Függőség

Szerző: aknakukac, 2009. August 16., téma
Fórum » Társalgó
Szerintetek egy függő mennyit gépezik naponta?És egyáltalán mire/kire lehet azt mondani hogy függő?És köztünk vannak függők ha igen kik azok és naponta mennyit gépeznek?(ezt a témát azért nyitottam hogy a saját napi gép előtt töltött időmhöz tuggyam hasonlítani.)
Hozzászólások: 103
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
azbizony avatar
Én is sokat vok a gépigényen 😃 De ma nem leszek sokat mert mek uszodába 😆 az uszoda nálam a motorozás csak mivel tökig érő vizek vannak nekem az is uszoda 😀
0
0
0
0
Norby17 avatar
én naponta 18 orát gépezek 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
én gépigény függő vok mert minimum 6-7 órát töltök az oldalon (nem egyhuzamben)
0
0
0
0
no avatar
nekem reggeltől estig megy általában a gép, 😀 de nem mindig vagyok előtte.. (játszani ritkán játszok... heti 2-3 óra wow azt csá 😆😉 inkább MSN re meg Netre használom a gépet 😃 régen nagyon függő voltam (WoW) volt olyan hogy reggeltől másnap reggelig azon voltam :S (sőt volt olyan hogy még az ágyból is toltam 😆 (laptopról). hálisten már leszoktam erről 😆
0
0
0
0
BFTS ROLI avatar
Hát mondjuk nekem is megy a gép fél2-től estig! 😃 De én nem mondanám magam függönek... Ha gép elött vagyok akkor csak net és msn, ha pedig nem vagyok itthon akkor biciklizek. 😆 Meg inkább próbálok minnél többet lenni a haverokkal, csajokkal mert nekem ez sokkal fontosabb mint egész nap itt ülni és bámulni a monitort! 😃

Ui.: Én bicikli és pingpong függő vagyok! 😆😆
0
0
0
0
no avatar
Amikor mamánál voltunk nyáron akk én is sokat voltam bent 😃
De végülis itt is itt van a duna de nm egy strand szal inkább uszodába meek 😃
0
0
0
0
almos avatar
Nálunk itt van falu mellett a Tisza,mi oda szoktunk lejárni!Nagyon zsiir hely 😃
0
0
0
0
no avatar
Én is esténként felnézek meg reggel de d.u nm hiszem inkább meek uszodába 😃
0
0
0
0
almos avatar
Azért nyáron én is sokkal kevesebbet leszek fennt.Inkább kimegyek focizni,vagy fürdeni,de azért néha benézek 😆
0
0
0
0
no avatar
Jah én is mostanábban túl sokat gépezek de ha nincs jó idő nm tok hova menni így egésznap cask itt vok a gép elött 😞 de amint jóbb lessz az idő rögtön meek le sportolni focizni meg mindenhova be kell pótolni ezt a hét kimaradást 😃
0
0
0
0
almos avatar
Én is gépigéby függő lettem,de ez jó dolog 😆 nincs ezzel semmi gond 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Igen, és már a munkahelyemen is elég sokat számítógépezek! 😞
0
0
0
0
no avatar
Háát jah de gondolom te is itt az oldalon vagy naggyábból nm???
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én sajnos függő lettem! 😶
A targonca függőség nem nagy baj, de az internet függőség már inkább.
0
0
0
0
no avatar
Jó hát én sem egésznap wok itt vmikor vok suliban 😢
meg megyek le focizni , meg csajozni😉
De ha gép elött vok akk mindig a gépigény esetleg 1 órát cod-zok 😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
berki_zsolt írta:
NEkem az egyik ismerősöm otthagyta a munkahelyét azért, hogy a gép előtt többet lehessen!

Hát nem akarom megsérteni, meg semmi, de szerintem az szánalmas.. 😕
Akkor inkább kevesebb időt gépezel és dolgozok.. mondjuk mostanába én se gépeztem olyan sokat (időhiány miatt 😶)
am. (remélem 😆😉 nekem nincs függöségem 😉 (azonkívül, hogy majdnem mindig röhögök mindenen 😃, de ilyen vok 😕 😂😂😉
0
0
0
0
azbizony avatar
És miből akarja fizetni a számlákat??😃 Mert a gép nem megy áram nélkül 😀
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
NEkem az egyik ismerősöm otthagyta a munkahelyét azért, hogy a gép előtt többet lehessen!
0
0
0
0
no avatar
Nekem 1 függőségem van ez pedig a GÉPIGÉNY!😉
0
0
0
0
aknakukac avatar
én naponta max 2-3 orát gépezek.
0
0
0
0
pumuklee avatar
az igazi kocka a 24 orábol simán kockul 26 orát 😆 de amugy ez attol is tud fügeni mivel kockul mert ha mondjuk a Simsel vagy a wowal vagy az aonal vagy az ilyen mmok vagy utolso példa a second life amit függöknek lett kitalálva ott már a 5 6 ora rengeteg de ez nézöpont kérdése mert volt hogy énis megkockultam a 10 orákat mint a south parkban a make love not warcraft részben 😆 szerk: énis ugy vagyok mint az elötem szolo nekem mindegy mien game csak normális lehesen értelmét találjam azzal hogy idöt "pocsékolok " rá .
0
0
0
0
@insane666 avatar
Hát én egész nap gépezek szinte.
Közbe néha csesztetnek szüleim akkor kicsit abbahagyom és olvasok pc worldot 😆
Meg persze tanulás, meg minden.
De napi 7-8 óra megszokott lenni hétvégén, hét közbe már csak 2-3 óra jut gépre.
Én nem szoktam olyan sokat játszani, úgy fél évig counter strikeoztam mutliba, mostanában six vegas 2-őzök de így nem vok egyik gamre se rászokva.
Ha megjelnik egy új játék (főként fps-ek érdekelnek) akkor letöltöm és végigviszem 😃. Utána már nem játszok vele... csak ha működik multi és jó.
Nomeg persze GTA 4-et nyomom, azt nem lehet megunni singlebe se.
Meg most várom crysis 2-őt, arra 99% h ráfogok szokni 😃
0
0
0
0
aknakukac avatar
a tesom egyszer ki akaerta probálni a wowot mondtam hogy ne mert kocka lessz töle.letöltötte és negyed óra mulva rájöttünk hogy egy sz@r az egész...
0
0
0
0
roberto888 avatar
destroyer91 írta:
kockáknak tudom ajánlani egy nőnemű beszerzését,jelentősen csökkenthető vele a függőség,tapasztalat😃😆


Ezt magam tanúsíthatom!😆 Mint az ti is láthatjátok, aki régóta itt vannak, hogy tavaly nyár óta egyre ritkábban vagyok fenn az oldalon! De igyekszem korrigálni!😀

Kockából nekem is jutott az osztályba, de ez nem meglepő infó szakon! Kiborítanak, hogy folyton csak a játékról tudnak beszélni! Engem a hardver-világ érdekel, ezzel viszont lehet én borítom ki őket, mert jobban értek hozzá mint ők!(mint bárki az osztályban! beleértve a tanárt😃 komoly)😃
0
0
0
0
twoKgames avatar
én metin2-őn voltam függő pár hétig de úgy kb. a 30-as szintél rájöttem hogy lofa* az egész...
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
a wow.Az a nagy gané szvsz.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
pakai93 írta:
sztem egy függő sose hagyja abba bekésziti a géphez magénak a kaját a piát... meg az üres üvegeket ha esetleg kellene.... 😆 de ez már beteges... jahm meg van az a fajtam mint az osztályomban.... hetente 70 óra WOW... és még suliba is minden nap minden percben a ki....ott wow-ról beszélnek... hát akkor elkap az ideg már tényleg :@

jah ismerős.. legjobb haverom is WOW-ozik de nem olyan nagy számba heti 5-6 óra.. van egy nagyon nyomorék osztálytársunk (én utálom mert.. hát nem tudom elmagyarázni 😆😉 aztán elkezdd vele WOW-ról beszélni 😂😂 ő meg belemegy persze.. na akkor már majdnem rámozdulok a srácra 😆😆
De am. nekem komolyabb függöségem nincs... max. iskolakerülés függöségem 😂😂 már az is csak ritkán 😂😂
0
0
0
0
oroszka avatar
mivel wowozom , sajnos nem eredetin, még fel szoktam kellni amikro apám elmegy dolgozni 5kor, na kk felkelek oszt nyomatom 1/2 7-ig, akk nézem a híradót és go suli 😆
0
0
0
0
no avatar
mivan a wow-val? nemtetszik? akkor nenézd/nehallgasd 😀 ennyi .. nekem bejön a wow...csak azok a ***** HALF LIFE-ok nem.. meg a Counter Strike..
0
0
0
0
pakai93 avatar
sztem egy függő sose hagyja abba bekésziti a géphez magénak a kaját a piát... meg az üres üvegeket ha esetleg kellene.... 😆 de ez már beteges... jahm meg van az a fajtam mint az osztályomban.... hetente 70 óra WOW... és még suliba is minden nap minden percben a ki....ott wow-ról beszélnek... hát akkor elkap az ideg már tényleg :@
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Megfájdul a szeme? Én attól még nemhagyom abba 😆, legfeljebb néhány mpre félre nézek, enyi... Énis csak keveset játszok, ha játszok akk Prototyal...Máskor meg, nagyrészt, emberekt gyüjtök a játékkészítéshez 😆 😆, ez most nekem mindennél fontosabb, ezért ülök ernyit itt, nemmásért... (Igen mindenél!! Kivéve Isten és talán Death Note 😆😆😆😉
0
0
0
0
kisborda avatar
nekem hogy megvan a cod2 csak azt nyomom meg ittvagyok az oldalon, anyámék már idegesek h állandoan csak gépezek megha nem lehetek a gépnél akkor unatkozok nemtok micsinálni lehet má függö vok😀
0
0
0
0
no avatar
thug85 írta:
Van egy ismerősöm, akinek a 14 éves fia dührohamot kap, ha nem tud gépezni. Pszihomókushoz járatják, mert összekarmolta az arcát az utolsó áramszünetkor.

PszihoMÓKUShoz ? 😆😆 lol Szósz park mi ? 😆 ám nemvicces de ez a pszihomókus 😆
0
0
0
0
destroyer91 avatar
kockáknak tudom ajánlani egy nőnemű beszerzését,jelentősen csökkenthető vele a függőség,tapasztalat😃😆
0
0
0
0
FeRR avatar
én reggel 10.kor vagy 9-kor bekapcsolom oszt ameddig lenem fekszek megy a gép, aközben ittülök de csak netezésre meg töltögetésre, de most h lejött az Assassin's Creed azt nyomom de nemsokat csak 1-2 órát😃 magyarul nemkockulok régen kocka voltam mostmár nem😃
0
0
0
0
no avatar
jah 😃 csak kellenének olyan haverok nekem is akik hetente többször érnek rá minr 1 !! :S
0
0
0
0
destroyer91 avatar
ha itthon vagyok akkor megy a gép nonstop,mivel itthon nem tudok mást csinálni😆 de akkor se gamelek hanem film,net stb...eddig talán a wow volt az egyetlen amitől ugy ahogy föggő voltam de 1 év után abbahagytam valahogy azért😆 amugy esténként inkább csócsózgatok,sörözgetek a néppel mint a gépnél rohadni😆
0
0
0
0
no avatar
jah durva önkínzásos depresszió azta...
0
0
0
0
Nedadam avatar
én ha hazaesek a melobol akkor gépezek de már nagyon kedvem sincs gamolni mert nincs uj game meg inkább csak a tötés megy itthon
0
0
0
0
thug85 avatar
Sajnálom a gyereket, van valami baja. Nincsenek barátai, csak a számítógép. Egész nap azt nyomja. Iskolába sem jár már egy jó ideje.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
thug85 : az már depresszió nagyon durva 😃
0
0
0
0
Jakesz avatar
thug85: az elég viccesen hangzik elsőre, de nyilvánvalóan azért mégsem az...
0
0
0
0
no avatar
én szerintem 13-15órát gépezek ha nem dolgozom de ha pl éjszakásból hazaesek 22:30körül akkor még hajnali 2-3ig szoktam nyomni !!! akkor én függö vagyok!? 😃 ennyi bajom legyen egész éltembe 😆
0
0
0
0
no avatar
ismerem ezt az érzést engem a szüleim a wow miatt csesztettek álladóan mindig kockultam napi 5-6 órát vagy 8 at de mióta nem wowozok unatkozok meg inkább haverokkal megyek focizni meg már inkább csaj kéne + kondigép tehát lassan kedzek kinőni a kocka korból 😃 hála égnek... vissazgondolok rohadt nagy kocka voltam !! 😃

Félreértés ne essen : SamHill kommentálásához írtam
0
0
0
0
thug85 avatar
Van egy ismerősöm, akinek a 14 éves fia dührohamot kap, ha nem tud gépezni. Pszihomókushoz járatják, mert összekarmolta az arcát az utolsó áramszünetkor.
0
0
0
0
no avatar
nekem regeltol estig megy a gep,de nem mindig vagyok nala szoval en nem nevezhetem magam fuggonek,de pl en mindig hogy hoza jotem sulibol mindig a gep ele ultem le,nem erdekelt semmi csak a gep😃😆😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jaja ,. de az olyan rosssz ha pl. a géped elromlik pl. vírus vagy valami és 1napig nem tudsz gépezni az egyszerüen nagyon rossz érzés nem lehet kibirni 😆 😃 ez függöség nem 😃 ???
0
0
0
0
BiGame avatar
én is szünet óta kb egész nap, de mennék el csak a hülye haverom, roberto télleg fog örülni!
0
0
0
0
Jakesz avatar
Egy függő annyit gépezik, amennyit bír.
Értsd: akkor hagyja abba, pl, ha megfájdul a szeme, megunja, a szülei szólnak neki, hogy hagyja abba, stb.
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én is naponta olyan 5-6 órát, nem csinálok semmit, nem segítek a faternak ezért néha már ideges.😃 De ha valami fontosat kell, akkor segítek, a gép tud várni. 😀 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció