Milyen merevlemezt vegyek?

Szerző: Kmisi99, 2009. July 23., téma
Fórum » Asztali PC
Hello merevlemez vásárlás előtt állok és az a kérdésem hogy kinéztem magamnak egy Western Digital 640GB 32mb Caviar Black et és szerintetek megérné azt a+6-7000 forintot egy Western Digital 1TB 32mb Caviar Black??
5 év garancia van rájuk szóval én az 1TB osban gondolkodom szerintetek?
Hozzászólások: 1 353
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Hát már 1000Forintér jóféle Hdd hűtőt vehetsz

Hát nem tudom hogy milyen amit belinkeltél mert az első
WD 7500Rpm 32Mb cavial green

De a WD green power ami igazából cavial green 5200Rpm es és 16Mb illetve néhány már 32MB os Így kicsit lassabb
De hűvösebb és halkabb (márha a másik hangos lenne😆😉

És aminek az Az adatai vannak az WD cavial black 7200rpm 32Mb ami nekem is van a WD veloci raptor után a leg gyorsabb WD hdd de jobban melegszik mint a green nekem egy fos hűtés nélküli házban 45-49 fok volt ami bűn mer 40fok fölött nem ajánlott de a mostani házban 30-37fok ami jó

Itt egy teszt róluk igaz ez 1TB os teszt de le van a közepe körül minden írva a két féle WD hdd ről

[LINK]

Utóirat fól órát szenvedtem mire megsikerült ezt írnom mert útközben 2X törlődött ki a szöveg 😆
0
0
0
0
jumbo avatar
gyenesmartin írta:
biztos ,hogy az elsőt?Mert a házam nem nagyon hűt.Vagy tegyek fölé egy 8centis ventit?


vagy vedd le az oldalsó falat😉
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
biztos ,hogy az elsőt?Mert a házam nem nagyon hűt.Vagy tegyek fölé egy 8centis ventit?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja simán csak az elsőt vedd mert erőseb bár jobban is melegszik talán
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ez megér 13000ft-ot? [LINK]vagy ez [LINK]
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
oké rendben köszi a segítségett thug85 😀
0
0
0
0
thug85 avatar
Ez nem képezi probléma tárgyát!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
oké köszi skacok 😆
de nekem cd-n van meg az xp sp3
0
0
0
0
thug85 avatar
Berakod a gépbe az új vinyót. Elindítod a gépet, és a cd-ről bootolsz be. Mikor bejön a telepítés menü, akkor kiválasztod a megfelelő merevlemezt!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
berakod újraindítod a gépet bemész a biosban keresel ilyesmit hogy boot és ott állítsd be hogy dvd ről bootlojon azt hiszem first device boot ....(valami)😆 a neve
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
ja oksa 😀
csak megvan xp-n a cd-m és azt mikor kell betteni a meghajtóba ????
0
0
0
0
thug85 avatar
Miért ne lenne jó? Arra teszed, amelyik neked szimpatikusabb!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
vennénk majd egy 120 Gigás winyótt most van benne egy 80as és egy 20as és a 20son van az xp 😃 de a 20asson nincs sok dolog 😃 és kivenném a 20ast és beletenném helyére a 120ast és ráteszem a xptt az ugy jó 😃 ?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
WD caviar bluet ajánlom, az van nekem is!!!..de majd veszek még 1-et és beteszem RAID-ba, vagy veszek 1 WD VelociRaptort! 😆..vagy 1 SSD-t! 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát a green az csendesebb egy kevesebbet fogyaszt és hűvösebb bár a samsuung alapból hűvös de kicsit lassabb De inkább WD vegyél ha van rá pénzed De a samsung is jó
0
0
0
0
kovi avatar
nah én is vinyó vásárlás elött álok, és az lenne a kérdésem hogy menyire észrevehető a különbség az 5400-as fordulatszámú és a 7200-as fordulatszámú vinyó között, az adatok elérésére meg ilyesmikre gondolok. az alacsony fordulatszámú az Samsung 500 GB eco green, a másik szintén Samsung csak magasabb a fordulata
0
0
0
0
melich3 avatar
mindenféleképpen vedd meg, inkább nagyobbat, mint kissebbet.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
És amint elérhető lesz itt a digi net akkor előfizetek a leggyorsabbra szóval tényleg jól jön majd a 1Tb
0
0
0
0
tooth9 avatar
Igen, és egyre elterjetteb a gyorsabb net, amihez aztán kell a hely.😃
És ha két hét alatt leszedtél 50gb-ot,vagy többet, meg a sok film.. stb., akkor majd jól jön. 😀
0
0
0
0
tomtiraz avatar
a mostani adat mennyiségeket nézve,valóban nem eltúlzott az 1 tb.Ajövőt tekintve pedig egyenesen ésszerű!hajrá!
0
0
0
0
tooth9 avatar
Akkor megéri simán! 😀 Azt vedd szerintem, azzal nem lesz gond.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát most van(volt) egy 250 gb os hddm és kb egy hét alatt letöltöttem kb 50gb ot meg fel is raktam sok játékot kb 100GB nyit nagyon sok filmet töltök le a kiírt filmekkel eggyütt van kb 200gb filmem és programokból is rengeteg van ráadásul most csak 6-7000 forintért majdnem kétszer akkora hdd-t kapok szerinted megéri?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
az attól is függ hogy mennyi mindent rakol majd rá.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello merevlemez vásárlás előtt állok és az a kérdésem hogy kinéztem magamnak egy Western Digital 640GB 32mb Caviar Black et és szerintetek megérné azt a+6-7000 forintot egy Western Digital 1TB 32mb Caviar Black??
5 év garancia van rájuk szóval én az 1TB osban gondolkodom szerintetek?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció