Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
cbble avatar
Dota 2, Portal , TF2 😆
a TF2 úgy kiidegelt hogy az egeremnek búcsút mondhattam.
0
0
0
0
megaone6 avatar
Az új NFSMW, Dark Souls, meg ilyesmik -.-" Dark Souls el se ment normálisan a gépemen, haveromnál játszottuk, de az első bosson nem jutottunk túl 😆
0
0
0
0
Klaas avatar
Cod Multiban a sok csaló . Akkor a A Fűrész játékban volt egy olyan rész ahol egy bomba robban fel mindenképp és van egy szoba ahova be lehet menni és ott lehet túlélni a robbanást . Na de az ajtó belső oldalára volt írva , hogy csukd be , nekem meg eszembe sem volt hogy becsukjam 😃 azt hittem felrobbanok mikor megláttam 😃D
0
0
0
0
Miyako-san avatar
Slender Man... üti a mércét.... felhúzott rendesen. 😜
De amúgy minden játék valahol-valamikor felhúzza az embert, sztem nem vagyok ezzel egyedül. Ha valami nem megy egy játékban, akkor máris ideges leszel. 😆
De ha külön példákat kell mondani:
- Battlefield 3... a sok 'KEMPER' miatt... halál rájuk...
- Indiana Jones játékok... nem mai darabok, de azokkal izzadtam néha
- Dead Space... voltak alkalmak, nem kevés

így ez a 3 kifejezetten felhúzott 😀 mégis kedvencek 😀
0
0
0
0
no avatar
the walkin dead 45 percet ültem csak hogy az első zombi kinyírjon mert nem senki nem szólt hogy kontrollerrel nem lehet irányítani (legalábbis az enyémet nem ismerte fel)
0
0
0
0
Davezorrr avatar
LOL amikor összerak noobokkal és ha vmi nem megy nekik akkor elkezdenek oltogatni miközben ők a sz*rok.
0
0
0
0
no avatar
LoL a ratyi communityval,Régen Big Rigs 😃😃 és MW2-be a csaló 10-évesek 😀
(Meg mikor még kicsi voltam nagyonritkán a Duke Nukem 3d 😃 )
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Prince of Persia: The Two Thrones hardban a fejszés és a kardos csóka elleni harc a fogatverseny után. Annál nehezebb dolgom még nem volt egy játékban sem. van még az Osu! című játék abban jó sok map idegesített már fel mikor több mint 100szor futottam neki egyes mapoknak, hogy full combo legyen😃
0
0
0
0
uisztibor avatar
Nekem a Far Cry 3 idegesiti legjobban az agyamat abba is hagytam 😃
0
0
0
0
kriszhd avatar
Volt néhány olyan játék, de szerintem az uccsó Dishonored.
0
0
0
0
Conoren avatar
darksiders 2 karkinos része
0
0
0
0
madchief avatar
CS GO-ban mikor mellettem trappol a csapattársam...😆
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. A CoD WaW-ot szedtem le crackeltem (nincs patchelve) és ahogy elinditom rányomok, hogy single/coop és behoz egy fekette képernyőt majd kapok egy xyz .exe működése leállt meg egy paneltáblázatot amit nem tudok elolvasni mert a fél monitor még fekete amig nem zárombe. Hogyan lehet ezt a hibát kiküszöbölni és elinditani?
0
0
0
0
19ati93 avatar
f1 2012 néha főleg ha épp hogy túlcsúszik a kocsi a rázókövön vagy véletlen koccolom az AI-t és egyből left the track meg +10mp 😆
0
0
0
0
imrugyin avatar
Marvel ultimate alliance...*** indulni, nem tud valaki valami megoldást ? ha elindítom a játékot mindig kiírja hogy game.exe leállt, a windows megoldást keres. op rendszer win 7 64x home premium. a gépemet meg látjátok
0
0
0
0
Haraposs avatar
Cod 6 annyi a csaló hogy agyrákot kapok tőlük, minden szerón van belőle 2 aimbotter meg 3 wallhacker csak hogy egész legyen az életem, DIE MOTHERF:CKER DIE!!!
0
0
0
0
marci19970425 avatar
Hát melyik ... A LoL az a sok bal*** feeder csicska noob ... Na az idegesít és emiatt veszítek
0
0
0
0
sokeszter avatar
Régebbi Lara Croft:Tomb Raider játékok.Az irányítás,a sok mászás....brrr.....😉
Igen,és az NFS-ek...mikor csak egy kicsi hiányzik a győzelemhez....akkor mindig történik valami...
0
0
0
0
tdavid00 avatar
Engem az NFSU1 idegesített fel. A kiválasztható leggyorsabb autóval vagyok, de akkor is röhögve húznak el mellettem. Meg a gyorsulási pályák miatt is ideges vagyok néha, mert vezetek, és az utolsó kereszteződésben nekiütközök egy autónak, amit nem tudok kikerülni, csak ha lassítok... https://guidesmedia.ign.com/guides/552528/images/circuit-terminal-01.jpg
Illetve ezt a pályát utálom benne a legjobban...
0
0
0
0
Axelior avatar
CoD-MW2(aREV), MW3, Metin 2, league of Legends
0
0
0
0
no avatar
NFS-ek , Bet on Soldier (BoS), Call of Duty 4, És a Back To The Future the videogame (az csak a kinézetével 😆😆😆😉
0
0
0
0
unknown user avatar
Forje írta:
League of Legends. Eggyértelműen ez a legidegesítőbb játék amit valaha is alkottak! Még a cod sem ilyen durva, szerény véleményem szerint!😃


Én inkább úgy fogalmaznák hogy nem tudsz játszani vele. A LoL hogy b*szná már fel az agyad?! Max az ha beölnek sokszor, vagy rosszul vásárolsz, de amúgy meg nincs semmi olyan dolog benne ami felb*szhatja az ember agyát.
Én nem tartom a kedvenc játékaim között, mert nem igen csípem ezt a Dota fealinget, de mikor játszottam vele egyáltalán nem kaptam tőle agyf*szt. Beöltek néhányszor kész. Ez minden játékban így van, profi játékos nincs.
0
0
0
0
JD9510R avatar
FreddyD írta:
JD9510R írta:
Rayman Origins


Rayman Origins? :-) azon meg micsoda?


Egy pályát 20x meg kellet csinálni, hogy tovább engedjen. 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Forje írta:
League of Legends. Eggyértelműen ez a legidegesítőbb játék amit valaha is alkottak! Még a cod sem ilyen durva, szerény véleményem szerint!😃


Ebben igazad van. mikor megjelent még jó játéknak tartottam, de az első játék után fölcseszte az agyam. kértem egy kis segítséget, erre nekiálltak pattogni. nem írom inkább le mit írtam vissza de után fogtam és otthagytam az egész bagázst. azóta rá se nézek erre a sz@rra 😀
0
0
0
0
Forje avatar
League of Legends. Eggyértelműen ez a legidegesítőbb játék amit valaha is alkottak! Még a cod sem ilyen durva, szerény véleményem szerint!😃
0
0
0
0
Sanchez avatar
MW3 Multiplayer, The run.
0
0
0
0
FreddyD avatar
JD9510R írta:
Rayman Origins


Rayman Origins? :-) azon meg micsoda?
0
0
0
0
unknown user avatar
Én nem tudom, én úgy vagyok vele hogy minél erősebb a szint, annál jobban csal maga a játék. Mert hát ki tudja milyen lépéseket tesz az ellenfél, főleg Heroes 3-ban. Én is toltam hosszú éven át a H3-at, de én akkor is úgy vettem észre hogy a hard fokozat az már a lehetetlen szint, és érzésem szerint ott már csal maga a játék is. Ez így van 1.6-ban is Csé-ben. Minnél erősebb a fokozat a botoknál annál jobban csalnak. Mert azért a világon nincs olyan profi játékos hogy alig megy ki az ellenfél már fejes.
De ez csak az én szemszögem. Lehet velem van a baj, vagy csak azzal hogy túl brutálisnak csinálják meg az egyes fokozatokat.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Én is így vagyok vele. A heroes 3-at már hosszú évek óta játszom, de hardon utálom, mikor a gép elver hetek alatt, mert irreálisan erős.
0
0
0
0
unknown user avatar
Engem játék felhúzni nem tud. Amiről alapvetően látom hogy sz*r azt el sem kezdem. Amiket meg imádok azokkal meg elvagyok, idegeskedni nem igen szoktam.

(Na jó, Csé-ben van néha hogy a nyomorék csalók felhúzzák az agyam.)
0
0
0
0
YellowFlash avatar
A League of Legendsnek mindig sikerül kicsapni a biztosítékot. Annyi gyökér troll van, hogy az már kész rémálom. Elég egy valaki, aki trollkodik, és nem csak neki, hanem az egész csapatnak lőttek. 😕 Bár nem egyszer sikerült lehozni a meccseket 4v5-ben. 😃
0
0
0
0
Danikika94 avatar
Engem úgy mindeggyik amihez DLC-t adnak ki...Mi értelme van??...Ha belegondolunk akkor a DLC csak egy közönséges Patch..csak most pénzt kérnek érte...engem ez idegesít fel a legjobban...😃
0
0
0
0
Hagrid avatar
NFS Carbon kanyon versenye Darius-ellen,mikor a cél előtt fél méterrel jár le a pont.
Alien vs Predator multiplayer a sok spammer miatt.
0
0
0
0
PhantomVII avatar
Thomeee111 írta:
Turok 1-2 az nagyon kicsapta nálam a biztosítékot 😆

Nehéz végigvinni.
Engem ma idegesített fel a blacklight retribution mert az ellenséget mindig ahoz a ponthoz spannolta,ami a legközelebb van az elfoglalandó ponthoz,de minket mindig legmesszebb.(multis fps játék)
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
Turok 1-2 az nagyon kicsapta nálam a biztosítékot 😆
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Egyszer az Age Of Empires közben olyan ideges lettem, hogy leromboltam az összes épületemet. Azután anyámékkal jártam pszihológushoz kábé egy hétig.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Dead Island...Nem is lenne sz*r játék, de egyszerűen vicc, hogy milyen nehéz sokszor. Rám jön 6 zombi rendesen már seggbeb*sznak, én emg semmit nem tudok csinálni. B*sznak arra, hogy 10-szer fejbelövöm őket, vagy ilyesmi...Meg a spawn is jó sokszor. Meghalok, és erre lespawnol 5ember közé a tetőre, akik sz*rrálőnek, és így tovább...Áááááá engem nagyon kiakasztott. xD
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Alan Wake😆 mert elakadtam😢
0
0
0
0
Viktore avatar
😆 én akkor újra kezdem 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
ViktorE12 írta:
ati 😆 ilyen már nekem is volt vissza megyek a játékba és gondolkodok hogy ezek mikor rúgták azt az 1 gólt 😆


😆 én is meglepődtem 😆
0
0
0
0
Viktore avatar
ati 😆 ilyen már nekem is volt vissza megyek a játékba és gondolkodok hogy ezek mikor rúgták azt az 1 gólt 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
fifa 12 pár perce! nyomtam egy alt+tab-ot hogy megnézzem mit irtak facebookon,de elfelejtettem addig esc-et nyomni igy ment a meccs a hátérrben tovább a tudtom nélkül 😜 és addig kaptam 2 gólt! más játékoknál ilyenkor automatikus az escape! 😜 😃
0
0
0
0
Bukta avatar
Engem a Devil my cry mindeggyik része főleg a 3 tudott nagyon felhuzni hogy sokszor a bossoknál mindig meghalok
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció