Kinek mi a kedvenc TV csatornája?

Szerző: R0x0r, 2009. July 06., téma
Fórum » Film, sorozat
Itt gondolom nem nehéz kitalálni hogy mit kell írogatni.
[Csak úgy poénból csináltam XD]
Hozzászólások: 165
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Most ez az új csatorna, a Mozi+

Ajánlom, nagyon jó filmek mennek... Pl: Z Világháború, Transformers: A kihalás kora, A Wall street farkasa, Spongyabob ki a vízből! Tini Nindzsa Teknőcök, X-men: Az eljövendő múlt napjai, Farkas, Need for Speed, Rio 2. Fékezhetetlen, Hófehér és a vadász, Elrabolva 3. És ez csak kezdésnek.
1
0
0
0
fonix9901 avatar
jaja jó fejek a srácok 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Nálam a ZombiDinnyeKutya Games a TV, brutál. 😆 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
Adja.. de én mindent megadnak a PL-ért 😜 😆😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
Discoveryk,Eurosportok,Comedy Central, na meg a ruszki Torrent Streames sport csatornák full HD-ban 😆😆 jobb nincs a hülye Digisport miatt 😜 Egyébként ha Magyarországon valahogy előfizetésben benne lehetne akkor egyértelmű a UK-s Skysports csatornák lennének a kedvenceim 😆😆
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Jó csatorna a Discovery, én is szeretem, de hogy nem hazudnak a pofádba? Állandóan hazudnak, így helyesebb. Bear Grills is lebukott, az a bűvészgyerek is átverés (hiába mondja 5 percenként, hogy nem trükk), a piafőzős-amerikás műsör is megrendezett.
Ettől függetlenül én is bírom, főleg amikor autókat bütykölnek, van egy csomó autós műsör ott
0
0
0
0
CoDMW3 avatar
Hustler TV 😆DDDDDDDDD

Egyébként csakis kizárólag Fuc*ing Discovery. Tanulságos és érdekes csatorna, ahol nem hazudnak a pofádba. 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Ha néznék TV-t...
DigiSport 1-2
Régen, még az UPC-nél a Discovery, Discovery Science, Discovery Travel and Living és a TLC
0
0
0
0
sudosu avatar
Amikor nagyon ritkán bekapcsolom a TV-t akkor az M1-et szoktam nézni 😀 F1 végett
0
0
0
0
beni97 avatar
Discovery,Sport MINDEN!!
0
0
0
0
kriszhd avatar
Discovery Channel
Spektrum
Digi Sport 1-2
0
0
0
0
Masterthief avatar
Discovery Channel
National Geographic Channel
Zone Reality
Spektrum-Spektrum Home

Egyedül az Investigation Discovery hiányzik, az jó lenne.
0
0
0
0
no avatar
Hmm.. A CC nekem is jól jönne...
0
0
0
0
no avatar
Hát, csak ritkán TV-zek, inkább olvasok, de ha nincs mit tenni akkor Discovery(akármelyik kiv. Travel&Living).
0
0
0
0
Adam996 avatar
RTL Klub-ot nézek csak ott is csak barátok közt, gyanú árnyékába, 1 perc és nyersz meg M1-en F1-et 😃 Amúgy nem nézek TV-t 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
Film+,Comedy Central,Discovery Channel,Discovery Science,History,Discovery HD Showcase,Viasat Explorer,Nat Geo,Sport1,2,Eurosport1,2,ESPN,SkySportsHD,
Meg ha van néha jó sport esemény vagy film egy-egy adón akkor egy két napra csatlakozik a táborhoz 😆
0
0
0
0
borebaba avatar
Nat Geoÿ(minden),Nat Geo Wild(afrika tigrismentője),Discovery,(túlélés törvényei),Eurosport 2(bundesliga:Bayern München)😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
szolnokiferenc 23 írta:
gunman írta:
szolnokiferenc 23 írta:
PrivateSpice
PG
PB
😆
😂
😜


Művelődni kell!😀

De csak sutyiba szoktam nézni amikor alszik az asszony nehogy rajta kapjon.😆

Ezeken mennek a legjobb ismereterjesztő és természet filmek!!!!

Inkább Biológiai filmek😃😆
0
0
0
0
no avatar
Én csak a Nickelodeon-t szeretem, de azt nagyon😃 Minden nap azt nézem reggeltől estig😂
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Drassler írta:
Kmisi99 írta:
Nem tudom most milyen csatornák vannak de mikor legutoljára 3 éve néztem tévét akkor discovery national geographic jetix. Kb ezt a hármat néztem felváltva.



3 éve 😆

Hát hülyeség a tv így nem szoktam nézni. Meg a népbutítás hülyítés és ezek a szarságok. Ilyenért nem kell nekem tv. Ki is van köttetve. Minden filmet sorozatot gépen nézek. Így is több filmet meg sorozatot nézek mint egy átlag Tv néző.
0
0
0
0
Drassler avatar
Kmisi99 írta:
Nem tudom most milyen csatornák vannak de mikor legutoljára 3 éve néztem tévét akkor discovery national geographic jetix. Kb ezt a hármat néztem felváltva.



3 éve 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem tudom most milyen csatornák vannak de mikor legutoljára 3 éve néztem tévét akkor discovery national geographic jetix. Kb ezt a hármat néztem felváltva.
0
0
0
0
Drassler avatar
Discovery CE
HBO
RTL Klub, TV2 nem jön be..mert folyton lopja a műsor ötleteket az RTL-től...bár lehet ez fordítva is igaz..😃
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
gunman írta:
szolnokiferenc 23 írta:
PrivateSpice
PG
PB
😆
😂
😜


Művelődni kell!😀

De csak sutyiba szoktam nézni amikor alszik az asszony nehogy rajta kapjon.😆

Ezeken mennek a legjobb ismereterjesztő és természet filmek!!!!
0
0
0
0
szolnokiferenc 23 avatar
PrivateSpice
PG
PB
😆
😂
😜
0
0
0
0
Lord107 avatar
hát nagyon nem tv-zem de ha választanom kell akkor azt hiszem DigiSport, mivel ott szoktam az MU meccseket nézni
0
0
0
0
bfrenk avatar
Cool TV
Sport 1-2
Eurosport 1-2
VIASAT 6
Comedy Central
0
0
0
0
Szykla avatar
RTL Klub
tv2
Life Network
Ozone Network
Film+
Film+2
Sorozat+
Viasat3
TV6
Reflektor
Prizma
Spektrum Home
Eurosport
Eurosport2
Animax
Nickelodeon
COOL
AXN
Comedy Central
Discovery Channel
National Geographic Channel
Spektrum
Da Vinci Learning
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Discovery Channel
Film+
Film+ 2
National Geographic
Viasat 3
HBO
HBO 2
Viasat History
Prizma Tv (Orosz bajnokság miatt)
0
0
0
0
banyai2000 avatar
Eurosport 1-2,Digi Sport ,Digi Sport Plusz,RTL F1 nézésre,HBO,HBO 2 ,HBO Comedy,
0
0
0
0
bayusz avatar
Discovery Channel, Comedy Central, Film+, National Geographic, Viasat3
0
0
0
0
DCMAN avatar
Film+,national G G,Discovery
0
0
0
0
neuroflex avatar
Comedy Central ,RTL,Film+ de sok van😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Cool TV,RTL,Film+,Discovery CH és Silence,Animax,Music Mix.....És még sok minden más😆
0
0
0
0
SANCAAApc avatar
Összes Discovery, Comedy Central, Filmmúzeum, Megamax, Minimax(Animax), Disney Channal, Film+, Film+2, HBO,HBO2,HBO Comedy, Cinemax ................... KB ennyi 😆
0
0
0
0
Thomech avatar
Discovery Channel, Cool, Viasat 6, Music Mix, Discovery Science, Film+, meg még egy párat néha. 😆
0
0
0
0
AlwinHD avatar
Discovery, Comedy Central, Digi Sport, Digi Sport HD, Eurosport, Eurosport 2. Ha filmet akarok nézni inkább letöltöm, utálom a reklámokat. 😀
0
0
0
0
Legolas24 avatar
Comedy Central ,Disney Chanel, Discovery,Animal Planet
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Discovery,Music Mix,Music Channel,Animax😆
0
0
0
0
adta avatar
Nos ez nem igazán ide vág de nem igazán találtam helyét. Hogyha nem jó helyen van akkor kérem helyezzék át.
Előben a Szilveszer Rallye-ról 2011 Hungaroring
http://adtaracing.fw.hu/?p=66
0
0
0
0
KTM520 avatar
Discovery, Film+, M1!😎
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Discovery+ Viasat Explorer volt még néztem tv-t
0
0
0
0
GTRAKY avatar
discovery channel,science meg talan a world,viasat history,explorer,Music channel UTV,kiss tv,MTV,rtl klub
0
0
0
0
pEnZi1995 avatar
Film+
Film+ 2
Discovery
Sport 1, 2
E.Sport 1, 2
Meg minden ami sport. 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció