Életed legrosszabb játéka...

Szerző: aknakukac, 2009. July 13., téma
Fórum » Játékokról általában
Íde írhatja mindenki hogy mi volt élete legborzasztób játéka...
Hozzászólások: 600
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
demi3223 avatar
Mert nem nagyon van😃😃
0
0
0
0
tgmisu avatar
Mesterlövész, Big Rigs Over The Road Racing ezeknél még az életbe nem láttam rosszabbakat, nem is tapasztaltam. Egyenlőre!😃
0
0
0
0
Jakesz avatar
Az Antikiller is egy fos. A blogon most a legfrissebb bejegyzés az, hogy a TESCO-ban 99 Ft-ért árulják az Airborne Hero-t. Ennyi pénzért talán meg is éri😆
0
0
0
0
no avatar
nem tom, nem vagyok annyira hülye, hogy csak úgy kipróbáljam.. ki is írtam őket dvd-re, majd nosztalgiázok velük😃 az Antikiller az nem felejtős, nekem élményeket adott😃 egyáltalán nem olyan nehéz, ahogy freddyD állítja. addig az egyszer lövős, és meghalsz utána csávóig karcolás nélkül oda lehet jutni😃
0
0
0
0
Jakesz avatar
A blogon kiírta, hogy elég szar gép van. Mindössze annyit tudok róla, hogy 512 MB RAM van benne, szal a GTA IV felejtős😆
0
0
0
0
aknakukac avatar
Jakesz írta:
De gondolom csak utána volt hozzájuk szerencséd, miután megnézted freddyD videóit. Úgyhogy nem kell "sajnosozni", hiszen te voltál olyan nagyokos, hogy kipróbáltad őket, mikor tudtad, hogy szarok😆


igen,igen Ferddy a nagykirály a szarjátékok terén de nemtom méé ijen mazoista...vag nincs elég jo gépe h mennyenek neki az j játékok???ecce megkéne kérni hogy tesztelje a GTA IV-et hogy mijen max graffon kiványcsi vok hogy menne neki...😆😆😆
0
0
0
0
Jakesz avatar
De gondolom csak utána volt hozzájuk szerencséd, miután megnézted freddyD videóit. Úgyhogy nem kell "sajnosozni", hiszen te voltál olyan nagyokos, hogy kipróbáltad őket, mikor tudtad, hogy szarok😆
0
0
0
0
no avatar
Big Rigs Over the Road Racing
Dark Vampires
Eight Legged Freaks
Metal
Heat
Antikiller
Airborne Hero
Mortyr 2093-1944(mi a poén benne? szülinapomra kaptam... 😆 ennél jobb ajándékot nem is kaphattam volna😃😉
Mortyr 2(igaz, csak a demóval játszottam, de... SZAR)

lol, csupa Rossz PC Játékok sorozatos game-k... sajnos már volt szerencsém hozzájuk 😆
0
0
0
0
i_adrian avatar
hát nekem még olyan nem nagyon volt
0
0
0
0
killerke05 avatar
erre keressetek majd rá Golem ......unokahugom vette nekem szülinapomra 😀 az ötlet jó volt de a hatás......😆 mosollyal az arcomon dallal a szívemben kellett átvennem ezt a játéknak nem nevezhetó valamit ....zorall vollt 😃
0
0
0
0
Rapido avatar
Big Rigs Over The Road Racing,NFS UC,NFS U(Nem a legszarabb de nem is jött be nekem!😞)
0
0
0
0
zelcsi avatar
Razorblade írta:
Velvet Assassin .. nagyot csalódtam benne 😞
na én meg imádom azt a játékot!
0
0
0
0
no avatar
Velvet Assassin .. nagyot csalódtam benne 😞
0
0
0
0
aknakukac avatar
ja van sok fostosság a világon..
0
0
0
0
seman1991 avatar
na most akinek nem tetszik a pro street megértem hogy nem erre számitott de a maga nemében jó game (nekem se jött be nem erre számitottam) de szidni azért nem kéne majd ha te jobbat alkotsz... amugy big rigs tényleg übertrágya meg az összes focis gané amit valaha kidobtak 😆 focit gépen játszani... ez után jön a guminő meg az alkoholmentes sör
0
0
0
0
Nedadam avatar
prostreet , grid , nfs underground 2 szar???!!! ti nemtudjátok mi a jo 😆😆
nekem a szar az összes city interactivos game meg a spore meg a stetlers
0
0
0
0
no avatar
NFS Undercover, ritka silány lett!!!
0
0
0
0
berci96 avatar
heat of war, akkor battlestrike: harc a csodafegyverért, nina egy ügynök naplója kb ennyi és az enfs shift azzal mennyit szívtam
0
0
0
0
Sarkadi avatar
Damnition és Big Rigs Over The... 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
a grid az pedig qurva jó
0
0
0
0
tooth9 avatar
GRID ?😲 Nekem is a mortyr.
0
0
0
0
Athesz avatar
Nekem a Pro Street és a GRID volt.
0
0
0
0
hunter93 avatar
lehet hogy mára szar a wolf 3d de a '90-es évek elején szupersztár volt. nekem már volt sok dolgom szarjátékkal: Code of Honor: The French Foreign Legion (City Interactive újabb borzalma, bár jobb mint a régebbiek), Big Rigs: Over the Road Racing (inkább illene rá az over the fos, minden idők legszarabb játéka, és hülye aki 10 perc játszás után nem uninstallálja), nfs 2 (nem volt valami izgalmas tökig nyomni a gázt stock autókban össz kb.5 pályán), Alien Anarchy (na jó mégis van olyan játék ami szarabb mint a Big Rigs) egy kis ízelítő a Alien Anarchyból:
[LINK]
0
0
0
0
BiGame avatar
Pro Street, mortyr, Red Ocean, Vivisector stb...
0
0
0
0
Ferrari avatar
nekem is NFS UC, Big RIgs Over The Road meg még van 1 pár
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Van egy pár pl a nfs uc meg még van egy pár fos csak nem jut eszembe a neve
0
0
0
0
aknakukac avatar
nekjem specko az elsö starwars...
0
0
0
0
aknakukac avatar
Íde írhatja mindenki hogy mi volt élete legborzasztób játéka...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció