Milyen fura dolgot láttál ma az utcán?

Szerző: Rapido, 2009. August 09., téma
Fórum » Társalgó
Ide bármilyen fura dolog jöhet amit ma láttál az utcán!Akk kezdeném:Én semmit mert ma nem is mentem még sehova!XD
Hozzászólások: 340
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
nemkrisz11 avatar
2-t is mondok😃 az első régebbi...jövök buszon haverral, leül mellénk egy részeg, és elkezd magyarázni arról, hogy a 7,62mm es lőszer mit tud...őőőő...jóóólvan.....


a másik meg gyakori...szoktam látni egy öreget az utcán egy kis barna kutyával, aki ahogy elmegyek mellette, elkezdi magyarázni hogyan simogassak kutyát...hozzá se szóltam...😲
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ugyan nem ma történt és nem fura dolog volt de tagnap láttam egy C5 ös corvettet a városunkban😆 Egy picike gázadás és úgy ordít mint egy állat!😆
0
0
0
0
kisborda avatar
dragking írta:
én ma láttam egy tök érdekes embert.és oda jön hozzánk és tök fura hangon "sziasztok gyerekek" 😆 😃

Cukrosbácsi!😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
ez tegnap volt...😆
egy kis kutya futott mert a nagykutya szószerint molesztálta😆
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
ma mentem haza a suliból és a villamosra felszált az ellenőr már láttam mindenki hogy rajta van a bkv szalag és kajakra mindenki leszállt! nagyon nagy volt....senki nem maradt a villamoson és ott röhögött egyedül az ellenőr....(én nem akartam leszállni de haveromnak nem volt jegye és megvártam)
0
0
0
0
no avatar
én ma láttam egy áruházba a pék süteményeknél ugrálni és szép termetű békát videót nem mertem csinálni.. mert engem is vett-a kamera. 😆 de ez inkább fail 😆
0
0
0
0
no avatar
berki_zsolt írta:
hogy lehet az, hogy nem részegen mászkáltak, borosüveggel karöltve😆


hááát volt a zsbükbe olyan sBudgetes a legolcsobb bor is meg Sophi füstölö! 😆😆😆😆😆😆
0
0
0
0
FeRR avatar
Álltalában jó nőket látok az utcán, van amikor vagánykodós cigányokat, a szokásos😀
0
0
0
0
CarKiller avatar
Én ma láttam (és hallottam) egy csaj osztálytársamat, aki telefonon magyarázta a nagyannyának, hogy kell bekapcsolni a TV-t 😃
0
0
0
0
berci96 avatar
én meg ma láttam egy csajt az utcán aki hátrafele ment😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
hogy lehet az, hogy nem részegen mászkáltak, borosüveggel karöltve😆
0
0
0
0
no avatar
kettő cigány ette a Happy Meal Menüt!!! 😆
0
0
0
0
no avatar
én ma láttam egy tök érdekes embert.és oda jön hozzánk és tök fura hangon "sziasztok gyerekek" 😆 😃
0
0
0
0
no avatar
én ma láttam egy tök érdekes embert.és oda jön hozzánk és tök fura hangon "sziasztok gyerekek" 😆 😃
0
0
0
0
Airbornman avatar
hát ma láttam sok hülye sofőrt,cigányokat akik az árkot túrták,sok kockát,csórókat stb.Kaposvár néha érdekes is tud lenni😂😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
én olyat láttam hogy egy öreg nénike ordiál a levegőbe (káromkodik)
0
0
0
0
Demoz avatar
Én is láttom olyat ne is olyan rég,meg egy olyat,hogy buszon ültem,erre meg egy cigényasszony elkezdett kiabálni egy olyan 70 éves formával...😆 hát lol volt 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én ma láttam egy meglehetősen részeg kb 50 éves embert aki egy kb 60 éves öregasszonnyal ordibált.
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Ferrari írta:
hedzsooo írta:
En meg Napos, szep idot lattam ( Skociaban), kiri volt ! 😆


Végre már itt is napos jó idő volt, utálom a hideget, bár skóciába én nem élnék mert elégé csapadékos hely 😆


Haat ez igaz, am a kozhiedelemmel ellenteben a Nyar itt sem annyira esos, sot...bar igaz eleg rovid ! 😀

Majustol Julius vegeig az igazi, mert elotte es utana bizony kapjuk az esot szepen ! 😆 😉
0
0
0
0
Ferrari avatar
hedzsooo írta:
En meg Napos, szep idot lattam ( Skociaban), kiri volt ! 😆


Végre már itt is napos jó idő volt, utálom a hideget, bár skóciába én nem élnék mert elégé csapadékos hely 😆
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
En meg Napos, szep idot lattam ( Skociaban), kiri volt ! 😆
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én azt hogy elmondhatatlanul fáradt vok és neki állok tanulni 😆
0
0
0
0
no avatar
az keménylehetett!!! 😆 😆 😆
szigetelőszalaggal?
mennyit fizettél legaláb?
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Ezt az olvassa el, akinek magas a tűrőhatára!! Ma a megsérült üvegszálas netkábelt szigetelőszallaggal akarták megtákolni..... Majdnem rosszul lettem....
0
0
0
0
Lord107 avatar
hát én cigányokat láttam nem is keveset, bár ez nem fura, mert mindennap látok egy tucatot 😃
0
0
0
0
spree avatar
valami gyökér majnem elba*ott 1 kutyát, miközben a buszmegben álltam😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én sok cigányt láttam, akik az árkot túrják felfelé, hogy az áramkábelt lefektessék😆😆
0
0
0
0
Tomipac avatar
jövök hazafelé😃 áll 1 autó a patkán 😃 benne 4 hapsi és üvöltöznek mint akit hátulról megakarnak erőszakolni 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
az UFO az Unidentified flying object azaz azonositatlan repülő tárgy, ami nem csak földönkívülieket jelent, de manapság már csak rájuk használják azt 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
A Down-szindróma (vagy Down-kór) egy veleszületett kromoszóma-rendellenesség, ami a 21. kromoszómapár hibás osztódásának következtében jön létre. Középsúlyos értelmi fogyatékossággal és testi rendellenességekkel társul.
0
0
0
0
no avatar
lol. a dankor az az hogy üvöltesz hogy ÉN VAGYOK A TÉLAPÓ? 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Mit csinált már hogy így néz ki, vagy mindig ilyen?😂😂😂😆😂
0
0
0
0
BiGame avatar
má 13, és mondom meglátnád nem mondanád, h fiatal!
0
0
0
0
kisborda avatar
12 éveshez képest is egy kicsit fiatal sztem.😃
0
0
0
0
BiGame avatar
mondom, h múlt éves videó😆, ránézésre meg se mondod, h fiatalabb😆!
0
0
0
0
kisborda avatar
Fiatalabbnak látszik!😂😂
0
0
0
0
BiGame avatar
most lesz vagy van 13, a legfiatalabb az osztályba😆, kb egymagas velünk, de ez még kb múlt évbe volt ez a vidi😆!
0
0
0
0
kisborda avatar
Hányéves a kölyök?😂😂😂
0
0
0
0
BiGame avatar
az csak hasonlat volt😆, lényege, h nem normális, mint a haverom itt egy videó róla, sajna elég xar minőségbe!
[movie=youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6i6R3OeY4ps&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6i6R3OeY4ps&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
no avatar
loL? 😕 szegény öreg majmok 😆
BiGame mi az a dankóros 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
Nálunk van 3 öreg az utcán aki magában beszél mindig, mintha valami narrátor lenne körülötte v valami, mindig elmondja mi történt meg vele, mi fog megtörténni stb..😆 rohatt vicces mikor mesél..csak úgy sétálok azmeg jön mellettem elkezd magában beszélni..😃
0
0
0
0
BiGame avatar
furcsa dolog? dankóros haveromat minden nap látom😆!
0
0
0
0
no avatar
nálunk sok van hála a halálistennek 😆
0
0
0
0
philips20 avatar
nálunksincs mársok hálaistennek 😃
0
0
0
0
kisborda avatar
Jó sok. nálunk alig van!😞
0
0
0
0
Szilvexter avatar
én az utcán, csak a 35-40 centis havat látom
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció