Kinek mi a kedvenc sorozatjátéka?

Szerző: Razorblade, 2009. August 04., téma
Fórum » Játékokról általában
ezt azért nyitottam mert kiváncsi vagyok kinek mi a kedvenc játéksorozatja:D
nekem : Call of Duty sorozat (kivéve a 3-ast mert az nem jelent meg PC-re) , Medal of Honor sorozat , Blood Rayne , és Command & Conquer sorozat:D
ezekkel játszottam amik nagyon élvezetesek voltak számomra , a cod2-t még most is tolom multiban , nagyon jó játék , a 4-et kivittem 2x a tesóm gépén:D:D
Hozzászólások: 164
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
😃 am a Half Life 2 Episode 1 az jo? 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem is mind, csak én a 2-vel kezdtem!
0
0
0
0
thug85 avatar
Amikor 98-ban kijött a HL első része, mindenki meg volt érte veszve. Imádtuk. Aztán mikor megjött a 2-hát az valami nagyon nagyot szólt. Hónapokig játszottam vele. Végigvittem, aztán kezdtem elölről.😃 Nekem megvan az összes. A HL2 mindig fent van a gépemen.
0
0
0
0
BiGame avatar
a Half Life télleg ütős, enegem története fogott meg naon meg maga a game!
0
0
0
0
pakai93 avatar
én a call of duty sorozatot szeretem nagyon, a grand theft auto sorozatot és a need for speed sorozatot 😃 😃 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Legjobb játék. Soha nem játszottam még olyan jókat, mint azokkal.
0
0
0
0
no avatar
nemtom nekem half life :S:S hát nemnaon jött be😃 de lehet kipróbalom
0
0
0
0
no avatar
😃 NFS-t és a GTA-t kihagytam 😆 én hülye😃😃 pedig imádom őket is 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
DMC legfontosabb, NFS-volt, GTA, Burnout, Crysis, Half-Life, Resident Evil, Command & Conquer!
0
0
0
0
thug85 avatar
Half Life. A legjobb!
STALKER. Már várom az új részét.
No meg hát természetesen a COD.
0
0
0
0
no avatar
ezt azért nyitottam mert kiváncsi vagyok kinek mi a kedvenc játéksorozatja😃
nekem : Call of Duty sorozat (kivéve a 3-ast mert az nem jelent meg PC-re) , Medal of Honor sorozat , Blood Rayne , és Command & Conquer sorozat😃
ezekkel játszottam amik nagyon élvezetesek voltak számomra , a cod2-t még most is tolom multiban , nagyon jó játék , a 4-et kivittem 2x a tesóm gépén😃😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció