COD VS Battlefield

Szerző: Nedadam, 2009. August 08., téma
Fórum » Játékokról általában
ki melyiket szereti , vagy szerintetek melyik miben jobb? érveket kérnék mindkét játék oldalárol
Hozzászólások: 883
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Mongoosewow avatar
Mindkettő jó játék a maga módján, a COD-okat mindig a singleplayer élmény miatt játszottam, viszont ha multi akkor egyértelműen Battlefield, és azon belül is BC2. Bár a 2 és az 1942 is tetszik, Vietnam is egész szórakoztató.
0
0
0
0
DCMAN avatar
hát még én vagyok igy vele mind2-ő jó
0
0
0
0
NjoY avatar
COD vs Battlefield?! Mindkettő király, nem vagyok egyik párti sem, mindkettőt szépen végigjátszotam és jólszórakoztam 😀 én így mérem a játékok minőségét (Hard, Veterán szinteken persze, másképp nem is érdemes) 😉
0
0
0
0
dennis63 avatar
battlefield sorozat, hogy erre is legyen 1 szavazat.😃😃
szerintem a MW2 sikerült csak a COD-okból..
bad company 1-2 nagyon jó, a BF 3 meg a LEGJOBB.😆
0
0
0
0
Sonymeans avatar
én is szeretem a cod-ot legalább 2 résszel játszok egy nap mert nagyon jó és pörgős
0
0
0
0
Kornel77 avatar
tomto98 írta:
Sok cod fan a call of duty elbujhat a Bf nél most is kijött a mw3 ugyanaz mint a mw2 akkor menézed a bf 3 at na aza játék nem a mw3 !!


Milyen értelmes vagy....
0
0
0
0
no avatar
Sonymeans: jólvan nem mondtam hogy te nemérted a cod sztoriját de nemond hogy csak hentelni kell...szerintem akkor is jobb a COD mert jobban szeretem a gyorsabb játék menetet
0
0
0
0
overclocker avatar
nekem a COD sorozat az örök. a Battlefieldből csak az 1942 volt jó meg a BC2. a többi nem igazán.
0
0
0
0
greenmelon avatar
tomto98 írta:
Sok cod fan a call of duty elbujhat a Bf nél most is kijött a mw3 ugyanaz mint a mw2 akkor menézed a bf 3 at na aza játék nem a mw3 !!

Inkább nyelvtanozz, ne játssz! 😀
0
0
0
0
no avatar
ááááááá Battlefield
0
0
0
0
no avatar
Sok cod fan a call of duty elbujhat a Bf nél most is kijött a mw3 ugyanaz mint a mw2 akkor menézed a bf 3 at na aza játék nem a mw3 !!
0
0
0
0
Sonymeans avatar
úgylátszik nem olvastad el jól én a cod-ban egyaránt szeretem a sztorit és a hentelést és képzeld értem a történetet a cod 4 óta és jó lett a befejezése(elég sokszor ki szoktam tolni a története miatt)
0
0
0
0
no avatar
jaj istenem mindenki a henteléssel jön.... tudod annak is van egy story-ja csak aki nemérti meg azt annak szól az egész hentelésröl...mitakarsz egy lövöldözős játékban csinálni? barbie-zni?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
A Cod Mindig is csak a hentelésre fektette a hangsúlyt viszont a battlefield az 1942-óta taktikára épül Viszont a cod-nak a story-jai pedig nagyon jók én véleményem szerint aki csak hentelni akar akkor cod viszont ha taktikázni akar akkor bf (én személy szerint mind a ketőtt elöveszem a cod 2 mp-t még mindig tolom)😃 jah és én még most is játszok a cod united offensive-el online különösen favorit a base assault
0
0
0
0
no avatar
1. CoD 2 (örök favorit)
2. CoD 4
3. CoD 6
4. COD 8
5. BF 1942
6. BF 2142
7. BF BC2
0
0
0
0
no avatar
Hát nekem most az új részek közül csak a BF-el játszotttam,és nagyon bejött!Eddig nem nagyon singleeztem,de jó volt,a multiról szerintem nem kell beszélni 😀.A brutál grafika meg még extra.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Gerdzso: Tudom hogy nincs PC-re és a single-je nemigazán érdekel 😃 De oké, szóval a BC2 alapljai 😀 Akkor nem kell 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
a Call Of Duty 2 még most is a legjobb MP-es Game lenne(én véleményem :D) ha nemlenne tele csalókkal :(
0
0
0
0
bbhaver avatar
Hát én csak annyit tennék hozzá hogy a mostani Infinity Ward az már nem az az IW ami volt. Emlékeztek még a balhéra az Activisionnal. Szerintem ez meg is látszik a MW3 multiján.
A jövőt illetően kíváncsi leszek hogy a kirúgott tagokból összeállt Respawn Entertainment mit tud majd összehozni.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hardX: végülis az egyszemélyes kampány nem egy nagy durranás... viszont a multi nagyon jó, viszont PC-re nincs, a rombolható környezet kicsit még fapadosabb, a grafika is gyengébb, viszont ami jó volt a BC2-ben az ebben is jó 😀 talán a helikopterek irányítása nem olyan jó.. de ennyi 😀 az is nagyon jó játék! viszont BC2 után furcsa lesz kicsit 😀
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Gerdzso: BC 1 az milyen? Mert nekem nincs meg de kipróbálnám 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
A héten kitoltam ismerősömnél az MW3-at... hát gyalázatosan gyenge lett... 4 óra 47 perc volt a játékidő... a multiplayer meg olyan mintha az MW2-vel játszanék, szégyen, a hangok gyalázatosak, a grafika még az elmegy szintet súrolja, még csak pár napja van kint a játék de már rengeteg cheater van a játékban... és mind ez 13k?
a Spec Ops nem lenne rossz ha nem lenne olyan hülye az ai mint a segg...


az új tetszés szerinti sorrend:

1. BF3
2. BC2
3. COD (az egyetlen COD amit még néha előveszek, de csak az SP miatt)
4. BF 1942
5. COD 2
6. BC
7. BF 2
8. BF 2142
9. COD WaW
10. COD 4 MW
11. BF Vietnam
12. COD 3
13. MW 2
14. BO (a történet nagyon jó votl, de maga a játék már nem...)
15. MW3 (szánalom.. 13k ezért a semmiért...)
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát mivel nem toltam minden codot (utolsó 2 rész kivételével mindet toltam (meg a 3mat nem minny le szedem psre))
1.Battlefield 2
2.Battlefield play4free
3.COD 6
4.battlefield 1942
5.BF bad company 2
6.CoD 4
7.cod 5
8.bf heroes
9.cod 1
10.cod:UO (oké ez kieg de ez nagoyn nem jött be)
ez a sorrend 😀 persze a codokat is imádom 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem is az lett bent voltam a zárt tört multiban de 10 percet toltam kb.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Mort: BLack Ops egy gáné lett sztem 😃 😃 Csak a zombi-s része jó 😜
0
0
0
0
Kamaa avatar
(CoD 8)
VALAKI SEGÍTENE??? TÖK FAXA JÁTÉK MEG MINDEN. NEM AKAD... DE MINDEN EGYES PÁLYÁNÁL KIDOB ÉS AZT IRJA HOGY A JÁTÉK MŰKÖDÉSE LEÁLLT -_-" MI A FAX BAJA VAN?? TUDOK EZ ELLEN TENNI VMIT?
0
0
0
0
Gerdzso avatar
corde írta:
Énnekem a legfontosabb az a Játékélmény, grafikát mellőzöm mivel hiába van 3D hatású grafika, ha a játékélmény egy nagy kalap.... . Én az eddigi összes COD és BF-ével játszottam, többségében tetszettek is, és énnekem ez a sorrend.

Játszási sorrend:
-Codename Eagle
-Battlefield 1942
-Call of Duty
-Battlefield 1942: The Road to Rome/Battlefield 1942: Secret Weapons of wwii (Kiegészitők)
-Battlefield Vietnam
-Battlefield 2
-Call of Duty 2
-Battlefield 2: Special Forces (kiegészitő)
-Call of Duty 3
-Battlefield 2142
-Call of Duty 4: Modern Warfare
-Battlefield 2142: Northern Strike (kiegészítés)
-Battlefield: Bad Company
-Call of Duty: World at War
-Call of Duty: Modern Warfare 2
-Battlefield: Bad Company 2
-Call of Duty: Black Ops
-Battlefield Online
-Battlefield Play4Free
-Battlefield 3

Mint látható, szinte megjelenés alapján játszottam velük, mivel szinte megjelenéskor mindig időt szakítottam az új részekre. De a tetszés szerinti lista sokkal másabb.

-Battlefield 2142
-Battlefield 3
-Battlefield 1942
-Call of Duty 2
-Call of Duty
-Battlefield Vietnam
-Call of Duty: Black Ops
-Battlefield: Bad Company
-Battlefield: Bad Company 2
-Battlefield 2
-Call of Duty 4: Modern Warfare
-Call of Duty: Modern Warfare 2
-Codename Eagle
-Call of Duty 3



a 2. listánál melyik az első és melyik az utolsó? 😃
0
0
0
0
corde avatar
Énnekem a legfontosabb az a Játékélmény, grafikát mellőzöm mivel hiába van 3D hatású grafika, ha a játékélmény egy nagy kalap.... . Én az eddigi összes COD és BF-ével játszottam, többségében tetszettek is, és énnekem ez a sorrend.

Játszási sorrend:
-Codename Eagle
-Battlefield 1942
-Call of Duty
-Battlefield 1942: The Road to Rome/Battlefield 1942: Secret Weapons of wwii (Kiegészitők)
-Battlefield Vietnam
-Battlefield 2
-Call of Duty 2
-Battlefield 2: Special Forces (kiegészitő)
-Call of Duty 3
-Battlefield 2142
-Call of Duty 4: Modern Warfare
-Battlefield 2142: Northern Strike (kiegészítés)
-Battlefield: Bad Company
-Call of Duty: World at War
-Call of Duty: Modern Warfare 2
-Battlefield: Bad Company 2
-Call of Duty: Black Ops
-Battlefield Online
-Battlefield Play4Free
-Battlefield 3

Mint látható, szinte megjelenés alapján játszottam velük, mivel szinte megjelenéskor mindig időt szakítottam az új részekre. De a tetszés szerinti lista sokkal másabb.

-Battlefield 2142
-Battlefield 3
-Battlefield 1942
-Call of Duty 2
-Call of Duty
-Battlefield Vietnam
-Call of Duty: Black Ops
-Battlefield: Bad Company
-Battlefield: Bad Company 2
-Battlefield 2
-Call of Duty 4: Modern Warfare
-Call of Duty: Modern Warfare 2
-Codename Eagle
-Call of Duty 3
0
0
0
0
G3R1B0Y avatar
Játékélmény nálam:
CoDMW3
CoDMW2
CoDMW
CoDBo
CoDWaW
CoD2
CoD1
BF3
BFBC2
BF2

tehát a BF számomra a legalja! 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
Nálam így jönnek sorba

-Call of Duty Modern Warfare 3
-Call of Duty Black Ops
-Call of Duty Modern Warfare 2
-Battlefield 3
-Call of Duty 4 Modern Warfare
-Battlefield Bad Company 2
-Call of Duty Word at War

A többivel nem játszottam 😃 de ezek mind bejöttek 😃
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Nekem bejött a jövő mert nagyon jól oldották meg 😀 Néha felmentem üres szeróra, hogy vadászgéppel trükköket gyakoroljak 😀 Odin. elég hires sniper volt benne, meg volt valami magyar is, valamilyen papa, aki ha beszállt egy vadászgépbe akkor onnan már konkrétan egész meccs alatt senki nem birta kiszedni 😃 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hardX: a játékmenet jó volt és maga a hangulata is megvolt az 2142-nek viszont én nem igazán kedvelem a jövőbeli játékokat... viszont ebbe a részbe is beleöltem legalább 160+ órát ha jól emlékszem... 😀
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Gerdzso: BF2142 engem nagyon megfogott 😃 Több mint 1 éven át játszottam vele, egyszerűen hihetetlen hangulata volt, szerintem eddig a kedvenc multiplayer játékom amivel eddig toltam 😀 (Level 33-ig mentem benne, de ott, mint azt tudni, mások a szintek) Najó mégsem level 33, nem tom hanyas de ezen a videón az ami 2:57-nél van:

Na megszámoltam a videóban, szóval: LEVEL 36-IG Mentem 😀
Tetszés szerint nekem:
BF3
BF2142
BC2
BF1942
CoD2
CoD4
CoD WaW
MW2
BO

Itt most csak multiplayer-t értékeltem, single-ben pl az MW2 jobb az 1-nél SZTEM 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hát én ilyen sorrendben játszottam velük:
COD
COD 2
COD 3
BF 1942
BF VIETNAM
COD4 MW
BF2
COD5
BF 2142
MW2
BC
BC2
BO
BF3

tetszés szerinti sorrend:

1. BF3
2. BC2
3. COD (az egyetlen COD amit még néha előveszek, de csak az SP miatt)
4. BF 1942
5. COD 2
6. BC
7. BF 2
8. BF 2142
9. COD WaW
10. COD 4 MW
11. BF Vietnam
12. COD 3
13. MW 2
14. BO

...és úgy néz ki egyenlőre több COD-al nem is fogok játszani...
0
0
0
0
ImAxRap avatar
hardX írta:
Én ilyen sorrendben játzottam velük:

CoD 2
BF1942
CoD 4 MW
BF2
CoD 3
BF2142
CoD MW2
CoD WaW
CoD: BO
BF BC2
BF3



Ezek meg is vannak (kivéve BF3), és a Cod nálam a sok "DLC"-jével ami 4 map, meg a lehúzásaival nagyon lesüllyedt az én szememben +ba még meg untam.. annyira unalmas és monon számomra a multiplayer, hogy ha leülök játszani akkor 2-3 kör után az a gondot fogja el az agyam hogy minek is csinálom ezt? Nem is köt le? Csak kinomba játszok vele... aztán meg is lett az eredménye megvettem a BC2-t hát ez már nekem való 😀

SZERK.: WhiTP: Amit utólag idemásoltál, azzal teljesen egyetértek 😀 Oszt társam azt mondja: "Eddig MW2-ztem, majd kipróbáltam a BC2-t és háát... aki nincs a gép elé nőve, hanem csak néha leül gémelni annak nem jó választás a BC2 mert oda tényleg sok gyakorlás és profizmus kell" 😀 Igaza is van



COD
COD 2
COD UO
COD MW
COD WAW
COD MW 2
COD BO
BF BC2
BF 3
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Én ilyen sorrendben játzottam velük:

CoD 2
BF1942
CoD 4 MW
BF2
CoD 3
BF2142
CoD MW2
CoD WaW
CoD: BO
BF BC2
BF3

Ezek meg is vannak/voltak (kivéve BF3), és a Cod nálam a sok "DLC"-jével ami 4 map, meg a lehúzásaival nagyon lesüllyedt az én szememben +ba még meg untam.. annyira unalmas és monon számomra a multiplayer, hogy ha leülök játszani akkor 2-3 kör után az a gondot fogja el az agyam hogy minek is csinálom ezt? Nem is köt le? Csak kinomba játszok vele... aztán meg is lett az eredménye megvettem a BC2-t hát ez már nekem való 😀

SZERK.: WhiTP: Amit utólag idemásoltál, azzal teljesen egyetértek 😀 Oszt társam azt mondja: "Eddig MW2-ztem, majd kipróbáltam a BC2-t és háát... aki nincs a gép elé nőve, hanem csak néha leül gémelni annak nem jó választás a BC2 mert oda tényleg sok gyakorlás és profizmus kell" 😀 Igaza is van
0
0
0
0
ImAxRap avatar
Sokkal jobban tetszett az összes COD játékmenete mint a Battlefield 3, BC 2. A multi is jobban tetszett. Tény, hogy a COD grafikában nem veri meg a BF -et , de mégis valahogy jobban megfogott.

"Hagyományosan a CoD-ot szokás a noob hülyegyerekek szórakozásának tömegeket megcélzó kommersz szuperprodukciónak, a Battlefieldet meg a szőröstökű profik játékának, hardcore rétegre fókuszáló, komplexebb és mélyebb darabnak tartani, de jól látható, hogy két aktuális epizóddal elég sokat közeledett egymáshoz a két sorozat." 😃
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Battlefield és a COD nálam egy szinten pöccennek 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Ebben a vitában még nem tudok dönteni, hisz még csak a Battlefield 3-mal játszottam, bár az nem annyira győzött meg! 😃
Az előző harcból (MW2 vs. BC2) meg szerintem egyenlően jöttek ki a felek, mindkettő ugyanolyan jó volt! 😃
0
0
0
0
_AsheXp avatar
😃 😃 Inkább ird le hogy miért igy gondolod ne csak egy szót bökj ide 😃
0
0
0
0
ImAxRap avatar
hardX írta:
WhiTP: Köszönjük...


Nagyon szívesen!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Szerintem szánalmas hogy egy amúgy is agyon hype-olt játékot még így is kell reklámozni...
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Ez kamu, Black Ops-nál is volt ilyen mizéri, meg MW2-nél is... REKLÁM!
0
0
0
0
foxbet avatar
Rablók martalékává vált a francia Modern Warfare 3-szállítmány😂

itt olvasható:
http://pcforum.hu/hirek/13318/Rablok+martalekava+valt+a+francia+Modern+Warfare+3-szallitmany.html?utm_source=newsletter
0
0
0
0
Toma97 avatar
Na hát szerintem ez így értelmetlen először megkéne nevezni hogy most melyik cod és battlefieldről van szó.
0
0
0
0
ceni98 avatar
szerintem a battlefield 3
haverral tegnap néztük a vidiket és túl jó lett!! az mw3 meg olyan mész ratatatatatatata rohansz lelőnek stb szal sztem kicsit egyhangú a játékmenet de ez csak SZVSZ
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció