Gép hiba?

Szerző: suvi, 2009. August 01., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 6 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gaborweb avatar
vyce írta:
értem! akkor jól gondoltam! am igen 32 van :S 😞 nah majd akkor váltok 64 bitre 😃 köszönöm a választ 😀

és am nincs gond a 64 bitel mindent támogat minden program meg található hozzá??


A 64 bites Win 7 én is gondban vagyok ezért nem váltottam még át rá de hamarosan tervezem. Javaslom hogy nézz körül néhány fórumban ezzel kapcsolatban.
0
0
0
0
vyce avatar
értem! akkor jól gondoltam! am igen 32 van :S 😞 nah majd akkor váltok 64 bitre 😃 köszönöm a választ 😀

és am nincs gond a 64 bitel mindent támogat minden program meg található hozzá??
0
0
0
0
gaborweb avatar
vyce írta:
Halli! Valaki meg tudná mondani hogy mért csak 3.25Gb ram használható a 4Gb-ból??? :'( win7 em van...


4Gb-ot vagy annál többet csak a 64 bites Win 7 lát. Ezek szerint neked csak 32 bites van.😃
0
0
0
0
vyce avatar
Halli! Valaki meg tudná mondani hogy mért csak 3.25Gb ram használható a 4Gb-ból??? :'( win7 em van...
0
0
0
0
geza avatar
😂 Már rájöttem, lecseréltem a VGA hütőt,ventit,és azóta nincs probléma!!!
0
0
0
0
geza avatar
sziasztok tanácsot kérnék a gépem párszor már játék közben pontozott és szét esett a kép majd kék halál és ujra indul aztán minden ugyanugy jó tovább mintha semmi nem történt volna(elő fordult ez már akkor is ha csak a youtube -on voltam),mi lehet a gond?
0
0
0
0
Osynho avatar
A táp máris egy gyenge pont.
0
0
0
0
no avatar
Osynho írta:
Tuningoltad? Milyen tápod van?


1 napig lett be kapcsolva 4. mag csak probának lc power 420w os..
0
0
0
0
ArtyomAlekseyevich avatar
Hali!

Olyan problémám lenne, hogy anno amikor megvettem a gépet akkor Abit NF7 alaplapom volt, benne egy AMD Sempron 2800+os proci(2.08 GHz). Nemrég behalt az alaplap, szereztem egy másik alaplapot( Asus n7n8x-x) és csak 2200+ nak(1.6 GHz) ismeri fel. Ha bios-ban felhúzom vissza akkor megsülne vajon a procim? Vagy esetleg frissitenem kell a BIOS-t? Előre is köszönöm a segitséget!!
0
0
0
0
Osynho avatar
Tuningoltad? Milyen tápod van?
0
0
0
0
no avatar
sziasztok lenne egy olyan gondom hogy amikor játszok lefagy a gépem de van olyan esetem amikor csak nettezek és akkor is ezt csinálja valaki segítsen léci köszi.
0
0
0
0
Osynho avatar
Eltérő méret se ajánott dual channelben. 1066mhz-hez mindenképpen kell a + kakaó (írja is a ram dobozán, illetve a honlapon). 2.1V-on próbáld meg és mindig tesztelj minden beállítást prime-al, IBT-vel, vagy valamivel, akkor nem érnek ilyen váratlan fagyások.
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Ram feszt nem tudom hol, illetve hogyan lehet állítani... Az miért gond h 2+1? ugyanaz a ramok típusa, mennek is dualban, akk mi a gond vele?😕
0
0
0
0
Osynho avatar
Ram feszültség? Egyébként meg 2+1gb nem nyerő. 😕
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Hello!

Olyan gondom lenne, hogy amikor a ramjaim 1066-mhzen menntek, akk naponta kaptam 2-3 kékhalált majd restartot "psichycal memory error" hibajelzéssel. Ekkor visszavettem a ramokat 800 mhz-re, és azóta semmi gond nem volt, 1x sem volt kékhalál.

Ez miért van?
0
0
0
0
cseszka avatar
Akk probáld meg,áramtalanits a gépet,vedd ki az elemet az alaplapbol,majd nyomkodd meg a bekapcsolo gombot.Ijenkor kilövi a tápbol bennmaradt áramot,várj pár percet,tedd vissza az elemet csatlakoztasd az áramhoz,majd kapcsold be.Ez is vissza lövi biost gyári állapotra.Ha igyse megy,akkor probáld meg a kábeleket megmozgatni.Vagy egyenként huz le és nyomd vissza a hejére.Arra ügyelj h mindent oda dugj visza ahonnan levetted.
0
0
0
0
alex13 avatar
pl: processor 2.6Ghz stb.
meg hogy mien hdd mekkora stb.
0
0
0
0
alex13 avatar
hellosztok .
1 problémám van.Bekapcsolom a gépet és ahol kiírja fekete oldalon fehéren az adatokkatt a legelején annál nem megy tovább.Mi lehet a gond mert még odáig se jutt el ,hogy a bios-t megnyissam .:S
0
0
0
0
akos328 avatar
Sztem táp gond lesz, de azért jobb ha meghallgatsz más véleményt is
0
0
0
0
gergely0224 avatar
Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy amikor bekapcsolom a gépet, vmeddig bírja utána magától kikapcsol. Ugyanezt megcsinálja többször is, mikor bekapcsolom Vmikor a már a gép bekapcsolása után pár másopperccel, de volt olyan is mikor bírta 1 óráig is, aztán kikapcsol magától az egész :S Vmi tipp?

Köszi
0
0
0
0
czene avatar
Az nem lehet,hogy a táp miatt nem indul?
0
0
0
0
czene avatar
Hát nem sikerül elindítani.Úgy néz ki,hogy szakemberhez kell vinni.
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Én elég sok gépet rakok össze általában az új gépeknél is meg kell ezt csinálni mert azok sem indulnak mindig el elsőre!😀
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Czene: Bocs hogy beleszólok! Áramtalanítsd a gépet és vedd ki a Bios elemét kell lennie a bios elem mellet egy reszet junpernek is azt tedd reset állásba és hagyd úgy kb 2-3 percig utána tedd vissza a jumpert az eredeti állásba meg az elemet és utána kapcsold be a gépet ha még így sem indul akkor baj van!😉
0
0
0
0
czene avatar
Igen használt.Hát lehet.A vateráról szedtem
0
0
0
0
czene avatar
Már kb 10× szedtem szét és raktam össze.Lehet,hogy ennyire hülye lennék.A régi lapot egyből összerakom és elsőre indul is.
Nem értem.Lehet tényleg szar a lap?
0
0
0
0
czene avatar
Pedig mindent úgy kötök ahogy a másikon van.A volt gazdája állítja,hogy jó a lap.
0
0
0
0
Core2 avatar
vagy valamit nem köttél be, vagy pedig a lap hibás
0
0
0
0
Core2 avatar
vagy valamit nem köttél be, vagy pedig a lap hibás
0
0
0
0
czene avatar
LC Power 550W.A kábel nem hiszem,hogy megtört mert a régi alaplappal indul egyből.
0
0
0
0
Core2 avatar
lehetséges, hogy valamelyik kábel megtört s nem érintkezik.
0
0
0
0
Osynho avatar
4pines tápcsatit beledugtad?
0
0
0
0
czene avatar
Sziasztok.Most vettem 1 Gigabyte P35 DS3L alaplapot bekötöm és mégsem indul el.Annyi,hogy a táp csak 20 pines az alaplap meg 24,de van átalakító is és úgy sem indul.A proci e7500-as.Szerintetek mi lehet a baj?Be sem lehet kapcsolni,semmit nem csinál.
0
0
0
0
pomrum avatar
pockhome írta:
lehet h lemerül az akksi:S
de az a 92 fok az nagyonsok!!!
tegyél bele ventit vagy alá vagy valahogy oldd meg a hűtéssel van probléma!!
Azt javaslom inkább vidd szervizbe , valószinü a procihütő már tele lehet porcicákkal ez a laptopoknál gyakori melegedési hiba.
0
0
0
0
FBalint avatar
Ilyen laptop hűtőm lesz, ez remélem jó:Thermaltake T3000 R14AN01

Vagy másmilyet vegyek?
0
0
0
0
no avatar
lehet h lemerül az akksi:S
de az a 92 fok az nagyonsok!!!
tegyél bele ventit vagy alá vagy valahogy oldd meg a hűtéssel van probléma!!
0
0
0
0
FBalint avatar
Sziasztok!
A laptopom játék közben mindig kikapcsol, úgy mintha kihúztam volna az akksiát! Túlmelegedésre gyanakszom!!!
Lemértem a hőmérsékletét a gépnek valami speed fannal, ezt láttam:
http://kepkezelo.com/images/p4ayow2qrwt2vttrvow.jpg

Nagy a baj? Hogy lehet megoldani?
0
0
0
0
szoliver95 avatar
Devis írta:
nem, nem tehet max az idegeidben


értem, 1000Kösz 😀
0
0
0
0
tibi211 avatar
thug85 írta:
tibi211 írta:
Hello!

Az a problémám hogy bekapcsolásnál lefagy a gépem 2-3 szor ujra indítom utána már jó, ja igen és netezés közbe is szokta csinálni de ezt inkább ritkábban.(megnéztem és nincs vírus)....akár hányszor újra telepítem akkor is ugyan ezt csinálja.
De játék közbe soha nem fagy le mondjuk ez érdekes....
pls valaki írja le hogy mi lehet a probléma előre is kösz😀


Anyósom gépén volt mostanában hasonló gond,és ott a vinyó táp csatiját kellet zaklatni! Kicsit megpiszkáltam, és azóta működik! De ott kifagyás előtt hallatszott egy kattanás a vinyóból, amikor megállt! Te tapasztaltál ilyen hangot kifagyás előtt?


nem volt semmi kattanás....
0
0
0
0
Devis avatar
nem, nem tehet max az idegeidben
0
0
0
0
szoliver95 avatar
hi all! a winchesterem kihalófébe van(nehéz bootolás, adatok tűnnek el, lassú, másolásnál lefagy, stb), és azt szeretném megkérdezni, hogy a rossz winchester tehet-e kárt a gépembe? Maxtor 60Gb IDE winyóm van, karácsonykor cserélve lesz.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem is ilyen volt a régi gépen hogy kijött a csatlakozó és lefagyott!
0
0
0
0
thug85 avatar
tibi211 írta:
Hello!

Az a problémám hogy bekapcsolásnál lefagy a gépem 2-3 szor ujra indítom utána már jó, ja igen és netezés közbe is szokta csinálni de ezt inkább ritkábban.(megnéztem és nincs vírus)....akár hányszor újra telepítem akkor is ugyan ezt csinálja.
De játék közbe soha nem fagy le mondjuk ez érdekes....
pls valaki írja le hogy mi lehet a probléma előre is kösz😀


Anyósom gépén volt mostanában hasonló gond,és ott a vinyó táp csatiját kellet zaklatni! Kicsit megpiszkáltam, és azóta működik! De ott kifagyás előtt hallatszott egy kattanás a vinyóból, amikor megállt! Te tapasztaltál ilyen hangot kifagyás előtt?
0
0
0
0
tibi211 avatar
válaszolna valaki a kérdésemre?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció