2012 ha "eljő" a világvége

Szerző: Ferrari, 2009. June 11., téma
Fórum » Társalgó
írd le h mi a véleményed 2012-ről, és h szerinted h lesz vége a világnak:D
A topic azért jött létre h ne offoljunk az egyik hírnél:D
Hozzászólások: 1 016
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gyenesmartin avatar
Bear Grylls írta:
lapartman997 írta:
Ami dátum pont kijön, 2012 december 21. Egyre jobban tartok attól, hogy valami szörnyű dolog fog bekövetkezni akkor.


Lehet hogy elfog kezdődni a VV6 😲
Na az lesz a valódi VilágVége.😆
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
lapartman997 írta:
Ami dátum pont kijön, 2012 december 21. Egyre jobban tartok attól, hogy valami szörnyű dolog fog bekövetkezni akkor.


Lehet hogy elfog kezdődni a VV6 😲
0
0
0
0
sachme avatar
fonix9901 írta:
jaj gyerekek ne döljetek már be megint a pr-gépezetnek nem lesz it semmi :/
2000-ben is volt meg 2600-ban is volt oszt még mindig itt fear 2-özök nem lesz itt semmi 😃

Te hol élsz a jöbőbe???? 😆 2600
0
0
0
0
fonix9901 avatar
jaj gyerekek ne döljetek már be megint a pr-gépezetnek nem lesz it semmi :/
2000-ben is volt meg 2600-ban is volt oszt még mindig itt fear 2-özök nem lesz itt semmi 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
lapartman997 írta:
https://www.4ce.hu/sites/default/files/u3/logo/myke_20090323_nvidia-logo.gif Az nVidia logója is egy szem... A Gyűrűk Urában is az a szem. Rengeteg filmben is előfordul. Zeneklippekben is.

[url]https://www.youtube.com/watch?v=bvdWGvb0T3s&feature=plcp[/url]

Régen még a 911 idején. Több tíz évvel ezelőtt voltak már jelek. De miért akarnak minket figyelmeztetni? Ezt nem értem. Ha meg akarnak minket tizedelni miért figyelmeztetnek? Talán nem is ők csinálják ezeket a jeleket hanem a "jóakaróink" hogy figyeljünk a veszélyekre?
Ők csinálják a jeleket. De nem azért, hogy figyelmeztessenek, hanem, hogy az átlag ember meglepődjön tényleg az-e a valóság amit a tv-ben adnak le. Mert ugye ha valamit el akarsz rejteni tedd a szemed elé. Ezeket sokan észre veszik, de aki még nem is hallott például a Mandzsúriai jelöltről az nem veszi ezeket észre csak a tudatalattija.
Hogy miről is beszélek [url]http://www.youtube.com/watch?v=k5bGRbCiU4c&feature=plcp[/url]
0
0
0
0
khaled98 avatar
esküszöm itt vannak a legjobb filozófusok 😆 😆 (ezen a fórumon 😆 😂 )
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
lapartman997 írta:
[url]https://www.youtube.com/watch?v=O7yCppd4D1g&feature=relmfu[/url] Ezt nézzétek meg! Én ezt pont most nézem. Már 02:07-nél lefagytam teljesen. Akár még játékokban is lehet erre utalás szerintem! Lehet hogy most hülyének fogtok nézni de a Mass Effect 3.ban például miért pont Londont szállják meg? Miért London rombolódik le szinte teljesen? Vajon ez is egy utalás? Nem játszottam a játékkal, ezért kérdem.
Az olimpiának a logójából ki lehet rakni azt, hogy Zion. 150 millió forintot költöttek erre a logóra. A ZION szó jelentésének utána lehet nézni: Új Jeruzsálem.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
lapartman997 írta:
Az amerikaiak a legokosabbak és kész 😆!
Igen ők 😆
[LINK] Ezt csak érdekesnek találtam. Így december 21 közeledtével.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
lapartman997 írta:
Tudom, nem a maják hülyeségére céloztam, hanem pont a dátum kiszámításából. Ebből nincs semmilyen pénze sem szerintem. Ezt a videót aki felrakta, szerintem semmilyen pénzhez nem jut. Az a rész amúgy egy reklámból van bevágva, de miért rejtették volna el ott? Egy szem az Illuminátusok jelképe. Ez már túl sok véletlen egybeesés lenne.
Mindenütt ott van az illuminátusok jelképe, meg kéznyoma. A maják okos emberek voltak (de a hunok(őseink) még okosabbak).
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
lapartman: Ne hogy elhidd, hogy itt valami lesz, ezt egy egy ember találta ki, hogy pénzt csináljon belőle. Meg lehetetlen a jövőbe látni, senki nem tudja megmondani, hogy mi lesz a jövőben. A maják naptárában több "ciklus" van, van 20 napos, van 64 millió éves is. Ezt a 64 millió évet vedd úgy, mintha az nálunk lenne 365,25 nap. Tehát egy év. ÉS a majáknak az egyik ilyen "ciklusa" pont 2012. 12. 21-én jár le, ez olyan, mintha év vége lenne, tehát nálunk lenne dec 31-e. És dec 31-én nincsen világvége.
21.-én nem lesz semmi nagy valószínűséggel. De itt valami biztos lesz augusztus 3.-án. Vagy felrobban az egész stadium vagy nyer valamelyik labdarúgó csapat.
0
0
0
0
Bicike avatar
lapartman: Ne hogy elhidd, hogy itt valami lesz, ezt egy egy ember találta ki, hogy pénzt csináljon belőle. Meg lehetetlen a jövőbe látni, senki nem tudja megmondani, hogy mi lesz a jövőben. A maják naptárában több "ciklus" van, van 20 napos, van 64 millió éves is. Ezt a 64 millió évet vedd úgy, mintha az nálunk lenne 365,25 nap. Tehát egy év. ÉS a majáknak az egyik ilyen "ciklusa" pont 2012. 12. 21-én jár le, ez olyan, mintha év vége lenne, tehát nálunk lenne dec 31-e. És dec 31-én nincsen világvége.
0
0
0
0
Bicike avatar
Nagyon komoly, mondjuk látszik a videón, hogy "úgy van csinálva", na, akkor már én is megnézem, hogy aug 03-án mi lesz. Remélem semmi.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
Melyik reklámban megy ez?

[url]https://www.youtube.com/watch?v=YmMVCCUJOf4&feature=player_embedded[/url]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=Xrn2hPpEAOU&feature=share[/url]
Egy tanulmány szerint ha a moziban film közbe 1 képkockába betesznek szöveget, hogy például vegyél popcornt meg kólát, akkor az árusnak 50%-al megnő a bevétele. Mert többen mennek oda. De csak ekkor.
0
0
0
0
Bicike avatar
Melyik reklámban megy ez?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
Miért?
Mert. Nagyon reklámozzák, hogy felrobbantság Londonban a Stadiont. PL: Reklámban szerepel, meg reklámokban, de csak 1 képkocka.
Bár a 911-est jobban reklámozták.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Bicike írta:
Miért?


Mer' mé' ne?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Kíváncsi vagyok mi fog történni Augusztus 3.-án.
0
0
0
0
Bicike avatar
Na mindegy, akkor is kamu ez is, meg a világvége is.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Két ***ott utasszállító repült bele ember, ennyire hülye érvekkel ne gyere már. Komolyan mondom ez vicc😆 Szerinted ha egy kikúrt nagy repülőgép belerepül egy toronyba akkor bizony csak a tűz károsítja! Micsoda logika. És igen ezek a butító videók amit te linkeltél. Keresgélj még csak ezek között, aztán jöhetsz azzal is hogy a holokauszt mekkora hazugság meg a többi.
0
0
0
0
Bicike avatar

Még pont tűzben égett le a torony 2 óra alatt mi?
Ki hallot már olyat, hogy acélépület tűzben leég 2 óra alatt? Minimum 10 óra simán kellene neki, azt felrobbantották...
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Mongoosewow írta:
Bicike:Attól hogy afgán még felengedték, nem mondhatták azt hogy szevasz húzz innen. Azóta persze máshogy van, rengeteg biztonsági intézkedést tettek. De hiába járatom a pofám, úgyis páran ellent fogtok mondani(Legalább van valami témánk😀 ). Szerintem Bin Laden-ék miért nem tagadták le az akciót hogy ők bizony nem voltak? De inkább válaszolj erre: Szerinted ha egy merényletet csak arra csinálnak hogy bevonulhassanak afganisztánba, akkor ugyan miért a világkereskedelmi központot célozzák meg maguknak? ennél nagyobb butyutaság nem létezik. Én sem pártolom az amcsikat, mert szerintem is mocskosak, de hát ugyanúgy a vezetőik.... De tudjátok itt emberek haltak meg, hősök születtek akik a túlélőket akarták megmenteni, ami érvekkel jöttök azok pedig teljesen logikátlanok. Méghogy nem vonulhatnak be valahová? ok nélkül? Amerika? Ne viccelj már. Persze szerintem is logikátlan lenne ezt tenni, de tény hogy senkinek se lenne olyan hadserege ami masszívan felvehetné ellenük a küzdelmet. És itt jönnek képbe a terroristák....ők ilyen demonstrációkkal tartják vissza az amcsikat... Szerintetek 911 miért volt? Anno az amcsik beleavatkoztak egy háborúba(Nem is ők lettek volna ha kihagyják ezt a lépést....) és az afgánok erre rágtak be. Na meg gondolom volt ott pár próba az olajra is. De nem hagyják magukat, és mivel nyílt harcban esélyük sincs, így veszik fel a harcot. Bizony ártatlanokat, civileket ölnek. Kegyetlen, de más esélyük nincs. Az EU egységei is kivonultak, és a britek is megmondták, hogy nem lehet legyőzni a terroristákat, mert nehéz a vezetőiken rajtakapni.



Hát az már tény hogy az amcsik az olajra mennek, az embereket meg etetik a sok hülyeséggel, hogy ez vallásháború, az meg nem igaz hogy nincs olyan hadsereg ami feltudná venni velük a harcot, ott vannak az oroszok meg a kínaiak, fejlettek az amcsik, de van hogy túlértékelik őket, pl a sok kis amcsi kölyök azt hiszi hogy legyőzhetetlenek, mert a codokban meg a bfekben és a hasonló videojátékokban (amikkel ugye napi szinten játszanak) mindig ők nyernek
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Bicike:Attól hogy afgán még felengedték, nem mondhatták azt hogy szevasz húzz innen. Azóta persze máshogy van, rengeteg biztonsági intézkedést tettek. De hiába járatom a pofám, úgyis páran ellent fogtok mondani(Legalább van valami témánk😀 ). Szerintem Bin Laden-ék miért nem tagadták le az akciót hogy ők bizony nem voltak? De inkább válaszolj erre: Szerinted ha egy merényletet csak arra csinálnak hogy bevonulhassanak afganisztánba, akkor ugyan miért a világkereskedelmi központot célozzák meg maguknak? ennél nagyobb butyutaság nem létezik. Én sem pártolom az amcsikat, mert szerintem is mocskosak, de hát ugyanúgy a vezetőik.... De tudjátok itt emberek haltak meg, hősök születtek akik a túlélőket akarták megmenteni, ami érvekkel jöttök azok pedig teljesen logikátlanok. Méghogy nem vonulhatnak be valahová? ok nélkül? Amerika? Ne viccelj már. Persze szerintem is logikátlan lenne ezt tenni, de tény hogy senkinek se lenne olyan hadserege ami masszívan felvehetné ellenük a küzdelmet. És itt jönnek képbe a terroristák....ők ilyen demonstrációkkal tartják vissza az amcsikat... Szerintetek 911 miért volt? Anno az amcsik beleavatkoztak egy háborúba(Nem is ők lettek volna ha kihagyják ezt a lépést....) és az afgánok erre rágtak be. Na meg gondolom volt ott pár próba az olajra is. De nem hagyják magukat, és mivel nyílt harcban esélyük sincs, így veszik fel a harcot. Bizony ártatlanokat, civileket ölnek. Kegyetlen, de más esélyük nincs. Az EU egységei is kivonultak, és a britek is megmondták, hogy nem lehet legyőzni a terroristákat, mert nehéz a vezetőiken rajtakapni.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Bicike: Nagyon sok hülyeséget össze tudsz hordani
0
0
0
0
Bicike avatar
Mondom miért kamu: az épületben szibte senki sem volt, csak tûzoltók, utasszállítóval ütköztek a toronynak, s a gépen alig volt 50 ember. Egy repülõ nem fog felszállni 50 emberrel, azokat elhalasztják, vagy átirányítják másik terminálra. Az USA a Pentagont is eltitkolta, pedig ott is történt valami. Azért fogták az afgánokra, ugy nem kell írnom, hogy kire?, mert így be tudnak menni Afganisztánba az olajért. Szerintem Amerika még nem is használta a saját olaját. Meg az USA-ban nem hiszem, hogy egy terroristát nem vesznek észre, amikor száll fel a repülõre, hiszen ellenõrzik.
Bocsi az off-ért.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
apetit1989 írta:
Te egy elo pelda vagy arra, hogy beveszed azt, amit a teveben meg a radioban elmondanak neked.
En nagyon utalom az osszeeskuves elmeleteket, de 9/11 egy megrendelesre kert akcio volt, nem vitas.
Akik ezt szerveztek, par szaz, par ezer ember elete boven belefer, hogy elerhessek a celukat.
Szo nelkul senki nem vonulat sehova sem. Mindig kell egy bunbak, mar csak a formaisag kedveert is.
Ki? Én? Nem is tudom mikor hallgattam híradót. Talán 10 évesen egyszer.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Te egy elo pelda vagy arra, hogy beveszed azt, amit a teveben meg a radioban elmondanak neked.
En nagyon utalom az osszeeskuves elmeleteket, de 9/11 egy megrendelesre kert akcio volt, nem vitas.
Akik ezt szerveztek, par szaz, par ezer ember elete boven belefer, hogy elerhessek a celukat.
Szo nelkul senki nem vonulat sehova sem. Mindig kell egy bunbak, mar csak a formaisag kedveert is.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Mongoosewow írta:
Bicike:Édes istenem.... ezt mond annak a párszáz családnak, akiknek a hozzátartozóik meghaltak abban a terrorista merényletben. Méghogy kamu....honnan szívod te ezt a sok szart? Bizony az igazi volt, és tény és való hogy szerintem is a kőolaj miatt vonultak oda be, de már azelőtt is megvolt a feszkó. És vannak akkora világhatalom, hogy egy szó nélkül bevonulhassanak bárhova. Amúgy ezek világváge kijelentések akkora ***ságok.... Ha pár idióta összefog, elégnagy atomháborút kelthetnek. A hidegháború idején nagyon közel jártak ahoz hogy megtörténjen, és kitudja mikor fog. A tudós elméletek meg elmehetnek a picsába.
Atomfegyvereket nem jó ölésre használni. Túl nagy az ereje. A bolygót is tönkreteheti. Ezt meg gondolom egy állam sem akarná. Mert mit érne ha nyerne valamelyik? Körülötte pusztaság mindenütt.
Az ikertornyos az valóban csak egy indok volt amivel Amerika megkezdhette a bevonulását.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Bicike:Édes istenem.... ezt mond annak a párszáz családnak, akiknek a hozzátartozóik meghaltak abban a terrorista merényletben. Méghogy kamu....honnan szívod te ezt a sok szart? Bizony az igazi volt, és tény és való hogy szerintem is a kőolaj miatt vonultak oda be, de már azelőtt is megvolt a feszkó. És vannak akkora világhatalom, hogy egy szó nélkül bevonulhassanak bárhova. Amúgy ezek világváge kijelentések akkora ***ságok.... Ha pár idióta összefog, elégnagy atomháborút kelthetnek. A hidegháború idején nagyon közel jártak ahoz hogy megtörténjen, és kitudja mikor fog. A tudós elméletek meg elmehetnek a picsába.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
rafferd írta:
A világnak pontosan 2016 május 22.-én 18:09-kor lesz vége.
Nem, mert 2012. 12. 21. 12:21;12-kor.
0
0
0
0
rafferd avatar
A világnak pontosan 2016 május 22.-én 18:09-kor lesz vége.
0
0
0
0
Bicike avatar
Ja, itt Amerika a nagy és az ikertornyok is kamuk voltak, hogy Amerika bevonulhassin Afganisztánba, mert ott sok érc meg olaj van. De visszatérve a 2012 témára: már csak azért is kamu, mert honnan vették azt, hogy dec 21? Má' percre pontosan tudják a nagyeszû tudósok azt ezért kapják a pénzt.Miért nem dec20?
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Bicike:Először gondolkodj, mielőtt mégtöbb ***ságot írsz. Régen jó hogy működött a cserekereskedelem, hisz az ember megvolt kajával, piával meg építőanyaggal, és élte az életét. De manapság hogy akarod ezt kivitelezni? Elcserélsz 3 zsák krumplit egy számítógépre? Alapvetően ott a baj, hogy annyi féle szakma van(Ami elkél) hogy egyszerűen nem lehetne kivitelezni ezt a dolgot. Az állam nem tudná fenntartani magát, nem lenne fizetése az értelmiségeknek stb. A kommunizmus is hasonló volt, és ahogy látod megbukott. Ha minden ingyen lenne, ki akarna megdolgozni a vagyonáért? Vagy hogy teremtenéd elő magadnak a szórakozási és élménycikkeidet? Mert manapság nincsenek meg sokan nélküle. Az meg hogy a "benzin nélküli autó" feltalálóját megölték, nagyot röhögtem. Kérlekszépen van olyan hidrogéncellás autó ami vizet ereszt ki mérgező szarok helyett, továbbá bioüzemanyag is létezik(Olyan a szaga mint a sültkrumplinak, tök ***a😆😉 csak NEM ÉRI MEG. Ha te megakarod venni csak tessék, rámegy a gatyád is. Amint elfogy a kőolaj, a nagyobb vállalatok ráteszik a kezüket ezekre a technológiákra, és eljön ezeknek is az ideje. Háborúk meg voltak, vannak, lesznek.... Mert akár hiszed nem a csereberélő ősember is harcolt.... Továbbá hülye emberek mindig is lesznek... Nézz csak rá arra aki az új batman film premierjén joker ruhában öldökölt, vagy aki iskolásokat mészárolt le(Azthiszem norvégiában). Nekik se volt rá semmi okuk, csak elmebeteg rohadék semmirekellő emberek.
0
0
0
0
rafferd avatar
Én úgy vagyok vele, hogy ha már világvége lesz, akkor végignézem, de legalább essen le tőle az állam...még a lökéshullám előtt... 😀
0
0
0
0
rafferd avatar
Amúgy lehet, hogy a mayák csak nem értek rá befejezni a naptárukat, mert esetleg épp lemészárolták őket... 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Ez nagyon nagy 😃 és van benne igazság is.
0
0
0
0
Hagrid avatar
rafferd: Hehe,ez nagy...😃
0
0
0
0
rafferd avatar
Bicike:
ebbe benne van minden 😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
De már vannak újabb időpontok is, mint 2012. PL ott van 2019 -mert állítólag aki írta a naptárunkat az 7 évvel tévedett Jézus születésével kapcsolatban. Meg most a C.I.A.-s 2030.
Egyszer csak eltalálják.
0
0
0
0
Bicike avatar
Meg 2000- re is jövendöltek.
0
0
0
0
rafferd avatar
Időszámításunk ezredik évének első napjára jövendőltek egy óriási világvégét, de valahogy az elmaradt... 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Mindenki ír itt mindent 😆 már 2006. 06. 06. az is vilâgvége volt, mégis itt vagyunk.
0
0
0
0
rafferd avatar
de csak azért, mert bartosista vagy 😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
ebben nem hiszek, hogy 2012-ben eljön a világvége! de a halál utáni életben hiszek és a reinkarnációban (lélekvándorlásban)!
0
0
0
0
rafferd avatar
már a 17. oldalnál járok 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Ja, miért nem tudunk csere-berélni, ahogy azt régen tették annó. 1 kg húst cserélek 0.5 kg eperre meg 0.5 kg hagymára. Ez fog minket tönkre tenni, neg a globális felmelegedés.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bicike írta:
Az az olaj dolog nagyon is komoly. Ha az embereknek lenne eszük, olyan világot teremtettek volna, ahol mindenki dolgozik, s amit csinál az az övé, minden ingyen lenne, nem lennének háborúk sem.
Üzlet!
Nadehogy térjünk vissza a témához. Ebbe fog belepusztulni az emberiség előbb utóbb. Hogy kitalálta ezt a pénz dolgot. Vagyis csak egy ember ötlete ez az egész.
Na de én már megyek aludni.
0
0
0
0
Bicike avatar
Az az olaj dolog nagyon is komoly. Ha az embereknek lenne eszük, olyan világot teremtettek volna, ahol mindenki dolgozik, s amit csinál az az övé, minden ingyen lenne, nem lennének háborúk sem.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció