Melyik böngészőt használod?

Szerző: davidka931127, 2009. August 26., téma
Fórum » Szoftver
Szerinted melyik a legjobb böngésző?
Te melyiket használod?
Hozzászólások: 785
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TRACERHD avatar
Végre megjött a sötét mód Chrombe-ba!!!!!
0
0
0
0
💬 3
BenjaminHun avatar
@TRACERHD: Már nagyon régóta van!
0
0
0
1
TRACERHD avatar
@BenjaminHun: Érdekes. Nekem soha a büdös életbe nem volt. Szerintem te a témára gondolsz, én meg arra hogy az oldalak is sötétek lettek mostanra.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@TRACERHD: Az mondjuk lehet gép elött leszek rá nézek.
0
0
0
0
MrSzakember01 avatar
Én Operát és Chrome-ot használok. Egyikkel sincs semmi problémám.
0
0
0
0
FoLey avatar
Szerintem a Brave hozza az elvártat és rendkívűl gyors is. A maga beépített reklámblokkoló is van olyan jó mint ublock. Ha még fülnél megcsinálják olyanra hogy csak egy kattintásra lehet némítani akkor tökéletes lesz. A kezdő oldalnál levő háttérkép nem lényeges,így is randomba mutatja,de később lehetne olyan funkció hogy magunknak rakhatnánk be.
Nem átszabható böngésző mint Vivaldi és társai,de gyorsaságában ott van és chrome bővítménnyel kompabilitis.
https://kepkuldes.com/images/dd00ee9c6b08d76433ff0c89e501a5fa.jpg
0
0
0
0
xCube avatar
Én ezer és egy éve Firefoxot használok PC -n. Gyakorlatilag pár próbát leszámítva a Firefox létezése óta 😃 . Mobilon Safari és Chrome attól függően melyik mobilról van szó.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Nálam továbbra is Firefox asztali PC laptop és teló is. PC-n néha Chrome de nagy ritkán ha valami gabesz van az FF-el de legtöbbször nem is azzal van baj hanem az oldalakkal amiket megnyitnék, de nem megy.
0
0
0
0
Puffin avatar
Telón is PC-n is Opera.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Eddig chrome-ot használtam de már egyre jobban kezdek áttérni firefoxra, telón már 100%ban pc-n meg lassacskán. 😀
0
0
0
0
WeKing avatar
Ne öljetek meg, én Edge-t használok 😆 +Chrome
0
0
0
0
FoLey avatar
Ma kipróbáltam a Brave böngészőt,eddig gyors és frankó. Két dolog ami hiányzik az egyik,hogy kezdőlapnál nem lehet hátteret berakni mint chromenál csak random képek jelennek meg. A másik hogy pl. Hardveraprón ha beakarok jelentkezni akkor ki kell választanom a felhasználónevet és nem egyből nyomhatom meg a bejelentkezés gombot mint Chromenál.
Amúgy piszokúl gyors böngésző,chrome bővítményt támogatja.
0
0
0
0
💬 4
Andor1997 avatar
@FoLey: Ha teljes testreszabást vársz el ajánlom a Vivaldit.Szintén minden Chrome cuccot támogat és úgy állítod ahogy akarod.Vagy ott az Opera GX ami egy új Gaming böngésző teljesen más dolgokkal telipakolva ,mint az átlag,elég babán néz ki beta verzió már le is szedhető.
0
0
0
0
FoLey avatar
@Andor1997: Vivaldit egyszer próbáltam ki,annyira nem jön be. Az Opera GX jó böngésző és tetszik az új funkciója,de Bravehez képest lehetlenyivel lassabb meg kicsit többet is eszik,de fenthagyom. Igen tudom hogy még béta,de remélem hogy még foltozzák és olyan gyors lesz mint Brave meg kevesebbet is egyen.
0
0
0
0
xCube avatar
@Andor1997: Elolvasva a kommentet már majdnem írtam a kérdést, hogy "Mitől gémer egy böngésző..." . De mivel nem szoktam előismeret nélkül ítélkezni inkább rákerestem. Ez nem is tűnik rossznak, sőt... . Nővérem fotózik és néha kevés a RAM PS + pluginek + Chrome -hoz, ezzel le tudja szabályozni a bőngészőt 😀 . THX a tippért.
0
0
0
0
FoLey avatar
@xCube: Valóban nem lenne rossz az Opera GX,de azért lenne még mit finomítani a sebesség terén.
0
0
0
0
no avatar
Vivaldi nevezetű böngészőt használom nem nagyon népszerű de szerintem csak évek kérdése hogy mikor tör felszínre!
Sokkal jobb a Chromenál!
Ez a legjobb böngésző!
Ajánlom hogy próbáljátok ki!
0
0
0
0
no avatar
Most Mozilla Firefoxot használok. Korábban próbáltam a Chromium-ot, ami a Google Chrome nyílt forráskódú változata, de a Firefox számomra jobban kézre áll. (Zárt forráskódú böngészőt nem használok.)

Az interneten a Google, és a többi reklámcég folyamatosan követ, megfigyeli az emberek viselkedését, és pénzzé teszi azt. Én ezt nem szeretem. (pár érdekesség: magyarul [LINK], angolul [LINK])

A kedvenc követés elleni bővítményem a Privacy Badger, ami automatikusan letiltja a követőket (más böngészőkre is van) és a uMatrix (kicsit haladóbbaknak). Reklámok ellen uBlock Origin-t használok (ez is van más böngészőkre).

A keresőt tekintve 80%-ban áttértem DuckDuckGo-ra. Számomra használhatóbb az egész; nem követ, és van sötét témája, meg egyéb hasznos beállítása.

Néha a Tor böngészőcsomagot is használom, ami névtelenséget hivatott biztosítani.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
hashimoto avatar
@HunSanyiX: Mindenki azt mondja, addig használta az Edge/Explorer-t amíg leszedett egy másik böngészőt..Na, én még addig se. 😆
0
0
0
0
cszolee79 avatar
@HunSanyiX: Vicces volt amikor megnyitottam valami wikia-t (fallout4 talán), és tabonként 15%-ra terhelte a 3770K-t.
5 tabbal már 60-70% volt a CPU használat 😀
Ugyanez Chrome-ban 5% se (összesen, 5 tabbal).
0
0
0
0
hashimoto avatar
@cszolee79: Nekem a 8350-el, 10+ használtautós tab, 4yt, és úgy van kb. 5-10% xDD
0
0
0
0
hashimoto avatar
Opera 46, a legjobb.
0
0
0
0
💬 1
tomeek1 avatar
Lehet egy hülye kérdés. Felraktam a Win 10-et és ugyebár abba van a Microsoft Edge böngésző. Ha Chrome-ot akarok feltenni, mert ezelőtt is az volt, akkor csak a könyvjelzők jönnek vissza vagy a felkeresett oldalak is???
0
0
0
0
💬 1
sudosu avatar
@tomeek1: Ha van Google fiókod és használtad is Google Chrome-ban akkor az előzményeket is menti a G-mail-es accountodra.
Ha jól emlékszem alapból be van állítva ez a dolog, de szerintem a szinkronizálási beállításoknál megtudod nézni chrome-ban.
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Google Chrome, telefonon, és gépen is. Kedvencem. 😂
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hali a firefoxal lenne olyan problémám hogy állandóan lefagy és kiírja hogy a plugin konténer vagy mi leállt
ilyenkor mi van? használhatatlan lett firefox
0
0
0
0
zsivko avatar
Annyira rühelem a chrome-t, hogy ha meglátom újratelepítem a gépet. Nem a chrome-mal van baj, hanem a felhasználóval(nagyrészt). Mintha egy anya szülte volna az összes chrome felhasználot, a 90% azt mondja, hogy csak a chrome és a többi szar, de szinte szó szerint.


(az ügyfeleim megutáltatták velem)
0
0
0
0
winrar avatar
Gépen Firefox, telefonon Opera Mini 4.5. Tartaléknak Chrome, ha valami gond lenne az FF-el, de amúgy nem szeretem a Chromeot. Edge meg vésztartalék 😆
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Használja valaki a TOR böngészőt? És ha igen akkor tudna szolgálni nekem valamilyen tapasztalattal vagy más információval?

(Amúgy Chrome-ot használók 😀 )
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@maxrobi94: Persze. Jobban mondva Tor böngészőcsomag.
Firefox + a Tor hálózat és egyéb dolgok. Arra hozták létre, hogy megvédje a magánéletet.
0
0
0
0
no avatar
@maxrobi94: Próbáld ki a Vivaldit!
0
0
0
0
Puffin avatar
Chrome gépen és a Z5C-n is.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Firefox évek óta, és marad is.Laposon néha azért használom még az Edge-t de ott is inkább Firefox.
0
0
0
0
toopa avatar
Nálam eddig a Firefox és a Chrome volt használatban, de újabban a Vivaldi kezdi leváltani a két "öreget". Igaz még csak béta verzió van belőle, de nekem ígéretesnek tűnik.
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Chrome, Edge és Battleloghoz pedig Maxhton
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Chrome és én is néha az Edge 😀
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Netezni : Chrome
Battlelog : Maxhton
0
0
0
0
Masterthief avatar
Én már hosszú évek óta Mozillát használok. Meg Torch-ot, mert van benne beépített torrent kliens. 😃
Chrome-ot ritkán.
0
0
0
0
bukta2 avatar
FourdPczmage embere válogatja én is használtam régen operát mikor rá találtam csak operát használtam nem mondom hogy rosz de egyszer csak elkezdett lassulgatni majd lefagyogatni... ugyan ez fordult már elő nálam a Chrome-al is szóval tök mind1 nekem mi mennyi ramot eszik 😃 van elég netezésre szóval egye ha éhes 😃
0
0
0
0
no avatar
Chrome Windowson, Linuxon és Androidon is. Leginkább azért, mert nem kell vele sokat szöszmötölni, a könyvjelzőket-beállításokat menti, így bármelyik platformon lehet használni.

De hogy megeszi a RAM-od reggelire, az biztos.
0
0
0
0
Bronson avatar
Szintén. Chrome... igaz néha annyi ramot zabál hogy őrület (bár ez inkább egy reklámmentesítő bővítmény hibája), de legalább minden szempontból elégedett vagyok vele.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Csak és kizárólag Chrome
0
0
0
0
cseszka avatar
Maxthon...nekem nagyon bejött.Rengeteg benne a személyre szabási lehetöség,gyors,nemigen eszi a gépet,stabil,nem omlik össze.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció