Melyik op. rendszer a legmegfelelőbb játékra?

Szerző: Creelien, 2009. July 10., téma
Fórum » Játékokról általában
szerintetek melyik a legjobb a játékra?


Windows XP <--> Windows Vista <--> Windows 7
Hozzászólások: 219
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Windows 8.1 Pro szerintem tökéletes 😀
0
0
0
0
no avatar
Egy darabig én is tologattam a váltást, de mióta Win 8.1 (64 bit, Pro) fut azóta minden gyorsabb és szebb.
0
0
0
0
Adamhun97 avatar
XP, Windows 7, Windows 8.1
XP-t nagyon szerettem, mert alig kért valamit a rendszer fenttartásához, így a játékokat meg lehetett gyepálni alatta.
Windows 7-nél volt néha-néha probléma, hogy befagyott a dolog, vagy kék halált dobott be, de attól könyebben tudtam kezelni mint az XP-t.
Viszont amióta a Win 8.1-et használom azóta nagyon gyors az egész, a kereső (A Windows 7nél is) nagyban megkönnyíti a dolgomat, ha nagyon mélyre kell ásnom magam pár mappámba.
A start fül alatt az alkalmazások "részleg" nagyon jól funkcionál, ugyanis így talán 2-3 parancsikon van kint az asztalon, a többi meg elfér ott.

Összegzésben ez a 3 rendszer nőtt nagyon a szívemhez, de hát "haladni" kell, és ez sajna néhány jó dologról való lemondással jár....
0
0
0
0
BIGHORSE avatar
Én csak azt szeretném kérdezni tőletek,hogy a Dead Space 2-3 Nem indul el a gépemen.Nem tudom mi lehet a fiaskó.Rákattintok az ikonra és mind két játéknál csak fekete képernyő,és ennyi.Se üzenet se hibajelentés.Ha valaki tudna erre valami okosat mondani,azt nagyon megköszönném.A gép:IntelPentium 2×3,20Ghz.1536Mb/Ram.Ati Rdeon Hd 2400 Saphire 512Mb,Dx10-es.Előre is köszönöm.[img][/img]
0
0
0
0
Joker avatar
Windows 7 home premium
0
0
0
0
no avatar
WINDOWS 7 ULTIMATE 64 BIT 😀
0
0
0
0
laskr1999 avatar
Windiws 7 mert xp régi win 8 meg nem tetszik meg egyszerűen sz@r
0
0
0
0
reflmix avatar
Nekem sincsen semmi problémám a Home Premiummal . Nagyvalszeg nálad nem úgy megy valami ahogy az el van tervezve! : )
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Nincs semmi gond a Windows 7 Home Premiummal. Nálam tökéletesen helytáll. Nálad mi a probléma? Ha "Mindegyik oprendszer jobb mint a Win 7 Home Premium", akkor miért pont azt használod? 😂
0
0
0
0
IgnisDestroyer avatar
Windows 7 Home Premium. Ez van nekem de egy rakat szar. Nem ajánlom senkinek. Mindegyik oprendszer jobb mint a Win 7 Home Premium.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
zotya0218 : Köszi,akkor leszedem 😎
0
0
0
0
no avatar
Cheese: Én is így vagyok vele.
Eleinte féltem mikor felraktam a windows 8-t,de aztán már az jobban tetszett,mint a 7 no meg jött a 8.1
Minden téren tökéletes. 😃
0
0
0
0
zotya0218 avatar
djwarp nálam megy, néha kidob, de tőrt. Lehet azért. Régóta nyomatom.
0
0
0
0
no avatar
üdv!
mért van az h eddig vistám volt felraktam a win7 és a fifa14 mindig kidob pedig eddig vistán semmi gond nemvolt mért lehet ez??vagy valami megoldást meg kőszőnnék...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Age Of Empires III,menne 64bites win7-en?
0
0
0
0
no avatar
Valami leíràs kellene nekem arról, hogyan lehet a Win8-ból használható op.rendszert csinálni.
Köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
"legjobb" Windows 7 home premium lite : annyit eszik mint a Win XP és windows 7 alapú (nem pedig tuningolt XP)
0
0
0
0
kaizinger avatar
áhh win7 allat lassabb ez tapasztalat😀

sacpatrik😀 érdemes😀 a pro verziót!
és kilehet belőle szedni
0
0
0
0
no avatar
Mennyire érdemes felrakni a Windows 8-t? Ha érdemes akkor melyik verziót?
Kilehet szedni azt a csempés szart belőle? Mert nekem nagyon nem hiányzik.
0
0
0
0
VinceDemeter avatar
768 RAM-al szerintetek Érdemes feltenni a win7-et?
Egyértelműen nem játékra kéne...
0
0
0
0
ViewSonicHD avatar
Szerintem a Windows 7 az jobban viszi a játékokat
0
0
0
0
kaizinger avatar
Most nem azért de a win8-nak se 8-9 éves konfigal kell neki futni vagy névtelen alkatrészekel !
Nálam semmi driver probléma nem volt sőt minden drivert felrakott helyetem én egy kész rendszert kaptam csak az alap programjaimat kellet leszednem amiket használok😀!
egy csomo plusz van ebben a oprendszerbe beépitet képfájl olvasó és egyébb!
Plusz fps meg igenis van én tapasztaltam egy csomo játéknál hogy igenis volt teljesitmény növekedés pl GTA4-Battlefield 3
vannak játékok ahol akár 10-15 fps eltérés is van csak mert win8at használsz!
Win 8.1 ből nem szabad kiindulni ami egy beta állásba van
0
0
0
0
reflmix avatar
tucanagabor Az igaz ! 😃D
0
0
0
0
reflmix avatar
ahead Sírok rajtad 😆DDDDDD FUTTASD KÉRLEK A BF 3-MAT WIN 98-on 😆DDDDDDDDDDDDDd
0
0
0
0
GAMER2 avatar
A Mario lehet stabilabb rajta 😊😆
0
0
0
0
ahead avatar
Szerintem a windows 98 magasan veri az összes operációs rendszert. Kimagasló teljesítménnyel futnak a játékok a gépemen, amióta windows 8-ról átváltottam 98-ra.
0
0
0
0
FoLey avatar
griff55 Énis eztmondtam,h nemhiszek ebben a plussz fps-ben,de linket küldhetnél a tesztről
0
0
0
0
griff55 avatar
foley v néztem win7 vs win 8 fps teszteket és a win 8 MAXIMUM!!!: 1-2 fps eltérés volt.. emiatt én nem váltok win7 64bitről
0
0
0
0
Cooley avatar
Nem a Win8 jár gyerekcipőben (a 8.1 pedig még meg sem jelent, RTM-re pedig nem illik még alapozni), hanem a hozzá kiadott driverek. A Win7-tel könnyű volt a kezdet is, mivel tökéletesen kompatibilis vele minden Vistára fejlesztett driver, míg a 8-cal nem. A hang probléma, amit sudosu említett is driverhiba. Ez kivételesen nem az MS hibája. 8-ra még én sem váltottam, de 8.1-re már fogok.
0
0
0
0
kaizinger avatar
Windows 8 oat ajánlom😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Nekem a Windows 8-al következői tapasztaltaim vannak:
- Boot sebessége gyorsabb mint a 7-é, de teljesen lényegtelen mert általában 1 nap csak egyszer kapcsolom be a gépet vagy ki se kapcsolom
- A felületnél (bár ez nem játékokhoz tartozik) butítás történt.
- A hangkártyával problémák vannak néha Audio laggok vannak Realtek HD integrált hangkarival. (bár ezt lehet már javították)
- A régebbi játékok közül némelyik rosszabbul fut mint a régi asztali gépemen pl.: Silkroad
- Az újabb játékok közül is találtam néhány olyat ami rosszabbul futott mint 7-en.
- Kevesebb a RAM fogyasztás (2GB RAM esetén pont jó lenne)

Személyes véleményem szerint, Windows 7 sokkal alkalmasabb játékra mint a 8.
Bár ami natívan át van írva Linuxra például Team Fortress 2 nekem jobban fut mint Windows-on.
0
0
0
0
FoLey avatar
Windows XP DX9-es elavult rendszer,de népszerű oprendszer(volt?),leginkább régi játékokra jó vagy kisebb igényű gépekre,mostani játékokra alkalmatlan!
Windows Vista Nagy gépigényű éhes,aeroval ellátott oprendszer,GameStar tesztben olvasva 2GB rammal érzik jól magukat játékok alatt,játékokra alkalmas!
Windows 7 Kevesebbet eszik mint a Vista,de többet mint XP,de egy jól összerakott,stabil oprendszer és népszerű.Aero újítás volt a csúcs(Vista-nál is van),de ezmiatt eszik sokat,mostani játékokra abszolút alkalmas!
Windows 8 Félig bukott,félig sikeres oprendszer,de XP körüli erőforrásigényű(talán régi gépeken is jól lehet használni),de gyorsabban is bootol mint bármelyik oprendszer,én még úgyérzem,hogy még gyerekcipőben jár,főleg a 8.1-es verzió.Állítólag újabb játékoknál +fps-t hozz mint a 7(én nemhiszek ebben),Metro újítás és a startmenü hiány miatt sokan panaszkodnak.Játékokra alkalmas,de 1x eljön az idő,hogy erre kell váltani,de nem most!

Amit most használok Windows 7 Ultimate SP1 64bit,az én véleményemet írtam le 😃
0
0
0
0
Cooley avatar
Slenderman: Tök jogos. Az sosem fagyott le. 😃
Amúgy van. Az újabb 4+ szálon dolgozó procikkal jobban elboldogul a Win8 feladatütemezője, illetve Win8-on ott a DX11.1 és hamarosan a 11.2 a 8.1-en megfelelő videokártyával. Ilyen szempontból mindenféleképpen jobb a Win8. Meg aztán a Win8 negyede idő alatt bootol, hogy gyorsan játszhass. 😃
0
0
0
0
R3mZy avatar
Szerintem Win8 volt fent win7 is de át tértem win8-ra Battlefield 3 ba jelentős és észerevehetően megnőt az FPS szám.
0
0
0
0
VinceDemeter avatar
Es a windows vista ultimzte-rol mi a velemenyetek? 😀
0
0
0
0
no avatar
MS-DOS bárki bármit is mond 😆!
Amúgy nincs olyan, hogy legjobb oprendszer játékra. Win7 a ''legjobb'', de azon belül nincs olyan, hogy az Ultimate jobb játékra mint a Home premium stb. Csak több szolgáltatás van az Ultimatenél, ennyi.
0
0
0
0
kriszhd avatar
Windows 7 Home Premium szerintem.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Nekem win7 profesional van.

De az szwrintwtwk jó játékra??

És ha nem akkor mi legyen?
0
0
0
0
mlan0 avatar
Windows 7 Home Premium Játékokoknál ez a nyerő
0
0
0
0
rafferd avatar
kalahari10 írta:
Énis a Win7-re szavazok! 😀 Amúgy mi a különbség a Win7 Professional és az Ultimate között?

[LINK]
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Énis a Win7-re szavazok! 😀 Amúgy mi a különbség a Win7 Professional és az Ultimate között?
0
0
0
0
Ferrari056 avatar
Mort2195 írta:
Ha valaki játékra vesz gépet, az nem 1, nem 2, hanem már minimum 4gb ramot vesz, sőt még többet is, főleg, hogy elég alacsonyan vannak a ram árak. A win7 jól meg lett csinálva, így 1gb-ot se zabál, de ha mégis, az se gond az előbb leírt indok miatt. XP-n már elég sok játék nem indul el, így ha valaki tényleg szeretne játszani a legújabb játékokkal, annak KÖTELEZŐ win7. Kicsit több mint 1 év múlva már csak a kis flash szintű játékok fognak XP-n menni, amik nem fognak lekötni szinte senkit. 2014-től egy AAA kategóriás játék nem fog XP-n menni. Szóval win7 kell mindenféleképpen. Aki az XP-t pártolja még mindig az jó nagy hülye, de ezt tényleg tiszta szívemből mondom, bolond aki XP-t használ.


Teljes az egyetértés!!! 😉
Én 2009-ben tértem át win7-re "na nézzük meg ez milyen" alapon! Komolyan mondom kellemes csalódás ért! Azóta, ha xp-s gép elé ülök akkor az eszem megáll komolyan mondom! Szóval a lényeg, hogy a win7 éri meg jelenleg! Az xp régi így elavult már a mai elvárásoknak, a win7 a legjobb, a win8 pedig a legújabb így még arról nem tudok véleményt mondani! De aki játszani akar, annak WINDOWS 7!!! 😎
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Milyen kár, hogy már nem támogatják az idei játékok azt az őskövületet.

Az Xp elavult, a Win7 az sokkal értelmesebb választás. Meg nem 1 GB-tal kell játszani. 4 GB Ram felett már nem érzi az ember, hogy sokat enne.
0
0
0
0
no avatar
A win xp a legjobb a játékokra... az eszi a legkevesebb ramot, akármit is írtok.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció