Életed legrosszabb játéka...

Szerző: aknakukac, 2009. July 13., téma
Fórum » Játékokról általában
Íde írhatja mindenki hogy mi volt élete legborzasztób játéka...
Hozzászólások: 600
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Arnybiro avatar
Nekem, amire emlékszem az LoL. És hogy Tesla ötletét kövessem indok:
Anno mikor elindult a játék, gondoltam kipróbálom. Warcraft 3 modként játszottam Dota típusú játékkal, de az csak egyjátékos volt, meg ugye más is. Beléptem és gondoltam utánaérdeklődök, hogy hogy érdemes nekiállni, hogy kezdjem. Erre szépen szólva is elküldtek a büdös fenébe (nem írom le pontosan, de kis fokozással érthető lesz). Úgyhogy azzal a mozdulattal töröltem is azt a baromságot a gépről és azóta se néztem a közelébe. Egy ilyen tapló, pöcs bandával nincs kedvem játszani.
0
0
0
0
xoki avatar
Nekem szintén ezek: Minecraft, Metin 1-2 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Tarondor:Hogy lehet egyáltalán játszani a Metin2-vel? Az eszméletlenül undorító, legalja F2P MMO abszolút ronda, fantáziátlan, üres pénznyelő. Egyébként ennek a topiknak szerintem úgy lenne értelme, ha mindenki megindokolná 1-2 mondattal, miért volt számára az adott cím a legrosszabb. Úgy talán kevesebben is háborodnának fel rajta, vagy érvelni tudnának ellene.
0
0
0
0
Tarondor avatar
Minecraft és a Metin2... a játékok szégyene a Metin de mégis a fél osztályom játszik vele 😃
0
0
0
0
no avatar
Nekem az életem legborzasztóbb játéka az IndyCar series volt. Ja meg a sims 1. Ez a két játék borzasztóan brutál rossz! 😜
0
0
0
0
MrPickles avatar
Spider-Man 2 PC-s és az Iron Man PC-s változata.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Tudom mi a poén, nem is arra írtam azt amit írtam, hanem arra amikor megaone megkérdezte, hogy hülye-e.
Nem szeretem az e fajta gengszteres stílust, bandázást, de csak a SA, többit nem is próbáltam.
0
0
0
0
sunray20 avatar
Itt nem az a poén, hogy neki mi nem tetszik, hanem az, hogy írni is alig tud. Értem én, hogy nem vagyunk egyformák, de pl neked is, hogy lehet, hogy pont a gta nem tetszik?
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Miért olyan elképzelhetetlen, hogy neki a Hitman élete egyik legrosszabb játéka? nem vagyunk egyformák. Két Hitman játékot én is ide sorolnék.

Hogy ne csak off legyen: Hitman: Codename 47, Hitman: Contracts, GTA SA, Turok, Sims 2, Stronghold 2, NFS 2, NFS Shift, Bulletstorm, Duke Nukem 3D, NHL 04
Ezek közül ami a legjobban felidegesített és még rossz is volt az a Turok.
0
0
0
0
sunray20 avatar
Full igazad van Spartan117 😆.
0
0
0
0
no avatar
Megaone: Hagyjad már! Magyarul sem bír írni 😃

"kocsisok nem szeretem" WTF?!
0
0
0
0
megaone6 avatar
Hitman? Hülye vagy? Mert néha gondolkodni is kell benne? Nem hiszem hogy az lenne a legrosszabb amivel játszottál...
0
0
0
0
beni97 avatar
Kocsisok nem szeretem.
Még:
Hitman,Turok,Need for Speed Prostreet.
0
0
0
0
megaone6 avatar
A TF2 nekem se tetszett különösebben, a Mortyrral pedig azért lehet szórakozni. Ennyi erővel mondhatnánk Big Rigset is, de azt a hülyeség olyan szinten feldobja, hogy már jó 😃
0
0
0
0
hell12324 avatar
TeamFortress 2 vagy mi, meg a májcraft.
0
0
0
0
Gawor avatar
Aliens: Colonial Marines csapnivaló lett, de ezt még lenyeltem volna, ha nem vártam volna éveken keresztül a megjelenését mikor feltettem és megláttam, 10percen belül 3dolgot tettem 1 anyáztam egyet, 2kiröhögtem magam, 3 Revo uninstaller
0
0
0
0
szalamispizza avatar
AnonimMC írta:
A LoL
😲

nekem a Sniper Art of Victory
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Resident Evil: Operation Raccoon city
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Aliens: Colonial Marines 😂
0
0
0
0
hell12324 avatar
Nekem nem tetszik, 2küldetés után beleuntam .. 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
megaone6 írta:
hell12324 írta:
Just Cause 2

És azzal a játékkal tulajdonképpen mi a baj?

erre én is kíváncsi lennék,nagyon jó játéknak tartom 😜
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Amikkel eddig játszottam nem volt baj. De ha mindenképp meg kéne említenem egyet az a Harry Potter játékok. Mindegyik résszel játszottam, de ahogy haladt előre úgy lett egyre rövidebb. A filmek se valami közlékenyek a könyvhöz képest, de a játékok még annyira se. De összességében nem rossz, a könyvvel együtt elfogadható.
0
0
0
0
megaone6 avatar
hell12324 írta:
Just Cause 2

És azzal a játékkal tulajdonképpen mi a baj?
0
0
0
0
CucuMester avatar
Sniper: Art of Victory!!!

Szeretem a sniperes játékokat, azért próbáltam ki, de még így is a listám aljára került most top a TF2! 😃
0
0
0
0
alex13 avatar
Hát nem tudom, annyira nem maradtak bennem a szar játékok, de egy-kettőre azért emlékszem. Pl: Devil May Cry 3 valami csapnivaló az írányitás és a kamera nézetem, de az se annyira vészes 😆 de azért 1 óra után töröltem kb. 😆DDD

Am nem nagyon van nálam ilyen mert minden játékban találok valami jót 😃
0
0
0
0
no avatar
Metin 2 😕 úristen én már ha meghallom akkor a "búzík játéka" csúszik be 😆 😆
fúj,undorító mit mondjak reá 😆DD
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
klaas20 írta:
humagyar írta:
NFS Undercover, NFS MW (új), Spider man 3.


Ebben egyetértek!


az új mw mióta hosszú?
0
0
0
0
susguy avatar
Warframe, Fieldrunners.
0
0
0
0
dotta98 avatar
Én is játszottam,aztán rájöttem,hogy szar időpocsékolás és letöröltem a francba! :-)
0
0
0
0
no avatar
Metin 2 vel jöttök ismeritek a Country Justicet ? Elég volt ránéznem 😃
0
0
0
0
no avatar
Szerintem nem sokan 😃
0
0
0
0
rafferd avatar
Rajtam kívül ki játszott a metinnel 700+ órát, mire rájött, hogy szar? xDDD
0
0
0
0
Caligo avatar
Metin blőőő á á á áá 😂
0
0
0
0
szalamispizza avatar
megaone6 írta:
Metin 2 fuuu életem legkínosabb 30 perce volt amikor játszottam vele 😶 Még a big rigs sem valami jó de hülyülni legalább lehet vele 😃
pedig a metin2 elég jó 😃 magasabb szinten nagyon élvezhető game
0
0
0
0
megaone6 avatar
Metin 2 fuuu életem legkínosabb 30 perce volt amikor játszottam vele 😶 Még a big rigs sem valami jó de hülyülni legalább lehet vele 😃
0
0
0
0
Klaas avatar
humagyar írta:
NFS Undercover, NFS MW (új), Spider man 3.


Ebben egyetértek!
0
0
0
0
humagyar avatar
NFS Undercover, NFS MW (új), Spider man 3.
0
0
0
0
Klaas avatar
Clive Barker's : Jericho . Életem egyik legrosszabb játéka . Nekem nagyon nem jött be :/
0
0
0
0
Bicike avatar
Kane and Lynch 2 dog days
0
0
0
0
Meo97 avatar
Code of Honor 2 The Conspiracy Island az iszonyatosan szar.
Need for Speed Pro Street de nem olyan szar csak sokkal többet vártam tőle és a Fuel attól is többet vártam.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció