Milyen fura dolgot láttál ma az utcán?

Szerző: Rapido, 2009. August 09., téma
Fórum » Társalgó
Ide bármilyen fura dolog jöhet amit ma láttál az utcán!Akk kezdeném:Én semmit mert ma nem is mentem még sehova!XD
Hozzászólások: 340
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
winrar avatar
Melyik mapon lévő utca? 😂
0
0
0
0
Total951 avatar
1.Porsche 911 Turbo S lehúzott tetővel, ülésen lévő kulcssal. Azé elég hülye a tulaj,nem?! 😃
2. Csávó felszáll a buszra (szerintem c*gány volt) ott áll 3 fiatal (18 alatti) srác,odamegy és megkérdezi: -Kértek sört? 😃 😆 😂
0
0
0
0
no avatar
Fura dolgot ? 😀 17 éves csajt egy 38 évesel kézen fogva sétálni 😲
Sok 14-15 éves tiniribancot 😜
Szánalom de unnom már hogy nincs normális nő a világba.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
az jó 😀 álcsucson vágtam volna hogy tudja hogy kire böfögjön 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Megyek faterral boltba, az utcán ránk néz egy ember, akkorát büfög, utána meg elkezdi, hogy hóóóó. 😂
0
0
0
0
fonix9901 avatar
mentem a buszmegálló felé egy iskola mellet haladtam el ahol egy nagy udvar volt az udvaron ülnek a gyerekek egy kis füves részen mikor elhaladtam mellettük egyikük kivált a tömegből és idegből el kezdte rázni a vas kerítést és azt üvöltötte hogy bu******i ameddig el nem hagytam a kerítést úgy megijedtem hogy egy percre lefagytam mienek ezek a mai gyerekek mit látnak ezek otthon vagy a tv-ből látják vagy nem tudom de ennek így nem lesz jó vége mien lesz a következő generáció abba már bele se merek gondolni :'(
0
0
0
0
mlan0 avatar
black00 írta:
Hát én ma egy olyan fura dolgot láttam,nagyon kicsi faluban élek, és láttam 1 nagyon szép lányt az utcán Laughing softDD Ez sztem elég furcsa,mert nálunk nincsenek szép lányok Laughing hardD De utána rájöttem h csak nyaralni van itt -.- :/ Laughing soft

Ha-Ha . Ezen jót nevettem . 😆


Hol laksz? mert én is láttam egy szép lányt 😃 😆 És kiderült hogy nyaralni jött... 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Igaz, ez nem az utcán történt. 😜
De most vettem észre, hogy a pár nappal ezelőtt vásárolt Samsung mosógépemnek bugos a programkapcsolója. LOL
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Huh..Nem ma volt de nem is tegnap Isten se tudja már mikor..(kb. 2 hete.) Sétáltam az utcán és egy C. betűvel jellemzett "pulyát" egy szál p*csben az utcán rohangálni..Ez elég furcsa nem?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Aki kis állatokat bántalmaz az csak kompenzálni akar valamin.
Én tegnap láttam két lányt az út szélén ülni
mondtam is anyámnak, hogy nézdmár részegek.
olyan hallkan mondtam neki, hogy hiába mondtam el 8-szor nem hallotta meg pedig ott volt mellettem
Furcsa is volt, hogy a lábuk az út közepéig leért. Biztos vártak valamilyen kamiont feljönni.
0
0
0
0
19ati93 avatar
robot fiu írta:
7 vörös inges banda tag rugdosott egy kis macskát! Ez furcsa mert állatok helyett embereket szoktak rugdosni!


Én inkább őket rugdosnám...
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
bukta2 írta:
Hát én ma egy olyan fura dolgot láttam,nagyon kicsi faluban élek, és láttam 1 nagyon szép lányt az utcán 😃DD Ez sztem elég furcsa,mert nálunk nincsenek szép lányok 😆D De utána rájöttem h csak nyaralni van itt -.- :/ 😃
Ismerős.😆
0
0
0
0
dzsanni94 avatar
nem volt egy kocsi kint az utcán😀
0
0
0
0
FreddyD avatar
Én kb 2 hete láttam egy tanuló vezetőt (nagymotor). Ez nem is olyan szokatlan vagy furcsa csak épp kerékre kapta a járgányt és úgy ment mögöttünk egy 30 métert 😀 elég jól nézett ki 😃
0
0
0
0
black00 avatar
Hát én ma egy olyan fura dolgot láttam,nagyon kicsi faluban élek, és láttam 1 nagyon szép lányt az utcán Laughing softDD Ez sztem elég furcsa,mert nálunk nincsenek szép lányok Laughing hardD De utána rájöttem h csak nyaralni van itt -.- :/ Laughing soft

Ha-Ha . Ezen jót nevettem . 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hát én ma egy olyan fura dolgot láttam,nagyon kicsi faluban élek, és láttam 1 nagyon szép lányt az utcán 😃DD Ez sztem elég furcsa,mert nálunk nincsenek szép lányok 😆D De utána rájöttem h csak nyaralni van itt -.- :/ 😃
0
0
0
0
no avatar
ProMaXuS: az gyárilag Brembo fékkel szerelt.😉
0
0
0
0
DreDox avatar
én nem ma, de tegnap egy öregasszonyt, aki az út egyik szélén lerakta a holmiját, elkezdett járkálni az úton, aztán elindult a cucca felé, felkapta, és tovább állt. de úgy volt ''felöltözve'' mint egy útszéli szolgáltatást nyújtó személyiség 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
két darab kb 5 éves C-betűs egyént az erdő szélén ahol kb sehol senki 😆
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Inkább szépséget! 😀 Mitsubishi Lancer Evo IX Brembo fékkel!
https://www.kepfeltoltes.hu/120730/DSC00344_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://www.kepfeltoltes.hu/120730/DSC00345_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://www.kepfeltoltes.hu/120730/DSC00347_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Forje avatar
Néni elkezdett szarni a tesco parkolóban😃😃
0
0
0
0
Adzarb avatar
én még régebben mentem vhova kirándulni nemtom már hova és láttam egy szaros gatyát eldobva a fűben 😆
0
0
0
0
Master Killer avatar
ProMaXuS: Ha neked 1:22, 1:37 után van...

szerk: Jó elnéztem törlöm.... 😂
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Pozsonyban meloztam ma, Citroen Jumpert vezetek, es van a "kikotoi hid" nevu utszakasz, ahol minden naposak a balesetek, mert a pozsonyi forgalomra abszolut hasznalhatatlan.
Itt tortent a kovetkezo: a varos centruma fele kivezeto szakaszon (ami kb. 10 meteres magassagban van a "foldi" utakhoz viszonyitva) egy mercedes sprinter valamilyen uton modon melle ment az utnak, es egesz egyszeruen lezuhantm persze elotta egy kb. 10 meteres szalagkorlatot meg leamortizalt.
A helyi hirekben benne is volt az eset, en a tortentek utan kb. 10 perccel haladtam el a rocs mellett, nem lehetett kellemes elmeny az auto allapotabol kiindulva.
0
0
0
0
TuningWorld96 avatar
Master Killer: talán mert ő előbb írta,mint hogy te az órára néztél volna? 😊
0
0
0
0
Oliver95 avatar
Jogos manapság báári megtörténhet😕
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Nem lenne meglepő, ha már a kisgyerekek is facebook-oznának. Szóval én a mai világban el tudok képzelni ilyeneket.
0
0
0
0
Oliver95 avatar
Egy ovis kisfiút ennyire beszippantottvolna a facebook?😕 szomorú😕
Báár szerintem ezt sajátmagától csinálta 😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Oliver95 írta:
Én ma láttam egy oviskorú kisfiút aki aztkiabálta hogy PÓKEMBER!!! és elkezdett ordibálva rohangálni 😆


Ez olyan dolog, mint ami Facebook-on volt, hogy "ha összejön xx lájk, akkor a supermárket közepén azt fogom kiabálni: Pikachu, szeretlek! " Ez biztos valami ilyen lehetett 😆
0
0
0
0
Oliver95 avatar
Én ma láttam egy oviskorú kisfiút aki aztkiabálta hogy PÓKEMBER!!! és elkezdett ordibálva rohangálni 😆
0
0
0
0
soneX ZED avatar
én meg a lotto számokat amit megveszek és 1 szám jó 😆
0
0
0
0
Erik94 avatar
én meg néha megálmodom a jövőt 😆...😲
0
0
0
0
madchief avatar
Én a buszmegállóba láttam egy cigányasszonyt aki női és férfi(!) szoknyákat árult!(Nem vicc ezt mondta😆😉
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
bEEfRee írta:
én máma láttam magam az utcán a kirakat üvegben 😆 ilyesztő volt 😲


hát ha megijedsz a saját "képedtől" akkor eléggé önbizalom teli ember lehetsz 😆 Horrorfilmet nem ajánlok, mert ott több ember képét is láthatod 😆
0
0
0
0
bEEfRee avatar
én máma láttam magam az utcán a kirakat üvegben 😆 ilyesztő volt 😲
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Razor1911 írta:
4 hányás méterenként (kocsma mellett) 😆D


Ez nem meglepő. Szinte minden nap ilyen a látkép. 😆
0
0
0
0
norbertsolider avatar
2 nappal ezelőtt országos futóversenyen Gödöllőn egy füves reptéren verseny közben egy nyúl futott el mellettünk elég fura volt.😆
0
0
0
0
Razor1911 avatar
4 hányás méterenként (kocsma mellett) 😆D
0
0
0
0
soneX ZED avatar
egy döglott macskát aminek az egyik szeme ki volt "esve" meg a belei IS 😆
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Egy elütött kutyát az út közepén amit egy macska szagolgatott 😂
Volt 1 pár üvegszilánk, meg műanyag darabka is... gondolom az autó lökhárítójáról...

Furcsa látvány, tudom...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én most valakit és ez fura mert soha nem szokott kinn lenni senkisem 😆
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Okádó csövest az utcán.😆
0
0
0
0
R3dLinE avatar
kalashnikoff írta:
Mort2195 írta:
kalashnikoff írta:
Zoz780 írta:
4 sávos út mellett ott guggolt egy öregasszony és sz*rt a fa tövébe.


nem újdonság.... "sajnos" én is láttam már ilyet. Hát mondanom sem kell, szakadtam a röhögéstől 😆 (ilyenen csak röhögni lehet)

Nevess csak. Neked lehet vicces, de azoknak nem, akiknek az utcán kell élniük és mindent ott kell elintézniük...


Én nem is azokra mondtam akik kint élnek az utcán. (utalást nem tettem rá)
Tudok pár emberről akiknek van lakásuk, még is kint az utcán csinálják a fontosabb dolgaikat....


Nem nézett ki hajléktalannak...ráadásul ott volt mellette a Profi, szóval aki jött ki a boltból mindenki látta. Köztük én is.
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Ma hazafele jövök(vonaton) és kb 6 éves gyereknél ott a cigi.Le szállnak és egyből rágyujtottak én meg csak néztem hogy WTF?!(Én nem cigizek)
0
0
0
0
apetit1989 avatar
If you know, what i mean....
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Mort2195 írta:
kalashnikoff írta:
Zoz780 írta:
4 sávos út mellett ott guggolt egy öregasszony és sz*rt a fa tövébe.


nem újdonság.... "sajnos" én is láttam már ilyet. Hát mondanom sem kell, szakadtam a röhögéstől 😆 (ilyenen csak röhögni lehet)

Nevess csak. Neked lehet vicces, de azoknak nem, akiknek az utcán kell élniük és mindent ott kell elintézniük...


Én nem is azokra mondtam akik kint élnek az utcán. (utalást nem tettem rá)
Tudok pár emberről akiknek van lakásuk, még is kint az utcán csinálják a fontosabb dolgaikat....
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Zoz780 írta:
4 sávos út mellett ott guggolt egy öregasszony és sz*rt a fa tövébe.


nem újdonság.... "sajnos" én is láttam már ilyet. Hát mondanom sem kell, szakadtam a röhögéstől 😆 (ilyenen csak röhögni lehet)
0
0
0
0
R3dLinE avatar
4 sávos út mellett ott guggolt egy öregasszony és sz*rt a fa tövébe.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció