Téged melyik játék idegesített fel a legjobban?

Szerző: Rapido, 2009. August 05., téma
Fórum » Játékokról általában
Hello!Ezt a topicot azért nyitottam, hogy mindenki el tudja mondani, hogy melyik játék idegesítette fel a legjobban és miért!XD

Akk kezdeném:Engem a Ballance nevű játék!Kb 50x próbáltam megcsinálni a pályát!Volt h már az elején,volt h középtájt,de volt olyan is h a végén szúrtam el!XD
Hozzászólások: 654
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Zsoltiv0 avatar
F1 2019 (multikkal nem játszom)
0
0
0
0
MrSzakember01 avatar
Legelőször a Robin Hood - The Legend of Sherwood, már közepes fokozaton, demó változatban is: eleinte míg nem értettem a konkrét célt a játékban, hanyatt-homlok gyilkolásztam le az összes katonát, közben mire egy parancsnokot meg tudtam ölni, addigra az íjászok szétlőtték az egész belső rendszerem + a parancsnok 25-öt sebez karddal. Aaaarghhhhh!!!

Aztán rájöttem a célra... nem ölni kell, hanem leütni + kötözni... és a kiütést se mindig közelharccal kell megoldani (erős nehézségi fokon pl. 3 fekete dárdás AZONNAL MEGÖL a vége felé!)...
Főleg ha riadóztatnak össze-vissza mert eltűnt 1-2 katona... óhhh édesf...om!!!
Jönnek a Fekete Lovagok stb. stb.
Nem árt az óvatosság, lopakodni kell, nem eszetlenül gyilkolni... nyílvesszővel takarékoskodni kell (eleve nem öldöklés a cél, hanem azzal inkább célpontokat eltalálni jobb a csapdás küldik alatt).
Gyógynövényt szintúgy tartalékolni kell.
Nem szabad megölni lehetőleg 1 katonát se, ha minél több segítőt akarok a sherwoodi erdőbe.
Sok mindenre ügyelni kell a játékban... mert ez egy ilyen játék.

De mennyi ideget megettem vele te Jézus Mariska!

Másik játék: James Bond 007: NightFire demó verzió.

00 Agent (00-s ügynök) fokozaton, ami a nehezet jelenti: a jakuza orgyilkos beugrik az üvegen keresztül és ha nem lövöm fejbe 5x azonnal, akkor ő fog szitává lőni a géppuskával.
Védeni kell Mayhew-t a jakuzáktól és a szobalányait is, akiket túszul ejtettek. Na már most, ilyenkor 2 lehetőségem van, vagy gyorsan lelövöm az összes jakuzát, vagy lelőnek engem és/vagy a túszt is.

Megoldás a következő: hátulról kell őket megközelíteni és úgy agyon lődözni az összeset. Körülményes, de legalább nem kell a golyóálló mellényért, meg páncéllemezért futkosni.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Én egy játékon se szoktam kiakadni ha single-el játszok, ha multival, akkor meg én akasztok ki másokat a trollkodással😀
0
0
0
0
💬 4
SuperPuma avatar
@Warlordcommander: Quake III-ban railgunnal campelés 😊
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@SuperPuma: Nem quake3-aztam, de nem is kempeléssel, hanem cseten trollkodással szoktam kiakasztani embereket. Úgy mondanám hogy toxic vagyok 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Warlordcommander: CSben mai napig ez megy. Főleg mikor jönnek fel a bögrefülüek
0
0
0
0
Maros avatar
@Warlordcommander: Ha igazán trollkodni akarsz akkor a World Of Tanks-ben kempelj háttul nehéz tankkal, mikor bázisfoglalás van! Ettől tuti kiakadnak! Olyankor én is ki szoktam. 😂
0
0
0
0
gyuri191 avatar
MOHA Alied assault legnehezebb fokozaton havas pálya mikor hátulrol jönnek végtelen számban a nácik na attól égnek ált a hajam 10 hp val a seggemben 😃
0
0
0
0
💬 4
kmetovics avatar
@gyuri191: Valami rémlik. Az STG44-es részre gondolsz, amit elloptunk tőlük?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Pontosan ott a pont az eleje nemis vészes hanem a vége amikor elkell hagyni a bázist és jönnek hátulrol is végtelenen szivatós volt nagyon 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Akkor jól tudom. Régen játszottam már vele, de rémlik, h ott én is sokat szívtam. Ott még volt értelme a HP-nak, nem úgy, mint a mai cod gamekben, h "visszatermelődik" az élet.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: igen keményen kellet oda figyelni a hp-ra és minden sarokba benéztem nincs e eldugva akár egy kis flaska medic 😃
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Nos amikor még fiatal voltam (lanpartykon és iskolában info óra végén) és néha túlzottan is rátapadtam a monitorra akkor voltak bizony kiakasztó percek pár játéknál.
De ezek a pillanatok az idő múlásával kezdtek alábbhagyni, hiszen ezek, játékok amikkel kikapcsolódik az ember.
Ha pénz tétes e-sportot művel valaki, akkor megértem, de ott sem hiszem, hogy instant érelzáródás alakul ki az agyban valakinél, mert rosszul jött ki a lépés és elbukta a mecset.
Bár lehet hogy ezt az utolsó gondolatmenetet nem látom jól…
0
0
0
0
Maros avatar
World Of Tanks, Forza Horizon 4 (mikor valami hülye verseny van), GTA Online (mikor tele van csalókkal), Assassin's Creed Odyssey (amikor az egyik mercenary-t meg sem ölöd, már ott van a másik kettő és közben még a falusiak is téged támadnak + a katonák is és eközben küldetésben vagy).
0
0
0
0
💬 9
no avatar
@Maros: AC Odysseyben nem tudom mi az idegeskedésed oka illetve azért miért a játékot okolod. Leírásod alapján figyelmen kívül hagytad hogy bizony körözés alatt állsz, és azért másztak rád ennyien...kivéve talán egy területet ahol alapból kapsz egy csinos körözést de azt a sztori előre haladtával le lehet szedetni. Normál játékmenetben hacsak nem izmozol nagyon mindenkivel a fenti eset nekem egyszer sem fordult elő. Olyan volt hogy egy ostrom alatt egymás után érkeztek a mercenary-k de erre számoltam is mikor nekiálltam.
Ez kb olyan mintha a GTA-ban a rendőrökre panaszkodnál hogy miért mennek utánad miután bankot raboltál 😃

Ami az Odyban talán idegesítő lehet az a lángoldó fegyverek és nyílvesszők használata amikor osonni próbálsz és közben magadra gyújtod fél Görögországot...
0
0
0
0
susguy avatar
@Palanova:
Ez kb olyan mintha a GTA-ban a rendőrökre panaszkodnál hogy miért mennek utánad miután bankot raboltál
Nem tudom, mikor civilek ezreit áldozzák fel csak hogy elkapjanak, mert véletlenül lekoccoltál egy kocsit, akkor szerintem valamennyire jogos a felháborodás 😆 GTA-s rendőrök nagyon elvetemültek.
0
0
0
0
Maros avatar
@susguy: A GTa2-es rendőrökről nem is beszélve főleg 6-os körözésnél! Na azok aztán tényleg elvetemültek! LOL 😂
0
0
0
0
Maros avatar
@Palanova: Azért nem egészen olyan mint a GTA-ban a rebőrök. Ja és egy szóval nem okolom az Assassin's Creed Odyssey-t (az egyik kedvenc játékom) csak leírtam, hogy mi tud felidegesíteni néha. Amúgy ezek közül az összes játékot nagyon szeretem!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: körözést amugy lelehet szedetni odyban?
0
0
0
0
no avatar
@gyuri191: le persze, több módon is:
- kifizeted
- leölöd aki adja vérdíjat kitűzte rád

kivéve egy terület ahol sztori miatt leszel 3as körözésen amíg a sztorit tovább nem viszed
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Palanova: köszi erre voltam kiváncsi 😃
0
0
0
0
Maros avatar
@gyuri191: Én még soha nem fizettem le, nem is fogom! 😂😂😂
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Maros: naja az túl könnyü megoldás inkább a harc az élvezetesebb is 😃
0
0
0
0
no avatar
Fortnite, de hála az égnek kinőttem egyenlőre.
0
0
0
0
Boldor81 avatar
Engem a kisfiam legója amikor hajnalban mezitláb ráléptem ! 😀
Iszonyatosan fájt !!!!!!!
0
0
0
0
gerikember avatar
I Wanna Be The Boshy.. első bossnál már bajok vannak
0
0
0
0
bassus16 avatar
Most toltam végig a Batman szériát ( Arkha Asylum, Arkham City, Origins, Arkham Knight) Hát szegény billentyűzet kapott néha.. :/
0
0
0
0
matany001 avatar
3 éve is azt írtam, hogy a Hearthstone.. még mindig változatlanul a legszemetebb, legmocskosabb online játék amivel valaha játszottam.
0
0
0
0
FoLey avatar
Csalóknál is rosszabb az a Catmario 😆
0
0
0
0
KRZT963 avatar
World of Tanks, ajánlom mindenkinek.😀
0
0
0
0
💬 1
xsebix avatar
@KRZT963: Teljesen egyet értek ebben, különös hatással bír az idegrendszerre... 😂
0
0
0
0
Dooma avatar
Mindig amivel játszok,mostanában WoT(World of Tanks) de az nagyon, Insurgency ,néha ets 2 multi,többi játékot inkább már le sem töltöttem steamről,de valahogy kedvem sincs már játszani.
0
0
0
0
💬 9
Andor1997 avatar
@Dooma: Próbáld ki a War Thundert.Aki a WOT-ot megunta,az már azzal játszik 😃
0
0
0
0
Dooma avatar
@Andor1997: Nem nagyon nyerte el a tetszésemet 😀 . Nem is az,hogy meguntam, ..ja de az 😃 az mm-ek,aurás bokrok,sziklák,ők látnak nagyon is én meg csak kapkodok,hogy honnan a f..ból.ja és azok a .... ARTYK -.-" hogy 10 másodpercenként betalálnak és mikor egy mecssbe bedob hármat ,egyszerűen fantasztikus
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Dooma: Pedig én mondom,hogy a War Thunder megéri,ott nincs arty,nincs átlátszó bokor,nincs olyan,akit azért nem látsz ,mert van minden tanknak láthatósága,itt olyan nincs.Csak ajánlom,igaz ,hogy szimulátorosabb,de ha jó játékos vagy ,akkor taktikával jól fog menni.
Egyébként mért nem tetszett a WT?
Üdvözlettel:Egy volt WOT játékos.😂
0
0
0
0
Dooma avatar
@Andor1997: Nem próbáltam még, videó alapján ítéltem az igaz, de egyébként maga a játék menetért nem jön be.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Dooma: Tényleg nem tetszik ,mért? Mondjuk videó alapján nem szabad ítélni,bár ettől függetlenül is furcsálom,hogy videón keresztül nem tetszett neked. 😲 Annyiból más,hogy itt nincs arty,de ha van speciális lehetőség,akkor az lehet tüzérségi támogatás,illetve beülsz repülőbe és vagy lősz ,vagy bombázol.Némely tankba lehet tenni speciális füstbomba lövedéket,vagy épp a tankra van egy füstkeltő rakva,ami történelmileg hiteles persze.A hangok és a környezet zseniális.Egyébként "árkád" (vagyis inkább normál mod, nem épp árkád az,csak így hívják) modban csak így lehetsz repülővel.Realisztikusnál van az ,hogy vihetsz repülőt magaddal a sajátjaid közül,de elvileg ott már nincs célkereszt segítség(és a tankok értékei is mások).Mivel itt a lövedék nem csak úgy száll,hanem van röppájája.Így jó messzire is ellőhetsz könnyedén.Illetve van szimulátor mod,amit bár még nem próbáltam,de az ultra nehéz.Ezen felül lehet csak repülő csatát is menni,de a legközelebbi nagy frissítéssel valószínű bejön a hajócsata is.Hidd el nekem játékmenetre jobb,mint a WOT ,több a lehetőég van benne,és sok WOT játékos már átment erre.Itt nem fog a láthatatlan tank kilőni itt csak az dönt,hogy te neked milyen tankod van,és te milyen jó vagy,semmi más,és épp ezért jó.Egy jól irányzott lövés,kilövöd a legénységet és már szinte kampec is.Itt a tanknak nem életereje van ,hanem konkrétan úgy kell lőni,hogy vagy a legénységnek legyen annyi,vagy a motor/lőszer készlet robbanjon ,ha ezt nem tudod megcsinálni ,akkor 0-24 lőheted a tankot ,nem fog felrobbanni,de az is lehet,hogy egy jó lövés és végük 😃.Ja és minden napi belépésért jár bónusz,néha random játék után is ad.Illetve van egy gép által irányított nagy csata,amikor egy pályát kell védeni a többi társaddal a gépi tankok ellen,arra is kapsz bónuszt a napi első alkalomra,egyébként csak pénzt ,meg TP-t.Tudom így olvasás útján nem jön át,de hidd el én is bizonytalan voltam,de nem bántam meg,kis gyakorlás,átszokik az agy az új taktikára,és már lehet is durrogtatni.Én nekem amúgy a Japán ág volt a befutó ami meglepett és a legjobban adta ,mert minden lövedékben van robbanószer,jó célzás és szét lehet csapni bárkit,persze a páncélod lehet hamarabb átviszik,de kinek mi ugye.Bár az oroszok közt itt is van pár ravasz modell,de ettől függetlenül jobban megéri minden szempontból a War Thunder. 😉😉
0
0
0
0
Dooma avatar
@Andor1997: Köszönöm a rengeteg infót,holnap kipróbálom élesben is (meggyőztél) 😃 és majd beszámolok az első élményekből. :3
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Dooma: Úgy legyen 😃
0
0
0
0
Dooma avatar
@Andor1997: Á, ez nem nekem való, köszi .😃 Ez az irányítás nekem elég lassú(zoomulás,forgás,javítás ezt nyomd azt nyomd..) Na és a fejlesztés,hát nem igazán igazodok ki.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Dooma: Pedig ahhoz képest nem kell sokat fejleszteni.Meg hát ez a lényeg,hogy itt mindent tank nagyon más,a pici tank megy 60-al is ,de a nagy alig megy,cserébe oda tud csapni.Ez a taktika játéka ,mondhatni ez egy Rainbow Six ,a WOT pedig a CS:GO 😂. De legalább megpróbáltad 😃
0
0
0
0
bybeni avatar
Bloody Trapland!
Ne próbáljátok ki! 😃
0
0
0
0
Puffin avatar
A csalók idegesítenek csak fel.
0
0
0
0
Viktorinho avatar
World of tanks,..egy monitorom bánta,..azóta se sokat játszottam vele 😃
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
"Follow The Damn Train, CJ!" 😆
0
0
0
0
💬 1
TheRiddlerr avatar
@Arthur Morgan: Most nagyot nevettem 😃
0
0
0
0
KalmarErik avatar
Prince of Persia: T2T (hard-n)
Action 52
GUN (az a bányás rész)
Half-Life
Civilizations 3
Ninja Gaiden
0
0
0
0
rened avatar
Dark Souls szuz voltam, ez szerintem mindent elarul. 😃

kiskoromban amit imadtam, de egyszer nagyon felhuzott: playstation 1 Jackie Chan Stuntmaster
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
Dark Souls 3.

Spoiler!
rohadt nehéz, a leg putribb enemy is ki tud nyírni néhány suhintással ha nem figyelsz oda, de ugyanakkor éppen ettől olyan jó ez a játék (Bloodborne hasonlóképpen)
0
0
0
0
KRZT963 avatar
Project I.G.I. utolsó pályája
0
0
0
0
no avatar
Még anno Xbox 360-on a PGR4 , Resident evil 5 mercenaris mód, de egyszer a Mirrors Edge miatt is törtem egy Joypadot .Kb 5 joypad bánta ezeket a gameket.Nem olcsó az idegbaj azoknál akik ilyenek mint én voltam.ma már lassan 10 év elteltével leszoktam ezekről a dolgokról, nem török-zúzok ,egyszerűen kikapcs a játékot és kész.
0
0
0
0
Andris18 avatar
GTA San Andreasban az utolsó távirányítós (repülő talán) küldetés. Vagy az összes...
0
0
0
0
no avatar
R6Siege és a Dark Souls 3

Tipikus Ubisoft-os csodajáték, ahol olyan szerverekre épül az egész játék ami igazából nincs is. Hihetetlen, hogy ennyire nem képesek, bár eddig is égette magát az Ubi a Unity óta, de ez már fáj, alap koncepció baromi jó csak a megvalósítás és a support nem. Jelenlegi Operation Health is annyit ér mint, ha ki se jött volna semmi update. Attól, hogy tele rakják skinekkel a játékot, megváltoztatják a menüt stb. ugyan úgy egy instabil szutyok lesz, belegondolni is rossz hány rankeden omlott össze az egész játék mindenkinek vagy bontotta a meccset mindenkinek. Nem is csodálkozom, hogy az új AC-ben csak single lesz. ne is erőltessék ami nem megy. (Híres neves R6S és az Ubisoft csodavállalat.)

A Dark Soul-s meg Dark Souls.
0
0
0
0
gigazte avatar
Sok rage, és unfair játékkal játszottam már, de ezidáig csak a FIFA 17 csapta ki nálam a biztosítékot teljesen! Ennél idegesítőbb online játékkal még nem játszottam! Ebben a részben tele van az egész játék csalókkal, és még nagyjából a játék is ellened játszik!😊 Érezhető, hogy az ember jobban tudna játszani, de bele is gebedhet, mert a skilleket nem igazán tudja kamatoztatni!
0
0
0
0
💬 1
InfernoDante avatar
@gigazte: Nekem PS4en van meg, a bíró állandóan fújogat mikor semmi sem történik. Balra rúgom a labdát jobbra megy, nyomom a rövid passzt, az én emberem közelebb van hozzám, nincs az elelenfél a seggében, mégis az ellenfél kapja a labdát. Bunda az egész foci a játékban is már, nem csak a valóságban. 😂 Szerintem ez a 17 szarabb mint a 11-től kezdve bármelyik.
0
0
0
0
Gyikoc avatar
Need For Speed: Most Wanted (2005) Amikor egy több mint 20 perces üldözés után már csak elmenekülnöm kéne, erre oldalról és előről együttes erővel a falhoz passzíroz két SUV és befagy a játék. De úgy hogy a kép úgy maradt. Beleégett az emlékezetembe... 😃
0
0
0
0
Spazzz avatar
Szerintem idaig a legjobban a LoL csapta ki a biztositekot 😃,a sok toxic player meg azok akik nem tudjak felfogni hogy ez egy csapatjatek es ha nem tudsz csapatban jatszani akkor nem a csapatban van a problema hanem benne de o tul egoista *** hogy ezt felfogja,meg ugye a tobbi egoista akik azt hiszik hogy ok jol jatszodnak csak a csapat tobbi tagja a szar es ezert veszit vagy szar a scoreja,na meg a legkonnyebb ugye az hogy ha valaki hibazik akaratlanul akkor arra koncentralunk,maris kivagyunk akadva hogy mi a ***t csinal es kozbe persze hogy elfelejtsuk magunkat mikozben nekunk is szar a scorunk ugyebar mert mi megtobb hibat kovetunk el csak ezt nem tudjuk felismerni mert a masik hibaja fontosabb mint a szemelyi teljesitmenyunk es a tobbi es a tobbi,lehet meg sorolni az ilyen alapveto dolgokat amiket illene tudni de sajnos gondolkodni nehez,plane ha nem tanitottak meg.(persze vannak kivetelek,csak ez valahogy ritkabb 😃😉
0
0
0
0
no avatar
Dark Soul 3, Lords of the Fallen.
0
0
0
0
HPaja avatar
Call of Duty - Modern Warfare 2 Multiplayer : gránátvető, painkiller, dropshoot és campelés az őrületbe kerget

Sniper Elite széria - Sniper Elite difficulty, és afelett elkezd csalni a játék. (pl.: 3 méterről mellkason lövöm egy 7.62-es puskával az ingben flangáló katonát, kapok egy hitmarkert, az meg 0.0003 mp alatt ledarál MP-40-el -> Mission failed)

CS:GO - nem kell bemutatnom 😃
0
0
0
0
Masterthief avatar
Engem per pillanat a The Evil Within. Na nem maga a játék, hanem a magyarítása. Ha felrakom, szétb@ssza az egész játékot. Egyik magyarítás se jó hozzá, és csodálkozom hogy miért 1.0.0.0 verziójú a játék.? (eredeti, Steamen aktiválva.)
A törtnél is szétcseszte nekem a magyarítás. Ha ezt tudom, meg sem vettem volna. Na nem volt érte pénz az a 2990 Ft-de na! 😃
0
0
0
0
Floriian avatar
Legendák Ligája (LoL).
Sok troll.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Sonic több része is.. 😃
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
A Shadow Fight 2. Már több mint egy éve nem játszottam vele, de máig csodálom, hogy épségben van a telefonom.
0
0
0
0
Hunork avatar
Duke Nukem 3D, mikor nem találtam meg az összes titkos helyet... 😠
0
0
0
0
no avatar
Need for Speed No Limits... Az azzal eltöltött idő alatt szegény Z3 Compact-omat gallyra vágtam, azóta másik telefonom lett, és megtanultam nyugodt maradni, miközben azzal a játékkal játszom.

A Resident Evil 2 pedig máig a legjobb Resi játék, jöhetne már a CAPCOM-tól egy Re2HD.
0
0
0
0
majashurka avatar
Pink Panther: Pinkadelic Pursuit és a Resident Evil 2 PC-s csodás mentési mechanikája.
Részletezem:
Az első játékban a (gör)korcsolyás pályákkal rengeteget szívtam (főleg az utolsóval), az utolsó bosst pedig lehetetlen volt (vagy annak tűnt) legyőzni. 😃
A RE2-vel pedig most játszottam (hangsúly a múlt időn), mert egyszer csak crashelt és a mentésem odaveszett.
0
0
0
0
Bitmen avatar
league of legends-- nem lehet 3 rankednél többet menni..mert jonnek a boostolt B V lengyel kislányok :_D
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Dark Souls 3

Egyszerűen nem bírok 20-25 percnél többet játszani vele... 😆
0
0
0
0
no avatar
Need For Speed Underground még gyerek koromban. Emlékszem hogy ütöttem a monitort jaaajh azok a szép napok.
0
0
0
0
Krissz avatar
Az összes... 😆
Amúgy nem, csak ha egy küldit már 896.557. alkalommal próbálom, nah akkor kajak feltud idegelni.
Rage gamekkel meg nemis játszok inkább. 😃
0
0
0
0
spleenszuru avatar
The Crew. 😃
félreértés ne essék, imádom, nagyon befüggtem vele, de amennyit pöcsölni kell benne az egy tragédia...
ami kiidegel, mikor egy nanométerrel csúszok le pl. a platina éremről
vagy, hogy skillezek órákon át, és a fele skill színt vagy bumpert vagy felnit ad. 😃
vagy, és ami legjobban irritál, hogy amit megnyerek tuningokat, és hq-ba küldöm, csak arra az adott kocsira kapom meg ingyen,többire meg vagyonokért meg kell venni vagy szintén napokat skillezni hogy meglegyen.... egyszerűen szörnyű.
értem hogy multiplayer játék, de attól ezek engem kiidegelnek. 😀
0
0
0
0
no avatar
Mass Effect végén sírtam pedig nem is volt nehéz.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció