folytatom a tanulmányaim gépész ágazaton. 😀
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Chuck írta:
Én villanyszerelőnek tanulok! jó lenne majd kimenni külföldre....:/ valaki még tanul ezt? 😃


Az az egyik szakmám, kitörölhetem vele.
0
0
0
0
no avatar
gépész, vagy villamosmérnök
0
0
0
0
19ati93 avatar
Game Boy írta:
Bombaszakértő

komoly? 😆
0
0
0
0
beni97 avatar
Állatokkal szeretmék valószínű dolgozni.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
sudosu írta:
Hivatásos kocka 😀

Először is CISCO-s rendszergazda leszek majd Szoftverfejlesztő vagy Mobilalkalmazás fejlesztő. Az utóbbi 2 közül szeretnék valamelyikbe elhelyezkedni lehetőleg külföldön.

Persze ezek előtt egy nyelvvizsgát teszek. Lehet rosszul csináltam de nem mertem most bevállalni az emelt angolt. A középszintű érettségi meg 2 pont híján 5-ös lett.


Emelt angolt ne is menj, sokkal többet érsz egy nyelvvizsgával!
0
0
0
0
Game Boy avatar
Én meg megyés-ispán szeretnék lenni....
0
0
0
0
hell12324 avatar
Én király szeretnék lenni. 😀
0
0
0
0
Game Boy avatar
Óóóó persze.....Van kutyád?Spoiler!
Akkor etesd azt....
0
0
0
0
leadstar94 avatar
Ha jól mennek a dolgok, Vietnámban berepülőpilóta.
0
0
0
0
Bicike avatar
Gépészmérnök szeretnék lenni.
Szívesen lennék focista is, legalább egy kis csapatnál, de nincs sok tehetségem hozzá, meg idős vagyok elkezdeni (16 éves vagyok) Fabrégas 16 évesen focizott a nagy közönség előtt...
0
0
0
0
mlan0 avatar
Érettségi után rendőr! 😀
0
0
0
0
Game Boy avatar
Vadakat terelő Juhász...😃
0
0
0
0
MOD3RN-CoD2 avatar
Még tanulok, de ha összejön akkor Magas építész Technikus, és Forever Football.
0
0
0
0
sudosu avatar
Hivatásos kocka 😀

Először is CISCO-s rendszergazda leszek majd Szoftverfejlesztő vagy Mobilalkalmazás fejlesztő. Az utóbbi 2 közül szeretnék valamelyikbe elhelyezkedni lehetőleg külföldön.

Persze ezek előtt egy nyelvvizsgát teszek. Lehet rosszul csináltam de nem mertem most bevállalni az emelt angolt. A középszintű érettségi meg 2 pont híján 5-ös lett.
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
bobekrisz Válasz 2013-05-01 14:26 #686
De traktort nem lehet b-jogsival vezetni ?


B-sem sincs, és lehet, könnyű pótkocsit, meg azt hiszem van súlykorlát is, és mindent ami függesztett, tehát nem kereken gurul, meg őm azt hiszem azt is aminek nincs rendsáma és kereken gurul 😃
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Savaxel: sok szerencsét,
Én is majd ki szeretnék menni a szülőkhöz az USA-ba biztosított lakhelyem lenne 😀
0
0
0
0
szalamispizza avatar
most a bádogost tanulom, és azzal akarok majd kimenni nagybátyámhoz kanadába
0
0
0
0
no avatar
bobekrisz írta:
De traktort nem lehet b-jogsival vezetni ?


Lehet, mivel lassú jármű, de csak könnyű pótkocsit húzhat.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció