Jövő PC-je és játékai

Szerző: Demoz93, 2009. June 23., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 258
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
akos328 avatar
De ez olyan ***a hogy csak prociba gondolkodtok 😆😆😆
48 magos meg Ati 5970 LOL, ez nem fog bejönni
48 mag + ATI HDHQ 9-esszéria DDR25-ös lesznek
Meg DDR12 50-100 Kingston RAM
0
0
0
0
spektre avatar
Hát, engem a SUPER MARIO érdekel a legkevésbé 😆
0
0
0
0
no avatar
a jovo SUPER MARIOJA milyen lessz vajon?
0
0
0
0
spektre avatar
"A félvezetőkben, mint például a gallium-arzenidben a fény, a hő vagy egyéb gerjesztés hatására létrejövő úgynevezett elektronlyuk-párok kötött állapotban maradhatnak és kvázirészecskeként viselkedhetnek. Ezek az "elemi gerjesztések", más néven excitonok csak a félvezetőn belül létezhetnek.

A negatív töltésű elektront és a pozitív töltésű "lyukat" a közöttük ható Coulomb-erő tartja együtt, és mivel az exciton össztöltése nulla, e kvázirészecskék áramlása nem jelent elektromos áramot. Egy exciton kötési energiája sokkal kisebb, mérete pedig sokkal nagyobb, mint a hidrogénatomé. Az exciton felbomolhat szabad elektronra és lyukra, vagy pedig rekombinálódhat, azaz az elektron és a lyuk újraegyesülhet, ekkor a kötési energiája fényvillanás formájában felszabadul fel." Világos nem?? 😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
am a jővőbe nem úgy kell belegondolni mint egy egyenes arányosságba ! szóval 20 éven belül elenyésző lesz a 48 magos processzor 😀
0
0
0
0
konsti avatar
a jövö procijai már nem sziliciumon fognak alapulni hanem vmien más anyagon ami által sokkal nagyobb sebességre lesznek képesek majd a cikket megkeresem
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
spektre írta:
Ja, de ha egy kicsit belegondoltok, 4-5 éve még a kétmagos proci fogalmai is elég homályos volt, mint ma a 48magos. Ahogy fejlődik, úgy fog csökkenni az ára is (mint mindennek) és pár év múlva olyan játékok lesznek, amihez még ez a 48 mag is kevés 😆 Kíváncsi vagyok mik várnak még a következő (kb10 év) időkben ránk 😃 A fénysebességű tesztről hallottatok már? Rezgés (Hz) helyett fény fog dolgozni, elkerülve az elektronika ellenségét, a hőt is. Miben lehetne mérni a fény teljesítményét? "Hé kiccsávó az én gépem már 200 LUMENNEL dübörög" 😆😆 majd megkeresem a cikket.


Jah, hat igen, szvsz is DURVA gyorsan fejlodik a technika nem csak procik teren, pl. a mostani VGA-ak is nagyon sokat fejlodtek memoriaban, gyorsasagban, technologiaban pl 1 2004-es NVidia 6600GT-hez kepest.

Az SSD-ek is durvak, igaz meg dragak, akarcsak az i7-es procik, meg pl. a H5xxx-esek sem olcsok, a jobbak, de 1 ev mulva mar joval, taklan 50%-al is olcsobbak lesznek. A monitorok is sokat fejlodtek szerencsere az utobbi evtizedben, es meg sorolhatnank... +10 mulva nem is igazan tudom elkepzelni mi lesz, kb. 5 evre elore meg +birom saccolni, de tovabb nem, mert nagyon durvan nyomjak ki az uj cuccokat, mondjuk ez a fogyasztoi-tarsadalom lenyege....en mondjuk inkabb csak akkor szeretek valtani, ha mar muszaj, mert nem indul, v. csak akadva, v. nagyon lassan, v. alacsony graffon nagyon a jatekok. 😆

dX11-es VGA-aval is meg varnom kene Dec.-ig, akkorra mar szerintem az 5870-esek is elfogadhatobb aron lesznek. 😜
0
0
0
0
spektre avatar
Ja, de ha egy kicsit belegondoltok, 4-5 éve még a kétmagos proci fogalmai is elég homályos volt, mint ma a 48magos. Ahogy fejlődik, úgy fog csökkenni az ára is (mint mindennek) és pár év múlva olyan játékok lesznek, amihez még ez a 48 mag is kevés 😆 Kíváncsi vagyok mik várnak még a következő (kb10 év) időkben ránk 😃 A fénysebességű tesztről hallottatok már? Rezgés (Hz) helyett fény fog dolgozni, elkerülve az elektronika ellenségét, a hőt is. Miben lehetne mérni a fény teljesítményét? "Hé kiccsávó az én gépem már 200 LUMENNEL dübörög" 😆😆 majd megkeresem a cikket.
0
0
0
0
villamdavid avatar
enkutz írta:
tothricsi95 írta:
enkutz írta:
lol de ára is lesz kb 400k forint 😆


dehogyis hiszen az i7-es procik is 150k jörül mozogtak akkor ez milliós árba lehet 😜 48 mag....
na egy ilyennel 4db HD5970 meg 24 GB RAM-al már lehetne GTA4-ezni vagy Metro 2033-azni 😆 😜 😂😂😂😂😂


hát akkor kb 3 milla forint 😜 de ha már 48 magos procirol van szó akkor már kéne kb 50 GB ram és Ati Radeon HD10000 na azzal aztán menne a Crysis 4 is 😆

Ja,meg 50 évig minden 😆
0
0
0
0
super88 avatar
a pchez való igazodást nem tartom jó ötletnek hiszem a játék vásárlás 3-4 talán 5% teszik csak ki a pc-sek így nem hiszem hogy túl sokat fektetnének a pc-s iparba játék szinten...
0
0
0
0
enkutz avatar
tothricsi95 írta:
enkutz írta:
lol de ára is lesz kb 400k forint 😆


dehogyis hiszen az i7-es procik is 150k jörül mozogtak akkor ez milliós árba lehet 😜 48 mag....
na egy ilyennel 4db HD5970 meg 24 GB RAM-al már lehetne GTA4-ezni vagy Metro 2033-azni 😆 😜 😂😂😂😂😂


hát akkor kb 3 milla forint 😜 de ha már 48 magos procirol van szó akkor már kéne kb 50 GB ram és Ati Radeon HD10000 na azzal aztán menne a Crysis 4 is 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
enkutz írta:
lol de ára is lesz kb 400k forint 😆


dehogyis hiszen az i7-es procik is 150k jörül mozogtak akkor ez milliós árba lehet 😜 48 mag....
na egy ilyennel 4db HD5970 meg 24 GB RAM-al már lehetne GTA4-ezni vagy Metro 2033-azni 😆 😜 😂😂😂😂😂
0
0
0
0
enkutz avatar
lol de ára is lesz kb 400k forint 😆
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
hector maio írta:
jövő pc-je 12mag 😃


Ugyan, a 8-12 magaz 1 nagyon kozeli jovo, 3-4 even beluli ! 😀

Akkor mar inkabb ez a JOVO: [LINK]

...sot meg ez sem annyira, mert mar keszen van, igaz 1 db-ig meg biztos nem lesz ilyen otthon a PC-enkben ! 😆
0
0
0
0
villamdavid avatar
F-1 2010 , Dirt 3, Fifa v Pes 11,ha lesz Pc-re 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Szerintem nemkell annyi! Elég lesz 8 is...
0
0
0
0
Hitoshi avatar
nem erről van szó (persze előbb -utóbb úgyis elpusztulunk) de ha megelégszünk ezekkel (én megvagyok elégedve mert nagyon szép játékok vannak manapság) akkor nem lehetne még jobb és még szebb játékot kiadni mivel nem kéne senkinek.ezt el kell fogadni: haladni kell a korral,és ha a többségnek kell a 3d -ós csúcs grafikájú,maximális élethű játék - gondolok itt a jővőbeli játékokra - akkor ígyis-úgyis halad vele a technológia
0
0
0
0
Hitoshi avatar
sorry laggolt a net picit
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Blackwell írta:
Nincs semmilyen elképzelésem a jővőre és senki sem tudja megmondani, hogy mi lesz a jövőben. Ha minden visszafejlődne a 70-es évekig, akkor megtanulnánk értékelni a mostani játékokat, mert vannak akik még ezekkel a játékokkal sincsenek megelégedve.



ez picit így rossz megállapítás mivel mindig is a jobbra fogunk törekedni !!!!!!!!!!! ha a 70-es években meg lettek volna elégedve a technológiával akkor most is ott tartanánk,vagy ha meg lettünk volna elégedve a kardal akkor nem lenne most atomfegyver stb... szóval picit rossz megközelítés 😀 de abban igazad van h 100%-ra nem tudjuk megjósolni mi lesz a jövőben
0
0
0
0
Hunior95 avatar
A jovo jatekaiban olyan lesz a grafika mint most ahogy latunk!!!
A gepek pedig olyanok hogy a szemuvegembe lesz beepitve es latom a jatekot a szemem elott, vagy mozgaserzekelok lesznek!!!

Nem tudom pontosan mi lesz, de sztem jo lesz!!!😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
am a hd ***ottul torzít.tv-n legalábbis iszonyúan
0
0
0
0
gara66 avatar
hát még 50fps-el se megy 5970el 😂
nemsemmi a vidi az tuti😉
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Kíváncsi lennék a konfigra melyen a Crysis Wh-t 7680×1600-on nyomatták! 😃
[movie=youtube]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RPCJh8tYri0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RPCJh8tYri0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/movie]
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
gara66 írta:
akko szted mind1 h 1024*768as vagy 1920*1200as felbontásban játszunk?? te se gondolod komolyan... az eyefinity az csak mondok egy számot 5300*1200as felbontást jelent...

Há nem tom de akkora felbontás az rohadt durva lehet azért már full hd ban a crysis még a 5970 en is csak vagy 50 fps el megy szóval valamit azért ott csináltak hogy ne terhelje úgy.
0
0
0
0
gara66 avatar
jól mondod hedzsooo😀 és még a fullhd-tól is félek az én vga-mmal nemhogy 6monitor felbontásától😂
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Kapasbol eladnam en is, ha megdobnanak vele ! 😆

Nem kiforrott a technologia, es gara66 is ratapintott a lenyegre, h ha FULL-on szeretnek jatszani az uj jatekokkal ilyen tobb-monitoros rendszeren, akkor oda kell am boven VGA is. 😀

En eleve inkabb vennek most 1 nagyon durva VGA-t, 6 db monitor helyett ! 😆
0
0
0
0
gara66 avatar
akko szted mind1 h 1024*768as vagy 1920*1200as felbontásban játszunk?? te se gondolod komolyan... az eyefinity az csak mondok egy számot 5300*1200as felbontást jelent...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem nem különösebben terheli meg mert csak kiküldi a képet több irányba
0
0
0
0
gara66 avatar
én a mostani monitorommal is elvagyok!
gondoljatok bele h milyen kari kéne a metro 2033hoz eyefinity-be (persze csdak ha lehetséges) hogy rendesen fusson😂
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
miért hülye? Sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben mint a kockulás én is adnám el ha lenne egy olyanom
0
0
0
0
no avatar
yugiohyugiohzebuyugioh írta:
persze, hogy utána eladjam, és vegyek mást 😆😆


erre csak azt tom mondani,hogy te hülyevagy....
eladnád?
sztemmeg sokkal jobb egy ilyen mint egy hagyományos kalap szar amikor egybevan aze gész képernyő
örülnék neki ha nekem más lenne mint a többi ***nak van..
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
persze, hogy utána eladjam, és vegyek mást 😆😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
azért elfogadnál egy komplett ilyen cuccost nem 😃
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Igen, ettől jó, tudom én azt, de akkor is zavarna x DD
Amikor meg Cry Engine 3at mutatták 3monitoron, meg amikor MW2-t láttam, ot meg ezen kívül még az idegesít, hogy a fegyverhátul, tök ugylátszik mintha meglene nyúlva 😆😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Kmisi99 írta:
de itt nem csak az a lényeg hogy sok monitor hanem kib szott nagy látószög pl codban cs ben meg más fps ben nagyon jól jön


pontosan !! itt nem azt kell nézni hogy most hol járunk ezzel a technikával hanem hogy mit lehet kihozni belőle és azért ha pl.: cod 6 -ot 5900x2400 felbontáson játszod azért az nem rossz + 60 fok ba látod a játékot
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
de itt nem csak az a lényeg hogy sok monitor hanem kib szott nagy látószög pl codban cs ben meg más fps ben nagyon jól jön
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
jah...engem is zavarna...sokkal jobb lenne 1 ekkora képernyős LCD vagy Plazma TV
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
nemtudom, engem zavar(na), hogy nem "összefüggő" a képernyő 😆😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
sztem a jővő alapja ez [LINK]

https://hothardware.com/newsimages/Item10867/ATI-Eyefinity-3x2-Codemasters-GRID.jpg
0
0
0
0
ricsike0828 avatar
durva lenne ha a jövö op.rendszere a windows vista xp 7 lenne
0
0
0
0
no avatar
Virtuális valóság GTA,PES,COD,Fear,FM😆,F1
0
0
0
0
BiGame avatar
Devil May Cry 5, GTA 5, CoD 7, MW 3, Project Natal, PSP 2, NFS WO, Medal of Honor Operation Anaconda, egyenlőre ennyi!
0
0
0
0
no avatar
ja szerintem a jövö játékai Call of duty 200: MAjd ürlényekkel és más fajokal harcolni benne 😆😆😂
0
0
0
0
gereisti avatar
2050-ben Holografikus kijelzők lesznek és olyan lessz hogy beálunk a szoba közepébe és olyan lesz mintha élőbe ott lennénk és háborut vivnank.
A jövő Játékai pedig ojanok lesznek 2050ben mint pl:
Call Of Duty 49 The Modernest Warfare 19 vagy
Need For Speed: Flying Cars 12,
Ilyesmik lesznek szerintema Jovo Jatekai
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció