ATi CCC nem indul

Szerző: Ryder, 2009. July 14., téma
Fórum » Szoftver
Üdv!

Már mindennel próbálkoztam, de a Catalyst Control Center csak nem akar elindulni. reinstall megvolt, de csak nem megy. valami ötlet esetleg. (legújabb CCC-t tettem fel)
Hozzászólások: 18
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
wicktor avatar
Olyan problémám van hogy, a két monitort nem tudom csatlakoztatni mert nem ismeri fel se a catalyst se a videokártya. A kártya HD6970. mind két monitorom TF-es és dvi-Dsub átalakitóval van csatlakoztatva. Ha tudnál segiteni megköszönném!


ui.: A kártya eredeti gazdájánál a mai nap kiprobáltuk és müködöt de nekem már nem akar. Ha segit ASUS M5A97 EVO R2.0 alaplapom van.
0
0
0
0
MonsterKillerB avatar
2012.10 -havi
A 11-havi nekem bekockázta a képet játékokban
0
0
0
0
powond avatar
Sziasztok 😀
Szerintetek melyik ATI driver a legjobb?
0
0
0
0
imkovacs avatar
Hali ! 4850-es kártyám van, és feltettem a neten található legújabb drivert hozzá (10.10) elvben ehhez kompatibilis a driver. Eddig a 9.6 vagy meik volt fent. Na most driver felment, gépet újraindítottam, és ugy kezdte hogy 640*480 4Bit.... és a CCC indításnál kidobta hogy nem kompatibilis a GPU-val a driver. A gyári programot szedtem le az MSI honlapjáról ami kb 8.7, vagy 8.5 lehetett ... ezzel most megy, de a kártyám nem nyújtja azt a teljesítményt amit a 9.6-al nyújtott. keretrendszer 3.5 van fent, és sorba installáltam . Miért szivat ? 😀
0
0
0
0
chDavid avatar
akkor szerencséd van:) az a baj hogy mindíg elfeletkezek erről és a gyári drivert rakom fel miután újrarakom az xp-t. a gyári driveremmel nincs semmi baj elindúl de ha frissítem onnantól nem indúl el. Szal pl én minden hónapban frissítem de a helyzet változatlan. Viszont a gyári driverrel meg van 1-2 hiba:


[LINK]


Régen megcsináltam ezt hogy elindúljon a ccc a fent leírtakkal de nagyon sokat szarakodtam vele szal nem tudom rászánni magam hogy elkezdjem kikeresgetni a frameworkoket meg minden szal elég nekem az a tudat hogy a driver az műkszik csak annyi hogy a ccc nem indúl. annyi majd hoha újrarakom az xp-t akkor rögtön a legfrissebb verziót rakom fel. az sztem majd segít a másik egyszerűbb megoldás ha nem xp-t teszek fel mer ez a hiba csak xp-n jelentkezik tommal
0
0
0
0
chDavid avatar
Sziasztok ez az egész nállam is így van. a lényeg hogy a driver az műkszik annyi hogy a progit nem tuddjátok elindítani. az egészet úgy lehet megcsinállni hogy letörlitek a CCC-t és az összes NET.Framework-ot ami a gépeteken van. majd szépen elkezditek sorba felrakni a frameworkoket 1.0-tól (vagy 1.1 től) 3.5 ig vagy minimum 2.0-ig majd újra felrakni a ccc-t. ugyanis az cc-hez nem elég a 2.0. ez a 640*480-as problémán is segít. a Másik dolog. Sajnos itt a gyári lemezre nem mindíg számíthatsz. Az ati jobb kártyákat csinál mint az Nvidia viszont sokkal szarabb az illesztőprogijuk (ez az amivel az nvidia behozza a hátrányát) szal pl nem 1 olyan oszttársam volt aki épp hibás verziójú drivert kapott hozzá remélem segítettem de sokáig kell ezzel vacakolni mire végre jó lesz:/
0
0
0
0
noPublicFG avatar
R4G4 írta:
szevasztok! remélem tud valaki segíteni. az a gondom hogy akármilyen drivert rakok fel a radeonomhoz mindíg 4bites színmélység és 640*480 lessz az eredmény a gyárilag hozzáadott driverrel nincs gond de könyörgöm miért kell így lennie. am most win xp sp3 van fent.. és 1 hd4830 ról van szó
Köszönöm a segítséget!

Ha a gyari driver van fent es azt frissited akor is elojon a problema?
0
0
0
0
R4G4 avatar
szevasztok! remélem tud valaki segíteni. az a gondom hogy akármilyen drivert rakok fel a radeonomhoz mindíg 4bites színmélység és 640*480 lessz az eredmény a gyárilag hozzáadott driverrel nincs gond de könyörgöm miért kell így lennie. am most win xp sp3 van fent.. és 1 hd4830 ról van szó
Köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Ja,wolfi sztem is felrebeszelt,DE Eleminatornak igaza van,talan az operacios-rendszereden hianyzik vmi, pl. a net-keretrendszer uj verzioja,ez mar nekem is okozott anno 1pici gubancot...ja, es persze nyugodtan hasznald a legujabb driver-t ! 😉 U.i.:A 9.7-es mar letoltheto,alt. amugy havonta jelenik meg mar a driver-frissites.
0
0
0
0
Ryder avatar
"csak akkor nyujtja a vga a maxot ha a hozzá adott lemezr?l rakod fel a drivert" ezt Te se hiszed el. nekem pl GTAIV sokkal jobban ment 9.1-es driverrel mint az lemezen adott 8.akárhányással.
0
0
0
0
wolfee88 avatar
a válasz egyszer?, ne vegyél oem karit, csak akkor nyujtja a vga a maxot ha a hozzá adott lemezr?l rakod fel a drivert és a ccc-t. Ezzel a dologgal már én is szoptam, anno alig ismerte fel a gépem a karit(HD 3650)
0
0
0
0
eleminator avatar
Ryder írta:
Üdv!

Már mindennel próbálkoztam, de a Catalyst Control Center csak nem akar elindulni. reinstall megvolt, de csak nem megy. valami ötlet esetleg. (legújabb CCC-t tettem fel)


Az ATI CCC prgram futtatásához megfelelő oprendszer és .NET keretrendszer kell, nézd meg, hogy legalább a 2.0 verzió legyen fenn, ha fenn van telepítsd újra! Vagy nézd meg a honlapon (ATI), hogy van-e még valami rendszerkövetelmény azon kivül!
0
0
0
0
Ryder avatar
még nincs. de sztem 1-2 hónapon belül lesz. remélem.
0
0
0
0
Nedadam avatar
van 9.7-es? küldmár a linket pls
0
0
0
0
Ryder avatar
a 9.6-os driverrel "adták". hátha a 9.7-es már menni fog.
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem nemvolt ijen gond de majd szolok ha lesz ijen gond és ha elindul akkor szolok hogy hogyan indult el 😆 te meiket rektad fel meik a legfrissebb?
0
0
0
0
BiGame avatar
nekem is volt ez a gond, de sajnos nemtom mé, egyszer csak elindult!
0
0
0
0
Ryder avatar
Üdv!

Már mindennel próbálkoztam, de a Catalyst Control Center csak nem akar elindulni. reinstall megvolt, de csak nem megy. valami ötlet esetleg. (legújabb CCC-t tettem fel)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció