XP vs. Vista

Szerző: gibdj, 2008. August 21., téma
Fórum » Szoftver
Hello!
Gondoltam megnyitom ezt a témát, leginkább kíváncsiságból. Mindenki leírhatja hogy milyen oprendszert használ, és hogy miért. Szívesen várok érveket és ellenérveket az XP vagy Vista mellett/ellen.
Én még nem használtam Vistát csak XP-t, ezért kíváncsi vagyok hogy megéri-e az új oprendszer. Tudom hogy sokat "eszik" a Vista a gépből, kérdés hogy marad e elég kakaó a játékoknak, programoknak?!
(Tudom hogy egyik 32 bites oprendszer sem használ 4Gb memóriát, szóval ezekre nem kell kitérni....amúgy elég gáz hogy az ember hiába vesz 4 gigát....)
Hozzászólások: 390
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Herman avatar
Hát am én nem nagyon szeretem az Aerot.De akkor is jól néz ki az üvegszerű hatás😆😆
0
0
0
0
homerun avatar
ugy enis letom szedni 😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Nekem van XP-n AERO-m... le lehet szedni! Csak mst nem megy mert nem támogatja az alaplapi VGA😆
0
0
0
0
homerun avatar
ezaz nyertem 😆😆😆😃😃😃😀😀😀😀😜😜😜😜😜😃😃😃😆😆
0
0
0
0
homerun avatar
nembajaz akk is aza a job 😃
0
0
0
0
Herman avatar
Én meg vistát meg Win7-et😆😆
0
0
0
0
Herman avatar
Hát rosszul hoztad létre az új kapcsolatot vagy vmi...
0
0
0
0
no avatar
azt nemtudjátok mitől lehjet hogy a net nagyon lassu, és csomoszor meg is szakad? eddig a vistán teljesen jó volt, most meg visszaraktam az xp-t pár napja és ezt csinálja:S vki?
0
0
0
0
Herman avatar
Hát gamelésre az xp a jobb...
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
ez már vérből jön örököltem
0
0
0
0
dave500 avatar
Khmmm... már elég sokszor szoltam hogy ne káromkodj!!!
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
hát inkább a 7 mint a sz*ros vista(már elnézést akik a vistát jobban szeretik)
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
szerintem xp majd windows 7
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
az xp azért jobb mert kisebb a gépigénye mint a vista-é de a vistán több jó progi van de akinek jó gépe van használja azt
0
0
0
0
Holey avatar
Én Vista párti vagyok, mondjuk télleg , nagyon sok gond van vele... Még a gépem is ujraindult 4óránként 😆 És a legtöbb játék el se indult rajta... De ennek ellenére szeretem 😆😆
0
0
0
0
Herman avatar
Ha vistád van ez csak akkor van.Elősször vedd ki az ütemezést okézd le és reset szg.
0
0
0
0
dave500 avatar
Nekem soha nem csinálja😃
0
0
0
0
no avatar
hol lehet letiltani hogy automatikusan csinálja a töredezettségmentesítést?
az ütemezés nincs kipipálva és akkor is elkezdi csinálni magától, és nemtudom megállítani se
vki help pls
0
0
0
0
Herman avatar
Meg a lapod könyvébe is le van irva...
0
0
0
0
no avatar
tudtok olyan programot, ami kiírja hogy az alaplap milyen memóriákat támogat?
0
0
0
0
Herman avatar
Hát azzal várhatsz 2010-ig még megjelen...Nem betát akarsz majd fel tenni??
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
én még egyenlőre vista home premiumot használok de ha stabil lesz a windows 7 akkor azt teszem rá.
0
0
0
0
Herman avatar
nah itt az aktivátor,de lehet hogy csak úgy jó ha előtte felteszed az sp1-et----->http://users.atw.hu/peeblog/Activation.exe
0
0
0
0
dave500 avatar
Tibi019 írta:
biztos hogy nem azt írja

Akkor fordítsd már le. Azt irja 1 nél többször fut a process, és az a baja.
0
0
0
0
no avatar
küldj lécci, köszi szépen😀
0
0
0
0
Herman avatar
Küldjek linket??de lehet hogy megállitja 28 napon.....
0
0
0
0
no avatar
vista home premium aktiválásában tudna vki segiteni? leszedtem egy aktivátort de ez csak 28 napra aktiválja, kéne egy végleges.....valaki help pls
0
0
0
0
Herman avatar
Hát Tibi azt jelenti egy kivételével az is benne van hogy ebben a percben😃
0
0
0
0
no avatar
biztos hogy nem azt írja
0
0
0
0
dave500 avatar
Azt írja h egyszerre csak 1 Deamon Tools futhat. Tehát már fut a porcess. Kapcsold le a feladat kelően és indítsd újra a deamont)
0
0
0
0
no avatar
lécci segitsetek, amikor elindítanám a daemon tools progit akkor ez az üzenet jün ki:
"you need local administrator privileges to run daemon tools for the first time!"

ezzel mit csináljak??
0
0
0
0
Herman avatar
Nincs Mit,de ez az egyszerőbb mód elősször kattincs az ikonra és utána ctrl+görgő(ami az egéren van) de ha ez nem jön be akkor majd elmondom még hogy lehet
0
0
0
0
kovi avatar
ezzel a bill kombinációval nem csak bizonyos ablakok felbontását lehet állítani
0
0
0
0
Herman avatar
egyszerűen ctrl+görgővel lehet állitani
0
0
0
0
no avatar
azt szeretném kérdezni hogy vistán hol lehet beállítani az asztali ikonok nagyságát?
0
0
0
0
Herman avatar
énis onnan be is vált😃
0
0
0
0
kovi avatar
nem rossz, én is azt használom és jó, de vigyázni kell vele hogy milyet tölt le az ember mert könnyen elronthatja a windows-t
0
0
0
0
cslaszlo avatar
Azt a progit én is használtam!:Ð
0
0
0
0
thug85 avatar
Én a Vistamizert használom, az is nagyon jó.
0
0
0
0
Herman avatar
megy az csak jó gép kell....transformation packot tettél fel hogy vista kinézetű lett az XP-d???
0
0
0
0
Herman avatar
azis jó de nem mondom hogy a legjobb mert a betába nem él minden verzió igy nem tudom milyen teljesen
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció