Gép hiba?

Szerző: suvi, 2009. August 01., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 6 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tesla GoD avatar
pukkancs írta:
nah így már működik!
gratula, boruljunk térdre a nagyszerű AsRock előtt, ha nem gyártanának ilyen béna lapokat, most nem ismerkedtél volna meg a biossal közelebbről😃
0
0
0
0
pukkancs avatar
nah így már működik!
0
0
0
0
Cooley avatar
pukkancs írta:
jó de most nem tok mit csinálni vele h ilyen az alaplapom. minden esetre megpróbálok vmit okoskodni

Értem én nem is azért mondtam, hanem szégyen, hogy egyáltalán ilyen szemetet a piacra mernek dobni. Ha gondolod, akkor azt amit mondtam, állítsd manuálisra, aztán küldj róla egy fényképet, akkor elmondom, hogy mit, mire állíts be. 😀
0
0
0
0
pukkancs avatar
jó de most nem tok mit csinálni vele h ilyen az alaplapom. minden esetre megpróbálok vmit okoskodni
0
0
0
0
Cooley avatar
A multiplier/voltage change-t kell manuálisra állítani, és ott már beállíthatod a kellő dolgokat, de nem értem, hogy automatikuson miért ilyen szar, de ez tényleg csak 800MHz-en fut. Többek közt az ilyenek miatt mondom azt, hogy az asrock deszkák kalap szart sem érnek. Ahogy elnézem még a modulok is csak 800MHz-en ketyegnek...
niteforce: Most ne beszólásként értsd, egyáltalán enm annak szánom, hanem mások érdekében mondom, hogyha nem értesz hozzá, akkor inkább ne írj.
0
0
0
0
pukkancs avatar
itt a max csak x5 1000MHz az előtt meg ugyan ez van hogy x4 800MHz
https://img708.imageshack.us/img708/1312/dsc00459zt.jpg

már átállítottam auto-ra is, de k*vára nincs semmi változás. kezdek issé feszült lenni a dolog miatt
0
0
0
0
pukkancs avatar
[LINK]
[LINK]
[LINK]
[LINK]
itt van ez a 4 kép. nem tom mennyiben segítenek.
0
0
0
0
hnemaria avatar
mit problémáztok ezen??? vezérlőpult > energiagazdálkodás >> TELJESÍTMÉNYCENTRIKUS !!!!!!!
0
0
0
0
pukkancs avatar
csinálok majd képeket és földobom ide.
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem olyan hogy jumper free configuration van, es ott hogy FSB orajel, meg szorzo
0
0
0
0
pukkancs avatar
hülye kérdés, ke kb azt hol kell? mármint bioson belül.
0
0
0
0
niteforce avatar
mindig 800MHz?
akkor Biosban allitsd be 16-ra a szorzot. es az FSB-t ugy 220-ra akkor 3.5 GHz-n fog menni.
0
0
0
0
pukkancs avatar
nah az van, hogy játszok, és laggol jobban mint a kétmagossal...de van itt valami. azt mondák, hogy a multipliernél vagy mi a francnál x16 nak kellene lenni.
itt van egy COU-Z kép.
https://img834.imageshack.us/img834/8695/kpkivgswp.png

és akármit csinálok fix 800MHz van
0
0
0
0
pukkancs avatar
jah értem. akkor nem pánikolok 😃
kösz a segítséget 😃 vagyis kösz h elmagyaráztátok 😃

Cooley: ismerősöm elég bonyolultan magyarázta el, meg körülírta a dolgot, abból gondoltam hogy ért hozzá, meg hogy szaki 😆

ha fölteszek majd egy játékot azt játszok vele megnézem hogy mit produkál 😃 aztán rem jó lesz. mert tegnap is bad company 2 közben nyomtam egy alt+tab-ot de akkor ugyanúgy 800MHz-t mutatott, ráadásul jobban laggoltam mint anno a kétmagos procival. bár tegnap még nem volt önt a 64bites win7
0
0
0
0
Cooley avatar
pukkancs: Akkor az az ismerősöd nem valami nagy szaki. 😂 Ez a Cool&Quiet miatt van, ahogy Superlompos is írja, üresjáratban energiatakarékosság miatt visszaveszi az alaplap a proci feszültségét és órajelszorzóját. Ha elindítod a CPU-Z-t, és közben megnyitsz egy programot, vagy folyamatosan frissítgetsz, akkor látni fogod, hogy felugrik a szorzó és vele együtt az órajel is természetesen. 😀
0
0
0
0
pukkancs avatar
Superlompos írta:
pukkancs írta:
Hali! az van, hogy nemrég lett belerakva a gépbe a proci, megy szépen meg minden, de az a baj, hogy ha rámegyek az eszközkezelőre, CPU-z, meg bárhova, azt írja, hogy 800MHz. és ott elvileg 3200MHz-nak kellene lennie. szal ez most hogy van? mert monda egy szaki ismerősöm hogy a 4magos proci meg a 32 bites rendszer nem annyira jó így együtt vagy nem tom pontosan mit akart, de ma meg rátettem egy 64 bites win7-et de továbbra is 800MHz-t ír ki és most nemtom hogy ilyenkor mi van.


Ilyenkor az van, hogy a processzor átáll energiatakarékos üzemmódba. Ez annyit takar, hogy amikor nem használod, akkor a legalacsonyabb szorzóra áll. A 32-bites op.rendszer a te gépednél meg csak hátrány lenne a 4gb Ram miatt, mivel nem tudnád mind a 4-et használni. 😉


szal akkor nem gáz ha folyamatosan 800MHz van? de játékoknál azért lesz változás ugye?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
pukkancs írta:
Hali! az van, hogy nemrég lett belerakva a gépbe a proci, megy szépen meg minden, de az a baj, hogy ha rámegyek az eszközkezelőre, CPU-z, meg bárhova, azt írja, hogy 800MHz. és ott elvileg 3200MHz-nak kellene lennie. szal ez most hogy van? mert monda egy szaki ismerősöm hogy a 4magos proci meg a 32 bites rendszer nem annyira jó így együtt vagy nem tom pontosan mit akart, de ma meg rátettem egy 64 bites win7-et de továbbra is 800MHz-t ír ki és most nemtom hogy ilyenkor mi van.


Ilyenkor az van, hogy a processzor átáll energiatakarékos üzemmódba. Ez annyit takar, hogy amikor nem használod, akkor a legalacsonyabb szorzóra áll. A 32-bites op.rendszer a te gépednél meg csak hátrány lenne a 4gb Ram miatt, mivel nem tudnád mind a 4-et használni. 😉
0
0
0
0
pukkancs avatar
Hali! az van, hogy nemrég lett belerakva a gépbe a proci, megy szépen meg minden, de az a baj, hogy ha rámegyek az eszközkezelőre, CPU-z, meg bárhova, azt írja, hogy 800MHz. és ott elvileg 3200MHz-nak kellene lennie. szal ez most hogy van? mert monda egy szaki ismerősöm hogy a 4magos proci meg a 32 bites rendszer nem annyira jó így együtt vagy nem tom pontosan mit akart, de ma meg rátettem egy 64 bites win7-et de továbbra is 800MHz-t ír ki és most nemtom hogy ilyenkor mi van.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Superlompos írta:
Codegen tápból van jó széria? 😃

Valószínűleg a táppal lesz valami. Ha van otthon másik gép, akkor próbáld ki annak a tápjával.


Van másik gép, de apámé szóval meg kell kérdezni hogy fél órára kölcsönkérhetem-e... Ma este vagy holnap kipróbálom.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Cooley írta:
ujjzalan írta:
Hali!
Olyan gondom van, hogy a gép bekapcsolás után kb. 1 percig megy rendesen, de utánna magától újraindul. Akkor is, ha megnyitom a böngészőt, és akkor is, ha hozzá se nyúlok. Gondoltam, hogy a hűtéssel lehet a gond. Betettem a gép mellé a szobai ventillátoromat ( 😆😉 de ugyan úgy 1 perc után kikapcsolt. Pár napja olyat csinált, hogy minden bekapcsoláskor elfelejtette az időt. Arra azt mondtátok, lemerült az alaplapi gombelem. Lehet hogy ez is attól van vagy a (Codegen) tápom haldoklik? Ez a táp még a jó szériából van. 300W-os és 2 éve bírja a strapát. Várom az ötleteket.

Hát ha hajszálpontosan ugyan annyi idő után kapcsol ki mindig, terheléstől függetlenül, akkor az nem táp hiba. Ha már korábban is gond volt a biosszal, akkor könnyen lehet, hogy most is az a ludas. Amikor kikapcsolod a gépet, áramtalanítod is? Mert ha ki is van kapcsolva a gép, de áram alatt van, akkor nem az elemet fogyasztja, így az sem lehet, hogy az elem miatt veszítette volna el az adatokat.
Egyébként én sem hallottam még jó szériás codegenről. 😆😂
A szobai ventilátort meg ne nevesd ki, amikor a 2 kártyás OC-s teszteket csináltam, az én gépem egy asztalon volt(ház nélkül), és egy szobai ventilátort tettünk az ablak alá, hogy fújja a kinti hideg levegőt a gépre, illetve elfújja a meleget ugye, és nagyon jól szuperált! 😃


Lemértem. 3 mérés: 1. (hidegen) 5:36 2. 5:04 3. 5:09 (az az 5 másodperc lehet hogy miattam van) akkor ez biosz lehet? és ha igen akkor mit lehet tenni? frissítés vagy komplett alaplap csere? és nem szoktam áramtalanítani.
0
0
0
0
toalettpapir avatar
Csaba77 írta:
Nekem van egy elég nagy problémám a gépemmel: amikor áramtalanítom néha nem kapcsol be rendesen, ugyanis beindul, majd elkezd pittyegő hangokat adni kb. 8 pittyegés aztán megy tovább a gép de a monitor nem kapcsol be és van mikor a hangszórón hallom, hogy a Windows beindul, de néha még hang sincs. A monitorral biztosan nincs baj, mert másikkal is próbáltam és ugyanez történt. Ezek után párszor kikapcsolom és újraindítom a gépet és kb. 10 perc bajlódás után beindul és úgy működik mintha semmi sem történt volna, minden rendesen dolgozik. De ha nem áramtalanítom csak simán kikapcsolom és bekapcsolom semmi baja sincs és rendesen megy. Ha tudtok segíteni kérlek írjatok !

miután bekapcsolod az elosztót várj egy kicsit kb 1perc..valszeg nem tudok elég áramot felvenni a monitor/táp
0
0
0
0
no avatar
Nekem van egy elég nagy problémám a gépemmel: amikor áramtalanítom néha nem kapcsol be rendesen, ugyanis beindul, majd elkezd pittyegő hangokat adni kb. 8 pittyegés aztán megy tovább a gép de a monitor nem kapcsol be és van mikor a hangszórón hallom, hogy a Windows beindul, de néha még hang sincs. A monitorral biztosan nincs baj, mert másikkal is próbáltam és ugyanez történt. Ezek után párszor kikapcsolom és újraindítom a gépet és kb. 10 perc bajlódás után beindul és úgy működik mintha semmi sem történt volna, minden rendesen dolgozik. De ha nem áramtalanítom csak simán kikapcsolom és bekapcsolom semmi baja sincs és rendesen megy. Ha tudtok segíteni kérlek írjatok !
0
0
0
0
Cooley avatar
ujjzalan írta:
Hali!
Olyan gondom van, hogy a gép bekapcsolás után kb. 1 percig megy rendesen, de utánna magától újraindul. Akkor is, ha megnyitom a böngészőt, és akkor is, ha hozzá se nyúlok. Gondoltam, hogy a hűtéssel lehet a gond. Betettem a gép mellé a szobai ventillátoromat ( 😆😉 de ugyan úgy 1 perc után kikapcsolt. Pár napja olyat csinált, hogy minden bekapcsoláskor elfelejtette az időt. Arra azt mondtátok, lemerült az alaplapi gombelem. Lehet hogy ez is attól van vagy a (Codegen) tápom haldoklik? Ez a táp még a jó szériából van. 300W-os és 2 éve bírja a strapát. Várom az ötleteket.

Hát ha hajszálpontosan ugyan annyi idő után kapcsol ki mindig, terheléstől függetlenül, akkor az nem táp hiba. Ha már korábban is gond volt a biosszal, akkor könnyen lehet, hogy most is az a ludas. Amikor kikapcsolod a gépet, áramtalanítod is? Mert ha ki is van kapcsolva a gép, de áram alatt van, akkor nem az elemet fogyasztja, így az sem lehet, hogy az elem miatt veszítette volna el az adatokat.
Egyébként én sem hallottam még jó szériás codegenről. 😆😂
A szobai ventilátort meg ne nevesd ki, amikor a 2 kártyás OC-s teszteket csináltam, az én gépem egy asztalon volt(ház nélkül), és egy szobai ventilátort tettünk az ablak alá, hogy fújja a kinti hideg levegőt a gépre, illetve elfújja a meleget ugye, és nagyon jól szuperált! 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
ujjzalan írta:
Hali!
Olyan gondom van, hogy a gép bekapcsolás után kb. 1 percig megy rendesen, de utánna magától újraindul. Akkor is, ha megnyitom a böngészőt, és akkor is, ha hozzá se nyúlok. Gondoltam, hogy a hűtéssel lehet a gond. Betettem a gép mellé a szobai ventillátoromat ( 😆😉 de ugyan úgy 1 perc után kikapcsolt. Pár napja olyat csinált, hogy minden bekapcsoláskor elfelejtette az időt. Arra azt mondtátok, lemerült az alaplapi gombelem. Lehet hogy ez is attól van vagy a (Codegen) tápom haldoklik? Ez a táp még a jó szériából van. 300W-os és 2 éve bírja a strapát. Várom az ötleteket.


lehetséges hogy alaplap vagy táp a hiba forrrása
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Codegen tápból van jó széria? 😃

Valószínűleg a táppal lesz valami. Ha van otthon másik gép, akkor próbáld ki annak a tápjával.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Hali!
Olyan gondom van, hogy a gép bekapcsolás után kb. 1 percig megy rendesen, de utánna magától újraindul. Akkor is, ha megnyitom a böngészőt, és akkor is, ha hozzá se nyúlok. Gondoltam, hogy a hűtéssel lehet a gond. Betettem a gép mellé a szobai ventillátoromat ( 😆😉 de ugyan úgy 1 perc után kikapcsolt. Pár napja olyat csinált, hogy minden bekapcsoláskor elfelejtette az időt. Arra azt mondtátok, lemerült az alaplapi gombelem. Lehet hogy ez is attól van vagy a (Codegen) tápom haldoklik? Ez a táp még a jó szériából van. 300W-os és 2 éve bírja a strapát. Várom az ötleteket.
0
0
0
0
niteforce avatar
ha szar a tap akkor tonkreteszi az alkatreszeket, es kisul, fustol, szikrazik, ha meg jo tap akkor semmi, csak leall es nem tudod bekapcsolni
0
0
0
0
Chuck avatar
Hali
azt szeretném kérdezni hogy mivan akor ha egy táp felmongya a szolgálatot (kisül,tönkremegy) akor csak tápot kell cserélni vagy más is tönkre mehet a gépben???!!!
elöre is kösz!
0
0
0
0
otfarkas avatar
Sziasztok! A problémám a következő: hugom gépébe berakta a pendrive-ját és gondolom megsült, mert teljesen halott, majd tegnap én is beraktam mert kellett és az enyém is kész lett (4 gépben próbáltam semmi reakció) tehát a kérdés: gondolom az alaplap a probléma, viszont az USB-s wifi-jét simán viszi. Küldjem vissza az alaplapot garanciába?

Üdv
OTFARKAS
0
0
0
0
no avatar
Kösz a segítséget niteforce! Kivettem az egyik RAM-ot és már jó! 😎
Maximumgame: Köszönöm az értékes választ! -.-
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Szerintem bármilyen hiba van, dobd ki a gépet az ablakon 😃
0
0
0
0
niteforce avatar
lehet hogy ram, amikor en az enyemet vettem, akkor az egyik hibas volt, nem hozott be semmit. Aztan amikor csak az 1 iket raktam be, akkor rajottem mi a hiba, kicsereltettem. Azota megy, csak lottek a 4 GB Dual channelnek 😞...
0
0
0
0
no avatar
Kapcsolnám befele a gépem, a proci és a vga hűtő venti műxik az alaplap nem sípol ezt észrevettem, nem jön be semmi még a BIOS-se! 😲
Szerintem az alaplappal lehet valami.
Mi lehet a gond?
0
0
0
0
hnemaria avatar
Thermaltake TR2-420W os, annyinak elégnek kell lennie a gépemhez 😞
nem lehet hogy bios BUG? mert 4 magositva van a gépem,.. vagy ilyen nincs ? remélem ilyenkor nem fut meg a táp pl 12 ről 20 voltra 😞
majd elviszem szervizbe, és multiméterrel megkérem h nézzékmármeg mennyi voltot ad...
0
0
0
0
niteforce avatar
hu egyszer nekem is volt ez a gond, akkor egy szar tappal, eroltettem az ilyen rovid kikapcsolasok utan a beinditast, nyomogattam, es akkor jott a szag meg a fust... vitte magaval az osszes alkatreszt (mercury tap volt)

Surgosen csereld le a tapot egy erosebb jobbra, mert ez azt jelenti, hogy tobbet kell teljesitenie a tapnak, mint amennyit elbir, vagyis rovid idon belul feladja.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Valószínűleg a tápegységgel van gond!
0
0
0
0
hnemaria avatar
hello.. az a problémám van, hogy 4-5 bekapcsolásonként, amikor megnyomom a bekapcs. gombot, kb 0.5 másodpercre bekapcsol a gép, és egyböl kikapcsol.. ezután fél perc tápegység ki be kapcsolgatással hajlandó csak ismételten reagálni a bekapcsoló gombra..... mi lehet a baj ? 😞
0
0
0
0
niteforce avatar
de lehet hogy a tap, mert megno az aramigenye a videokartyanak, ezert mar leall a tap, mert nem tud tobbet adni
0
0
0
0
Neaton21 avatar
De nem a táp nem bírja tovább.😀Inkább a videókártya.😀
0
0
0
0
niteforce avatar
Igen, a Metro 2033 kicsit komolyabb game, ezert lehet hogy a tap az nem birta mar ott tovabb.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
A táp szerintem elég. Csak úgy lekapcsolni egy gép akkor szokott, ha túlmelegedik.
A helyetekben azért kipróbálnám egy nagyobb táppal is.
0
0
0
0
forestgreen avatar
Hali!

Havernak baj van a gépével (?)

Haverom vett egy GTX 570-es vidkarit. Heaven alatt és 3dmark (vantage + 11) alatt, valamint BF Bad Company 2 alatt semmi gond. Mertro 2033 alatt viszont kikapcsolt a gép.

Konfig:

Az említett GTX 570
Phenom II X4 955 BE (alapórajelen)
4 GB DDR3
1 winyó
1 DVD

Táp: FSP 500w

Arra gyanakodunk , hogy kevés a táp...

Ötletek? (ha tényleg kevés, mekkora kellene? )
0
0
0
0
nOmAd6 avatar
Micsináljak vele?Ember egy dualcoros procival 3gb rammal és egy ilyen nemolyanerős videokarival egy rakás játék akadozik.Még a Cs ben is nagy pinget okoz a Stronghold 2 is akadozik.Másképp erre alapból win7-et montak szóval az a baj-e?
0
0
0
0
cey85 avatar
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy most vettem egy CM Hyper 212 Plus-ost és azóta bekapcsolásnál folyamatosan sípol a gép. Feltehetően az új proci hűtő miatt. Bekapcsolás után egy kis idő múlva abba hagyja. Szerintem az alaplapom nem érzékeli rendesen a ventilátor sebességét mivel az 300-400 rpm között forog alapjáraton. Hogy lehet kiküszöbölni, hogy ne sípoljon minden bekapcsolásnál? mert idegesítő. köszi a válaszokat előre is
0
0
0
0
Matthew_217 avatar
bandymnc írta:
Matthew_217 írta:
bandymnc írta:
Matthew_217 írta:
Sziasztok!
Lenne egy régi gép amit haverom tönkre szeretne tenni úgy h ne látszódjon különösebb hatás, plk alaplap kettétörése hanem mintha "magától" az idő vasfoga emésztette volna föl, me lenne a legjobb mód erre? Pl: proci hűtő levétele és talán elfőstölne vagy akkor a gép lekapcsolna ha túl meleg lenn egy idő után? A cél az h beszarjon a gép és tényleg ne legyen nagy észrevehető változás bellül, ja mert újat akar ezért így akarjuk elintézni😆 Előre is köszi a helpet!

Hát ez tetszik 😃
ha komolyan gondolod kapcsold ki a biosban a túlmelegedés gátlót....asszem le lehet és ha leszeded a hűtőt szépen elfüstöl, bár igy csak a procci de ha meg a tápot állítod át akkor sztem vége lesz az
egész gépnek.
Jah és sok sikert 😃

😆 Köszi az ötletet, az az érdekes h a tápon a venti már fél éve meg sem moccan és még mindig megy, ezt nem értem h de jó kis táp😂 Viszont azt a biosban hol tudom beállítani h ne kapcsoljon le vagy esetleg nincs más megoldás, gondoltam arra h egy kis tarály kinézetü nemtommit asszem tranzisztor de nem biztos, esetleg fölsérteni az oldalát hátha a belőle jövő feszültség ráugrik a lap egy fontos részére vagy ez hülyeség?

De ha csak az őseidet akarod át b...ni akkor simán vedd ki belőle a proccit és nem működik és akkor meg mondod elviszed szerelőhöz és közben mégsem viszed el ledobod haverodnál 1 hét mulva hazaviszed h javíthatatlan 😃 vagy simán öntsd le egy pohár vízzel és szárítsd ki utána 😃

Igazából a munkahelyi gépét akarja szétbarmolni mert a vidéki tuskó főnöke nem hiszi el h pesten már lehet olcsóért normáils gépet is kapni és nem kell 10 évig használni egy szart és már ebből van elege, vmi egyéb 5let?
0
0
0
0
no avatar
McHallx írta:
Valaki segitene a CPU valami oknál fogva tulmelekszik és leáll a gép. Eredeti hűtő van rajta de nem lett huzva a CPU. Gyanitom hogy a szenzorja a hibás de ez ellen pedig nem tudok mit tenni.
Ha valaki segit annak megköszönöm 😃

megpróbálkozhatsz egy visszaállítással tod kellékeknél de ha nem sikerül akkor asszem az iet nem lehet házilag emgoldani hanem egy szakinak kell szólni de az emg sztem sok pénzért csinálna iet
0
0
0
0
no avatar
McHallx írta:
Valaki segitene a CPU valami oknál fogva tulmelekszik és leáll a gép. Eredeti hűtő van rajta de nem lett huzva a CPU. Gyanitom hogy a szenzorja a hibás de ez ellen pedig nem tudok mit tenni.
Ha valaki segit annak megköszönöm 😃

Hát elösször ellenőrizdd a beállításokat a biosba mert lehet nem szabályozza a hűtőt és ezért is túlmelegedhet
De am nem tom mien géped van de nekem is volt nyáron oan a régi gépemnél h folyamatosan túlmelegedett lehet megkéne próbálnod egy másik hűtőt.
0
0
0
0
no avatar
Matthew_217 írta:
bandymnc írta:
Matthew_217 írta:
Sziasztok!
Lenne egy régi gép amit haverom tönkre szeretne tenni úgy h ne látszódjon különösebb hatás, plk alaplap kettétörése hanem mintha "magától" az idő vasfoga emésztette volna föl, me lenne a legjobb mód erre? Pl: proci hűtő levétele és talán elfőstölne vagy akkor a gép lekapcsolna ha túl meleg lenn egy idő után? A cél az h beszarjon a gép és tényleg ne legyen nagy észrevehető változás bellül, ja mert újat akar ezért így akarjuk elintézni😆 Előre is köszi a helpet!

Hát ez tetszik 😃
ha komolyan gondolod kapcsold ki a biosban a túlmelegedés gátlót....asszem le lehet és ha leszeded a hűtőt szépen elfüstöl, bár igy csak a procci de ha meg a tápot állítod át akkor sztem vége lesz az
egész gépnek.
Jah és sok sikert 😃

😆 Köszi az ötletet, az az érdekes h a tápon a venti már fél éve meg sem moccan és még mindig megy, ezt nem értem h de jó kis táp😂 Viszont azt a biosban hol tudom beállítani h ne kapcsoljon le vagy esetleg nincs más megoldás, gondoltam arra h egy kis tarály kinézetü nemtommit asszem tranzisztor de nem biztos, esetleg fölsérteni az oldalát hátha a belőle jövő feszültség ráugrik a lap egy fontos részére vagy ez hülyeség?

De ha csak az őseidet akarod át b...ni akkor simán vedd ki belőle a proccit és nem működik és akkor meg mondod elviszed szerelőhöz és közben mégsem viszed el ledobod haverodnál 1 hét mulva hazaviszed h javíthatatlan 😃 vagy simán öntsd le egy pohár vízzel és szárítsd ki utána 😃
0
0
0
0
McHallx avatar
Valaki segitene a CPU valami oknál fogva tulmelekszik és leáll a gép. Eredeti hűtő van rajta de nem lett huzva a CPU. Gyanitom hogy a szenzorja a hibás de ez ellen pedig nem tudok mit tenni.
Ha valaki segit annak megköszönöm 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció