Melyik böngészőt használod?

Szerző: davidka931127, 2009. August 26., téma
Fórum » Szoftver
Szerinted melyik a legjobb böngésző?
Te melyiket használod?
Hozzászólások: 785
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
winrar avatar
Csakis firefox.
Spoiler!
Ad block plus böngészőkiegészítőre gondoltok?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
aha értem.. de nem ezekkel a reklámokkal van bajom hanem hogy pl.: *** és ott ahova kattintottam mindig ki rakott csomó karikát amik töltöttek. vagyakor ahova kattintottam be dobott egy ablakot és abba volt a hirdetés... meg azt csinálta még hogy pl lassan tölti be. vagy mesem tólti mert nem találja.. meg ki írja hogy másoljam gyorsító tárba. magától be zárta a böngészőt. ilyenekre gondoltam..
0
0
0
0
Bronson avatar
nem szabad ajánlani azt a kiegészítőt mert az oldal is tartalmaz reklámokat... de mostmár kitörlöm amit ajánlottam, remélem megjegyezted 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
van egy bővítmény azt rakd a böngészőbe és nem lesz több reklám
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Sziasztok nektek nincs gondotok a Google chrommal? nekem baromi lassú mindenféle hirdetésekkel bombás. Semmilyen bővítmény nincs hozzá adva!
0
0
0
0
kiralynorbert avatar
windows 8.1
Internet Explorer
a leg jobb
0
0
0
0
FoLey avatar
Az új firefox kinézete ocsmány lett,nekem hiányzik a firefox füle,így visszatettem a 28.0-át 😕
0
0
0
0
mtrelax avatar
A chrome nem is eszik "sokat", na de az Opera 😃 :
https://kepfeltoltes.hu/130330/kev_ske_memoria2_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
no avatar
Zabálja a memóriát fölöslegesen,de Google Chrome
0
0
0
0
no avatar
Maxthon

Spoiler!
Gyors és Beengedi a Vírusokat
0
0
0
0
tomcsojn avatar
CHROME a legjobb, leg alkalmasabb ,talán ez ami a legtöbb mindent tud a böngészők közül. gyors,sok olyan html kódot lehet benne használni amit másikakban nem,egyszerű/user barát felépítés
0
0
0
0
no avatar
Chrome Internet Explorer
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
TerrorDom: Ez nem hiba. A Chrome az ilyen.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Helló!
Én a Google Chromeot használom és lehet találtam valami hibát.https://kepfeltoltes.hu/140117/781189388N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png.Látjátok?4x van megnyitva pedig én csak egyszer mentem rá.
0
0
0
0
Slier avatar
asztalin chrome táblagépen safari 😀
0
0
0
0
no avatar
köszi a válaszokat 😀
0
0
0
0
antal565s avatar
Nekem comodo dragon van olyasmi mind a google chroom csak asszem beépített vírus írtója van 😃
0
0
0
0
no avatar
vapeti93: Akkor az Opera a nyerő, a régi gépemen is azt használtam és 768 MB RAM-ja volt és nem volt gond.
0
0
0
0
no avatar
valaki nem tudna ajánlani egy kimondottan alacsony memóriaigényű böngészőt? a Chrome kimondottan magas memóriaigényű úgyhogy komolyabb memóriahasználat + chrome (3-5 lappal) be tudja tölteni a 4GbB memóriámat :S
0
0
0
0
no avatar
Chrome, de a Firefox se rossz
0
0
0
0
Davezorrr avatar
igazából az új IE-vel nincs gond user szinten csak ha webdesigner vagy....(külön kódok vannak beállításokra only ie alá) meg egyes elemek máshogy néznek ki benne...szal programozni sz*r 😆 Firefox for ever...lehet lassabb de az biztos h stabilabb is.
0
0
0
0
no avatar
Chromot használtam amíg nem kezdettel ba**akodni velem google+ profilala és ezt még össze is kötötte a youtube csatornámmal.. azóta száműztem az összes google cuccomat a gépről, chromot, email-t is átirányítom.. sőt még keresőt is bingre cseréltem teikntve hogy csak az url sávban keresek így felsemtűnik.

sőt napokban feltűnt hogy már a "webes" picasan nem tudok megosztani képet link alapján nem az luxus, régen még a képméretet is kiválaszthattam, csak albumot, Ugyhogy F**K google ennyit üzzennék neki.

ie11 igazából semmivel nem rosszab sőt a scrollozás sokkal jobb.

szó használatért meg bocsánat de tényleg elegem lett belőlük
0
0
0
0
MentaLike avatar
Chrome, az a leggyorsabb
0
0
0
0
norbertsolider avatar
Én a Torch browsert használom , nagyon jó kis böngésző.
A chrome alapjaira épült , de van benne torrent , share , youtube downloader plugin és ezért praktikusabb a chrome-nál.
0
0
0
0
19ati93 avatar
mióta néz így ki a facebook? 😆 😆 mintha az m.facebook oldalt látnám 😲
0
0
0
0
almos avatar
Üdv srácok!
Ma reggel elég kellemetlen dologra ébredtem: reggel bejelentkeztem Facebookra (szokásosan, Chrome-ról, már évek óta) és ez a képe fogadott. A chat csak tölt és tölt... de a többi gomb sem működik, igazából használhatatlan a Facebook. Az az érdekes, hogy a többi lapot megnyissa és használható, egyedül csak a FB nem megy. Mozzillából is bejelntkeztem, ott tökéletesen működik, semmit nem vettem észre, egyedül a Chrome-mal van valami gond. Esetleg valaki találkozott már hasonlóval, valami ötlet?

https://kepfeltoltes.hu/130605/chrome_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
sudosu avatar
Chrome , Chromium (Ubuntu)
Mivel tudom használni G-Mail-es címemet ezért azon tárolódik az összes beállításom és a sebességgel sincs semmi gond, a régi gépemen ami már nem egy mai vas ott is gyorsabb volt mint a Firefox.
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Sziasztok!

Régóta gondolkozom rajta, lehet meg is lépem. Váltanék firefox-ról, chrome-ra. A kérdésem az volna hogy a firefoxban lévő könyvjelzőket lehet-e importálni a chrome-ba?
0
0
0
0
19ati93 avatar
Messze a Chrome a legjobb!! pedig van a gépen firefox és explorer is de rohadt lassú mind 😆
0
0
0
0
Joker avatar
Google Chrome a legjobb.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Droidra én az Operát használom, mert nekem bevált. A kezdőoldalra beállíthatjuk a kedvenc oldalainkat (kis screenshot is látszik róluk), így egy koppintásra behozza a őket. Gördülékeny és gyors. Flasht is játszik, de ilyenkor nálam belassul. Persze ez függ a vas erejétől, de önmagában a böngészés problémamentes és frankó a letöltés managere is. Összességében csak ajánlani tudom.
PC-re pedig a Firefox az etalon, sok-sok év óta. Aljas rágalom, hogy lassú.
0
0
0
0
online22 avatar
Minden böngészőt megnéztem de a Maxthonnál nincs gyorsabb se telon se pcn!!
0
0
0
0
xCube avatar
Firefox és Chrome Android. Mióta nincs memóriagondom nincs gondom a Firefox -al, mobilon és tableten pedig a Chrome -al vagyok leginkább megelégedve. Symbian -on használok még Opera -t, S60v3 -on az a legjobb.
0
0
0
0
no avatar
Opera
Elég gyors( a leggyorsabb egy ilyen szar géphez), tetszik a "Mouse Gesture", már windows alatt it közbe repítem az egeret, na meg a kulcs is jó bejelentkezési mód.
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Nekem nem lassú😆 bár vannak vele problémák
0
0
0
0
daraox avatar
explorer 10 szerintem az használ most a legkevesebb RAM ot jó gyors! 😃
0
0
0
0
ElMariachi avatar
Firefoxot használtam sokáig,de gondolt egyet és meg hülyült,ezért kénytelen voltam váltani 😀
Azóta használom a chrome-ot,de egyenlőre baj még nem volt vele 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció