Gép hiba?

Szerző: suvi, 2009. August 01., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 6 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Motyesz00 avatar
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy van nekem egy Powercolor HD4730-as karim és multkor egy modellező progit fudtattam + még be akartam lépni a cod 4 be és ki adott valami ati hibát 640x480-as felbontaásban és elmentek a színek meg minden.
De kikapcsoltam a gépet utánna be és 800x600-as felbontásba töltötte be a windowsot és vissza álittottam 1024x768 ra és ilyen furcsa nagy betuk nagy ikonok meg nem illeszkedik a monitor hoz meg a commander be is csak ilyen furcsa halvány szinek voltak meg minden.Jah és a játékok akadás mentesen futnak ugyan ugy ahogy eddig!
Erre mi a megoldás?Előre is köszönöm a válaszokat!!!!!😀
0
0
0
0
tibi211 avatar
ea-st-ar írta:
tibi211 írta:
Hello!

Az a problémám hogy bekapcsolásnál lefagy a gépem 2-3 szor ujra indítom utána már jó, ja igen és netezés közbe is szokta csinálni de ezt inkább ritkábban.(megnéztem és nincs vírus)....akár hányszor újra telepítem akkor is ugyan ezt csinálja.
De játék közbe soha nem fagy le mondjuk ez érdekes....
pls valaki írja le hogy mi lehet a probléma előre is kösz😀

bootolás közben fagy le? vagy miután bejött a windows?
hűtés megfelelő?


miután bejött a windows és a hűtés is megfelelő.
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
tibi211 írta:
Hello!

Az a problémám hogy bekapcsolásnál lefagy a gépem 2-3 szor ujra indítom utána már jó, ja igen és netezés közbe is szokta csinálni de ezt inkább ritkábban.(megnéztem és nincs vírus)....akár hányszor újra telepítem akkor is ugyan ezt csinálja.
De játék közbe soha nem fagy le mondjuk ez érdekes....
pls valaki írja le hogy mi lehet a probléma előre is kösz😀

bootolás közben fagy le? vagy miután bejött a windows?
hűtés megfelelő?
0
0
0
0
tibi211 avatar
Hello!

Az a problémám hogy bekapcsolásnál lefagy a gépem 2-3 szor ujra indítom utána már jó, ja igen és netezés közbe is szokta csinálni de ezt inkább ritkábban.(megnéztem és nincs vírus)....akár hányszor újra telepítem akkor is ugyan ezt csinálja.
De játék közbe soha nem fagy le mondjuk ez érdekes....
pls valaki írja le hogy mi lehet a probléma előre is kösz😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
HUNRobee írta:
Hello!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy:
kb. 2-3 hónapja nővéremtől kértem Angliából egy Seagate külső HDD-t, 1terásat
Megjött, tökéletesen működött ideig-darabig, amikor is kölcsönadtam szomszédomnak
nála volt max 2 órát, visszaadta, csatlakoztatnám, erre kiírja hogy I/O eszközhiba... és így semmit nem lehet csinálni rajta :S
mi miatt lehet ez a hiba?
megoldása?

Szomszédom azt mondja semmit nem csinált vele, külső sérülés nem látható rajta, Everest sem ír semmi hibát



én szerintem vírus de van olyan is h valami kis sz*r bele ment a csatiba és az a gond :/
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
feka001 írta:
Hellósztok!! Egy kis segítség kellene. Előbb játszottam és megfagyott a gépem, ezért lereseteltem.
Mikor újraindult a bootképernyő lenti képen látható.
Kikapcsoltam megnéztem, hogy nem e mozdult el a VGA, kivettem visszaraktam.
Nem mozdulhatott el mert két csavar is fogta. Most már kép se jött be csak felpörgött a VGA ventije.
Ezt addig csinálta amig kinem vettem az egyik ramot gondolom az is beszart.
Most még mindig vonalas a bootképernyő, és amikor bejön a windows akkor nem ismeri fel a VGA-mat, hiába telepitem újra.
Már reseteltem a biost is. Valami tipp?
[LINK]
[LINK]

próbáld meg ezt, és mond, hogy mit látsz: start\futtatás\CMD.exe ezután nyomj alt + enter -t
0
0
0
0
feka001 avatar
Hellósztok!! Egy kis segítség kellene. Előbb játszottam és megfagyott a gépem, ezért lereseteltem.
Mikor újraindult a bootképernyő lenti képen látható.
Kikapcsoltam megnéztem, hogy nem e mozdult el a VGA, kivettem visszaraktam.
Nem mozdulhatott el mert két csavar is fogta. Most már kép se jött be csak felpörgött a VGA ventije.
Ezt addig csinálta amig kinem vettem az egyik ramot gondolom az is beszart.
Most még mindig vonalas a bootképernyő, és amikor bejön a windows akkor nem ismeri fel a VGA-mat, hiába telepitem újra.
Már reseteltem a biost is. Valami tipp?
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
Ebort avatar
Hello!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy:
kb. 2-3 hónapja nővéremtől kértem Angliából egy Seagate külső HDD-t, 1terásat
Megjött, tökéletesen működött ideig-darabig, amikor is kölcsönadtam szomszédomnak
nála volt max 2 órát, visszaadta, csatlakoztatnám, erre kiírja hogy I/O eszközhiba... és így semmit nem lehet csinálni rajta :S
mi miatt lehet ez a hiba?
megoldása?

Szomszédom azt mondja semmit nem csinált vele, külső sérülés nem látható rajta, Everest sem ír semmi hibát
0
0
0
0
no avatar
SzAbbbI írta:
Sziasztok!
A monitorommal van egy "kis" gond. Nem olyan rég kezdett el olyat csinálni, hogy magától lehúzza a fényerőt. Mintha be lenne ragadva a monitoron egy gomb amivel le kell húzni a fényerőt. Lehúzza magától teljesen a Contrast-ot én megpróbálom az ellenkező gombbal vissza álliitani majd eltelik 2 másodperc és újracsinálja. Van amikor csak félig van amikor több ideig nem csinálja, röviden semmi rendszer nincs benne.
Voltam már szerviizben is a monitorral ott azt mondták egész nap ment a monitor de nem csinálta egyszer se. Tettem be más monitort is gépemhez azzal nem csinálta.
Mi lehet a gond? Hogy tudnám szerintetek megoldani a problémát?
Lehet akár a gomb is rossz. Nekem a Dell is ilyesmit csinált. Magától belépdesett a menübe. Volt hogy napokig jó volt. De valamikor meg rájött a hülyeség és elkezdte csinálni. Hát...Én kiheréltem a rossz gombot 😆 Szétkaptam a mikrokapcsolóját(Össze volt csak pattintva). Onnantól nem csinálta többet. Nem ez a tuti megoldás, de a célnak megfelel.
0
0
0
0
motormen avatar
hector maio írta:
hali haveromnál at a probléma mindig 60-70%-on van a proci használat néha fel megy 100%-ra és meg áll ott mi a gond?? ha a folyamatokat megnézem 32folyamat megy mik azok amiket ki kéne kapcsolni miknek kötelező mennie??? kb. 12rendszer gazda folyamamt megy meg 12 system ?? :/


nekem is pőrgőt a cpu egy alaplap ujraindítás segitet a problémán.

Az alaplap-bol vedd ki az elemet ármtalanicsd a gépet várj vele 2 percet és tedd vissza az elemet.

jah és inditáskor meg kérdi hogy te szeretnéd beállitan az alaplapot vagy vissza álljon defaultra a defaultot válasz
0
0
0
0
twoKgames avatar
HUNRobee írta:
Hello!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy:
kb. 2-3 hónapja nővéremtől kértem Angliából egy Seagate külső HDD-t, 1terásat
Megjött, tökéletesen működött ideig-darabig, amikor is kölcsönadtam szomszédomnak
nála volt max 2 órát, visszaadta, csatlakoztatnám, erre kiírja hogy I/O eszközhiba... és így semmit nem lehet csinálni rajta :S
mi miatt lehet ez a hiba?
megoldása?

szerintem kérdezd meg a szomszédodtó.... ha nem csinált semmi rosszat akkor názd meg hogy jól csatlakozik e és érzékeli e a gépedl

Nekem olyan problémám lenne, hogy a legutóbbi újratelepítés után ami kb 6 hónappal ezelőtt volt és szervizben csinálták a gépen az összes játékom alacsony fps-el megy
A SWAT 4 is csak alacsony beállításokkal megy, de úgy is csak 20-30-40 fps-el amikor csak 1.5Ghz és 4-es szériájú kártya kell neki...
Az én gépem:2.8ghz proci és geforce 6600 256mb-os továbbá 2GB ram
Baleset:az újrarakás után nem sokkal történt 1 kisebb baleset, mert kiesett a kezemből a gép és 1 kicsit be is horpadt az oldala
Már sok mindent megpróbáltam, de semmi sem hozta meg az eredményét
Én a videokártyára gyanakszom
Ja és régebben minden sínen volt …ment a SWAT 4 is maxon
HA BÁRKI TUDNA VALAMI MEGOLDÁST VAGY TIPPET HOGY MI LEHET AZ OKA AZ ÍRJON IDE VAGY KÜLDJÖN PM-ET!
KÖSZÖNÖM!!!
Ha kell újra is rakom a gépet, de feleslegesen nem szeretném, mert sok adat van rajta! 😕
és az a baj , hogy az új gépem csak jövőre vesszük és így nem tudok játszani csak bosszakodással
0
0
0
0
Ebort avatar
Hello!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy:
kb. 2-3 hónapja nővéremtől kértem Angliából egy Seagate külső HDD-t, 1terásat
Megjött, tökéletesen működött ideig-darabig, amikor is kölcsönadtam szomszédomnak
nála volt max 2 órát, visszaadta, csatlakoztatnám, erre kiírja hogy I/O eszközhiba... és így semmit nem lehet csinálni rajta :S
mi miatt lehet ez a hiba?
megoldása?
0
0
0
0
SzAbbbI avatar
Sziasztok!
A monitorommal van egy "kis" gond. Nem olyan rég kezdett el olyat csinálni, hogy magától lehúzza a fényerőt. Mintha be lenne ragadva a monitoron egy gomb amivel le kell húzni a fényerőt. Lehúzza magától teljesen a Contrast-ot én megpróbálom az ellenkező gombbal vissza álliitani majd eltelik 2 másodperc és újracsinálja. Van amikor csak félig van amikor több ideig nem csinálja, röviden semmi rendszer nincs benne.
Voltam már szerviizben is a monitorral ott azt mondták egész nap ment a monitor de nem csinálta egyszer se. Tettem be más monitort is gépemhez azzal nem csinálta.
Mi lehet a gond? Hogy tudnám szerintetek megoldani a problémát?
0
0
0
0
krutka avatar
Nekem is pontosan ugyanez a bajom, de én megoldom vmeik nap egy rendszer újra pakolással 😃

David the killer írta:
vagy a monitor rossz vagy valami más,lehet hogy a felbontás átállitodott és nem tudja a monitor mutaatni a képet


Akkor viszont kiirná hogy : Out of Range vagy valami hasonló. nem pedig újra indulna 😃

Tapasztalatból tudom mivel Infó órán elkúrtam egy gépet kis 17' es monitor kiirta hogy 2000x1400 valmennyi felbontása van amximum (nemtom pontosan mennyi) és megnéztem tényleg bírja-e
0
0
0
0
Adam996 avatar
hali haveromnál at a probléma mindig 60-70%-on van a proci használat néha fel megy 100%-ra és meg áll ott mi a gond?? ha a folyamatokat megnézem 32folyamat megy mik azok amiket ki kéne kapcsolni miknek kötelező mennie??? kb. 12rendszer gazda folyamamt megy meg 12 system ?? :/
0
0
0
0
akos328 avatar
jó lenne ha elvinné egy informatikus ismerőshöz, akinek van rendszerindító lemeze, és csökkentett módban elindítani, majd megnézni mi lehet a gond.
Lehet videókártya, monitor, vagy BIOS gond is
0
0
0
0
David the killer avatar
vagy a monitor rossz vagy valami más,lehet hogy a felbontás átállitodott és nem tudja a monitor mutaatni a képet
0
0
0
0
no avatar
sziasztok!
Az lenne egy ismerősöm problémája hogy el kellet mennie és hibernálásra tette a gépét. Onnanatol viszont nem kapcsol be a gép.
Probáltuk az áramtalanítást , Cmos Cleart, másik videokártyát tettünk bele de semmi. Elindul, nincs kép, majd újraindul. Ezt ismételve a végtelenségig.

Szerintetek mi lehet a gond? Ilyennel még nem találkoztam!
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Hello!

Az lenne a problémám, hogy az 1066 mhz-es ramjaim ( a pontos típus: Kingston KHX8500D2K2 ) 800 mhz-en mennek, és nem tudom hol kell beállítani, illetve hogyan, h 1066-on menjenek. A procim q6600-as 1066 mhz-es FSB-vel, meg az alaplapom (MSI MS-7519)is szereti az 1066mhz-ot, szóval nem kompatibilitási - hú, ezt tényleg letudtam írni?😆- gondjaim vannak, mert minden támogatja az 1066 mhz-et. Azt tudom h a BIOS-ban kell vmit varázsolni, de ezen kívül semmit. Ha valaki megtudná mondani, hol kell ezt beállítni, nagyon megköszönném😀
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Stabilan kis feszt csak nagy Ampérral lehet tartani, ha pölö menne a VGA 130V-olton, akkor elég lenne neki 20-25 miliA de mivel csak 1V körül megy, így kell hogy "erős" legyen az a kis fesz, azért kell nagy A.
0
0
0
0
akos328 avatar
A régi tápomra(ami szétb@....ta az egész gépemet😀😉 az volt írva, 12V-on 30mA-rt tud kiizzadni??? ez akkor hogy lehetett
Tudom OFF nem ide tartozik
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
akos328 írta:
nah várjatok csak, azt hogy a gépbe mekkora az áramerősség azt nem tudom, de a 25-38A nem sok 1 kicsit. talán miliAmper nem???
az egy kicsit kevés lenne
0
0
0
0
akos328 avatar
nah várjatok csak, azt hogy a gépbe mekkora az áramerősség azt nem tudom, de a 25-38A nem sok 1 kicsit. talán miliAmper nem???
0
0
0
0
almos avatar
asszem 3 ágon 25A-val,de a VGA-nak 38A kellett volna 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
almos írta:
na megvan a hiba,nem bir elég erősségű áramot leadni a táp,a fesz megvan csak nem birja elég erősen leadni. veszek egy cooler master gx 750 w-s tápot...


Hát igen, gyakran előforduló eset hogy a fesz megvan de az Ampér kevés, hány ágon futott a 12V s milyen A-val?
0
0
0
0
almos avatar
na megvan a hiba,nem bir elég erősségű áramot leadni a táp,a fesz megvan csak nem birja elég erősen leadni. veszek egy cooler master gx 750 w-s tápot...
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Ok köszönöm szépen a válaszokat, már kezdtem megijedni😆😆😆 Valóba kisebb a feszültség, és a proci hőmérseklete is leesik minimumon 30 fokra a gyári hűtővel😀 Nem bántom, akk jó ez így, legalább kevesebb lesz a villanyszámla😆

Egyetértek az előttem szólóval, a masina csak abban a két esetben nem reagál semmire, ha behal az alaplp v a táp. De ha a táp ok, akk a lap a ludas😕
0
0
0
0
Cooley avatar
Azt mondtad, hogy mértél ellenállást, szóval azzal nem lehet gond. Viszont még így is lehet alaplap, proci, memó hiba. Bármi amit ki tudsz benne cserélne, azt cseréld ki egyesével, aztán ha valamelyik alkatrészcsere után beindul, megvan a ludas. 😀 Bár ha a proci vagy memó lenne a hibás, akkor beindulna a gép csak utána nem történne semmi. Kizárásos alapon én deszkára tippelek.
0
0
0
0
almos avatar
Nem,de egy noname 500W-s tápom van.
0
0
0
0
almos avatar
Tegnap játszottam MoH-t, és egyszercsak kikapcsolt a gépem. Megpróbáltam bekapcsolni,de semmi reakció. Vártam vele,később is megpróbáltam,de nem indul el,elméletileg a tápot lemértem és jó,valami más ötletetek nincs,hogy mit csináljak?
0
0
0
0
Cooley avatar
popec88 írta:
Hello!

Olyan problémám lenne, h a Q6600-as procim órajele ugrál a min és max szorzó között. HWiNFO32 programmal figyeltem meg, h a CPU szorzó mindegyik magnál ugrál x6 és x9 között, és így persze a magok órajele is ugrál 1600 és 2400 MHz között. De játékoknál eddig nem vettem észre h gond lenne. Lehetséges az, h amikor nem csinálok semmit, leesik minimumra(x6), aztán meg ha elindítom a játékot felugrik a "normálisra"(x9)?


Ez egyáltalán nem hiba. Ha jól megnézed, amikor visszaveszi a szorzót, a feszültség is lényegesen csökken. Ennek következménye, hogy kevesebb áramot fogyaszt, amikor épp nincs a teljes teljesítményére szükség, ami meg egy jó dolog. 😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
popec88 írta:
Hello!

Olyan problémám lenne, h a Q6600-as procim órajele ugrál a min és max szorzó között. HWiNFO32 programmal figyeltem meg, h a CPU szorzó mindegyik magnál ugrál x6 és x9 között, és így persze a magok órajele is ugrál 1600 és 2400 MHz között. De játékoknál eddig nem vettem észre h gond lenne. Lehetséges az, h amikor nem csinálok semmit, leesik minimumra(x6), aztán meg ha elindítom a játékot felugrik a "normálisra"(x9)?


Ez annyit jelent hogy engedélyzeve van a SpeedStep, állítsd át az energia gazdálkodást maximális teljesítményre (vagy valami ilyesmire) s máris megszűnik ez a jelenség. 😉
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Hello!

Olyan problémám lenne, h a Q6600-as procim órajele ugrál a min és max szorzó között. HWiNFO32 programmal figyeltem meg, h a CPU szorzó mindegyik magnál ugrál x6 és x9 között, és így persze a magok órajele is ugrál 1600 és 2400 MHz között. De játékoknál eddig nem vettem észre h gond lenne. Lehetséges az, h amikor nem csinálok semmit, leesik minimumra(x6), aztán meg ha elindítom a játékot felugrik a "normálisra"(x9)?
0
0
0
0
akos328 avatar
A boltba eredetit tesznek rá, vagy különben megbüntetik őket, de nem fogják odaadnia telepítőt, csak ha megveszed, sztem attól van mert tört az OP rendszered.

Bocs ken7 nem neked válaszoltam
0
0
0
0
ken7 avatar
az mitől van hogy amikor töltök + msn + zenét hallgatok + valamit csinálok .. akkor egyszerűen 1x csak eltünik a tálca + az ikonok? és utána ugyan úgy megy a mozzillla zene stb.
csak mindig újra kell indítani a gépet 😕
0
0
0
0
ricky911 avatar
Hát már több mint egy fél éve csinálja, lehet hogy már egy éve nem tudom, az oprendszer nem eredeti és mielőtt újra lett rakva azelőtt nem csinálta.
(csak most azt nem tudom, hogy a számítógépboltba legelsőnek eredetit raktak-e rá mert ha igen akkor kapnom kellett volna hozzá a telepítőt nem?😕 így szerintem nem eredetit raktak rá elsőnek sem, de azt tudom hogy miután újra lett rakva nem eredeti oprendszer van rajta.)

Most nyomattam egy Disk Check-et meg egy Disk Doctort az Advanced SystemCare-val és semmilyen hibát nem talált.
0
0
0
0
akos328 avatar
Mióta van ez a problémád, és az O.P. rendszered eredeti, vagy tört?
Azért kérdem hogy mióta vagy így, mert írtad hogy újra lett rakva, az előtt is így ment, vagy addig nem volt vele baj?
Bootolás közbe nincs semmi hibaüzenet, a chkdsk sem ír semmit, másra nem tudok gondolni mint hogy BIOS...
0
0
0
0
ricky911 avatar
Hát nálam max olyan hiba lehet hogy az alaplap nem szereti a vinyót mert nincs jelenleg videokártyám.
0
0
0
0
gibdj avatar
Hát csak azt tudom tanácsoni, hogy harverenként cserélgessétek, próbálgassátok a gépet. Ismerősöktöl kérsz kölcsön egy-egy cuccot, majd kipróblod. Nálam egyszer így derült fény arra, hogy az alaplapom nem szerette az akkori videókártyát. Más kártyával tökéletesen ment, a videókártya meg más gépben hibátlanul futott...
0
0
0
0
ricky911 avatar
Igaz még mielőtt elkezdte produkálni a hibát azelőtt el kellett vinnem a szervizbe mert az oprendszer elcsesződött rajta és ott adatmentés után leformázták. BIOS-t nem mostanában frissítettem. A videokártya több mint egy hónapja kinyiffant benne igaz előtte is produkálta a hibát. Nincsen semmi huzatva benne minden a gyári beállításokon megy.
0
0
0
0
gibdj avatar
Egyszercsak elkezdte produkálni ezt a hibát? Frissítettél drivert mostanába? BIOS-t? Vagy van benne új hardver?
0
0
0
0
ricky911 avatar
Nem amúgy csak akkor csinálja amikor lefagy valamien program mondjuk most legutóbb akkor csinálta mikor felraktam a DUKE NUKEM 3D A.E. HD-t és jó volt meg minden csak amikor betöltöttem a pályát megyek három lépést és kékhalál aztán meg már nem volt más hátra reset gomb és elkezdett újraindulni de amúgy be se töltötte a BIOS-t már egyből leállt és újraindult.
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
ricky911 írta:
berki_zsolt írta:
Mind2.
LAssan tölt be? NEm szokott sípolni? Mikor volt újratelepítve? VÍrusírtó van, milyen? Töredezettség-mentesítés befigyel néha? Scan disk játszik? 😊
Ennyih 😜
Válaszgomb mert most nem tudom hogy ezt nekem írtad-e de ha igen szép sorjában válaszolok:
Nem tölt be lassan. Nem szokott sípolni. Fél éve volt újrarakva az XP. Vírusirtó van: ESET Smart Security 4.2.40.23. Advanced System Care-el szoktam töredezettség mentesíteni meg Scandisk-et csinálni és minden héten csinálok nagytakarítást vele.


Sajnos igy nehez megmondani szerintem, szinte BARMI lehet a hiba oka, alaplapi gond is akar. jo lenne, ha lenne vmi kiindulopont, pl. hibauzi, alaplapi sipolo BIOS-hang, v. vmi ilyesmi, barmi.

Bar, ha filozok meg rajta piciket:
BIOS jo lehet, mert vegul is betolt, + van, h mar menet kozben fagy le, igaz ?
Szerintem Winfos is jo alapjaban veve, mert az is betolt aztan, + megy is, csak olykor fagy le.
Akkor, ha szoftveres a gond megis, legvaloszinubb szerintem, h virus.

Bar, ez inkabb hardveres szerintem... OC-t hasznalsz ?

Talan nem birja vmi a huzast, proci, vagy a RAM-ok, ha eddig hasznaltal OC-t, akkor most NE, probald csak siman, OC nelkul a rendszert, hogy ugy stabil-e ! 😉
0
0
0
0
ricky911 avatar
berki_zsolt írta:
Mind2.
LAssan tölt be? NEm szokott sípolni? Mikor volt újratelepítve? VÍrusírtó van, milyen? Töredezettség-mentesítés befigyel néha? Scan disk játszik? 😊
Ennyih 😜
Válaszgomb mert most nem tudom hogy ezt nekem írtad-e de ha igen szép sorjában válaszolok:
Nem tölt be lassan. Nem szokott sípolni. Fél éve volt újrarakva az XP. Vírusirtó van: ESET Smart Security 4.2.40.23. Advanced System Care-el szoktam töredezettség mentesíteni meg Scandisk-et csinálni és minden héten csinálok nagytakarítást vele.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
hedzsooo írta:
Tesla GoD írta:
a vinyót kell mágnes közé rakni, az összerendezi a fájlokat, és a fordulatszámot is növeli😂


Szerintem NE halgass ra inkabb most, nem tudja h mit beszel ! 😂
tudom én hogy mit beszélek, csak ezt nem közlöm másokkal😉
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Tesla GoD írta:
a vinyót kell mágnes közé rakni, az összerendezi a fájlokat, és a fordulatszámot is növeli😂


Szerintem NE halgass ra inkabb most, nem tudja h mit beszel ! 😂
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a vinyót kell mágnes közé rakni, az összerendezi a fájlokat, és a fordulatszámot is növeli😂
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció