Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Engemet a ghost recon advanced warfighter 2 nagyon ki tudott akasztani, az utolsó előtti pályát át se tudtam vinni
0
0
0
0
Matt99 avatar
kmetovics: Én ennek a videó segítségével bírtam működésre 😃 [LINK]
0
0
0
0
matth1004 avatar
Superlompos: nem vagy vele egyedül 😃DDD
0
0
0
0
kmetovics avatar
A 13 nekem nem akar elindulni, pedig reloaded-eset szedtem le 2-őt is. Vagy belépett az originbe vagy a játékba, de onna ki is dobott semmi hibaüzi nélkül 😞
0
0
0
0
Matt99 avatar
Kmetovics: Az összes amivel játszottam (fifa04-fifa 13)😃
0
0
0
0
Zsolttt1 avatar
én a fifa 12-ben a magyarokkal többször lenyomtam a holland-magyar meccset a legnehezebb fokozaton 10 perces félidővel(még a 8-1 elött) a legkisebb vereség amit elszenvedtem az 7-0 volt..😃 bármennyire is igyekeztem nem ment.. a legjobb(??) amit kihoztam az 13-2 vot😃D de nagyon sok helyzetem volt azért nevezem a legjobbnak
0
0
0
0
kmetovics avatar
Most nem azért, de az összes FIFA hogyan bír valakit felidegesíteni? Azt megértem hogy pár rész kiakaszt, de hogy az összes 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Amik kevésbé: Mafia, Sherlock Holmes vs. Arsene Lupin, Sherlock Holmes The Awakened, Mafia II DLC-k, HunZ
És amik a legeslegeslegjobban: összes FIFA 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Saw The Videogame. Mennyit anyáztam ezalatt a játék alatt. 😆
0
0
0
0
GodSie avatar
hellblazer17 hááát igen elég nehéz game 😃
0
0
0
0
Gerhard avatar
Wolfschanze, és Medal of Honor. Mindig meghaltam.
0
0
0
0
hellblazer17 avatar
Dark souls. Egyértelműen SZAR!!!!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
egyértelmű...League of Legends amikor 18-6-ban adc-vel veszítek és a végén még engem szidnak h nem csinálok semmit.
0
0
0
0
szabi96 avatar
Most már úgy szoktam csinálni el futok tőlük és otthagyom őket 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
szabi96 vagy átfutsz rajtuk, mint ahogy xoki is írta, vagy kinyírod őket. Nekem volt olyan, hogy ugyan azt a banditát 20x leöltem. Legalább kapod az XP-t meg a pénzt.
0
0
0
0
xoki avatar
Az első bill kettétörésem a régi lion king nél volt mert nem volt semmilyen mentési lehetőség benne, se checkpoint, semmi. A másodikra nem emlékszek 😃


szabi96: simán átlehet rajtuk futni 😃
0
0
0
0
szabi96 avatar
Engem a Borderlands 2 mert kb. vagy 1000-szer kel megölni ugyanazon a helyen ugyanazokat
az ellenségeket 😠
0
0
0
0
JD9510R avatar
Need for Speed U2
Far Cry 3
0
0
0
0
garada avatar
Profi nehézségi szint sok játékban kiidegel 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent
Kung Fu Panda
S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky
Transformers: The Game
Yu-Gi-Oh! Power of Chaos: Yugi The Destiny
Spider-Man: Web of Shadows
Attack on Pearl Harbor
Velvet Assassin
Vancouver 2010
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2
Re-Volt
Outlast
Ezek a játékok okoztak egy kis fejfájást a hü*eségeik miatt 😆 😀
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Egyértelműen a Far Cry 3 😠
0
0
0
0
barnav avatar
penumbra black plague -- az a része amikor a számitógépnél kellett programozni 😀
0
0
0
0
Ayistion avatar
F-1 2012(de azért 2013-mat kipróbálom 😆😉, Crysis Warhead multija(Wars), mert az ellenfelek átpattognak a falakon, és az új Mortal Kombat. De legjobban a League of Legends, mivel sokszor van hogy csak idióta csapattársakat kapok, az ellenfelek meg tudnak játszani normálisan, és egész nap csak defeat jön 😠
0
0
0
0
d34th avatar
Planetside 2 😃 néha olyan könnyen kinyírnak, hogy még meg se sértettem őket, vagy egy tár belelövése után is megmarad a fél életük... De szerencsére szokott ez fordítva is lenni 😃
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Engem Fifa 13 akaszt ki, de rendesen. Szeretem a focis játékokat, de ez profi nehézségi szinten kiidegel.
15perces hosszúságon szoktam mostanában szórakozni. 2 perc alatt 6-3-ról majdnem fordítanak 6-7-re, az mi? 5*-os csapatokkal játszok 3,5*-os csapatok ellen(Románia-Magyrország, meg egykét közepes csapat). Első félidőben kapnak 4 gólt, második félidőben feljönnek 4 perc és már kaptam 3 gólt.
Kapusom tök laza lövés alatt elúszik. Én meg olyanokat lövök, hogy kapufáról kipattan a képről, meg negyed pályát száll vissza a labda, vagy épp a kapusról. Pattogó labdát nekifutásból meglőttem közepes erővel, ezt nem tudta kivédeni, csak be, és beesett labdával együtt a kapuba. Meccs alatt 30-35-t lövök kapura, ő ebből olyan 20-23-at hárít kuncogva, meg egy 6-8-at a védők tompítanak. Az meg, hogy 10 lövésből komolyan, 6 kapufa nekem már sok. Az egeres-billentyűzetes irányítás meg halom szánalom.
És az a vicces, hogy játszok vele, mert nem tudom mivel lekötni magam....
0
0
0
0
no avatar
De már nem csak a youtube-on van world of tanks, hanem a tévében is!!! AZ MI?! thakarodjanak már a hulladék játékaikkal a wargaming!! semmire nem jók...
0
0
0
0
Coach avatar
Nba 2k13, flatout ultimate carnage, van itt sokminden 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
érdekes én ritkán találkoztam World of Tanks videóval 😆 heti 1-2szer de lehet attól függ hogy az ember milyen féle videokat néz 😆
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Tesla GoD Jaa értem. Egy egyszerű ad block megoldaná a problémát.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
chrono02:A World of Tanks reklámja egyike azoknak, amiket a Youtube bejátszik a videót előtt.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
gamewarrior Lehet én vagyok hülye hozzá, de mi az összefüggés a kettő között?
0
0
0
0
19ati93 avatar
GRID 2 Multi noobok 😜
0
0
0
0
no avatar
World of Tanks -,-" youtube on nem lehet megnézni tőle egy ki b*szot videót.... 😠
0
0
0
0
omg222 avatar
NFSMW (2005) meg a Pro street 😠
0
0
0
0
sunray20 avatar
Minecraft 😆D amikor nálad van egy csomó jó cucc és kampó...
0
0
0
0
gabee97 avatar
Flatout 2..Iszonyatosan szivatós sz*patós játék főleg az első 2 versenytípus careerben.Első vagyok hibátlanul megyek 2 körig majd jön egy f*szfej kilök 150-nel neki a fának és a drága reset gomb csak egy kilométerrel dob hátrébb ami pont elég arra hogy 6-an elszáguldjanak előttem,szó szerint téptem a hajam és az arcom..nem fér össze ez a derbi meg a versenyzés típus szerintem,bár lehet én vagyok a béna mert bill.el toltam.Azóta egészségügyi okok miatt letöröltem a játékot 😃
0
0
0
0
beni97 avatar
És a Ac 3-ba a hajós rész,de nagyon.
0
0
0
0
turkish avatar
összes csíter FIFA! 😃
+ streets racer a pillanatragasztós polski fiatos csoda
0
0
0
0
beni97 avatar
Hitman Absolution és a Fifa.
0
0
0
0
akos40 avatar
Super Meat Boy, Cat Mario és néha a LoL 😆
0
0
0
0
mogyigom avatar
hali nekem nagyon egy Renegade Paintball nevű játék húzta fel az agyam, csakmert imádtam és a gép amin játszottam tönkrement és most a laposon nem fut :@ pedig az nagyonnagy LAN játék volt
0
0
0
0
CucuMester avatar
Call of Duty 4 Modern Warfare
Brothers In Arms: Earbed In Blood
Driver Parallel Lines

Ezek szét......
0
0
0
0
megaone6 avatar
Kapjanak be egy hatalmas kékerest nemigaz már, pedig mind2 játék ígéretesnek tűnik.
ON: most kifejezetten a Trials Evolution idegesít, elég nehéz gamma 😠
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció