Gépem alkalmas-e játekra?

Szerző: Gears17, 2009. June 14., téma
Fórum » Asztali PC
Sziasztok lenne egy kérdésem most kap egy Gépet és nem tudodom hogy alkalmas-e játékra
S.O.S-ben kérem a választ
gépem adait nezetek meg
Hozzászólások: 1 088
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gumi avatar
AMDTuning írta:
nekem Gigabyte 880gm-ud2h van szerintem azt válaszd nagyon jó kis lapka 😃


és ha azt nem tudom meg venni akkor a másik is jó lenne játékokhoz ?
0
0
0
0
AMDTuning avatar
nekem Gigabyte 880gm-ud2h van szerintem azt válaszd nagyon jó kis lapka 😃
0
0
0
0
gumi avatar
Michael Schumacher írta:
gumi írta:
fontos kérdés!!!!most készülök új PC-t venni szerintetek melyik alaplap jobb vagy tök mindegy-e, ha igen mért ha nem mért ? e-két alaplap között vacillálok: Gigabyte sAM3 GA-MA78LMT-US2H vagy:Gigabyte sAM3 GA-880GM-UD2H
és ezek a dolgok lenének még hozzá: AMD ATHLON II X2 250 AM3 BOX, RAM DDR III 2 GB 1333 SAMSUNG és kB ezekkel szeretnék játszani rajta:F1 2010, mirrors edge, AVP3, Split / Second ja!!! és egyenlőre csak az alaplapi videó karit Tom használni mert arra már most nincs keret.

Ezek a gamek alaplapi karival nem fognak menni.. csak akkor vegyél kari nélkül ha nagyon nagyon muszáj. 😆😃 Én úgy vettem h gyűjtök majd karira addig jó lesz igp.. tudtam h nagyon sz@r a teljesítmény, úgyh alig várom h rendelhesem vga-m. 😆


és ha vennék hozzá egy bivaly videó karit akkor már tök mindegy melyik alaplapot veszem meg ?
0
0
0
0
gumi avatar
fontos kérdés!!!!most készülök új PC-t venni szerintetek melyik alaplap jobb vagy tök mindegy-e, ha igen mért ha nem mért ? e-két alaplap között vacillálok: Gigabyte sAM3 GA-MA78LMT-US2H vagy:Gigabyte sAM3 GA-880GM-UD2H
és ezek a dolgok lenének még hozzá: AMD ATHLON II X2 250 AM3 BOX, RAM DDR III 2 GB 1333 SAMSUNG és kB ezekkel szeretnék játszani rajta:F1 2010, mirrors edge, AVP3, Split / Second ja!!! és egyenlőre csak az alaplapi videó karit Tom használni mert arra már most nincs keret.
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm a segítséget.😆
0
0
0
0
Flash avatar
Kedves Arcsi! Miért nem próbálod ki? Am a két mag valószínüleg kevés a fullhoz.
0
0
0
0
madchief avatar
talán de lehet kéne neki a négy mag
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek elmenne a GTA4? full grafikán 1920-1080p-ben 2x élsimitással kb 40fps átlaggal?
ha igen miért?
ha nem miért? és mennyivel menne akkor?
0
0
0
0
madchief avatar
i5 750 ill. 760 4magos az i3 meg 2
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
ha valamiből jobbat vennék, az inkább a VGA lenne, egy 5770-GTS450 minimum
0
0
0
0
no avatar
Azt tudom h az i5 jobb, de miben, és miért?😕
0
0
0
0
madchief avatar
hogy ne lenne? 😆
De ha 2e ft-ből veszel egár-bill kombót akkor ami ebbe van i3 kicserélheted 1 i5-re az i3 beleszámításával 😜
0
0
0
0
no avatar
De azért ez is alkalmas a legújabb játékokra?
0
0
0
0
no avatar
A limit sajnos 150 amiben még benne kelle lennie a billentyűzet-egér párosnak. a monitort a szüleim veszik.
Ugyhogy max140 sajnos.
De azért megírhatod
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Mennyit költnél rá MAX? Ha a 170 még jó akk tidok egy nagyon állat konfigot
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Szeretnék új pc-t venni, de nem tudom hogy milyen legyen pontosan.
Bár van egy áldozat. itt a link(http://pc-outlet.hu/konfig.htm), és ezen belül az Imperium Core i3 HD PC.
Aki segíteni szeretne, legyen szíves részletesen tanulmányozza a konfigurációt.
A célom, hogy a legújabb játékokat tudjam játszani rajta.
Nagyon megköszönnék minden segítséget.
Előre is köszi!😀
0
0
0
0
Disco4ever avatar
nem akad a black ops sem😃 az elején amit haverom adott DVD-t ami neki volt meg black ops az akadt mint a fene😃, de most hogy már eredeti van meg elég szépen megy 80-90fps-el akadás nélkül😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
disco4ever inkább azt írom ami nem egy😃 minden megy csak gondolom a black ops inkább mediumon😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem alkalmas? rpg kéne ami megy rajta aminek min ilyen legyen😀
https://img.gamespot.com/gamespot/images/2002/pc/reviews/morrowind/morrowind_screen002.jpgés olyan legyen amibe lehet karit kreálni (nem mmo) és a nomád😃 ról van szó😀😉
0
0
0
0
Disco4ever avatar
és az enyém alkalmas?😀 és játéklistát kérek ami elmegy az enyémen😀
0
0
0
0
ken7 avatar
alkalmas?
melyik játék hogy futna rajta ?😀
0
0
0
0
super88 avatar
hát attól függ milyen stílusú játékokat szeretsz😃
0
0
0
0
Lurco avatar
Az én laptopomra milyen gémt ajánlotok?
0
0
0
0
Bewy avatar
cucu írta:
SZerintetek ezen a laptopon elfut majd a COD4 ?és mijen graffal?: ----->[LINK]

Előre is köszönöm a válaszokat!



szerintem elfogd menni rajta de a videokártya miatt nem tudtam eldönteni hogy hogy fog menni. de biztos hogy azért elég szépen fog menni
0
0
0
0
no avatar
peter555 írta:
Az Assasin's Creed min:95% ajánlot 89% jól elfog menni?vagy egyáltalán elfog menni?
Előree Kösszi
elfog menni rajta de nem lesz élvezhető grafika
0
0
0
0
no avatar
Az Assasin's Creed min:95% ajánlot 89% jól elfog menni?vagy egyáltalán elfog menni?
Előree Kösszi
0
0
0
0
zelcsi avatar
hát igan,azzal a procival esélytelen sajnos!😕
0
0
0
0
Rottweiler avatar
peter555 írta:
Sziasztok!Nekem elmene a GTA IV? Nézétek meg a gépigényben.Köszi előre is ..!!!!😀

ezzel a VGA-val nem hiszem, a proci is egy kicsit kevés, nekem 2.8-ason 6fps-sel ment 1280x1024-ben low-n egy HD3650-nel (512MB DDR3). ja és 1,5GB RAM-mal.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!Nekem elmene a GTA IV? Nézétek meg a gépigényben.Köszi előre is ..!!!!😀
0
0
0
0
utahl2 avatar
kösz😃
kihagytam pár játékot íme: Mirrors edge nekem ment ugy fullon hogy nem volt elsimitás és nem volt bekapcsolva a physic. Akkor még a Tom clany's H.A.W.X. biztos hogy elmenne akkor a Burnout 😜aradise fullon , a Sims 3 is 😆, Pure. talán még jut eszembe valami😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jah igazad van utahl2 😃
orichalcos : 2005 és lefele fullon mennek a gamek még a 06-07esek is a 08 as gamek azok medium-highon és a 2009esek háát attól függ milyen gameről van szó de ott low-medium 😀
0
0
0
0
utahl2 avatar
Hát én ajánlom a kedvencemet a World in conflict, Brothers In Arms: Hell's highway-t, a Cod 4 is elmenne nekem is elment fullon,, Men of war-t attók függ ha szereted e a Rts játékokat.
Hát szerintem elindulna a Gta IV de akkor lowon, a Warhead simán , a Crysis is. egy pár autos játék. A Pro street full az Undercover is az Rfactoe is ( de ahhoz töls le F1 modot ugy a király 😆 ). ennyi tudtam mondani, remélem elég 😜
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Tudnátok segíteni nekem?

A minap vettem egy ilyen laptopot.

http://www.asusnotebook.hu/notebook/F5SL-AP344


Szerintetek max milyen játékokkal tudok játszani rajta elfogadható sebessél?(minimum közepes beállításokkal?)
Túl sok játék gépigénye van az oldalon és sajnos nincs időm végig bogarászni az összes game-t.
Egy két komolyabb játékot tudnátok ajánlani?

Köszi

ori
0
0
0
0
no avatar
igen! ezaz tudom mert 2haveromnak is ilyene van😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
valaki az én vga-mnak meg tudja mondani a pontos adataitt : ATI SAPPHIRE X1650Pro , ezzek az adatai vagy más ?
http://www.hwcenter.hu/products/7681.html

a választ előre is kőszi 😀
0
0
0
0
no avatar
én gépemen kb. még meddig fognak jólmenni a játékok?
0
0
0
0
zola1995 avatar
enyémen menne a prototype?
0
0
0
0
no avatar
Kösz a segítséget eleminator!😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
eleminator írta:
Hitman írta:
Az én gépemen pl. a Prototype, NfS Shift, és a Batman Arkham Asylum, hogy menne? Előre is kösz a választ!😀

A S939-es Amd procikkal már ez a baj, hogy alacsony órajelen mennek (tied 1833MHZ), huzni, szerintem csak max 2000MHZ-ig tudnád huzni jó hűtővel biztonságosan! Az 1GB ram már manapság kevés egy játéknak, kell az a 2gb ram! A VGA még bírná valamelyest! Így összeségében én az 1024x768 beállítás maxon soknak tartom! Maximum 8000x600 felbontás közepes beállításokkal és élsimítás nélkül még élvezhető lene!
elírtad nem 8000x600 hanem 800x600
0
0
0
0
eleminator avatar
Hitman írta:
Az én gépemen pl. a Prototype, NfS Shift, és a Batman Arkham Asylum, hogy menne? Előre is kösz a választ!😀

A S939-es Amd procikkal már ez a baj, hogy alacsony órajelen mennek (tied 1833MHZ), huzni, szerintem csak max 2000MHZ-ig tudnád huzni jó hűtővel biztonságosan! Az 1GB ram már manapság kevés egy játéknak, kell az a 2gb ram! A VGA még bírná valamelyest! Így összeségében én az 1024x768 beállítás maxon soknak tartom! Maximum 8000x600 felbontás közepes beállításokkal és élsimítás nélkül még élvezhető lene!
0
0
0
0
FTPeet avatar
Lehet hogy menne alap beállításokkal és 1024*768-as felbontással,de nem igazán élveznéd a játékotüdv Peet
0
0
0
0
no avatar
Az én gépemen pl. a Prototype, NfS Shift, és a Batman Arkham Asylum, hogy menne? Előre is kösz a választ!😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
fullon nemnagyon inkább max setting-nél menne 1024-es felbontáson.legalább is nekem így mentek jól egy celeron procival.
0
0
0
0
Creelien avatar
aki ráér megnézné a gépem hogy alkalmas-e a mai játékokhoz, ha azok fullon mennek?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
pomrum írta:
kmisi99 írta:
az xp nek még 64mb ram is elég hogy menjen normálisan

Akkor te még nem próbáltad az xp-t 64mb rammal, menni megy vele de szerintem a legtürelmesebb ember is hamar rohanna venni még ramot bele. Annyival nagyon - nagyon lassú.
én régebben úgyvettem p1-es gépet amin rajta vollt az xp de ennek jó hogyha vollt 16-32mega ramja.Hát elég lassú vollt ha bekapcsolltam kellet még várni 1órát mire betöltött miindent.
0
0
0
0
FractalXX avatar
Szerintetek az én VGA-m jó (+) vagy szar (-)?
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem menne a tomb raider underwrlod?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció