Életed legrosszabb játéka...

Szerző: aknakukac, 2009. July 13., téma
Fórum » Játékokról általában
Íde írhatja mindenki hogy mi volt élete legborzasztób játéka...
Hozzászólások: 600
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
prismateech avatar
Hát én egy játékkal nem azért játszok, hogy megtanítson egy egész élettörtenet és áttérítsen egy másik vallásra, hanem szórakozásképpen.
Életem legrosszabb játékára van 2 jelölt: Skyrim és Dark souls.
0
0
0
0
Liptik avatar
Próbáljátok ki, nagyon jó! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 Én tudom milyen szar a Ride to Hell: Retribution.
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Ti tudjátok...jó "szórakozást" hozzá 😃

Az, hogy valakinek a GTA 5 legyen a legrosszabb játéka életében, azért az durva. Ha nem szereted a stílust az egy dolog, de minden szinten jól összerakott játékról van szó, szóval ez inkább ízlés kérdése, hogy bejön vagy sem. Az meg már nem egyenlő a rossz játék fogalmával 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Na, azzal mi a gond? Én nagyon szeretem a GTA5-t, nekem nagyon bejött.
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Fotót róla a népnek! 😆 😆
Azt is kipróbálom, megnézem milyen 😃 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Ha rosszabb, mint a 2012-es Most Wanted, akkor összehányom a billentyűzetet 😆
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Winrar: Úgyérzem énis 😆 Majd írj, hogy számodra milyen élmény 😆
0
0
0
0
winrar avatar
DoggyDog: Holnap kipróbálom 😆
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Ride to Hell: Retribution Én ennél sz.rabb játékkal még az életemben nem játszottam, pedig lassan 25 éve vagyok a "játékiparban" aktívan 😀 Szóval ezt még a legelvetemültebb játékosoknak se merném ajánlani!
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
A legrosszabb? Háát, őszintén nem emlékszem :/ Annyi rémlik, hogy volt egy amin nagyon de nagyon feltudtam magamat idegesíteni :"D
0
0
0
0
winrar avatar
Run-ban nekem az irányítás nem tetszett, azon kívül szerintem jó kis játék lett. A régi Most Wanted szerintem egész jó lett. Új hot pursuit számomra olyan átlagos, 1-2 órát játszottam vele, de nem tudott annyira lekötni, de a Run-t kipörgettem, igaz, közel egy év alatt 😆
0
0
0
0
SuperPuma avatar
NFS rossz is mostanában. Jó játék lehetne pár az újabbak közül, viszont ott a DE.
Hot Pursuit pl jó is lehetne, de sikerült nagyon elkurellni.
A Run is lehetett volna jó, de nem jött össze az sem.
(Amúgy véleményem szerint az Underground 2 utáni 2005ös MW siralmas lett)
0
0
0
0
winrar avatar
Kétségtelenül a Need for Speed Most Wanted 2012-es változata, nem sok kellett ahhoz, hogy kirohanjak a vécére hányni. És az a durva, hogy először androidon játszottam vele és a telefonos változat iszonyatosan tetszik, míg a PC-stől rosszul vagyok.
0
0
0
0
matany001 avatar
A Windows Aknakereső 😃 😃 😃
0
0
0
0
Adamhun97 avatar
A jól ismert RPCJ sorozatból a Big Rigs, egyszerre durrant el az agyam és szakadtam meg a nevetéstől.
0
0
0
0
Bronson avatar
azért szerintem annyira nem rossz az a játék... de kinek mi az ízlése... vannak attól rosszabbak
0
0
0
0
MaTpr0F avatar
Homefront....
F.O.S. 😊
0
0
0
0
Astia avatar
Ryse son of Rome kb 7%-ig bírtam -.-
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Hunor95: Ha a Shift 2 irányíthatatlan akkor a GTR-t ne próbáld ki. Rendes autós játékkal nem is lehet billentyűzettel játszani. A Shift még emészthető volt számomra de a 2. rész valóban nem nagy durranás és nem az irányítás miatt.
0
0
0
0
MartiniHenry avatar
Kazuma: De a szimulátoroktól is olyan távol áll mint ide Irak. Atyaég...
0
0
0
0
Kazuma avatar
Hunor: És ha kormány nélkül játszhatatlan? Az nem is egy arcade game...atyaég.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
World War II Sniper.
City interactive....
Spoiler!
Játékmenetet akadályozó bugok, idegesítő hangok, nem hallani az ellenfél puskaropogását, a grafika sem a legjobb, idétlen missziók legtöbbször.
0
0
0
0
MartiniHenry avatar
Shift 2 Unleashed, a grafika irtó gyönyörű de kormány nélkül játszhatatlan. Meg van jó pár olyan játék ami balul sült el.
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Star Wars Battlefornt 2

Mintha az IQ-mat szívták volna!

A repcsi írányítás -99999999 körül van!

Meg maga az egész játék sem!

Ha valaki star wars-ozni akar ajánlom vagy a lego-t vagy a batlefornt 1-et vagy a jedi knight-ot.

Ja és még a MOHA Aribone...

1.Azért mert nem kompatibilis a hangkártyámmal vagy nem tudom,de minden hangot 2x ismétel.
2.Azok a bugok...Benne az egész ember vagy el van nyújtva a keze kb 2-3 méterig...

Komolyan mondom kihullott tőle a hajam 😆

A MOHAA-ba nem volt ennyi bug,vagy ha volt nem volt ennyire idegesítő.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
A Boiling Point. Az egész bugos, nagyon gagyi AI, az animációk is gyengék, csal a játék. Amúgy maga az alapja nem lenne rossz. Tetszik, hogy lehet szabadba mászkálni, emberekkel beszélgetni, meg a RolePlay szerűsége is. Első küldetést(amikor be kell törni egy villába) se csináltam meg, már ment is a törlés. A Mesterlövészt egyszer kijátszottam.😃 Ahol van a lift, én ott megszívtam...
0
0
0
0
winrar avatar
A Mesterlövész 😆
Rosszul vagyok tőle 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Matt99: Egyetértek veled 😀 A fizika is egy rakat kaki benne. Meg amikor izomból el akarsz kaszálni valakit, akkor átmegy az embered teste az ő lábán. Meg olyan hülyeségeket tud befújni a bíró 😆 Kb azt sem tudod, h szabálytalanság történt, csak úgy befújja. Meg néha mondom, h minek fúj megint, erre én kapok szabadot. Totál nem lehet látni belőle semmit. Tökre olyan, mint élőben, hogyha vki hozzáér a másikhoz egy kicsit, akkor már mindjárt szabadot kell neki adni. Istenem 😀
Ezekért a hibákért utálom, de amúgy elvagyok vele 😀
0
0
0
0
Kazuma avatar
Cs 1.6, és condition zero: Mész, és lősz, semmi taktika semmi összebeszélés mert a pályák iszonyat kicsik, van 2-3 lehetőség arra, hogy honnan fog jönni az ellenség. Helyette: Red orchestra 2, Planetside 2, Arma 2. Fényévekkel verik a CS-t. Bocs.
WoT, World of Warplanes: Nem kell ecsetelnem. Helyette: War Thunder. Fényévekkel jobb MINDENBEN! Úgy, hogy BÉTA! Bocs...
League of Legends: Játékosok, és nem szeretem a fix hősöket, egyedi, általam kreált kéne, összeválogatott képességekkel.
The sims 3: Maga a játék jó lenne ha normálisan lenne optimalizálva: Felrakok 3 kieget, és 30 fps-el kevesebb van. WTF? Plusz letöltök 10 bútort meg ruhát a netről, megint ugrik egy csomó fps. Miért? Nem bírja el a proci? Kevés a RAM? Gyerekek azért ne szórakozzunk már... Wargame: Red dragon c. játékban rengeteg számítást kell a procinak végeznie a lövedék röppályáján keresztül az átütésen át egészen a terep tényezőiig (pl jármű beragad a sárba). De 30 ruha az már sok? Menjetek a fenébe... Helyette: Egyelőre nem találtam alternatívát...
Overlord 2: Dögunalmas csőjáték... Letöröltem 2 pálya után.
Civilization V: A hülye AI, és a gagyi megvalósítás. Nekem túl egyszerű, és nem eléggé testreszabható. Helyette: Crusader kings 2, Eu4.
Biztos van még nem jut eszembe több.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
Tomb Rider Undervorld borzalmas a második pályát nem tudtam megcsinálni azóta se vettem le a polcról 😀
0
0
0
0
Matt99 avatar
FIFA 14...
Fogadni mernék, hogy a 2004- ben nem volt ennyi bug.
0
0
0
0
Iceburner avatar
Ride to hell:Retribution
Katasztrofális -.-'
0
0
0
0
Roger87 avatar
FarCry3
(Az első rész meg benne van a TOP 10-ben.)
0
0
0
0
VPetya avatar
Ezek a német gyártmányú szimulátorok, pl City Bus Simulator, Bus Simulator 2008. Gondoltam, majd röhögök a bugokon, mint a mesterlövészben, vagy ilyesmi. De ezek egyszerűen csak játszhatatlanok.
0
0
0
0
no avatar
Metin 2, LoL, Minecraft, Cs(régen szerettem de már felhúzza az agyamat), meg pár olyan játék amit filmből csinálnak (most nem a Batman meg ezekre gondolok hanem pl the expendables 2 the game,meg G.I Joe ps2-ön)
0
0
0
0
no avatar
Minecraft... kegyetlen rossz game! 😀
0
0
0
0
szabi96 avatar
Mercenaries 2 - én szerintem ennek semmi értelme 😕
0
0
0
0
kmetovics avatar
Minecraft
Transformers The Game
0
0
0
0
Thomeee111 avatar
SAS: Secure Tomorrow és a Metin 2 😃
0
0
0
0
garada avatar
League of Legends egyértelmű
0
0
0
0
Arnybiro avatar
reflmix Nem vagy egyedül vele, bár engem a közösség borított ki nem is kicsit 😃
0
0
0
0
reflmix avatar
Hát én bátra jelentem ki hogy a League of Legends volt nálam a legrosszabb.Olyannyira nem az én stílusom,hogy utána majd 1 hétig beteg voltam annyira kiakasztott
0
0
0
0
andreew avatar
Egyértelmű Minecraft...😃
0
0
0
0
no avatar
Miket írnak itt egyesek 😆

Minecraft? Counter Strike 1.6? Oblivion? WTF? 😲
0
0
0
0
Ayistion avatar
Huntig Unlimited 2011, Metin2 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció