Melyik op. rendszer a legmegfelelőbb játékra?

Szerző: Creelien, 2009. July 10., téma
Fórum » Játékokról általában
szerintetek melyik a legjobb a játékra?


Windows XP <--> Windows Vista <--> Windows 7
Hozzászólások: 219
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Szilvexter avatar
nekem is xp van és nincs vele gondom, a vista vagy a win7 miért jobb? - esetleg jobban futnak rajta a játékok?
0
0
0
0
CryEngineer avatar
Martinez000 írta:
XP: még mindig jó, igaz mos már egyre több a hibája, de valaki még így is el van vele.
Vista: Túl sokat vesz el a RAM-ból, és egyéb dolgokból, amitől lassabb a gép, de van egy hátránya: minden játéknál, több RAM-ot kér.
Win7: Ez sem tökéletes, de vannak jó/új dolgai, stabil rendszer, nem szokott kifagyni, de ennek is van hibája, pl: ez is sok RAM-ot eszik, és a másik, az ami a Vistánál is, az hogy ez is több RAM-ot kér a játékokhoz.

Win7/Vista esetében, a Home Premium a legjobb szerintem, mert az kevesebb ramot foglal.

Win 7 Gamer Edition: még nem próbáltam, de szerintem kifogom...


A túl sokat eszik a RAM-ból és a minden játéknál több RAM-ot kérnek a Vistához és a 7-hez: egy és ugyan az! A játékoknál azért kérnek több ramot Vistához és 7-hez, mert többet eszik!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
A netezős gépemen (buherált) XP-van s tökéletesen megvagyok vele elégedve!..nem maga az OP rendszer végett fagyogat le meg minden, hanem a felhasználó végett!..ha felteszel egy XP-t sem telepítesz fel belé semmit, csak egy uTorrentet s csak tölteni fogsz vele, lemerem fogadni hogy szinte az örökké valóságig vígan ellesz az OP rendszer (fagyás nékül), de ha össze-vissza baromságokkal megvan töltve akkor nem kell csodálkozni hogy lassú meg kék halál meg ilyenek! Nekem többször fagy le a Win7 mint az XP - 3 hónapja van fenn s még egyszer sem fagyott le!..igaz az Xp-vel törődök a Win7el nem, tesztelem hogy meddig bírja magát rendben tartani.
0
0
0
0
Core2 avatar
Ez értelmetlen téma...mindenkinek más a véleménye. Vitatkozhattok egy életen keresztül ezen...nekem az XP tökéletes akárki akármit mond...
0
0
0
0
CryEngineer avatar
Feki1991 írta:
De lemondjátok az XP-t!..bezzeg anno 2002-2003-2004-2005ben jó volt mi?!..most hogy már van új, a reégi jó már sz@r?!


Nem, az Xp a maga idejében jó volt! De ma már nem állja meg a helyét! Ma már igenis, hogy sz.r! Engem is állandóan kidob játékból, csak mert úgy van kedve. De, az én Xp-mbe be van építve egy gondolat olvasó rendszer: Rákattintottam MSN-re, aztán rájöttem, hogy én a Mozzillát akartam megnyitni, rákattintottam, a Mozzilla bejött, de az MSN-t sz.rt megnyitni az Xp. Erről ennyit! Apum is mondja nekem, hogy az ő 20 éves agyváltós biciklije mennyire jó! ... Volt a maga idejében, mert akkor egy kisebb vagyonba került, most már pár ezer Ft-ért adják Vaterán ...
0
0
0
0
Feki1991 avatar
De lemondjátok az XP-t!..bezzeg anno 2002-2003-2004-2005ben jó volt mi?!..most hogy már van új, a reégi jó már sz@r?!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a vista még szemeteszsáknak se volt jó, szép, meg kezeli a DX 10-et, de zabálja a RAM-t meg makacs, meg lopja a vinyóról a helyet, akk már XP, igaz az meg már 1 vírus szivacs...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
jaa! De a vista az tökéletes!!!!!! Csak rengeteg ram kell neki! Ezerszer jobb mint az xp rosszul vagyok ha azt kell használnom ronda egy progi lefagy és annyi fél óra mire leállítod satöbbi!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
csak arra akartam célozni, h miket össze nem tudnak gányolni és aztán súlyos tízezrekért megpróbálni a zsebünkbe tuszkolni...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Kmisi99 írta:
szerintem win7 és nem buherált szar amibe mit csináltak? Raktak bele új témákat feliratokat esetleg módosították a rendszert ami persze biztos jobb hisz 5 orosz gyerek pár hét alatt tuti jobb oprendszert dob össze mint a több száz fejlesztő évek alatt!
khmm-khmmm Vista khmm-khmm
am sztem is win7, de ha vkinek gyengébb a gépe és csak régebbiekkel játszik akk persze XP...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
szerintem win7 és nem buherált s*** amibe mit csináltak? Raktak bele új témákat feliratokat esetleg módosították a rendszert ami persze biztos jobb hisz 5 orosz gyerek pár hét alatt tuti jobb oprendszert dob össze mint a több száz fejlesztő évek alatt!
0
0
0
0
Erik94 avatar
xerintem a win7 gamer edition v a win8 ZX/xtreme
0
0
0
0
danhey avatar
Szerintem (hogyha a DX11-et nem is nézzük) akkor is egyértelmű a WIN7 győzelme ilyen téren... ha másért nem is, de az a pár év alatt a Microsoft biztos csinált valamit ami az XP kiadása és a WIN7 közt történt...
De amúgy is, gyorsabb, jobb, felhasználóbarátabb, nálam a favorit
0
0
0
0
Demoz avatar
Felraktad és simán ment? Mert haveromnál amikor elkezd betölteni egyből kilép. Szóval elindul a legelső videó és kilép...próbáltuk már crackelni meg minden. MIlyen verziót szedtél le?
0
0
0
0
berci96 avatar
nálam win 7en futott a call of juarez 2 és én is win 7 ultimate 64bit re szavazok😃😃
0
0
0
0
Demoz avatar
tothricsi95 írta:
dragking írta:
Nem kell oda erőmű csak 2 gb ram!

Hát ha normálisan akar játszani akkor Win7-hez tényleg inkább 4GB RAM kell.. de 2GB-val is ***án működik 😃


Haveromnak 1gb rammal meg 2ghz-s core 2 duo procival tökéletesen fut minden játék😃 De a win7-nek is vannak hibái,pl most 2 haveromnál se futott a call of juarez 2,amikor másnál az xp-n futott.
0
0
0
0
no avatar
Igen de ha nm játszani kell akk elég még az 1gb is szomszédomnak egy 2 magos procival (1.8GHZ Intel) és 1gb rammal gyönyörűen fut!
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
dragking írta:
Nem kell oda erőmű csak 2 gb ram!

Hát ha normálisan akar játszani akkor Win7-hez tényleg inkább 4GB RAM kell.. de 2GB-val is ***án működik 😃
0
0
0
0
no avatar
Nem kell oda erőmű csak 2 gb ram!
0
0
0
0
skincube avatar
nos ha van egy erőműved akkor a win 7 mert az támogatja a dx 10-et és 11 et..
0
0
0
0
aknakukac avatar
lehet hogy most lefogtok szólni de sztem az XP a legalkalmasabb mert az xp-nél régebbiek tul gyenkét a vista tul sok ramot zabál,a win 7-en meg még sok játék zűrös,de egy kért honap mulva win7 lesz a legjobb játékos op rendszer!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én is mert akkor az lesz a csoda a maga 256Mb memória igényével
0
0
0
0
pakai93 avatar
win7...
xp akkor lenne jobb ha lenne benn dx 11 és felismerné és még használni is tudna sokkal több memóriát mint amit tud (3.25 GB)
ugyhallotam lelkes srácok ezt meg is fogják valósitani... kivesznek minden felesleges kacatot a 64bit-es xp-ből lemagyarositják dx11 kompatibilissá teszik... és a memória felismerést 16gb-ra modositják... lehet lesz belóle vmi lehet h nem... de kiváncsi leszek rá mit atkotnak... 😃 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
A wind xp lenne minden idők legjobb oprendszere ha dx 11 lenne és még 1-2 cucc benne lenne
0
0
0
0
FeRR avatar
Win7 egyértelműen!😀 cod4-ben xp-n 500 fps-em volt a max, win7 alatt 1000😀
0
0
0
0
ZsoOtT avatar
én sztem a windows 7 lgjbb
0
0
0
0
no avatar
most fogok gépet újítani.. nemtudom hogy milyen OP Rendszert tegyek majd fel rá:S ez lesz a konfig :

GIGABYTE MA780G-UD3H - AMD 780G, VGA + 2x PCIe x16, DDR2 1200, SATA II RAID, USB2.0, GLAN, FW, DVI, HDMI, ATX, scAM2+

AMD Phenom 9650 X4 Quad-Core (95W), 2300MHz, BOX, socket AM2+

SAPPHIRE HD 4870, 1GB DDR5 (3600MHz), ATI Radeon HD 4870 (750MHz), PCIe x16, CrossFire, 256bit, 2xDVI, HDMI, VAPOR-X

4GB (KIT 2x2GB) DDR2 1066MHz PC8500 CL5 KINGSTON HyperX Black Edition

WESTERN DIGITAL Caviar SE16 320GB, SATA II, 16MB cache, 7200ot, 8.9ms, WD3200AAKS

XILENCE power 480W, ATX2.0, pasivní PFC, 120mm ventilátor
0
0
0
0
musstang avatar
Lehet h hülye a kérdésem😀 : Az xp-s játékok ugyanúgy mennek a 7-en??Pl: Grid,FUEL,Nfs: Undercover,Pure,Gta :SA,4???
0
0
0
0
simon7109 avatar
má kijott?nemis tudtam😃nem ugy volt,hogy oktoberben vagy novemberben jelenik meg?
0
0
0
0
simon7109 avatar
jelenleg Xp-m van és eddig jobb mint a Vista😃
a Win7 et még nem probáltam majd ha megjelenik a teljes verzio(nem RC)
nem tudja valaki mikor jon?
0
0
0
0
melich3 avatar
eddigi tapasztalatim szerint az XP (a 7-et még nem próbáltam)
0
0
0
0
no avatar
Windows 7 természetesen😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
windows 7 mert sokkal jobban futnak rajta.
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Windows 7 et ajánlom,de NAGYON 😆
0
0
0
0
zelcsi avatar
a windows 7-est mondom én is,jobbat még nem találtak ki nála!talán majd a windows 8!?😆
0
0
0
0
no avatar
Aha, a Win a legjobb, már kompatibilitás terén is a játékokhoz!
0
0
0
0
Jakesz avatar
A Windows 7 a legjobb. Lazán veri a Vista-t
0
0
0
0
Nedadam avatar
szeginyt má bannolták nembaj megis érdemelte jovan az ugy 😆
0
0
0
0
jozsi22 avatar
hűűha valaki hogy lehet ilyen nagyképű!! engem aztán az se érdekelne ha 5gb videókártyád lene 10 magos proceszorod és 8gb ramod!! itt nem az a lényeg hogy kinek milyen gépe van hanem az hogy segitőkész tagok legyenek nem pedig kötőtük!
0
0
0
0
no avatar
BKonrad46-47 írta:
http://gepigeny.hu/userpc.php?lookup=14382 nézd meg vagy meghalsz

befogunk kakilni!!😆
bannolni fognak
0
0
0
0
jozsi22 avatar
hát nekem daytona 2008 xp van eddig nem volt gondom vele szerintem elég jó
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció