Menu
Gépigény Google+ profilja
Gépigény Facebook profilja
Segítsetek meghülyült a gépem
Nem tudok elindítani a desktop-ról egy ikont sem.
csak a start menüből indulnak a programok. A start menü melletti sor is eltűnt.
Segítenétek ezt hogyan tudnám megoldani?
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
2016. 01. 27. 21:58:24
#
Ha a fertőzött CTB-Locker, próbálja http://nabzsoftwa…ctb-locker . A legtöbb esetben, meg kell segíteni.B-)
no avatar
2015. 08. 22. 18:21:20
#
Kösz szépen! megmozgattuk a dolgokat és műkszik! ;) Kösz még1x!
no avatar
2015. 08. 22. 18:04:23
#
Üdv, a bátyám gépénél az a helyzet hogy este kikapcsolta gond nélkül működött és reggel amikor be akarta kapcsolni ezt kidobja win boot előtt és nagy feketeség semmisem történik.
ötlet? :D

"No bootable Partiton In Table...

ezt ki írja és nem történik semmi. nem csinált semmit előző este kikapcsolta a gépet és reggel amikor kapcsolta volna be ez várta.
heizerd avatar
2015. 08. 18. 09:44:25
#
Sziasztok srácok! Tegnap játszottam a Witcher 3-al, és lefagyott a játék. megpróbáltam kilépni belőle, sokáig gondolkodott a gép, a feladatkezelőt elindítottam de az ablakok közt nem tudtam rá átváltani. Sokáig nem történt semmi, ezért nyomtam egy Resetet. Mikor minden normálisan visszajött, és újraindult a gép eltűnt minden torrentem a programból. Nem bírom felfogni mi történt vagy h van a 2 dolog kapcsolatban pedig azóta 50 közül egyet sem seedel. Ez mi lehet??
Liptik avatar
2015. 08. 18. 09:14:11
#
Tedd újra a Mozzilat, hátha segít.
winrar avatar
2015. 08. 17. 21:03:55
#
Pamkutya: Ctrl+shift+A, Kiterjesztések és kitörölsz minden kéretlent. Majd lefuttatod azt a programot, amit lentebb RobinXD-nek már linkeltem.
winrar avatar
2015. 08. 17. 20:02:49
#
RobinXD: Ezt próbáld meg: https://www.malwa…-download/
Robinxd avatar
2015. 08. 17. 20:00:00
#
Valaki segítsen kerem, elegem van ebből a ku*va web search-ból. Sehhol semmibe nincs bővítménye mégis ez a kezdőoldal, van hogy a chrombol eltűnik és aztan ott van masik böngészúben, hogy lehet ezt a fostdaganatot letörölni végre?
DonTuros avatar
2015. 08. 14. 10:14:36
#
winrar: Köszönöm a segítséget, délután megnézem, hogy jó lesz-e. :)
winrar avatar
2015. 08. 14. 00:31:01
#
ErzsikeTurika: Firefox-al próbáld és rakd fel a Flash-t.
DonTuros avatar
2015. 08. 13. 21:05:18
#
Amióta Windows 10-em van a Windows Media Player-es, a Facebook-os, a YouTube-os, de nem a YouTube oldalán lévő videók (hanem mondjuk belinkelve, mint ahogy itt, Gépigényen is lehet), valamiért ilyen érdekes, nagyon élénk, szürreális színekkel rendelkező képet készít. Sajnos nem tudom mitől van, hogyan javíthatom meg.
VLC (Windows)
VLC Media Player (PC-re)
Filmek+TV (Windows 10 alkalmazás) -okkal nincs gond.

Máshol mindenhol ki tudom kerüli ezt a hibát, kivéve Facebook-on. Valami ötlet?
Ha kell képet is csatolok.
kepfeltoltes.hu/150813/1071122172N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Előre is köszönöm a segítséget. :)
csuz-li avatar
2015. 08. 13. 13:00:40
#
RobinXD: Azért nem megy így, mert újrarakja magát már induláskor és mindig máshogy és máshova. Viszont nekem már sikerült ettől megszabadulnom régebben egy gépen az avast boot idejű keresésével. De előtte még a chrome-ból kézzel el kell távolítani, majd be is zárni, tehát nem rányitni egy új oldalt. (Nem biztos, hogy pontosan emlékszem, de azt hiszem, ennyi elég volt.)
Robinxd avatar
2015. 08. 12. 17:06:48
#
A böngészőmbe beépól a web search. És ami a fura hogy csak a chromba, semelyik másik böngészőbe. A bővítményekbe egyáltalán nincs ott csak a kereső motornál. Kitörlőm nyitok egy új lapot és megint az a kereső program. Olvastam hogy vannak erre programok amivel csak ezt ki lehet törölni 3 félét próbáltam ki egyik se tudtam megcsinálni. Rengeteg videó van a neten hogy milyen alkalmazást kell letörölni semmi olyan nem volt a gépemen. Láttam csökkentetett módos videókat ahol a regeditbe ki kell törölni dolgokat ezeket is megcsináltam de csak ott van. Kitöröltem a chorme mappát midén honná, az appdatából és a programfilesból is. Letöröltem újra telepítettem de semmi. Tegnap este nem jött ez elő ma bekapcsoltam és egyből. A nod 32 semmit nem talál. De ami mégis számomra a legfurcsább hogy semmit nem találok róla a gépemen csak a chmre keresőmotorjában.

Valami ötlet :/?
BenjaminHun avatar
2015. 08. 04. 11:17:02
#
ken7: Nálam is hasonló volt a hiba de nálam a feltöltés volt nagyon szar meg naponta hatszor elcsattant a net 10 percekre. 2-3 hónap telefonálgatás után ki jött a szolgáltató és le cserélte a szűrőt az oszlopon ami kb 5 percbe telt nekik és erre kellett várnom 2-3 hónapot.. Ja és nálam sem látták a hibát bentről.. Szal telefonálgass!
ken7 avatar
2015. 08. 04. 10:53:39
#
Mi történhetett a letöltési sebességemmel?

kb már fél éve így van és már nagyon unom....
LE:2,04 mbit/sec
FEL:19,3 mbit/sec

Felhívtam a szolgáltatót de csak azt mondják hogy nem látnak semmit hibát és rendes a kapcsolat. Valószínűleg nálam a hiba.
Annak idején új o.p rendszert tettünk a notebookra
(win 7 enterprise ultimate helyett..).. bedugtam a hálózati kábelt magától felrakta a driver-t és beállította magát... volt net..
Viszont észre lehetett venni rögtön hogy lassabb a net ..
Azóta kábeles netről wi-fi re álltunk de ugyan olyan a letöltés..
A feltöltéssel semmi gond mint láthatjátok..

A szolgáltató azt tanácsolta hogy beszéljek " egy ilyenekhez értő szakemberrel" és át kapcsolja..viszont horribilis az az összeg amiért beszélni tudnánk ...

Plusz ha ők nem látnak semmi hibát a rendszerben és a modemben nem nagyon látom értelmét hogy beszéljek avval a szakemberrel..

(ha kell infó valamiről nyugodtan kérdezz)
Dono avatar
2015. 02. 06. 11:34:18
#
És ami a legrosszabb ebben a CTB Lockerben, hogy állítólag tényleg titkosítja a fájlokat és aztán töröl is, tényleg...
csuz-li avatar
2015. 02. 06. 07:56:40
#
Rossz hírem van:
" Amennyiben valakinek megfertőzte a gépét, akkor már egyedül csak offline mentésből lehetséges a helyreállítás, "
http://antivirus.…ctb-locker
SMGAsus avatar
2015. 02. 05. 21:32:36
#
Sziasztok, ez mi a fenne??

CTB Locker vírus ami zsarol és váltság díjat követel

mit lehet vele csinálni????

HAVEROMAL TÖRTÉNT!
És tőlem várja a segítséget.
Bronson avatar
2014. 12. 25. 08:51:01
#
A kiegészítők/alkalmazások/beépülők menüt keress (nem tudom operában pont hol van, meg milyen néven...) a virusírtók ezt nem veszik észre, mivel lényegében nem az...
krisz9611 avatar
2014. 12. 25. 00:03:53
#
flamina: azt tudom h ott kell át álitani de nekem így jó mert onnan tudom folytatni a dolgaim ahol abba hagytam :) csak az a rész idegesit h megnyitja azt az oldalt, nem az h a böngészöt.

Bronson: ezt nem lehet valahogy törölni virusirtó vagy valami? XD
Bronson avatar
2014. 12. 24. 10:47:03
#
valószínűleg ez egy rosszindulatú beépülő, valami letöltéskor nem figyelhettél és okét nyomtál neki...
krisz9611 avatar
2014. 12. 24. 10:40:29
#
BenjaminHun: nem tudom mert nem kezdö lapot nyit meg az Opera hanem azokat az oldalakat amik nyitva voltak bezárásnál, de én minden egyes alkalomal bezárom azt a sz..-t és úgy zárom be a böngészöt de így se megy valami öttlet?
BenjaminHun avatar
2014. 12. 24. 09:46:05
#
krisz9611: próbáld át állítani a kező oldalt. talán segít.
krisz9611 avatar
2014. 12. 24. 08:32:42
#
Sziasztok!

Egy olyan probléma ál fent nálam, hogy mikor elinditom a gépem az automatikusan megnyitja böngészöt(Opera) és aztal együt egy olyan oldalt amit sose látam. gamersinfo.or-g az oldal URL-e.

Na de csak anyit szeretnék tudni, hogy mit csináljak h azt az oldalt ne nyisa meg az Opera megnyitása nem zavar csak az a hülye oldal?

Már probáltam újra telepiteni az Operát a rendszerinditáskori cucoknál is megnéztem de ott nem volt semmi. ha jól emlékszem akkor bead valami rendszerfutatásos ablakot azt a fekete kis ablakot mikro elindult.

Elöre is köszi a segitséget! :-)
Dono avatar
2014. 11. 13. 18:59:01
#
Na hallod visszaállítottam a BIOS-t alapra, a beállításoknál meg kivettem az automatikus újraindítást ha valami hibát talál. Olvasgattam és a kernel-power 41 nevezetű hiba sokszor a gyors rendszerindítás miatt is előfordul. Egyenlőre stabil, remélem így is marad.
Bronson avatar
2014. 11. 12. 22:49:50
#
hát sanszos akkor a táp... milyen tápod van?
Dono avatar
2014. 11. 12. 22:44:30
#
Az eseménynapló szerint a tápellátással van gondja... Ez lehet olyasmi, hogy valahol nem jó a feszültség vagy tuti a táp a hibás?
Bronson avatar
2014. 11. 12. 22:31:13
#
hát próbáld kiszűrni valahogy... log fileban nézd mi a hibakód ami az újraindulást okozza... de lehet a táp is
Dono avatar
2014. 11. 12. 22:27:26
#
Igen, ezért (is) telepítettem újra. Először 7-et, most 8.1-et. 8.1-el stabilabbnak tűnik, de úgy 15 perce itt is csinálta...
Bronson avatar
2014. 11. 12. 22:24:14
#
fura... és újratelepítés előtt is csinálta?
Dono avatar
2014. 11. 12. 22:18:30
#
A legfrissebb Catalyst (14.9) van rajta. Az érdekes az egészben, hogy inkább kis erőforrás igényű dolgoknál (netezés, dokumentumszerkesztés) jön elő. De változó gyakorisággal: van szinte 5 percenként, van amikor napokig nem.
Bronson avatar
2014. 11. 12. 21:48:51
#
driverhiba, túlmelegedés, ram hiba... mikor történik általában? vagy teljesen random? előtte nem csinálta?
Dono avatar
2014. 11. 12. 21:42:45
#
Üdv!
Én egy olyan problémával szembesültem, hogy néha újraindul a gépem látszólag minden jel nélkül. Nem rég lett újratelepítve (ez biztos nem gond). Mi okozhatja ezt?
no avatar
2014. 11. 02. 13:43:48
#
Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne, hogy gép indítás után automatikusan elindul a Chrome és bead valami szir-szar orosz oldalt magától. Se az automatikusan induló dolgok között nem találtam meg, se a Chrome beállításainál és vírust se jelez rá. Tudna valaki segíteni nekem abban, hogy mikét lehet megszüntetni?
Zeroxx avatar
2014. 11. 02. 13:05:45
#
Nekem is ez a baj mint oddworld30-nak nem enged le tölteni semmit az utorrent.. :/
Sicu33 avatar
2014. 10. 28. 14:13:26
#
Letöröltem a Chrome-ot,az egész gépet újra raktam,és most az Internet Ex-el csinálja :-/
Dono avatar
2014. 10. 28. 12:59:42
#
Töröld le a Chrome-ot, futtasd a vírusirtót, rakd újra a Chromeot.
Sicu33 avatar
2014. 10. 28. 11:17:55
#
Sziasztok!
Az lenne a problémám,hogy a Google Chrome magától bejön de vagy 50x egymás után,a vírusirtó 2 fájlt kijelzett,de azokat töröltem is,de ugyan úgy csinálja,most meg meg se nyitja a Chrome-ot.
Valakinek valami ötlet?
atstuff07 avatar
2014. 08. 04. 10:51:59
#
BudayT: igen DVI a legjobb választás, és valószínűleg az lehetett a gond, hogy mind be volt dugva, és úgy érzékelhette (mint többmonitoros megoldást) hogy a képernyőt nem másolja, hanem "szétosztja" és azért nem láthattad az ikonokat, csak a hátteret. Több képernyős beállításnál van egy ilyen opció.
BudayT avatar
2014. 08. 04. 10:47:34
#
Köszönöm, megnézem.
Bronson avatar
2014. 08. 04. 10:44:30
#
használd a DVI-t, a többit meg távolítsd el!
BudayT avatar
2014. 08. 04. 10:41:20
#
Milyen kábelre lenne szükség? Gyárilag Vga kábel volt hozzá, most vettem hozzá DVI kábelt. Elvileg minden kábel megvan hozzá. Csak egynek kell bedugva lennie? Melyiknek? :)
Bronson avatar
2014. 08. 04. 10:25:34
#
Természetesen csak egy kábelre van szükség XD lehet az lesz a gond...
BudayT avatar
2014. 08. 04. 08:18:11
#
Sziasztok. Lenne egy kis problémám. A napokban vettem új monitort (Dell p2014h), előtte képcsöves, hagyományos ezeréves volt. Nemtudom van-e ennek köze hozzá, de azóta olyanokat csinál, hogy néha mikor bekapcsolom a gépet nem jelenik meg semmi csak a háttér, nemis tudok semmit se csinálni, egér sincs, újra kell indítanom és akkor jó lesz. Az asztalról pl. nemtudok elindítani programot mert nem csinál semmit csak tölt, de csak az asztalról, máshonnan működik minden rendesen. Ha itt hagyom a gépet, nem nyúlok hozzá és kikapcsol utánna a monitor ugye, utánna nem kapcsol vissza hiába mozgatom az egeret, nem jön vissza a kép. Mi lehet a baj? A monitor csatlakozói közül mindet be kell dugni? Van hozzá DVI, Displayport, meg valami usb-s, nekem most mindd a gépre van dugva. Elég lenne csak az egyik? Köszi előre is.
no avatar
2014. 08. 03. 17:49:30
#
http://convert2file.com
flash89 avatar
2014. 07. 10. 12:55:18
#
Egy szűk hete, de ha használom a gépet nem csinálja, meg most néztem most se csinálta, bár most elindítottam a feladatkezelőt és az erőforrás figyelőt meg az openhardwaremonitort és most nem csinálta. De azóta letöröltem egy két gyanúsabb dolgot, hátha azok közül csinálta valami, egyenlőre mé majd nézegetem hogy csinálja e.
Piero avatar
2014. 07. 10. 12:36:43
#
mióta csinálja? Nekem is volt ilyen, rendszervisszaállítás segített. Ha nem lesz úgy jó akkor újratelepítés
flash89 avatar
2014. 07. 10. 12:33:26
#
Sziasztok, remélem jó helyre írok. A kérdés az lenne, hogy otthagyom a gépet nem csinálok semmit, esetleg a utorrent megy, és néha amikor otthagyom magába és visszaérek a gép meleg. Egy párszor otthagytam magába de bekapcsoltam az openhardwaremonitort és néha előjön ez a hülyeség hogy mindent 100%-on használja a gép a procit és a videókarit és felmegy a hőfok jó magasra. De nem mindig csinálja, csak akkor ha a gépet otthagyom magában és akkor se mindig. Mi lehet vele? A spybot a nod32 és az advanced systemcare 7 semmit sem mutat? Válaszokat előre is köszönöm!
no avatar
2013. 08. 02. 21:57:41
#
sziasztok az lene a problémám hogy minden játék telepitésnél megál a telepités és azt irja hogy valami unarc.dll
ha meg kicsomagolni akarok winrar-al akor meg crc hibát ir segitségeteket előre is köszönöm
Roleey98 avatar
2013. 04. 06. 18:14:33
#
bybeni írta:
Roleey98 írta:
Hello! Az lenne a problémám, hogy letöltöttem egy fájlt a netről és kiakarnám törölni, de előtte azt írja ki hogy "újrahasznosítás".
PLS help!!!!!

elsőként a Windows 7 ezt írja ki törlésnél olykor "Újrahasznosítás"
várj vele mert bizony a törlésen dolgozik s végül törli ha valami nem akadályozza esetleg!
ha semmiképp nem megy a törlés akkor vagy használj CCleanert s abban van olyan hogy "belefoglalás" ott ki tudod választani s végleg törli a fájlt, vagy van az úgynevezett Unlocker program, ez egy kis alkalmazás ami beépül a jobbklikkes menübe a telepítés végén ha rákattintasz jobb gombbal akkor Unlocker-Törlés
benne lesz a jobb klikk menüben

Kössz! Vártam egy kicsit és jó lett :D !Kössz :D !
Szavazás
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

Szavazáshoz be kell jelentkezni