Suliról mindenféle

Szerző: Demoz, 2009. August 23., téma
Fórum » Társalgó
Nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár:D
Hozzászólások: 659
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
roberto888 avatar
Demoz írta:
hát mehetsz ha akarsz,de akkor senki ne csináljon témát mert bezárják😃
inkább írj teis az alaptémához,ha jársz suliba😃


1. Ne kérdőjelezd meg az Admin döntését! Fordulj a főadminhoz(Gépigény)!!!
2. Ilyen dolgokat nyugodtan meg tudtok beszélni a dumaládában is! Nem azért van az a téma hogy porosodjon!!!
3. Ne írj dupla hsz-t!!!
0
0
0
0
no avatar
megint egy ertelmetlen tema😕ocsaem mikor lesz ennek vege😕amugy en 9be megyek,es megint 4ev vakacio jon szamomra😆😆egesz nap csak gepezek hulyulok a haverokkal,es nem tanulok semmit,esetleg ha kell felelni vagy mitom en😆😆de akkor is kiszedem magam valahogy😆😆
0
0
0
0
Demoz avatar
hát mehetsz ha akarsz,de akkor senki ne csináljon témát mert bezárják😃
inkább írj teis az alaptémához,ha jársz suliba😃
most 10.-be megyek amugy
0
0
0
0
Nedadam avatar
akkor ennyi erővel emhetnénk myvip csetre 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
mértis? akkor ennyi erővel minden témát be lehetne zárni és létrehozni 1 nagy témát.kell ilyenis,megkell beszélnni ezeket is és kérek mindenkit hogy csak az írjon ide aki értelmeset tud írni
0
0
0
0
Nedadam avatar
tudom hogy nem fölös csak elvilegezen az oldalon a gépről meg a gamekről meg hasonlókrol kéne dumálni nekem is így mondták a fejesek 😆 de amugy most megyek 11-be és napi 8 óra gyakorlat szzállodába mint felszolgáló 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát mondjuk nem értelmetlen téma Amúg most megyek középiskolába de nincs kedvem bár ugyan azt csinálom mint eddig megtanulok oszt jáccok
0
0
0
0
Nedadam avatar
én már sajnálom robertot
0
0
0
0
Demoz avatar
nemsokára kezdődik a suli:S aki iskolába jár,írja le hogy várja-e a sulit vagy milyen élményei voltak a sulival kapcsolatban,esetleg ki hova jár😃
Kezdem én:
kicsit várom haverok miatt,de unalmas,főleg a tanulás,mer általában gémelni szeretek de nem lesz nagyon időm,mert tanulnom kell ezerrel:S a Török Flóris Általános Iskolába jártam ami Soroksáron van.Most a csepeli vendéglátóipari szakközépiskolába
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció