Gépem alkalmas-e játekra?

Szerző: Gears17, 2009. June 14., téma
Fórum » Asztali PC
Sziasztok lenne egy kérdésem most kap egy Gépet és nem tudodom hogy alkalmas-e játékra
S.O.S-ben kérem a választ
gépem adait nezetek meg
Hozzászólások: 1 088
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Yeti avatar
Sziasztok!
Ilyen gépet akarok, venni, szerintetek milyen lenne játékra, és 2-3 évig elég lnne-e.
a tápon még gondolkodom, valahol azt írták, hogy gagyi...
0
0
0
0
Ferrari avatar
Core2 írta:
Nem ide tartozik!!!
(A can u run it az érzékeli a géped adatait, és az szerint dönti el, hogy hogyfog menni. Személyes tapasztalat, hogy elég rosszul méri fel a gépet)


Igen mert ha már nincs annyi hely a gépeden amennyi kell a játéknak akk már ógy teszi ki mintha nem futna a gépeden
0
0
0
0
Core2 avatar
Nem ide tartozik!!!
(A can u run it az érzékeli a géped adatait, és az szerint dönti el, hogy hogyfog menni. Személyes tapasztalat, hogy elég rosszul méri fel a gépet)
0
0
0
0
Ferrari avatar
Biztos amerikaiak másolták le ezt az oldalt😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nem véletlenül system requirments a neve mert azt már én is próbáltam ide kirakni de a kis köcsög lemásolta ezt az oldalt
0
0
0
0
Ferrari avatar
Bewy írta:
nekem van 1 oldalam felvéve könyvjelzők közé ahol meg tudom nézni hogy a gépem mennyire vinné a játékokat vagy hogy egyáltalán el indulna e. ha valakit érdekel nézze meg. bár azt itt is meg lehetne nézni az oldalon de a kettőből le lehet vonni némi tanulságot😀

u.i: valamiért nem tudom kirakni az oldal címét de rákerestek googleba hogy "can you run it?" akkor ki fogja adni az oldalt


én is ismerem azt az oldalt, de ott csak azok a játékok vannak amelyek már megjelentek. Amúgy nagyon jó oldal.
0
0
0
0
Bewy avatar
nekem van 1 oldalam felvéve könyvjelzők közé ahol meg tudom nézni hogy a gépem mennyire vinné a játékokat vagy hogy egyáltalán el indulna e. ha valakit érdekel nézze meg. bár azt itt is meg lehetne nézni az oldalon de a kettőből le lehet vonni némi tanulságot😀

u.i: valamiért nem tudom kirakni az oldal címét de rákerestek googleba hogy "can you run it?" akkor ki fogja adni az oldalt
0
0
0
0
Ferrari avatar
Szerintetek az én gépemen fog menni a MAFIA 2???
0
0
0
0
ginfoka avatar
Én gépem sztetek GTA IV - 1440*900-as felbontáson?😃 Windows 7 alatt
0
0
0
0
Rapido avatar
zelcsi írta:
Rapido írta:
Szevasztok!Az én gépem alkalmas lenne a GTA 4-re?Ha igen akk Low-on,Közepesen vagy magason?Előre is köszi a választ!
alkalmas!menne vele minimum-és közepes között valahol!a vga miatt!

Köszi!
0
0
0
0
zelcsi avatar
Rapido írta:
Szevasztok!Az én gépem alkalmas lenne a GTA 4-re?Ha igen akk Low-on,Közepesen vagy magason?Előre is köszi a választ!
alkalmas!menne vele minimum-és közepes között valahol!a vga miatt!
0
0
0
0
dave500 avatar
"Magason" semmi képpen nem, low-mediumon az valószínű!
0
0
0
0
Rapido avatar
Szevasztok!Az én gépem alkalmas lenne a GTA 4-re?Ha igen akk Low-on,Közepesen vagy magason?Előre is köszi a választ!
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
ez attól függ hogy milyen játékokkal akarsz vele gémelni,mert az ujabb játékokat sztem nem nagyn viszi,legfeljebb low-on
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát igen nem a legerősebb gép jobb vidi kari kéne a proci az kb jó meg+ 1gb ram sem árt
0
0
0
0
super88 avatar
igen meg Ram se ártana +még 1 giga legalább
0
0
0
0
dave500 avatar
Nem igazán! Egy erősebb VGA pl HD3870/HD4850/4870/9600GT
És akkor igen! De ez elfért volna a Gépednél is... de mindegy
0
0
0
0
Gears17 avatar
Sziasztok lenne egy kérdésem most kap egy Gépet és nem tudodom hogy alkalmas-e játékra
S.O.S-ben kérem a választ
gépem adait nezetek meg
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció