Okostelefonok

Szerző: Nedadam, 2009. August 11., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 465
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
[LINK] est plus influente du monde de sport de marque, un style unique, des produits de haute qualité et un style dynamique a gagné les éloges des clients. La marque est devenue un symbole important de gagner la confiance des consommateurs, est aussi l'arme la plus grande magie, les ressources du marché, la mise en place et le développement d'un degré élevé d'identification, une marque influente est un objectif commun, le marché actuel et de l'industrie. [LINK] de ne pas seulement dépendre de la qualité et la technologie comme un support puissant, plus et la sublimation de la connotation de l'orientation culturelle, de sorte que les consommateurs obtiennent le sentiment affectif. Cette marque de charme. Jeremy Scott de l'ame désinhibée en ailes de produits [LINK]. Cette marque représente la poursuite de la vie sexuelle, de promouvoir des pionniers de la mode, sous la forme de formes libres de la vie. Fashion item, comme un nom de marque, d'accepter la sensibilisation à la sécurité et les attitudes. Cela signifie également que la confiance dans l'intégration de la culture orientale et occidentale et l'identification. Le style de la marque internationale est un modèle classique et intemporel, [LINK] avec un décor élégant, une attention aux détails et défauts de conception, qui le rend unique.
0
0
0
0
no avatar
Igaz, hogy az Ace 2 áráért már mehetne a Galaxy S Plus vagy az S Advance.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Az ACE iszonyat túlárazott még az ace 2 se best buy de az már 100x job az ace 1 nél. 60 000 ért jobbakat lehet venni.
0
0
0
0
no avatar
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Szerintetek melyik a jobb melyiket érdemesebb megvenni: Samsung Galaxy Ace vagy Samsung S8530 Wave II.
Illetve maximum 60.000 Ft-ért tudtok valami jó érintőképernyős telefont ajánlani?


Ha már Ace-ről van szó, akkor ott van az Ace Plus, és az Ace 2, mindkettő 60-70 ezer között(román oldalról átszámolva,gondolom nem akkora a különbség árban Magyarországon), szerintem megérné még egy kis pluszt hozzáadni(inkább az Ace 2-ért), de csak tipp 😃
0
0
0
0
khaled98 avatar
alcatel a legjobb 😆 😆
0
0
0
0
no avatar
Nekem Samsung Galaxy Ace van.
4.0.1-es Androiddal. 😀 Jól üzemel.
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Kmisi99: hát de oda be kell jelentkezni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
google! 5 másodperc alatt megvolt
[LINK]
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Tudna valaki olyan oldalt ahonnan az Asphalt5-öt tudom letölteni X8-ra?
Köszönöm! 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
Sziasztok. Ezt találom a legmegfelelőbb fórumnak. Van nekem egy ipod touch 2g-m jailbreakelt (4.2.1) És azt szeretném kérdezni hogy van e újabb frissítés rá? És hátteret hogy tudok beállítani a menüben? 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
gytomi írta:
Sziasztok! Nem müxik a telómon az internetes átvitel. Ötlet?



[LINK]

igy állitsd be a net beállitásokat! persze olyan modon amilyen szolgáltatóhoz tartozol 😀
0
0
0
0
gytomi avatar
Sziasztok! Nem müxik a telómon az internetes átvitel. Ötlet?
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv, van 1 Tabletem a profilomba megtekinthető, honnan tudnék a marketen kivül játékokat leszedni rá? ha tudna vki segíteni pls PÜ.be kösz előre is!
0
0
0
0
mclarennorbi avatar
Ha minden igaz, ma vagy holnap jön meg az új Samsung Galaxy Minim ...
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
JackFeryll írta:
Amúgy majdnem az összes telefon amióta az eszemet tudom simán túl van árazva. Valamivel jobbak az elődjeiknél, de lényegében olyan mint MHz-enként húzni egy procit. No de jöttek az okostelefonok, meg a PDA-k.
Persze olyan árakért (lásd iPhone) amiből egész izmos kis PCket lehet építeni.
Választhat az ember: vesz 5000ért egy kiváló ár/érték arányú telefont.
Vagy vesz sokszoros áron egy nullteljesítményű halálgyenge okostelefont, amivel viszont már élhető az élet és tudsz e-mailezgetni fórumra ránézni stb... Csak, hogy ez kéne legyen az alap.
Csak én érzem úgy, hogy szándékosan lassabban haladnak a fejlesztéssel ?

MaximumGame írta:
Demoz írta:
JackFeryll:Ha jó telót akarsz,akkor rendelj ebay-ről iphone 4-et. Kiszállítással együtt 110.000 Ft, ami nyárra még lejjebb megy,mivel iphone 5 is kijön😀


😃 a sok szart mindig leviszik enyémet most adom majd el 50 ezerbe...
mert nem éri meg ilyen drága telokat venni... bár nekem ipfone 4 van 😂
de szart se érnek..


Azért nem olyan gyengék ezek a telefonok... 😀 Nekem egy Samsung Galaxy S II van és szerintem nagyon durva. 1080p videókat tud felvenni és természetesen lejátszani is. 4,3" kijelzője van, én még ilyen kijelzőt nem láttam telefonon és itt nem a méretére gondolok, hanem a kijelző minőségére. Még egyetlen alkalmazással sem találkoztam ahol szaggatott volna pedig volt rajta pár 1080p-s film durva bitrátával. Ha azt vesszük egy media lejátszó egy GPS egy játékkonzol egy zsebszámítógép és egy telefon egyben. Szerintem így már nem rossz vétel. 😀
0
0
0
0
Demoz avatar
zsolty87: Szerintem ACE-t vegyél.😀 Nekem is kezd megtetszeni. Hardveraprón meg lehet taláni 70-ért Iphone 3gs-t is.😜
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Szerintetek melyik a jobb melyiket érdemesebb megvenni: Samsung Galaxy Ace vagy Samsung S8530 Wave II.
Illetve maximum 60.000 Ft-ért tudtok valami jó érintőképernyős telefont ajánlani?
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Amúgy majdnem az összes telefon amióta az eszemet tudom simán túl van árazva. Valamivel jobbak az elődjeiknél, de lényegében olyan mint MHz-enként húzni egy procit. No de jöttek az okostelefonok, meg a PDA-k.
Persze olyan árakért (lásd iPhone) amiből egész izmos kis PCket lehet építeni.
Választhat az ember: vesz 5000ért egy kiváló ár/érték arányú telefont.
Vagy vesz sokszoros áron egy nullteljesítményű halálgyenge okostelefont, amivel viszont már élhető az élet és tudsz e-mailezgetni fórumra ránézni stb... Csak, hogy ez kéne legyen az alap.
Csak én érzem úgy, hogy szándékosan lassabban haladnak a fejlesztéssel ?

MaximumGame írta:
Demoz írta:
JackFeryll:Ha jó telót akarsz,akkor rendelj ebay-ről iphone 4-et. Kiszállítással együtt 110.000 Ft, ami nyárra még lejjebb megy,mivel iphone 5 is kijön😀


😃 a sok szart mindig leviszik enyémet most adom majd el 50 ezerbe...
mert nem éri meg ilyen drága telokat venni... bár nekem ipfone 4 van 😂
de szart se érnek..
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Demoz írta:
JackFeryll:Ha jó telót akarsz,akkor rendelj ebay-ről iphone 4-et. Kiszállítással együtt 110.000 Ft, ami nyárra még lejjebb megy,mivel iphone 5 is kijön😀


😃 a sok szart mindig leviszik enyémet most adom majd el 50 ezerbe...
mert nem éri meg ilyen drága telokat venni... bár nekem ipfone 4 van 😂
de szart se érnek..
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Szívesen rendelnék. Meg az USA-ban egy csomó elektronikai cucc sokkal olcsóbb, főleg használtan.
Csak az a baj, hogy vámot és adót kéne fizetni itteni piaci ár szerint nem ?
Demoz írta:
JackFeryll:Ha jó telót akarsz,akkor rendelj ebay-ről iphone 4-et. Kiszállítással együtt 110.000 Ft, ami nyárra még lejjebb megy,mivel iphone 5 is kijön😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
pukkancs írta:
azt hogy tom megoldani x10 mini telón, hogy amiket leszedek marketről cuccokat azt ne a telefon memóriára mentse, hanem a memória kártyára? mert nem sokára megtelik a teló, pedig van benne egy 16gb-s kari, szal inkább oda kellene menteni a cuccost.

Mivel még egy nyomorult 2.2őt is bszik kiadni az a hulladék sony ericsson a csúcstelefonjához ezért csak ez van.
[LINK] Ne zavarjon hogy más telóhoz készült tök ugyanaz mindegyiknél! Ja és partícionálásra a a partiton magic is jó ha esetleg nem jók a linkben lévők
0
0
0
0
Demoz avatar
JackFeryll:Ha jó telót akarsz,akkor rendelj ebay-ről iphone 4-et. Kiszállítással együtt 110.000 Ft, ami nyárra még lejjebb megy,mivel iphone 5 is kijön😀
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Mit gondoltok nyáron milyen áron lesz kb használtan a Samsung Galaxy S (i9000) , nem hinném, hogy bármivel esne az ára.
Most olyan 70 körül találni.
0
0
0
0
Demoz avatar
Azért igen érdekes,hogy nincs a címbe beleírva hogy iPhone,de hát ez van😕
0
0
0
0
pukkancs avatar
azt hogy tom megoldani x10 mini telón, hogy amiket leszedek marketről cuccokat azt ne a telefon memóriára mentse, hanem a memória kártyára? mert nem sokára megtelik a teló, pedig van benne egy 16gb-s kari, szal inkább oda kellene menteni a cuccost.
0
0
0
0
kisborda avatar
Feki1991 írta:
Én rühellem a "szifont" az egész egy hulladék (megkell vallani 4es még nem volt a kezemben, úgyhogy arról még nem alkotok véleményt, viszont volt annyi teló a kezemben hogy eltudjam dönteni melyik sz@r s melyik jó a számomra), azon az áron sokkalta de sokkalta jobb telót lehet venni, sokak presztízsből vesznek "szifont" de kérlek milyen presztizse lehet egy tömeg telónak?! Ez olyan mintha egy VW Golf-ot tartanál presztízs autónak 😆 Ha presztízs akkor Vertu s társai, amúgy meg nem 100asok akik több ezret költenek arany, gyémánt berakású telóra.

... és alig tud valamit!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én rühellem a "szifont" az egész egy hulladék (megkell vallani 4es még nem volt a kezemben, úgyhogy arról még nem alkotok véleményt, viszont volt annyi teló a kezemben hogy eltudjam dönteni melyik sz@r s melyik jó a számomra), azon az áron sokkalta de sokkalta jobb telót lehet venni, sokak presztízsből vesznek "szifont" de kérlek milyen presztizse lehet egy tömeg telónak?! Ez olyan mintha egy VW Golf-ot tartanál presztízs autónak 😆 Ha presztízs akkor Vertu s társai, amúgy meg nem 100asok akik több ezret költenek arany, gyémánt berakású telóra.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Devis írta:
Kmisi
Ideje kicsit akkor belenézned az iphone-ba. Kezdjük ott h az apple évtizedekkel van kb mindenki előtt, és kitalálhatod h honnan is jött az android. Hát persze h az iphone-t másolták, mert ha vmi uj van akkor azt másolni kell. Az előtt mondd már meg nekem hol is láttál érintő képernyős telefont? sehol. Ahogy lett iphone jöttek a szarabb-jobb koppintások, mellesleg az uj iphone sokkalta jobb mint az elődje, ajánlom figyelmedbe az iphone oldalát 😀 KIs ízelítő: ha van wifi a könyezetben, és rá is tudsz kapcsolódni akkor video hívást kezdeményezhtesz pl mo-ről egy kínában elé emberrel, ugyan így van a legujabb ipoddal (touch). Ja és ez a koppintásos baromság nem csak az iphonnal van hanem az ipodokkal is. Egy szó mint száz: Iphone-t nem kell fikázni, mivel minden mai telefon kb onnan ered.
😊😊 itt egy régi érintős sony e de még van néhány csak ezek még nem tudtak jól érvényesülni mert drágák nagyok és nehezebben kezelhetők voltak ezt korrigálta egy merész húzással anno 2007 ben az APPLE

Hát az apple konkrétan 2007 környékén dobta ki az ipohnet a többi gyártó meg még vagy 10 éve szórta a telefonokat! Az most nem számít hogy előtte PC-ket gyártott! Jó nagy perek vannak amikor másolás történik és google vs apple per asszem csak 2x volt és még az apple szívott mert a végén ők lettek még a vesztesek is és még másolással is meg lettek ők vádolva! Meg az hogy az érintő képernyőt másolták? Milyen sikeres az iphone az érintőkijelzővel! És már mindenkinek érinős kell! Na mi ilyet akkor nem csinálunk mert még pénzt keresnénk vele! Nyilván nem ez volt a gondolkodásuk a többi gyártónak akik más érintősöket csináltak! Ők is csak az őrületet az aktuális divatot követik! Az meg hogy bejött az érintés őrület nyilván nem akarták kihagyni a gyártók és ezért csináltak olyat! Ha csak iphone lenne nem lennének a sok olcsó érintősök amiket rengetegen vesznek előszeretettel!
0
0
0
0
krutka avatar
Ha valaki Nokia N97 en gondolkozik, véletlenüls se vegyen, mert iszonyat lassú! Haveromnak volt, (még mindig van csak ráült és betört a kijelzője 😆😉 és az sms olvasásához egy 2 percet kellet várni hogy megmutassa milyen üzit is kaptunk.

Nekem a Samsung Galaxy Spica és az LG GS290 tetszik, bár csak látásból mert nem vágom mitt tudnak és mit nem.

Jelenleg egy Sony Ericson C702-esem van. Elég jó kis telefon, Nincs még szükségem érintőképernyős telefonra.És szerintem is tök jó az Iphone bár tényleg nagyondrága!
0
0
0
0
Devis avatar
Kmisi
Ideje kicsit akkor belenézned az iphone-ba. Kezdjük ott h az apple évtizedekkel van kb mindenki előtt, és kitalálhatod h honnan is jött az android. Hát persze h az iphone-t másolták, mert ha vmi uj van akkor azt másolni kell. Az előtt mondd már meg nekem hol is láttál érintő képernyős telefont? sehol. Ahogy lett iphone jöttek a szarabb-jobb koppintások, mellesleg az uj iphone sokkalta jobb mint az elődje, ajánlom figyelmedbe az iphone oldalát 😀 KIs ízelítő: ha van wifi a könyezetben, és rá is tudsz kapcsolódni akkor video hívást kezdeményezhtesz pl mo-ről egy kínában elé emberrel, ugyan így van a legujabb ipoddal (touch). Ja és ez a koppintásos baromság nem csak az iphonnal van hanem az ipodokkal is. Egy szó mint száz: Iphone-t nem kell fikázni, mivel minden mai telefon kb onnan ered.
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
kisborda
Közel nem az első volt! Csak az első ami a leg jobban használhat a multi tuch miatt meg a szoftvere miatt Az amerikaiak belebolondultak és megkezdődött a érintésőrület!
[

Lehet, hogy nem az első volt de akkor is ez akkora reklámot kapott, hogy nem csoda ha nem emlékszek az az előtti érintős telókra!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
azbizony
Hát az manapság nem nagy szám a benne lévő hardver a gps a wifi ezek már rengeteg relefonban vannak jelen! Az hogy jó videót csinál az a 640x480 manapság nem nagy cucc ma a király a HD videó! Nem csinál rossz képet de van ami jóval szebbet tud! Az oprendszere elavult összedobott lassú cucc!
kisborda
Közel nem az első volt! Csak az első ami a leg jobban használhat a multi tuch miatt meg a szoftvere miatt Az amerikaiak belebolondultak és megkezdődött a érintésőrület!
Devis
2006 óta követem rendszeresen nyomon a mobiltörténelmet! Az első iphone azért volt népszerű mert a kijelzője nagyon jó volt volt rá pár jó program meg néhány elég jó újítás és ennyi azóta nem sok extrát csináltak csak csiszolják! És a tömeg ezért veszi mer az első jó vót! Persze nem rosz csak már van tőle jobb és többet tudó teló is ennek ellenére rohadt drága! Az apple kicsit össze is szarta magát amikor az android betört mert nagyon keményen sikeres lett!
0
0
0
0
azbizony avatar
Sztem a legjobb érintőképernyős teló a Nokia 5800 😃. Havernak olyan van és iszonyat jó főleg a kamerája 😀 3.2megapixeles a kamerája de olyan videót meg képet csinál beszarás.
0
0
0
0
Devis avatar
na már megbocsássatok, én nem kinézetet mondom hanem azt h mit tud (avagy mire lehet számítani).
Kmisi én a helyedben pedig azért megnézém h mit is tud azaz ájfon 😀
0
0
0
0
kisborda avatar
Devis írta:
[LINK]
én majd ink csak ezt veszek 😀😉

Ilyen nekem is kell!😆
Kmisi: Az volt az első érintőképernyős telefon és mindenki olyat akar, nem néznek utána, hogy megéri-e vagy van-e jobb, csak bemennek az üzletbe és kérik az ájfont.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
tudjátok van az a mondás h"aki hülye, haljon meg!", szerintem ha valaki képtelen utána nézni hogy mit vesz meg, az meg is érdemli.....
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát nekem nem tetszik!😆
Feki1991 A szar ájfonok nekem se jönnek be! Sosem értettem hogy miért veszik annyian! Alig tudnak valamit és mégis rohadt nagy tömegek azért veszik mer rohadtdrága me van rajta nagy képernyő és ezért fizetenek ki annyit amiből két olyan telót lehetne venni ami szarrá alázza!
0
0
0
0
Devis avatar
nem nagyon fog izgatni h hova jön avagy nem jön, ezért akár a világ végére is elmegyek DE NEKEM KELL EGY 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Devis írta:
[LINK]
én majd ink csak ezt veszek 😀😉


Ez csak koncepció vagyis nem 100% hogy sorozat gyártásra kerül s ha oda is kerül akkor sem biztos hogy behozzák az EU-s piacra persze attól függetlenül még meglehet szerezni. 😎
Mondjuk Nekem nagyon nem jön be, de ez magán vélemény. 😀
0
0
0
0
Devis avatar
[LINK]
én majd ink csak ezt veszek :))
0
0
0
0
Erik94 avatar
azta😲😲
jo neked 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
ps4VSxbox720 írta:
Feki1991 írta:
ps4VSxbox720 írta:
jah szerintem tok hulyeseg simak is megteszik😃


Kinek hogy. 😀 Megoszlanak a vélemények, speciel Én vissza nem tudnék szokni "gombos" telóra.

h-h?😲


Úgy, hogy az utolsó másfél évben, csakis érintőképernyős teló volt a kezemben, csak távolról kirakatban láttam "gombost".
0
0
0
0
Erik94 avatar
Feki1991 írta:
ps4VSxbox720 írta:
jah szerintem tok hulyeseg simak is megteszik😃


Kinek hogy. 😀 Megoszlanak a vélemények, speciel Én vissza nem tudnék szokni "gombos" telóra.

h-h?😲
0
0
0
0
Feki1991 avatar
ps4VSxbox720 írta:
jah szerintem tok hulyeseg simak is megteszik😃


Kinek hogy. 😀 Megoszlanak a vélemények, speciel Én vissza nem tudnék szokni "gombos" telóra.
0
0
0
0
Erik94 avatar
jah szerintem tok hulyeseg simak is megteszik😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
ASlipi írta:
ha érintö képernyöset vennék az csakis iphone lenne amit a samsung meg az LG csinál azt szándékos elavulásnak nevezik rá lehet googlézni nyugodtan 😃 ez annyit jelent hogy ki dobnak egy uj divatá vált cuccot és ha valakinek van neked is legyen meg veszed csak hogy ki ne maradj a szorásból és fél évnél többet nem bir a telefon ugyhogy vehetsz is ujjat én nokiát használok nem is volt soha más telefonom inkább meg veszek egy jobbfajta nokiát minthogy 3 havonta ujat vegyek amugy a telefon arra jo hogy mms sms hivás ennyi meg a kamera de az elenyésző mert gondolom senki nem digitális fényképezövel jár mindenhova zenére meg ott a PSP 16 GB memóriával 😀 vagy mp3/4


Én semmiképp nem vennék iPhone-t (Szifon 😆😉, hulladék az egész, anno azért volt nagy durranás mert brutál érzékeny kijelzője volt, de a (mostani) Samsung s HTC-k érzékenysége még jobb, 20 bökésből 1szer ha hibáznak. Ha érintő képernyős teló akkor (OLED kijelzősjű - aki látott már olyat tudja miről beszélek) vagy HTC vagy Samsung persze Android OP rendszerrel felszerelve. 😎

dragking írta:
Anyámnak oan telója van! Meg már lassan minden ismerősőmnek szal lehet nekem is kéne haladni a korral!


Milyen olyan? Mármint érintőképernyős?
0
0
0
0
no avatar
Anyámnak oan telója van! Meg már lassan minden ismerősőmnek szal lehet nekem is kéne haladni a korral!
0
0
0
0
gigazte avatar
Kempeti írta:
Szerintem nemjók..Maradok a simánál.

Lassan átkell állni az érintőképernyős telókra. Már majdnem az összes új teló ilyen😃 Nekem bejönnek.
0
0
0
0
ASlipi avatar
ha érintö képernyöset vennék az csakis iphone lenne amit a samsung meg az LG csinál azt szándékos elavulásnak nevezik rá lehet googlézni nyugodtan 😃 ez annyit jelent hogy ki dobnak egy uj divatá vált cuccot és ha valakinek van neked is legyen meg veszed csak hogy ki ne maradj a szorásból és fél évnél többet nem bir a telefon ugyhogy vehetsz is ujjat én nokiát használok nem is volt soha más telefonom inkább meg veszek egy jobbfajta nokiát minthogy 3 havonta ujat vegyek amugy a telefon arra jo hogy mms sms hivás ennyi meg a kamera de az elenyésző mert gondolom senki nem digitális fényképezövel jár mindenhova zenére meg ott a PSP 16 GB memóriával 😀 vagy mp3/4
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció