Mi leszel ha felnősz?

Szerző: davidka931127, 2009. August 27., téma
Fórum » Társalgó
Írd le milyen karriert szeretnél magadnak.
Ha már van egy, azt is leírhatod.
Hozzászólások: 753
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Edem avatar
Múlt hónapban értesítettek levélben, hogy felvételt nyertem Csepelre a Weiss Manfréd Rendészeti Szakközépiskolába 4+1 éves tanítással. Magyarán szólva rendőr szeretnék lenni, ha minden jól megy és meglesz az Érettségi.
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
BenjaminHun: Én Győri vagyok, és mivel itt van az Arrabona Légvédelmi Rakétaezred is, ezért nekem jobban megérné.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Graffiti2: Ezen sokat gondolkoztam én is. El mennék én is szívesen csak szerintem sokat nem lennék itthon:/ Bár kitudja meg únom a mostani munkahelyem lehet el megyek annak én is.
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Jelenleg hegesztőnek tanulok. Úgy tervezem, hogy leteszem a szakmát, és elmegyek szerződéses katonának.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Amúgy nálam van esélye a programozóságnak, 6. helyen jutottam tovább az országos döntőbe programozóversenyen. (Másfél éve tanulok programozni).
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hát most az van kilátásban hogy töri és angol tanár (leginkább gimiben) 😜
0
0
0
0
no avatar
Autóelektronikus,vagy szakács 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Fú, vicces visszaolvasni miket írtam még 14-15 évesen. Itt látszik, hogy igazán nem kell még gyerekként őrlődni mi lesz az ember. Nekem most 21 éves koromra körvonalazódik a jövő.
Most már úgy néz ki hálózatmérnök leszek. Főleg Cisco eszközök konfigurálás hibaelhárítása stb. Nyáron már remélhetőleg munkába is állhatok. Még 2009 ben olyanokat írtam, hogy programozó meg ilyesmi. 😂 Azóta se tanultam meg programozni. 😜
0
0
0
0
Krissz avatar
@Tomi9603181

Hitman az egy xar, Postal nah az mán ilyesmi stílust képvisel (meg Hatred) 😉

@HakuDragon

Ötletnek nemrossz. AMugy csak fegyverviselési meg embervadászati engedély kellene beszerezni.

@megaone6

Sok sikert majd ahhoz, ami szakma mellet döntesz. Mellé nemigen nyulhatsz, mind bejövös. 😀

----
Amuyg szívem szerint Rendszergazda lennék, és nyitnék egy kissebb PC üzletet. Esetleg valami hálózat épitős melo, bár a Robotka is nagyon bejövös számomra. 😀
0
0
0
0
megaone6 avatar
Hát, a programozó, és a hálózati szakember között vacillálok leginkább, de az informatika egyéb területei is érdekelnek, majd még elválik. Akartam a suliban Cisco tanfolyamra menni, csak rohadtul sokat kell érte kiperkálni, jelenlegi anyagi helyzetünket tekintve nem igazán megengedhető, pedig nagyon jó lett volna. :/ Na mindegy, remélhetőleg lesz még hasonló lehetőség, addigra talán diákmunkából összekaparok egy kis pénzt.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Menj el hivatásos katonának az államokba. Majdnem ugyanaz
0
0
0
0
no avatar
@Krissz: Lehet hogy a Hitman egy jó játék,de még egy disznót se mernél levágni 😃 Nem kell hülyeségeket írogatni,mert még viccnek is szar.
0
0
0
0
Krissz avatar
Rendszergazdi, de egy bérgyilkos szakmának mégjobban örülnék <3
0
0
0
0
gibdj avatar
nedadam24

Elég fárasztó lehet egész nap a karodban tartani a gépeket.😊 Vagy magát a szerelőt tartanád a karodban?😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Az a baj, hogy eddig akármit is elterveztem, mindig valaminél fogva meghiúsult 😞 Úgyhogy most csak hagyom hogy vigyen az ár 😃
0
0
0
0
nedadam24 avatar
számitógép szerelő karban tartó
0
0
0
0
Liv333 avatar
Van itt logisztikus kolléga? 😆
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Én már felnőttem de még nem tudom 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Korein valami kell lenni 😕
0
0
0
0
CharlieDEVIL avatar
ÓÓÓ !A korom szerint fel nőttem mások szerint még nem 😀én meg nem akarok...Kalandor vagyok 😀
bár voltam club manager ,congás s m ás egyéb .... viszont imádok menni ,utazni a világban.nem kimondottan teli zsebbel 😀 asszem még van egy nagy utam 😀arra gondolok minden nap 😀s napközben.csak most el adok mindenem s GO !...!...
0
0
0
0
Koryan avatar
És mi van akkor ha már felnőttem, de mégmindig senki vagyok? Egyébként rendszergazda, illetve zenész és zeneszerző lettem 😃 És mégsem ezekből élek meg...

SoNeX! Nem akarlak elkeseríteni, de párom is az és kitörölheti vele 😕
0
0
0
0
szalamispizza avatar
Kb egy hónapja vagyok "felnőtt". őőő ugyanaz, mint eddig. Persze itt gondolom a húszas-harmincas évekről van szó. Amilyen tempóban haladok, kitűnő hajléktalan leszek.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Általános egészségügyi asszisztens
0
0
0
0
kistiko07a avatar
A vicces az, hogy a kukások jól keresnek. A veszélyességi pótlék nem kicsit nyomja meg a fizetésüket. Egy-két felső fokú végzettséggel rendelkező fizetését is kenterbe veri. Na persze ettől még nem lesz remek életcél. 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Patkos2: Jó terv, majd újévkor mehetsz kéregetni 😂
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Őszintén? Mostanában a nagyon a rendőri dolgon jár az agyam... aztán kitudja 😆
0
0
0
0
Gugi John avatar
Hogy mi leszek ha felnövök azt nem tudom, de az tudom hogy jelenleg mechatronikai technikus vagyok([LINK]), és még egy év tanulás után villanyszerelő is leszek (csak úgy heccből, meg még egy év halasztás a munkába állás előtt😃😉.

De szívesen lennék én is informatikus, vagy valami hasonló (csak legyen közöm az informatikához), ebből adódóan akár játéktesztelő - amiről eddig csak rosszat hallottam - vagy pedig fényképész 😀

Sőt ha nagyon messze akarok gondolkodni akkor fizikus vagy csillagász.

Tudom elég sokat írtam, de a lehetőségek adottak, legalább az érdeklődési köröm nem csak 1 dologra korlátozódik. 😀
0
0
0
0
no avatar
Programozó, rocksztár vagy diktátor. Még nem döntöttem el véglegesen, az is lehet, hogy mindegyik egyszerre.
0
0
0
0
R3mZy avatar
Villanyszerelő vagyok.
0
0
0
0
winrar avatar
Jó kérdés, talán informatikus.
0
0
0
0
Thomaz avatar
legendás gitáros és rocksztár.
I'm born to be a Guitar God!
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Gyümölcs a jogobellában.. vagyis nem a reklám helye.. Géplakatos lettem 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Pincér voltam egy ideig, most váltottam egy egyszerűbbre, mivel kb. 1-2 percre lakok a meló helytől. 😀
0
0
0
0
no avatar
RPG fejlesztő a Montreal Studios céhnél
Alienware tulajdonos
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
én elvileg közgazdász, azon belül is a menedzsmentben szeretnék elhelyezkedni, elvileg az ösztöndíj miatt már munkahelyem is van, szóval egyenlőre csak 'nyugodtan' tanulnom kell 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Nos, szövegértéssel látom itt az emberek 80% gondban van, nem az a topic címe h Mi szeretnél lenni, hanem hogy "Mi leszel ha felnősz"
És egy értelmes választ találtam itt az olvasottak közül ( nem olvastam mind)
És pedig "ricsirics" írta "Munkanélküli" neki látom van fogalma a mai világról.
0
0
0
0
Puffin avatar
én gőzmozdony szeretnék lenni! 😆
0
0
0
0
Borbi avatar
én szlovák rokkant-nyugdíjas.
nekik van a legszuperebb járgányuk (BMW X5/X6) 😀
0
0
0
0
acsricsi avatar
Felnőtt.... És zenész leszek 😜
0
0
0
0
no avatar
Pszichológus és mellék állásban hardverekkel foglalkozó szakember (szerelő, egyebek) 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció