Kinek mi a kedvenc sorozata?

Szerző: csasa94, 2009. July 23., téma
Fórum » Film, sorozat
Na, kinek melyik sorozat jön be? XD

Nekem a DR. HOUSE a kedvencem! :D

Leírhatjátok, h csináltak-e belőle játékot, és hogy játszottatok-e már vele! És hogy milyen volt! :D XD
Hozzászólások: 386
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Rosberg avatar
Nekem több is van.
-South Park
-Family Guy
-Dr.Csont
-Mentalista
0
0
0
0
RogGaming avatar
Prison Break
Spartacus
Banshee
Game of Thrones
0
0
0
0
Bicike avatar
Game of Thrones
Breaking Bad
11.22.63
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Family Guy, nagyon nagy az a sorozat.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Supernatural
Gotham
Game of Thrones
0
0
0
0
kmetovics avatar
Arrow
The Flash
Supernatural
Shannara Chronicles
0
0
0
0
Gugi John avatar
Kedvenc sorozataim: Agymenők, Zöld íjász, Így jártam anyátokkal, Egy rém rendes család, Állítólag, Varázslók a Waverly helyről (ez azért kedves számomra mert érettségi felkészülésem alatt ezen éltem😃, na meg állítólagon😜)
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Nekem most nagy kedvencem lett a Mr Robot
0
0
0
0
no avatar
Most a Gotham lett az egyik új kedvenc. Ez lesz a "következő" Breaking Bad, én mondom nektek !!
0
0
0
0
Krissz avatar
Simpson család <3
Showder klub
Meg ami a Discoveryn megy 😀
0
0
0
0
no avatar
Supernatural
Game of Thrones
Walking Dead
A zöld íjász
Prison Break
Breaking Bad
A búra alatt
Nagypályások
0
0
0
0
winrar avatar
Mivel nincs tévém, így nem vagyok sorozatfüggő 😜
Amúgy family guy, amit úgy tényleg szeretek.
0
0
0
0
matyu20 avatar
Örök kedvenc: Doctor Who
Néz(t)em: Arrow, The Flash, TWD, Breaking Bad, Better Call Saul, Lost, Agymenők
0
0
0
0
YraY avatar
Tud valaki írni nekem PM-be pár vigjáték sorozatot amin lehet rendesen nevetni? [Kaliforgia stílusú-ra gondoltam, tehát 50% dráma 50% poén] (így jártam anyátokkal, jóbarátok, Shameless, Kaliforgia, Két Pasi Megy egy Kicsi pipa)
0
0
0
0
Nexuska avatar
Rengeteg van, ami bejött, de pl ezek többször nézősek vagy szimplán mély benyomást gyakoroltak rám:
Heroes
Being Human UK
Rém rendes Család 8mondjuk ez szimplán klasszikus)
Walking Dead - na ezt maratonozni nagyon jó, mindenütt zombikat látok utána
Kings
Political Animals
0
0
0
0
Matt99 avatar
Ezel

Nem vagyok elfogult, de ennél jobb úgyse lesz. Filmtörténeti mérföldkő.
0
0
0
0
arsenal9 avatar
Nyugi Charlie
Arrow
Odaát 😀
0
0
0
0
neuroflex avatar
Walking Dead
Z.Nation
Dominion
Két pasi meg egy Kicsit
0
0
0
0
heizerd avatar
The Flash
Walking Dead
Szökés
The Big Bang Theory
Shameless
0
0
0
0
Jongir avatar
Arrow
The Flash
Game Of Thrones
Star Trek (TOS, Enterprise, Next Gen., Voyager, DSN, Mozi Széria)
Vikings
Szökés
Day Break
0
0
0
0
gametester2 avatar
VIKINGEK!!! 1-3 ÉVAD BEST SOROZAT! 😃 IMÁDOM! 😜 Alig várom 2016-ot, jön a 4dik évad! 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
A Game of Thrones
Breaking Bad
0
0
0
0
kmetovics avatar
Odaát
Trónok harca
The Flash
Walking Dead
A zöld íjász
Vikingek
A rejtély
0
0
0
0
Ignacz44 avatar
The Vampire Diaries
Arrow
The Walking Dead
The Originals
0
0
0
0
PRO_St4rS avatar
jelen pillanatba a Határtalanul c. sorozat 😀
0
0
0
0
Karrigan avatar
Vampirnaplok
Agents of SHIELD
Zoldijasz
Walking Dead
The Originals
Stalker
0
0
0
0
Ayistion avatar
Castle
Mentalista
Dexter
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Person of interest
S.H.I.E.L.D
once upon
Arrow
Following
Black list
Sons of anarchy
Walking dead
24
Falling Skyes
Flash
0
0
0
0
Astia avatar
Supernatural
Under the Dome (sajnos a 2. évad után vége lett a forgatásának :S , pedig könyvben nagyon jó volt)
Sherlock
Family Guy
South Park
0
0
0
0
no avatar
Trónok harca
Szökés
Ezel
Spartacus
Sherlock

szerintem meg ezek😜
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Breaking Bad
The Walking Dead
Game of Thrones
Szerintem a valaha létező legjobb sorozatok!
0
0
0
0
Kozi17 avatar
Breaking Bad
Szökés
Agymenők
Két pasi meg egy kicsi
Lost
Szuper csapat
Nevem Earl

Rajzfilmek:
Family Guy
South Park
0
0
0
0
ScoobyDoo avatar
Abszolút favorit/kedvenc: Doctor Who (esetleg van itt még valaki akinek szintén ez...? 😀😉

Nézem még: Grimm, Walking Dead, Supernatural (régen kedvenc volt, de az 6.évad óta nem az igazi már sajnos), Vámpírnaplók, Agymenők.

Régen: Két pasi meg egy kicsi (Cherlie Sheen-es csakis), Hősök, Smallville, Stargate-sorozatok, Dr. House, Sanctuary, így jártam anyátokkal.
0
0
0
0
Masterthief avatar

Tessék. 😃
Épp most nézem negyedjére a sorozatot.😃 2. évad 13. részénél járok.
0
0
0
0
Bronson avatar
Az milyen egy hátborzongató dal... a film nekem sem volt valami nagy élmény, ha meg nem láttam volna a sorozatot előtte akkor szerintem egyenesen nem is tudtam volna vele mit kezdeni...
0
0
0
0
Masterthief avatar
Beelzebul:
Én nem olyan rég néztem meg a filmet. Szerintem nem jó. Jobbra számítottam.
Remélem az új részek jók lesznek. Visszatérhetnének a régi szereplők. 2 szereplő halt meg, akik játszottak a sorozatban.+az énekes aki a piros szobában énekelte a Platánfákat. (Sycamore threes)
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Mindenesetre a befejezés miatt várom a harmadik évadot. Azt hittem pedig, hogy egy befejezett véget fog kapni, nem hagynak nyitva szálakat, de tévedtem. Addig is megnézem a Twin Peaks: Fire Walk with Me-t.
0
0
0
0
Bronson avatar
Spoiler!
igazából sokféleképpen lehet értelmezni a végét, van annyi réteg a sorozatban, de ezek közül sok csak feltételezés... szerintem igen, az lett a vége és ezért volt olyan hatásos számomra, mert nem lett happy end, sőt... ez akkoriban még nem igazán volt bevett formula, mint manapság ha valaki ki akar lógni a sorból...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Én a finálétól se vágtam hanyatt magam. Csak bámultam, hogy mi akar lenni, az amit látok. Ott a piros szobába. Egyébként akkor mi a vége? Spoiler!
Kiderül, hogy Bob Cooper-be van és ennyi?
0
0
0
0
Bronson avatar
Ezzel én is így vagyok... igazából ha jól tudom a nagy siker miatt lett belőle egyáltalán teljes 2. évad is annak idején, az meg jóval laposabb volt ugye mint az első... a kis musicales, komédiázós részeket én sem értettem mindig, és volt benne elég sok funkciótlan mellékszál, de ettől függetlenül amikor hangulatteremtésről volt szó, Lynch zseniális munkát végzett... az utolsó rész nálam mindent vitt.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Én még azelőtt kezdtem el a Twin Peaks-et mielőtt bejelentették volna a folytatást. Még 3 rész van hátra és vége. Vegyesek az érzéseim a sorozattal kapcsolatosan, nem vagyok abban biztos, hogy n+1 év után is sikeres lesz ez a koncepció. Ezalatt Lucy, Andy, Nadine szálát értem, de még sorolhatnék ilyen komolytalan karaktereket/elemeket. Komédiával fűszerezett misztikus nyomozó drámát az én gyomrom nehezen vesz be. Nem azt mondom, hogy borzalmas sorozat, sőt, van egy-két remek elem benne. A jelenlegi sorozat mezőnybe ez a felállítás nehezen állja meg a helyét, szvsz. Lényegében így is jobb mint egy heti ügyes CSI.

Témához is szólva:

Doctor Who
True Detective
Sons of Anarchy
Breaking Bad
The Walking Dead
Prison Break
House M.D.
The Wire
Deadwood
The Shield
The Sopranos
Spartacus
Band of Brothers
The Pacific
0
0
0
0
Bronson avatar
Hát én kicsit szkeptikus vagyok, mert ahogy véget ért az a 2. évad, az szerintem zseniális, és lehet kár bolygatni... attól félek nem egy természetes folyamat része a folytatás, hanem az utóbbi 1-2 év őrült Twin peaks hype jelenség miatt van... de ne legyen igazam... 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció