COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
thomas0707 avatar
Jan88 írta:
thomas0707 írta:
Tessék, lehet nézni válasszatok. Most csak kérdezem hogy szerintetek a kettő közül mekyik a jobb?

[movie=youtube]OPUn1qou4No&feature=related[/movie]

király a zene...!x.d.


Köszönöm. 😆 😀😉)))
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hát ez csak megerősített abban hogy a BF3 számomra ezerszer jobb lesz 😀
0
0
0
0
thomas0707 avatar
Tessék, lehet nézni válasszatok. Most csak kérdezem hogy szerintetek a kettő közül mekyik a jobb?

[movie=youtube]OPUn1qou4No&feature=related[/movie]
0
0
0
0
Master Killer avatar
Gerdzso írta:
Tesla GoD írta:
D4V1D írta:
de az van hogy semmi fantázia nincs a pályákban és elég csúnyákm
Ez előfordul, ha kicsit valóságosabb környezetre hajtanak, a valóság nem olyan változatos, érthető hogy van akinek unalmasnak tűnik, főleg mondjuk egy extrém változatos MW2 után.


igen ez igaz! lásd operation flashpoint 😀 ott is azt mondják hogy fantáziátlanok a pályák... pedig csak valószerűek...
amúgy a MOH multija azért lett olyan mert magát a játékot nem ők(DICE) csinálták így nem tudtak olyan lehetőségeket/ötleteket amiket a BFBC1-2 és BF3-ba beletudtak és tudnak vinni... ott abból tudtak épitkezni a mi volt... se többől, se kevesebből 😀 amúgy szerintem a MOH nem lett olyan rossz mint mondták....
ja és az EA(Electronic Arts) nem csinál játékokat csak kiad 😀


Nem azért, mert nem tudtak.... hanem azért mert nem az ő játékuk... (tehát k*csögök)
0
0
0
0
ceni98 avatar
sztem a bf bc 2nek azért nem mondanám h elmaradott a graffja...sztem nem annyira lehet hasonlítani mert más témája van de ez csak SZVSZ.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Tesla GoD írta:
D4V1D írta:
de az van hogy semmi fantázia nincs a pályákban és elég csúnyákm
Ez előfordul, ha kicsit valóságosabb környezetre hajtanak, a valóság nem olyan változatos, érthető hogy van akinek unalmasnak tűnik, főleg mondjuk egy extrém változatos MW2 után.


igen ez igaz! lásd operation flashpoint 😀 ott is azt mondják hogy fantáziátlanok a pályák... pedig csak valószerűek...
amúgy a MOH multija azért lett olyan mert magát a játékot nem ők(DICE) csinálták így nem tudtak olyan lehetőségeket/ötleteket amiket a BFBC1-2 és BF3-ba beletudtak és tudnak vinni... ott abból tudtak épitkezni a mi volt... se többől, se kevesebből 😀 amúgy szerintem a MOH nem lett olyan rossz mint mondták....
ja és az EA(Electronic Arts) nem csinál játékokat csak kiad 😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
D4V1D írta:
de az van hogy semmi fantázia nincs a pályákban és elég csúnyákm
Ez előfordul, ha kicsit valóságosabb környezetre hajtanak, a valóság nem olyan változatos, érthető hogy van akinek unalmasnak tűnik, főleg mondjuk egy extrém változatos MW2 után.
0
0
0
0
no avatar
de az van hogy semmi fantázia nincs a pályákban és elég csúnyákm
0
0
0
0
Master Killer avatar
Tesla GoD írta:
D4V1D írta:
csak nehogy a medal of honor sorsára jusson mert arra is aztmondták ilyen jó meg olyan jó lesz....aha.... ez sem lesz szerintem túl nagy szám főleg hogy a DICE meg az EA csinálja mint a MOH-ot de majd meglátjuk 😀
A MoHot az Danger Close fejlesztette, a DICE csak a multival foglalkozott, maga a MoH pedig nem volt rossz játék, az eleje csúnya, és a CoDnál kicsit reálisabbra vannak véve a helyzetek (főleg h a valóságon alapszik), de egyébként nem rossz.


A MOH-nak pont a multi része van elk*rva...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
D4V1D írta:
csak nehogy a medal of honor sorsára jusson mert arra is aztmondták ilyen jó meg olyan jó lesz....aha.... ez sem lesz szerintem túl nagy szám főleg hogy a DICE meg az EA csinálja mint a MOH-ot de majd meglátjuk 😀
A MoHot az Danger Close fejlesztette, a DICE csak a multival foglalkozott, maga a MoH pedig nem volt rossz játék, az eleje csúnya, és a CoDnál kicsit reálisabbra vannak véve a helyzetek (főleg h a valóságon alapszik), de egyébként nem rossz.
0
0
0
0
no avatar
csak nehogy a medal of honor sorsára jusson mert arra is aztmondták ilyen jó meg olyan jó lesz....aha.... ez sem lesz szerintem túl nagy szám főleg hogy a DICE meg az EA csinálja mint a MOH-ot de majd meglátjuk 😀
0
0
0
0
greenmelon avatar
Hát azért lássuk be, a BF3 se fog semmi olyan újdonságot hozni ami megváltoztatja az egész játékipart, még ha az elvakult BF fanokat szíven is üti ez a tény. Ám kétségtelen, hogy sokkal előrébb jár az MW szériánál ezen a téren.
0
0
0
0
Zergi0 avatar
A grafikáról még nem lehet ítélkezni várjuk még meg. Míg ki nem jött a deus ex addig nagyon fel volt kapva most meg sokak többet vártak . Ha jól megnézitek a MW2-ben is vannak rohadt szép részek .

Bocs elrontottam a szerkesztés helyett a válassz-ra mentem . 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: szerintem azt a COD-ra értette, de nem biztos 😃
0
0
0
0
susguy avatar
mikej95 írta:
"bár Bf se tud sok dolgot felmutatni..."

He? Na nézd csak még egyszer a BF-eket, és javítsd ki a mondatot.
0
0
0
0
Master Killer avatar
thomas0707: Hülye vagy.... ráadásul nem kicsit, nagyon...
0
0
0
0
akos328 avatar
4 mondatból 5 hibás😂, írtam már én is sok hülyeséget, nem tagadok de ez überel magasan...:/
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
thomas:Bf 3 al nehezen tolod,és nehezen is fogod olyan géppel.Amúgy ***t okoskodsz itt.A topiknak az a címe hogy
COD VS BF
Talán nem tanítottak meg olvasni?Itt nem csak kizárólag az mw 3 l meg bf 3 ról van szó.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Protein: ott a pont! 😃
0
0
0
0
susguy avatar
BF-nek nincsen régi szara 😆
0
0
0
0
thomas0707 avatar
A CoD hamarosan kiadja az új MW3-at. A Batllefield kiadta a Battlefield 3-at. Ebből döncsetek ne a régi szarokból. Én pl a battlefield 3-mal tolom.
😕
0
0
0
0
Master Killer avatar
Gerdzso: Nem csodálom, hogy ilyen hamar meguntad a BC2 100x jobb! 😉
0
0
0
0
Gerdzso avatar
na meguntam MW2-t 😃 nem volt olyan rossz.. de eddig bírtam... most tesóm áttért a CS-re szal most csak BC2-vel játszok ami FPS 😃
0
0
0
0
greenmelon avatar
Kezd elegem lenne mindkettő MW-ből, legfőképp a sokat tárgyalt tízéves vérpistikék miatt. A BF meg kezd egyre jobban tetszni, úgyhogy még ha a BF3-ra nem is, de a BC2-re mindenképpen beruházok, kétezer forintot nagyon is megér. 😀

Na BC2 megrendelve, már csak érte kell menni. Elvileg az utolsó nem-classic verziót fogom kapni (mármint az itteni webshop utolsó darabját). 😃
0
0
0
0
susguy avatar
Kmisi99 írta:
Szerintem még ez is felesleges. Nem kell percenként szervert váltogatni. Felkel menni egyre azt játszani megunásig.


Nem szokásom szerverről szerverre szállni, fél percenként, de mint ahogy Tesla GoD is leírta, nem feltétlenül lesz az ínyére az embernek az a szerver, amire először fölmegy. Ha nem fog sokáig tölteni, akkor nem lesz vele semmi bajom, de ha van lehetőség egy kényelmesebb megoldásra (meg azért a beépített webböngésző másra is jó, mondjuk, tálcára rakás nélkül böngészni?), miért ne élhetnénk vele? 😀 Ha már koppintják a Steam-et, koppintsák jól!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Kmisi99 írta:
Szerintem még ez is felesleges. Nem kell percenként szervert váltogatni. Felkel menni egyre azt játszani megunásig.
Azért néha előfordul, hogy nem megfelelő a szerver, nagyon kiegyenlítetlenek a csapatok, és csak szenvedsz, mégse juttok semmire, nem tetszik valamelyik szabály, vagy hasonlók, bár személy szerint én is úgy szoktam, hogy jól megnézem a szervert, kinézek egyet ami szimpatikus (BFeknél pl. ranked, 32-64 slotos legalább félig, összes pálya, járművek on), és ott tolom 1 jó darabig. Ha meg gyorsan indul a játék, akkor nem gond, hogy ki kell lépni, egy CoD szintű gyorsaságra nem számítok, de már egy BF2 szint is bőven jó lenne.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem még ez is felesleges. Nem kell percenként szervert váltogatni. Felkel menni egyre azt játszani megunásig.
0
0
0
0
susguy avatar
Ha jól tudom, ez az egész már Originen fog menni, ami eddig ügye olyan mint a Steam (talán kicsit többet is koppintottak róla a kelléténél, de hát EA bácsit már ismerjük), és ha valóban olyan, akkor játékon belül lesz "Origin layer" (aki nem ismeri: Steam-nel ez a Steam layer, Shift+tab-bal lehet előhozni), ahol ügye elérhető lesz a friend list stb., és ott kell legyen egy beépített böngésző is. És akkor még a játékból se kell kilépni, csak nyomsz egy Shift+tabot, vagy akármit, és tádám. Már ha persze van annyi esze az EA-nek hogy ezt belerakja.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ja valóban megvan 1 perc is a BC2 míg játszhatunk ha. A battlelog se lesz több szerintem. Sőt ott nem lesz az hogy "updating stats" fél óráig.
Szóval lényegében itt a böngészőbe belépés bejelentkezés felér a játék indításával és csak rámegyünk hogy csatlakozás és elég hamar betölti a készítők szerint
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Tesla GoD: háát nekem a játékba belépés(intro elnyomásával) úgy kb 20mp... míg a bejelentkezés még 20mp... aztán a szerverkeresés még megint + 20mp... szóval annyira azért nem gyors :S
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Szerintem nem eget verő idők ezek, BC2 az ikonra kattintástól kevesebb mint 40 sec alatt betölt főmenüig úgy, hogy a jelszavamat is beírtam, onnan meg már pár másodperc egy tetszőleges szerver betöltése.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Master Killer: na igen de azt mondták az ALFA verzióban szereplők hogy ez a mindig kilépsz belépsz rendszer még gyorsabb mint ha lenne főmenüje... még egy gyengébb konfigon is! szóval nem igazán baj... és aki játszott a BC2 mutlijával az tudja hogy a sok stat update meg minden sok időt vett el... és ez most nem lesz... én szerintem ha jobb nem is lesz de legalább ugyanolyan gyors biztos lesz...

amúgy eredeti a BC2 😃
0
0
0
0
akos328 avatar
nekem ebből az jött le h amíg a tesója játszik ő addig nem, és fordítva tehát osztoznak😃, az h hány CD kulcs, az meg sem fordult a fejembe
0
0
0
0
Master Killer avatar
Érdekes hírt sikerült elkapnom a DICE nagy sikervárományosáról, a Battlefield 3-ról ezen a szép, forró augusztusi napon. A játék megjelenése előtt nem sokkal elég rossz fényben tünteti fel a produktumot az a tény, hogy a játékban nem lesz a megszokott értelemben vett szerverkereső. Mivel a program szinte összeforrt a már bejelentett Battlelog rendszerrel, így a szerver keresés is azon keresztül fog történni. A baj csak az, hogy a Battlelog egy webes szolgáltatás, míg a játékot e mellett külön el kell indítani.
Többen is felhördültek ennek a változásnak a következményei miatt, Alan Kertz pedig egy tweetben válaszolt a kérdésekre: "A Battlelog lesz a játék főmenüje a PC-sek számára, menük és egyebek nélkül juthatnak a játékosok egyenesen a harcmezőre!"
Mint ahogy azt Kertz is említette, ez a módszer csak a PC-s játékosokra vonatkozik, konzolokon más megoldásokkal kell majd számolni.
0
0
0
0
akos328 avatar
pedig azt akartam volna😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Gondolom...mivel nincs tört multi
0
0
0
0
akos328 avatar
gerdzso neked a BC eredetiben van meg?
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Master Killer: tesómmal ketten osztozunk egy BC2-n... és mikor ő akar BC2-zni addig én (ha nincs más) tolom az MW2-t 😃 meg tesóm ellen szoktam igazándiból 😆
0
0
0
0
Master Killer avatar
Gerdzso: Na mivan, bejön a az MW2? 😊 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
a COD4-es mapok közül még alig találkoztam valamelyikkel... 😃

mai átlagom:

4 óra Bc2
2 óra Mw2
😆
0
0
0
0
greenmelon avatar
Jó rossz nektek, hogy ennyi csiterrel találkoztok, én az eddigi egy hónapom alatt eggyel ha találkoztam, pedig hajlamos vagyok azt is csalónak hinni aki nem az (megszokás COD4-ből, na ott aztán tényleg van). 😀
Ja és főleg magyar szerón tolom (RAB, Bérgyilkosok Szövetsége.

Annak ellenére, hogy a COD4-ben imádom azt az említett 4 mapot amit a 6-ba is átportoltak, itt nagyon nem tetszenek
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 jaja tiszta olyan csak van 1-2 új épület meg autóroncsok 😃 de tiszta olyan 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
igen, a Wasteland a Brecourt átirata, a dombok miatt inkább a CoD2esé, mint az elsőben lévő Brecourté, az síkabb volt.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Nekem se mert CoD1-el nem multiztam 😆
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
És tényleg😲...nekem fel se tűnt😆
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Jaa ez aaa izé, az a chernobyl-os az MW2-be nem ugrik be

Megvan Wasteland
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort2195: pedig van, csak más néven... és modern környezettel... az amikor 3 tüzérségi ágyút kellett kirobbantani... na az a pálya van benne ágyúk nélkül... és modern környezettel 😃 legalábbis szinte teljesen ugyanolyan 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 na rájöttem hogy magyar szeróra nem szabad menni 😃 sok a csíter és össze vissza pofáznak még mellé... bár a pofázás megy a többi szerón is... de néhány szerón van ilyen letiltó szar 😃 és nem látod mit írnak... amúgy elég sok map van átmentve a régi részekből (COD1,COD4) vagy azokat modderek csinálták? viszont rengeteg a WH-s... bírom mikor killcam-ot nézem és látom ahogy lekövet a falon keresztül 😃 meg azt nem értem hogy mindenkinek 60-as pingje van... de olyanok vannak hogy lövök shotival de ő lekésel és mikor visszanézem akk kiderül hogy nem is lőttem :S

amúgy nem rossz... csak kicsit furcsa... meg túlpontosok a fegyók... viszont kedvencem ha max 10-en vagyunk 😃 úgy kicsit nyugodtabb a játék és lehet picit taktikázni.... (csak hardcore-t tolom)
0
0
0
0
akos328 avatar
Jah vannak ilyenek, de én nem keresgélem a magyar szerókat, ami ép szimpatikus. ha éppen egy szerb v orosz v mittomén, akkor arra megyek. És mondjuk amit az elöbb említett nyelven írnak nah azokat értelmezd... Így én magasra tojok rá mit írnak különben sem a chatre figyelek, én is nagyon ritkán írok.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció