2012 ha "eljő" a világvége

Szerző: Ferrari, 2009. June 11., téma
Fórum » Társalgó
írd le h mi a véleményed 2012-ről, és h szerinted h lesz vége a világnak:D
A topic azért jött létre h ne offoljunk az egyik hírnél:D
Hozzászólások: 1 016
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
Miket tudsz te😃 elmehetnél csillagásznak. Remélem nem lesz 1.000 ft a benzin, s remélem, hogy a Föld akkor pusztul el, amikor a Nap, több millió év múlva. Állítólag a fehér törpének többszöröse lesz a sûlya, mibt a Földnek.
Tudok jó pár érdekes dologról beszélni még. PL Hitler miért ölt meg annyi zsidót. Erről talán még könyvet is írhatnék.
Semmi nácizmus! Nem vagyok az. Elég nyomós oka volt.
0
0
0
0
rafferd avatar
Alapból a hatalom vágy miatt ment tönkre a bolygó már régen kitaláltak olyan technológiákat amikhez nem kell benzin a kocsikba de megölették a feltalálójukat hisz logikus rohadt nagy pénz van az olajban
Ez nagyon igaz! Ha most kitalálnék én is valami megoldást, holnapra érdekes módon eltűnnék...
0
0
0
0
Bicike avatar
Miket tudsz te😃 elmehetnél csillagásznak. Remélem nem lesz 1.000 ft a benzin, s remélem, hogy a Föld akkor pusztul el, amikor a Nap, több millió év múlva. Állítólag a fehér törpének többszöröse lesz a sûlya, mibt a Földnek.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Jaj igen eljő vagy 30 vagy tóbb éve 2 évente is eljött amugy nem most lesz világ vége mert 20 miliárd év mulva kialszik a nap :-) És megpusztulunk
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
Azt még el is hiszem. Világvége akkor lesz, ha 1.000 forint lesz a benzin.
Tehát ha jól értem, akkor a Nibiru röppályára áll?
Elvileg ellipszis alakú. Ha közel ér a naphoz akkor akár pár óra alatt ki is repülhet újból a világűrbe.
Ilyet azért ne mondj.
"Nemrég olvastam valahol, hogy Armstrongnak a Holdra szállásnál volt egy másik elhíresült mondata is, amelyet sokáig nem tudtak értelmezni. A mondat, ami a Holdkompba való beszálláskor hagyta el a száját, így hangzott: Sok szerencsét, Mr. Gorsky! Riporterek százai kérdezték, mire értette, és ki a titokzatos Mr. Gorsky, de ő csak az illető halála után fedte fel a sztorit. Gyermekkorában fociztak a házuk udvarán, mikor a labda a szomszéd (Gorskyék) fürdőszobája ablaka alá esett. Mikor Neil érte ment, akkor hallotta, hogy Mr. Gorsky orális szexre biztatta feleségét, akinek valószínűleg nem volt valami nagy kedve ehhez, és így válaszolt férjének: orális szexet akarsz, majd ha a szomszéd gyerek felmegy a Holdra. Ezért nem szabad ígéretünkhöz hozzáfűzni valami orbitális, lehetetlennek tűnő dolgot. Ha majd piros hó esik mondattal is érdemes vigyázni. 2006-ban Oroszországban ugyanis megtörtént már."
0
0
0
0
Bicike avatar
Azt még el is hiszem. Világvége akkor lesz, ha 1.000 forint lesz a benzin.
Tehát ha jól értem, akkor a Nibiru röppályára áll?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
Mort ott a pont, a média mindent túlzásba visz. Most a maják, akik elég primitívek voltak, csak a hasukra csaptak, "Gyerekek világ vége lesz". Maja ember megmondta, hogy a média tùlóz, õk nem jósoltak világ végét.
A média mindig túloz. Annak soha nem szabad hinni. Kivéve ha olyat mondanak be, hogy nem bírt lejutni a fáról egy macska. Szegény biztos rémületből maradt fent a fán a sok tűzoltó láttán 😂. Ez komoly, tényleg mondtak már be ilyet. Ezért se nézek TV, mert semmi hasznos dolog nincs benne.
0
0
0
0
Bicike avatar
Mort ott a pont, a média mindent túlzásba visz. Most a maják, akik elég primitívek voltak, csak a hasukra csaptak, "Gyerekek világ vége lesz". Maja ember megmondta, hogy a média tùlóz, õk nem jósoltak világ végét.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Mort2195 írta:
Még annak sem ami hivatalos?

Hát abban kell a legkevésbé hinni... 😃 A pletykák többször valósággá válnak, mint amit hivatalosan mondanak. Hivatalosan nagyon sokszor kamuznak, terelnek, mást mondanak, mint ami az igaz.
Pletykából indult ez is. Most meg állítólag van rá bizonyíték is.
Ami Nibiruról még érdekes: Az ókori népek, mindd szárnnyal ábrázolták. Biztos, hogy ezt ábrázolja, mert más nem igen illik bele a jelképbe.
"De ha mégis létezne a Nibiru, akkor annak röppályára kellene állni a Nap körül. Meteor becsapódástól meg megvéd a Jupiter."
Lehet ezért jelölték szárnnyal. Látták, hogy pár óra alatt megkerüli a napot.
0
0
0
0
Bicike avatar
De ha mégis létezne a Nibiru, akkor annak röppályára kellene állni a Nap körül. Meteor becsapódástól meg megvéd a Jupiter.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
Én még abban is kételkedem, hogy feketelyukat látunk. Szerintem ez a "világvége" dolog kamu.
A világvége az még szép, hogy kamu. Nem lesz vége emberi időn belül soha vége.
0
0
0
0
Bicike avatar
Én még abban is kételkedem, hogy feketelyukat látunk. Szerintem ez a "világvége" dolog kamu.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Mort2195 írta:
gyenesmartin írta:
Bicike írta:
De mondom, ha több bolygó lenne, akkor már tudnánk. Persze, csak 4 bolygó idekerült, s mi nem tudjuk. Eltitkolni meg lehetetlen.
Higgy amit akarsz, de csak ha megnézted a két szöveges videóját (de lehet, hogy nem csak 2 van).
Az lehet, hogy te nem tudod. De szerintem azt sem tudod, hogy a NASA bizonyítékot talált a dimenziókapuk létezésére. Ez sincs eltitkolva.[LINK] De jó, hogy egyszer leírtam a Mass effect gépigényéhez ezt a linket. Nem találtam volna meg a NASA kezdőoldaláról kiindulva. Főleg, hogy vannak még ott érdekességek csak nagyon eldugva.
Tehát nincs elrejtve semmi ilyesmi! Csak nagyon keresni kell😉

Nem kell mindennek bedőlni amit olvasol...
Még annak sem ami hivatalos?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
De mondom, ha több bolygó lenne, akkor már tudnánk. Persze, csak 4 bolygó idekerült, s mi nem tudjuk. Eltitkolni meg lehetetlen.
Higgy amit akarsz, de csak ha megnézted a két szöveges videóját (de lehet, hogy nem csak 2 van).
Az lehet, hogy te nem tudod. De szerintem azt sem tudod, hogy a NASA bizonyítékot talált a dimenziókapuk létezésére. Ez sincs eltitkolva.[LINK] De jó, hogy egyszer leírtam a Mass effect gépigényéhez ezt a linket. Nem találtam volna meg a NASA kezdőoldaláról kiindulva. Főleg, hogy vannak még ott érdekességek csak nagyon eldugva.
Tehát nincs elrejtve semmi ilyesmi! Csak nagyon keresni kell😉
0
0
0
0
Bicike avatar
De mondom, ha több bolygó lenne, akkor már tudnánk. Persze, csak 4 bolygó idekerült, s mi nem tudjuk. Eltitkolni meg lehetetlen.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
De az X -Plabet akkor sem lètezik, ha itt bolyongana, már azt egy amatõr magyar csillagász is tudná.
Szerinted minek linkeltem be ezt a videócsatornát? Egyébként nem X-Planet. Mert az más (Újonnan már 11 bolygója van a naprendszernek (a holdak nem számítanak) a csillagászok szerint, csak a tankönyvben még nem írták át 😜). Ez Nibiru
0
0
0
0
Bicike avatar
De az X -Plabet akkor sem lètezik, ha itt bolyongana, már azt egy amatõr magyar csillagász is tudná.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
A Nibiru egy tévhit, ha közeledne, már a csillagászok látták volna. És Lompi ott a pont.
Már csak azért is, mert a maják naptára több ciklusból âll, van 20 napos, de van 64 millió éves is. Ez olyan, mint amikor nálunk dec. 31-én vége az évnek, mégsincs vége a világnak. Ez csak néhány tudós ötlete, hogy õk pénzt csinálnak belõle, mint a H1N1-bõl. Az is kamu volt, az halt meg benne, akinek már gyenge volt a szervezete, s azt is merem feltételezni, hogy ezt néhány tudós engedte szabadlábra, hogy az ellenszerbõl pénzt csibáljanak. Én azért sem oltattam be magam.
Ki mondta, hogy nem lássák a csillagászok? Néha látni szabad szemmel is 😜
Elég veszélyes szakma lehet ez a csillagászat mert elég hamar meghalnak benne az emberek akik komolyan csinálják saját költségre.
De mindegy. Ezért van a Chemtrails, hogy ne lehessen ilyeneket látni. De néhol vékony és valamelyest látni, mint pl Hawaii-on pár napon át.
0
0
0
0
Bicike avatar
A Nibiru egy tévhit, ha közeledne, már a csillagászok látták volna. És Lompi ott a pont.
Már csak azért is, mert a maják naptára több ciklusból âll, van 20 napos, de van 64 millió éves is. Ez olyan, mint amikor nálunk dec. 31-én vége az évnek, mégsincs vége a világnak. Ez csak néhány tudós ötlete, hogy õk pénzt csinálnak belõle, mint a H1N1-bõl. Az is kamu volt, az halt meg benne, akinek már gyenge volt a szervezete, s azt is merem feltételezni, hogy ezt néhány tudós engedte szabadlábra, hogy az ellenszerbõl pénzt csibáljanak. Én azért sem oltattam be magam.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
rafferd írta:
gyenesmartin:köszi a linket, megnézem majd a videóit! 😀
Nincs mit😀
0
0
0
0
rafferd avatar
gyenesmartin:köszi a linket, megnézem majd a videóit! 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Na akkor:
1. Természeti katasztrófába mindd meghalunk.
2. Jönnek az idegenek.
3. Jön a 3. világháború.
4. Nem lesz semmi.

Ezek a felsoroltak bármikor megtörténhetnek nem csak 2012-ben.
Kivéve:
5. Jön a Nibiru (Néhányan már le is videózták/fotózták állítólag).

De egy biztos. Ez a gyerek elég sokat tud az ilyenekről (is).[LINK]
Nem csak rátaláltam Youtubon, mert ismerem a gyereket.

A C.I.A. szerint nem 2012-ben fog kihalni az emberiség.[LINK] Úgyhogy van még idő 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Engem kifejezetten irritál ez a világ vége dolog...
0
0
0
0
niteforce avatar
Ebből is pénzt tudnak csinálni. Ennyi, semmi több.
0
0
0
0
rafferd avatar
Engem is érdekel ez a téma, ezért most végig olvasom ezt a 36oldalt, addig nézzétek meg ezt:
😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Ez a világvége dolog egy nagy kamu... valaki szegény volt, csinált egy filmet, s gazdag lett. Még el is hiszrm, hogy egy napon lesz földrengés, tsunami, X bolygó ütközés, vulkân kitörés. Egy tsunami hogy pusztítaná el a Földet? Az X bolygô pedig kitaláció, ha egy akkora test közeledne, már rég látnánk. Napkitörés lehetséges, bár azt nem tudom, hogy azt hogy jósolták meg. Az eddigi legnagyobb napkitörést is túléltük. A világ vége megnevezés meg helytelen, mert max a Földnek lesz vége, a vilâgnak nem
0
0
0
0
19ati93 avatar
fonix9901 írta:
most tutuk meg mikor lesz vilávége
akkor amikor kijön az új nfs mw 😶


elötte nyomni kell egyet vele 😂
0
0
0
0
fonix9901 avatar
most tutuk meg mikor lesz vilávége
akkor amikor kijön az új nfs mw 😶
0
0
0
0
molfer98 avatar
A világ vége várhat addig amíg kijátszom majd a gta 5-öt 😃
0
0
0
0
no avatar
Hát én nem várom , még egy csomó mindent el kell kezdenem 😞((((
0
0
0
0
fonix9901 avatar
várjátok már mindjárt ít lesz
nyihihihihihihihi(gonosz nevetés)😆
0
0
0
0
Nehuen avatar
Benéztem a csalit, de lemászok a horogról,
Andi mosolyog a macskám csak dorombol,
A fiam integet, vigyorog a világra,
Fancsali fapofád nem az ő hibája,
Az ember szomorú, nem örül magának,
Se a táncodnak, sem a dalának,
Inkább találnak valami háborút,
Ahogyan mondtam ez nehéz vándorút,
Az ember nem tanul, szédül a homályba,
Egyik putriba a másik Hodályba,
Mégis mindegyik álomban él,
Hol a múlt réme bántja a jövőtől fél,
Mert az ember nem érti meg mi az az ember,
Inkább ordibál, bosszút tervel,
Nem is csodálom azt amit csináltok,
Atommal elpusztítjátok a világot,
Saját lányotok szoknyája izgat,
Ez a kis kokain majd azt hiszed ízt ad?
Szürke napodnak, fekete hetednek,
Ecsettel rontasz egy üres keretnek,
Céloknak élsz amiket célok követnek,
Valóban örjítő leszel majd öregnek,
Karodra láncod vágyaid verték,
Te kérted őket nem maguktól merték,
Hiába izzadsz már ha belül fázol,
Ismerem jellemed mindig pofázol,
De megteszed holnap is, menekülsz magadtól,
Minden reggel merítesz a haragból.

A szikra bennem mára már vulkán,
Dalba írnám ha én azt tudnám,
De van ám amit nem lehet szavakkal,
Táncolj felhőkkel énekelj tavakkal.

A szikra bennem mára már vulkán,
Dalba írnám ha én azt tudnám,
De van ám amit nem lehet szavakkal,
Táncolj felhőkkel énekelj tavakkal.

Sokat kell tanulnod ahhoz hogy tudhasd,
Ha semmit nem tudsz még az utat ne mutasd,
Így sokan eltévedtek mélyen a lápba,
Hiába a család a lelked az árva,
Egyedül jöttünk és egyedül mész tovább,
Nyisd ki a szemed lásd a valódi iskolád,
Engem nem zavarna bármennyit szívnak,
Ha negyedét vágnák annak mint 2Pac,
A másik sem okosabb berúgva ordibál,
Szerinted több esze volna egy zokninál,
Az egod főnök, lelked rabszolga,
És amilyen birkák ehhez még tapsolnak,
Ellenségem amíg élek keresem,
Mert ő nyitja ki egyre nagyobbra a szemem,
Hogy benne lássam meg valódi énemet,
Koldus mivoltom ahogy itt kéreget,
Ezerszer születtem, mégse tanultam,
Kényelmes nyugágyban én is megvakultam,
De ennek vége most, aludtam eleget,
Megnézem magam ha már ember lehetek.

A szikra bennem mára már vulkán,
Dalba írnám ha én azt tudnám,
De van ám amit nem lehet szavakkal,
Táncolj felhőkkel énekelj tavakkal.

A szikra bennem mára már vulkán,
Dalba írnám ha én azt tudnám,
De van ám amit nem lehet szavakkal,
Táncolj felhőkkel énekelj tavakkal.

A legnagyobb bajod valójában én vagyok,
Akkor nézz tükörbe majd hogyha meghalok,
Nem lehet igazam míg élet van bennem,
Majd akkor szeretsz ha már elszállt a lelkem,
A szabadság számodra tömör vaskorlát,
Azt érted alatta ahogy egy kor lát,
Kaptunk neveket meg osztályfőnököt,
Vizsgákat, célokat mind belénk költözött,
Dugig a padlás, a pince, a szoba,
Üdvözöllek ez a sötétség kora,
Azt mondták tanulj, fejlődj és változz meg,
Ahol a jólét ott az Ördög házhoz megy,
Őseink tudták, nem mindent látunk,
Csak érezni tudjuk a teljes világunk,
Én azt mondom én, te azt mondod Feri,
De a valóságot bizony egyik sem fedi,
Akár a fűszálak, akár a levelek,
Pontosan ugyanúgy vannak a gyerekek,
Felelősség helyett megváltóra vártatok,
És közben emberből állattá váltatok.

Őseink tudták, nem mindent látunk,
Csak érezni tudjuk a teljes világunk,
Én azt mondom én, te azt mondod Feri,
De a valóságot bizony egyik sem fedi,
Ellenségem amíg élek keresem,
Mert ő nyitja ki egyre nagyobbra a szemem.

A szikra bennem mára már vulkán,
Dalba írnám ha én azt tudnám,
De van ám amit nem lehet szavakkal,
Táncolj felhőkkel énekelj tavakkal.

A szikra bennem mára már vulkán,
Dalba írnám ha én azt tudnám,
De van ám amit nem lehet szavakkal,
Táncolj felhőkkel énekelj tavakkal.

A szikra bennem mára már vulkán,
Dalba írnám ha én azt tudnám,
De van ám amit nem lehet szavakkal,
Táncolj felhőkkel énekelj tavakkal.

A szikra bennem mára már vulkán,
Dalba írnám ha én azt tudnám,
De van ám amit nem lehet szavakkal,
Táncolj felhőkkel énekelj tavakkal.


Szerintem, ez a "pár" sor, összefoglal mindent, erről a sz@r életről.

Ahogy mondani szoktam, "Rossz sorba álltunk be, barátaim".
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
lapartman997 írta:
Tesla már feltalálta a repülő autót is. Csak nem írta le a terveit, és valakik lerombolták. Meg pl. már tuti felfedezték a rák meg ilyen betegségek ellenszerét is. Csak persze nem fogják kiadni, mert sok az ember, had pusztuljanak.
Persze, hogy felfedezték. Állítólag pár száz forintért lehet is szerezni ha találsz. A 3 nagyhatalomnak nem érdeke.
Hogy legyen valami témával kapcsolatos is: A globális felmelegedés nem a szén-dioxid miatt van. Ilyen mindig is volt illetve lesz is ugyanúgy, mint a jégkorszak. Ősi kőtáblába meg olyanak vannak írva több nyelven is, hogy pl a népesség ne legyen 1 milliárd fölött.
Na most Bill Gates egyik konferenciáján beszélgetett erről a globális felmelegedésről és kiszámította, hogy mi befolyásolja a szén-dioxid szintet. Ebben az volt, hogy látszám, egy emberre jutó energia és szén-dioxidra jutó energia szorzata. Itt azt mondta, hogy valamelyiknek nulla vagy nullához közeli értéknek kell lennie. Ilyenkor el kezdett villogni a létszám és közben tartott is egy kis hatásszünetet.
(A megújuló energia zsákutca. Pl a szélerőművek lefogják egy kicsit szelet amivel több kárt hoznak később, mint hasznot.)
Lapartman997: Denveri reptér. Itt vannak elég érdekes dolgok.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ezekről én is tudnék beszélgetni rengeteget. De mire leírom frissíti magát az oldal, meg már nem is nagyon tartozik ebbe a témába.
Érdekes dolgokról illetve kapcsolatokról rengeteget tudnék beszélni. Iskolába néha ezzel fárasztok valamelyik osztálytársamat, ha együtt várjuk az órát.
Energiáról pedig ott vannak TESLA találmányai amik mind működnek és nagyon kevés befektetéssel (vagy semmivel) nagy energiákat lehet kinyerni. Az Amerikai és Orosz hadsereg használja is, meg pár ember aki meg tudta építeni saját zsebből.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
gyenesmartin. nem szoktam de a

''Világot a 3 közül egyik rabszolga tartója'' pénze : Kis info : R család vagyona :
200.000.000.000.00000 10másodpercenként 1milliárd körüli növekedés

Ez a Rockefellerek vagyona amit éppen írtam 😀 és nem csak Amerika 😃 de látom te sem vagy átlagos akkor 😃

Én voltam Energia kutató tanfolyamon... amit tudok hasznosítani ha itt bármi lesz.... 😀 az az egyetlen ami ér valamit ! egyik ismerős ezzel foglalkozik !
Elég durva dolgokat lehet csinálni 😀

És a legjobb nyíltan lehet itt és bárhol beszélni, aki nem hisz benne...
És nincs készen a változásra.... az így járt.... azt lefog maradni...
agyilag már most munkahelyemen látom... mennyi a buta tök ember...

'' Diplomás öltönyös emberek.... stb szerinted okos mert diplomás ? 😃
Se köszönni nem tudd.... se ló***t sem....
Rengeteg mulya, ember van, kérdezni se mernek.... nézelődnek ....
borzasztó ... nem csoda hogy eladták az országot 😃

Az ami most megy... hogy IMF el nem tárgyalunk.... ez egy kamu...
mert fognak tárgyalni.... a maradék 20% is megveszik az országból...
ami hasznos... és a selejtes részek maradhatnak..... víz nekik a lényeg... és most magyarok után, beakarják dönteni a Dollárt.... azt csá van a világnak akkor ! Ezt fogják megakadályozni !
Ha sikerül.. ha nem akkor ennyi volt 😀

Egyik ismerőssel másfél órát beszéltünk, most politikai vizsgákat rokott le, összeset elmondta.. én ismeséltem neki újjakat 😀
eléggé tág lett ez a fogalom már nekem 😀 sokat foglalkozok a kamu dolgokkal ! hogy igazat tudjam 😀
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Szoktál nézni Enigmát? Most épp a Rockefellerekről beszéltek (ezek igen nagy hatalommal bírnak, szinte minden cég az övéké amerikában). Többek közt 2012-őről is beszéltek.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
gyenesmartin: elég sok infóm van ezekről 😀 én készülök rá 😊

''Világot a 3 közül egyik rabszolga tartója'' pénze : Kis info : R család vagyona :
200.000.000.000.00000 10másodpercenként 1milliárd körüli növekedés

Bill Gates vagyona :
52.800.000.000



''New York'' ból irányítanak : mindent.... Németh, Svájc , Orosz , Kina , Anglia
Finnország ,Norvégia , Francia , Olaszok , Japán, Mongólia , Brazília , Canada, Ausztrália

Persze nem minden ország 100% a de a veleje nagyja !
STB
Kivéve Az Egyesült Arab Emírségek városai


'' Én nem nézek TV ét.... még pár hónapja néztem hír adót ...''
Ma már semmit...... tele van Kamu idegesítésekkel !

Direkt tönkretesznek cégeket... KAMU ból .....
Évszázadok óta... ez megy....
Nagy ember elbocsájtás... kiveszik a pénzt.... ami nincs ....

Ők döntik el kik lesznek milliárdosok , színészek , Stárok.....
és kik lesznek a csicska dolgozok.... akik szarért dolgoznak...
pl magyarok.... 90% szart se keres.... hiába 400ezres a fizetése....
emelik az árakat..... hogy azokat is kifosszák....
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
MaximumGame: Ejha. Megleptél 😊. Ilyeneket nem sokan tudunk.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Nehuen írta:
A-a. Álljunk csak meg egy hozzászólás erejéig! 😊

A világnak, nem lesz vége. Se most sem máskor. És miért ? Mert a Világ nem egyenlő a Földdel. Sokan azt hiszik, hogy ha a földnek vége akkor a világnak is vége. Pedig nem, a Világ maga hatalmas, felfedezetlen (számunkra) nem ismerjük, csak részleteket tudunk a minket körülvevő Világról. Annyit tudunk, amennyit a TV, Internet tudósít, sugároz felénk. És valljuk be, a fele hazugság.

A Föld mint bolygó egy apró csillag, a feltérképezetlen Világban. A mi csillagunk pusztulása, ugyanolyan lesz mint egy számunkra "átlagos" csillag pusztulása. Volt, fénylett, de már nincs többé.

Az emberi fajnak nincs helye a Világban. És miért ? Mert önpusztítóak vagyunk. A föld pusztulását, végét egyféleképpen lehet megakadályozni, azzal hogy nem szennyezzük tovább. De az ember nem tanul, szédül a homályban.


nem nem tanul az ember.... direkt szennyezzük a környezetet !
mert nem kéne.... de a 3 családi nagyhatalom... ragaszkodik hozzá... ez lesz 2012 ben.... a 3 nagyhatalmat felszeretnék bontani.... és akkor nem lenne elnyomás alatt az emberi faj.... mert valjuk be az emberek 99.9% csicskaként dolgozik.... kb 500-emberért.... maximum

Akiknek a nevét pontosan senki se tudja... és állítanak egy listát top milliárdosokról... hogy azzal törődjön mindenki .... top csicska 100
akiket kiemeltek a azok közül, akiket robotoló csicskásoknak használnak !

Nem kéne , se benzin , se kőolaj , se atomerő mű , se gyógyszerek , ez mind egy ördögi kőr .... egy kamu világ !

Miért 12éves az iskola ?
8év általános ?
4év közép ? esetleg 6 élv ?
utána meg diploma ?

Hogy tanulj meg engedelmeskedni !
Mit kell tenni ? tanuld meg ezt a 100 könyvet.... megtanulod
és azt hiszed, hogy vagy valaki... sokra viszed... éled a kis életed...
keresel 100-200ezret .... 400-600ezret... húúú de jó.... de kinek ?

1 karlegyintéssel Görögországot és Magyarokat is a sírba küldhetik...
Azért van még fent az ország, mert vízhatalom vagyunk .... amit nemsokára elfoglalnak !

Hogy van egy szép TV éd.... amin nézed a híreket....
nem csak a Magyarok jó 90-95% elmegy munkába... dolgozik alszik. és megy vissza.... robotolás .... csicska munkáltatás....
szar pénzért.... megveszed a kajádat és boldog vagy , mert tele a hasad ...

közbe meg uralkodnak rajtad..... nem az Orbán meg a Gyúrcsúny...
meg ilyen bábuk.... valaki lelőné őket ... senkit se érdekelne... de nagy hírverést csinálnának ... hogy mindenki oda figyeljen .....

Közbe több ezer milliárdot kiloptak csak Magyaroktól .....
40év alatt ..... ez a mi világ végénk !
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Wentrion írta:
gyenesmartin írta:
Ha ez a 2012 nem jön be még mindig ott van a 2018/19 és 2050 😀. Egyszer csak bejön valamelyik.
Egyébként a NASA szerint a naprendszerünk most ér el 2000 év óta ismét a fotonövbe. A nap már benne is van ezért van ez a sok és erőteljes napkitörés. A Föld is nemsokára teljesen benne lesz. De előtte a NASA a 70-es 80-as években valamiért fel akarta robbantani ezt az övet a galaxisban sikertelenül. 2012 december 24-én már biztosan beér ide a Föld. A hátránya az lesz, hogy ez a "köd" pozitív töltésű így tönkre fogja tenni az ÖSSZES elektromos készüléket. A nukleáris reaktorok/bombák is beletartoznak ebbe (lehet elkezdődik bennük egy nem irányított maghasadás). Nemhivatalosan lehet emiatt is robbant fel Japánba az egyik atomerőmű. Na majd meglássuk.


Hogy te minden hülyeséget elhiszel 😆... Az elektromos készülékekkel kapcsolatban viszont csak annyit hallottam, hogy lehetséges pólus csere várható a Földön, és emiatt lehetnek elektronikai meghibásodások, de ezek is csak az iránytűkre és hasonlóakra lennének hatással. (Bár attól független én teljesen szkeptikus vagyok ezzel a humbuggal kapcsolatban 😃😉
Mindegy. Valami biztos, hogy történni fog.
0
0
0
0
Wentrion avatar
gyenesmartin írta:
Ha ez a 2012 nem jön be még mindig ott van a 2018/19 és 2050 😀. Egyszer csak bejön valamelyik.
Egyébként a NASA szerint a naprendszerünk most ér el 2000 év óta ismét a fotonövbe. A nap már benne is van ezért van ez a sok és erőteljes napkitörés. A Föld is nemsokára teljesen benne lesz. De előtte a NASA a 70-es 80-as években valamiért fel akarta robbantani ezt az övet a galaxisban sikertelenül. 2012 december 24-én már biztosan beér ide a Föld. A hátránya az lesz, hogy ez a "köd" pozitív töltésű így tönkre fogja tenni az ÖSSZES elektromos készüléket. A nukleáris reaktorok/bombák is beletartoznak ebbe (lehet elkezdődik bennük egy nem irányított maghasadás). Nemhivatalosan lehet emiatt is robbant fel Japánba az egyik atomerőmű. Na majd meglássuk.


Hogy te minden hülyeséget elhiszel 😆... Az elektromos készülékekkel kapcsolatban viszont csak annyit hallottam, hogy lehetséges pólus csere várható a Földön, és emiatt lehetnek elektronikai meghibásodások, de ezek is csak az iránytűkre és hasonlóakra lennének hatással. (Bár attól független én teljesen szkeptikus vagyok ezzel a humbuggal kapcsolatban 😃😉
0
0
0
0
Nehuen avatar
gyenesmartin írta:
Ha ez a 2012 nem jön be még mindig ott van a 2018/19 és 2050 😀. Egyszer csak bejön valamelyik.
Egyébként a NASA szerint a naprendszerünk most ér el 2000 év óta ismét a fotonövbe. A nap már benne is van ezért van ez a sok és erőteljes napkitörés. A Föld is nemsokára teljesen benne lesz. De előtte a NASA a 70-es 80-as években valamiért fel akarta robbantani ezt az övet a galaxisban sikertelenül. 2012 december 24-én már biztosan beér ide a Föld. A hátránya az lesz, hogy ez a "köd" pozitív töltésű így tönkre fogja tenni az ÖSSZES elektromos készüléket. A nukleáris reaktorok/bombák is beletartoznak ebbe (lehet elkezdődik bennük egy nem irányított maghasadás). Nemhivatalosan lehet emiatt is robbant fel Japánba az egyik atomerőmű. Na majd meglássuk.


Ez egy szokásos NASA hülyeség, nem kell elhinni. Népbutítás a javából.
0
0
0
0
CrucioIsAwesome avatar
gyenesmartin írta:
Ha ez a 2012 nem jön be még mindig ott van a 2018/19 és 2050 😀. Egyszer csak bejön valamelyik.
Egyébként a NASA szerint a naprendszerünk most ér el 2000 év óta ismét a fotonövbe. A nap már benne is van ezért van ez a sok és erőteljes napkitörés. A Föld is nemsokára teljesen benne lesz. De előtte a NASA a 70-es 80-as években valamiért fel akarta robbantani ezt az övet a galaxisban sikertelenül. 2012 december 24-én már biztosan beér ide a Föld. A hátránya az lesz, hogy ez a "köd" pozitív töltésű így tönkre fogja tenni az ÖSSZES elektromos készüléket. A nukleáris reaktorok/bombák is beletartoznak ebbe (lehet elkezdődik bennük egy nem irányított maghasadás). Nemhivatalosan lehet emiatt is robbant fel Japánba az egyik atomerőmű. Na majd meglássuk.


Nem robbant fel, amúgy meg hatalmas földrengés volt, szökőár meg minden jóság, az az atomerőmű a parton volt, ezért repedt meg a fala.
0
0
0
0
Nehuen avatar
A-a. Álljunk csak meg egy hozzászólás erejéig! 😊

A világnak, nem lesz vége. Se most sem máskor. És miért ? Mert a Világ nem egyenlő a Földdel. Sokan azt hiszik, hogy ha a földnek vége akkor a világnak is vége. Pedig nem, a Világ maga hatalmas, felfedezetlen (számunkra) nem ismerjük, csak részleteket tudunk a minket körülvevő Világról. Annyit tudunk, amennyit a TV, Internet tudósít, sugároz felénk. És valljuk be, a fele hazugság.

A Föld mint bolygó egy apró csillag, a feltérképezetlen Világban. A mi csillagunk pusztulása, ugyanolyan lesz mint egy számunkra "átlagos" csillag pusztulása. Volt, fénylett, de már nincs többé.

Az emberi fajnak nincs helye a Világban. És miért ? Mert önpusztítóak vagyunk. A föld pusztulását, végét egyféleképpen lehet megakadályozni, azzal hogy nem szennyezzük tovább. De az ember nem tanul, szédül a homályban.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
fonix9901 írta:
gyenesmartin írta:
Ha ez a 2012 nem jön be még mindig ott van a 2018/19 és 2050 😀. Egyszer csak bejön valamelyik.
Egyébként a NASA szerint a naprendszerünk most ér el 2000 év óta ismét a fotonövbe. A nap már benne is van ezért van ez a sok és erőteljes napkitörés. A Föld is nemsokára teljesen benne lesz. De előtte a NASA a 70-es 80-as években valamiért fel akarta robbantani ezt az övet a galaxisban sikertelenül. 2012 december 24-én már biztosan beér ide a Föld. A hátránya az lesz, hogy ez a "köd" pozitív töltésű így tönkre fogja tenni az ÖSSZES elektromos készüléket. A nukleáris reaktorok/bombák is beletartoznak ebbe (lehet elkezdődik bennük egy nem irányított maghasadás). Nemhivatalosan lehet emiatt is robbant fel Japánba az egyik atomerőmű. Na majd meglássuk.




stalker,metro 2033
Az egy kicsit más.
0
0
0
0
19ati93 avatar
superkiller írta:
lol, nálunk a Jehovák 2006.06.06-ikán is felmentek a hegyre, mert világvégét jósoltak



felénk még nem mentek fel a hegyre mert a suliba az osztályunkban minden nap bejön az egyik 😆DD
0
0
0
0
superkiller avatar
lol, nálunk a Jehovák 2006.06.06-ikán is felmentek a hegyre, mert világvégét jósoltak
0
0
0
0
fonix9901 avatar
gyenesmartin írta:
Ha ez a 2012 nem jön be még mindig ott van a 2018/19 és 2050 😀. Egyszer csak bejön valamelyik.
Egyébként a NASA szerint a naprendszerünk most ér el 2000 év óta ismét a fotonövbe. A nap már benne is van ezért van ez a sok és erőteljes napkitörés. A Föld is nemsokára teljesen benne lesz. De előtte a NASA a 70-es 80-as években valamiért fel akarta robbantani ezt az övet a galaxisban sikertelenül. 2012 december 24-én már biztosan beér ide a Föld. A hátránya az lesz, hogy ez a "köd" pozitív töltésű így tönkre fogja tenni az ÖSSZES elektromos készüléket. A nukleáris reaktorok/bombák is beletartoznak ebbe (lehet elkezdődik bennük egy nem irányított maghasadás). Nemhivatalosan lehet emiatt is robbant fel Japánba az egyik atomerőmű. Na majd meglássuk.





stalker,metro 2033
0
0
0
0
patrikk911 avatar
2012 és 2060 közt "világvége" lessz!!! azt a kuvaa jós VAGYOK😲
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Ha ez a 2012 nem jön be még mindig ott van a 2018/19 és 2050 😀. Egyszer csak bejön valamelyik.
Egyébként a NASA szerint a naprendszerünk most ér el 2000 év óta ismét a fotonövbe. A nap már benne is van ezért van ez a sok és erőteljes napkitörés. A Föld is nemsokára teljesen benne lesz. De előtte a NASA a 70-es 80-as években valamiért fel akarta robbantani ezt az övet a galaxisban sikertelenül. 2012 december 24-én már biztosan beér ide a Föld. A hátránya az lesz, hogy ez a "köd" pozitív töltésű így tönkre fogja tenni az ÖSSZES elektromos készüléket. A nukleáris reaktorok/bombák is beletartoznak ebbe (lehet elkezdődik bennük egy nem irányított maghasadás). Nemhivatalosan lehet emiatt is robbant fel Japánba az egyik atomerőmű. Na majd meglássuk.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció