Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
matany001 avatar
Heartstone: Heroes of Warcaft. Ennyire szánalmas játékot még online nem láttam. Ha most kezdesz játszani szinte, folyamatosan kockulni kell vele, hogy tartani tudd a lépést a többi játékossal, vagy ha van pár felesleges tízezred akkor költs a játékra. Sajnos ez is csak a profitról szól semmi másról.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Test Drive 4
TVRnek nálam 293 volt a vége, az AI mellettem pont ugyanolyan autóval ment el 338al
0
0
0
0
no avatar
Kehbya
Ismerős...és utánna delete 😂
0
0
0
0
Kehbya avatar
Engem semmi nem idegesít, mert egyből ALT+F4 nyomok. 😆
0
0
0
0
Masterthief avatar
GTA V repülőiskola. Vagy a Nervous Ron küldi vége, amikor a repülővel egy kicsi hangárba kell letenni a gépet. Kb. 15-ször indultam neki, mert a végén mindig felrobbantam. 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Sniper Elite v3 / Sniper: Ghost Warrior-ban az a kib*szott bunkóság, hogy ugyebár mesterlövész puskával lősz le emberkéket rohadt messziről, de az ellenségnek rohadtul nem kell mesterlövész puska.. pl most a Ghost Warriorba egy rohadt magas messzi toronyba vagyok, és így is szinte pontosan eltalálnak gépfegyverrel, még én nekem mesterlövészkednem KÉNE, ha nem lenne ennyire csalás az egész. Ez egy nagyon idegesítő dolog!
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Ez rohadt ghost recon future soldier multiba senki nincs a k😆😆va anyukat
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
NFS Most Wanted 2005 Karrier része, CS:GO a sok **** cheater miatt. Eddig nem vertem szét semmit, próbálok vigyázni a cuccaimra.
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Engem a fifa az valahogyan ki készít de akkor is szeretem
0
0
0
0
Nexuska avatar
Még konzolon a Van Helsing.
Frász tudja, miért.
Most a Dragon Age Inquisition, kijött az új patch, és mivel szanaszét moddoltam a játékot, nem akartam frissíteni. Hát offline módban 5 percenként zaklatott a játék, míg nem frissítettem, erre elszálltak a modok. Megjött a Mod fix, de a patch miatt bugos lett a karakterem. 120 órám ment a kukába 😃 A frissítés meg egy szirszar, részemről sosem használt opciót frissített. Mondjuk úgy, fel lettem húzva 😂
0
0
0
0
winrar avatar
Nem, a küldik 😜
Kínai bill. volt, szóval az könnyen ment 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
winrar: A billentyűzet törés? 😊
0
0
0
0
no avatar
Project Cars 127x próbáltam megcsinálni az első verseny controllerem bánta
0
0
0
0
winrar avatar
intelIA32: Elsőre nem volt könnyű, utána már simán ment 😃
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Most Wanted 2012.... Régi billentyűzetem bánta. 😆
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Most így nem tudom megmondani mi volt ami legjobban felhúzott, mert sok mindenen feltudom magam húzni.
Most Wantedet és a Carbont ezért nem játszottam még ki soha. (Bár a carbont inkább csak untam...bár az mw is unalmas nekem)

winrar: Akkor eléggé felhúzhattad magad 😆 (Bár nekem azok könnyen mentek)
Viszont Mafia alatt ketté törtem a billentyűzetem (Igaz ezt CoD4nél is produkáltam, bár az nem egészen a játék miatt volt...igaz cod4 alatt tört már fejhallgató és egér is)
Egér "crash" inkább FPS-ek alatt volt jellemző.....>mondhatni ideges típus vagyok
0
0
0
0
GaboC avatar
Real boxing, Squishy the Suicidal Pig meg nagyon régen a Metin 2.
0
0
0
0
winrar avatar
San Andreas repülőiskola és Zero 2 értelmetlen küldetése, köztük a Goblinos. Na ott szó szerint gombok repkedtek ki a billentyűzetből.
0
0
0
0
Justgregman avatar
World of Tanks, abba is hagytam, ér elég megpróbáltatás az életben, nincs szükségem arra, hogy a játékban is csak felidegesítsenek 😀
0
0
0
0
96HORVATH69 avatar
League Of Legends az. Van az a hülye szokásom, hogy ha ideges vagyok akkor rágom a számat meg néha az ujjamról a bőrt. Nah igen a lol végére majdnem hogy elvérzek mert megeszem magamat :'D
0
0
0
0
no avatar
Ja meg még: Streets Racer. Azt hiszem ezt nem is kell megmagyarázni...
0
0
0
0
Csepo avatar
Cat Mario 3D

Erre a témára lehet-e videóval válaszolni, mert ha igen akkor megtenném! Ritka az, amikor egy játék felidegesít, de ez... nézzétek meg a videőt! 😀

0
0
0
0
ddkk22 avatar
farming simulator 2013
0
0
0
0
fonix9901 avatar
az első nfs mw megcsináltam mindent a kihívásokból a rendőrös küldiket is csak a főellenség marat és a ps2 elrontotta a mentésemet ott hagytam a játékot egy 2 évre 😆
0
0
0
0
no avatar
Annak idején a Mobil 1 British Rally 2000. 1 milliószor újrapróbált arcade mód, füstölő, totálkáros autók a patakban és 3 fokozatot kihagyó sebességváltók... régi szép idők 😃
0
0
0
0
sean avatar
NFS részek: Mikor a célegyenesben megelőznek...
Prototype: Egy billentyűzet bánta a végigjátszást
Assassin's Creed részei: Volt amikor szó szerint őrjöngtem a gép előtt. Szegény Ezio-t többször is elhordtam mindennek a családtagjaival együtt. Az Ubisoftot sem kíméltem 😃
De azért megmaradtak a kedvencek között 😃
0
0
0
0
YraY avatar
Pfúúú engem a BF4 single...még amikor kijött leszedtem és mondom kipróbálom...de az AI olyan idegesítő hogy az katasztrófa...szerencsére az atomfos single-t végig lehetett tolni 7óra alatt...meg persze a LoL😀 amikor undorító retek lengyel feedereket kapsz😀 felülmúlhatatlan...
0
0
0
0
szabo176 avatar
1. Silkroad Online 😂 De akkor is szeretem!
2. The bettle for the middle earth 2 LAN TUNNGLE haverokkal.
0
0
0
0
Iceburner avatar
Talán a TR:Underworld a rengeteg sok buggal,meg a borzasztó irányítással,akár az Enslaved....
0
0
0
0
beatimgame avatar
Most Wanted, az eredeti. A Top3nál mindig megakadtam valami miatt ami többször is valamelyik periféria járta meg.
0
0
0
0
Lord107 avatar
Engem a GTA V idegesít fel a legjobban... már ideje lenne kijönnie PC-re
0
0
0
0
Conoren avatar
Az Infinite-t sikerült megértenem, más kérdés, hogy bele törődök-e. Hmm...a Walking Dead vége, na azon kiakadtam.
0
0
0
0
kmetovics avatar
sudosu: Hát az Infinite végét énse nagyon értettem 😆 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Bioshock Infinite Vége 😃 pár agysejtem elpusztult. Egyébként egyik kedvenc játékom 😀.
Ja és NFS Rivals életem legrövidebb játéka volt... 10 perc után töröltem mindenestül a gépemről
0
0
0
0
Domfoz avatar
@Demoz hát promodozni fáradtan nem is érdemes😃D csak akkor jó ha fel vagy porogve, külonben véged
0
0
0
0
Masterthief avatar
Kane and Lynch 2.
Rövid, semmitmondó, lineáris vacak.
Idegességemben, alig vártam hogy kijátsszam, aztán el is adtam másnap.😂
0
0
0
0
Demoz avatar
Cod2 multi, és cod4 multi (promod). Egy fárasztó nap után, teljesen kimerülten kész öngyilkosság játszani.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
SAW : The Videogame a leginkább 😆
0
0
0
0
kmetovics avatar
Dirt 2(mert nincs kormányom 😆😉
0
0
0
0
Ayistion avatar
FIFA11, néha annyira hogy az asztalra is ráverek egyet 😆
De ami jobban fel tud idegesíteni az a League Of Poláks (League Of Legends)
0
0
0
0
feco36cxd3 avatar
engem a nfs most wanted 2012 és a prototype a legjobban 😃
0
0
0
0
etneveL avatar
Engem az Impossible Quiz.Az valami gyilkos.Ha érdekel benneteket itt játszhattok vele:[LINK]
0
0
0
0
Joker avatar
Cat mariotol agy***t kaptam😃D próbáljátok ki😆[LINK]
0
0
0
0
Serious Hero avatar
Pac Man 2 elég idegesítő mikor 120X leesel 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció