Segítség!...Szaggat!

2008. July 11., téma
Fórum » Szoftver
Ha valakinek szaggatna az aminek tuti hogy nem kéne, az bátran használja a billentyűzetét... (írásra):)
Hozzászólások: 812
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Matthewch avatar
Van egy kis problemam. Jatszok a Bf4 el es minden Milimasodpercben kesik a kep! szoval 39 fps de a kep kesik ! ilyet en meg nem lattam es es minden jateknal igy van.... leccives segitsetek a Profilomon irjatok! Elore is koszonom! A gpu: 55 fokig megy fel meg a CPU 59-60 fok!!
0
0
0
0
Bronson avatar
nekem is volt ez a hiba firefoxnál,aztán amióta chrome-ot használok nem szaggat...de ez még évekkel ezelőtt volt,akkor még más hardverem is volt,meg net is,de egy próbát szerintem nálad is megér(hacsak nem alapból chrome-ot használsz... 😃 )
0
0
0
0
molfer98 avatar
Sziasztok! Nekem olyan bajom lenne hogy netezés közben youtube-n zenét hallgatok és amikor más oldalokon tevénykedek pl görgetek akkor beszaggat a hang 😞
miért lehet ez?
0
0
0
0
no avatar
hellosztok van egy kis gond,szoval játékok közben néha ugy belagolok mint a huzat,pedig a gépem simán megvan minden játékhoz milehet a baj? a gép adataim a leirásba,és üzenetbe válaszoljatok elöre is köszi,de egy idö után belaggolok minta fene
0
0
0
0
Slier avatar
Nekem a saints row 3 akad minimumon 640*480-as felbontáson :/ valaki nem tudja miért?
0
0
0
0
no avatar
Player123 Temp, Prefetch, Download, filekat már törölted?
0
0
0
0
Player123 avatar
Chrono02: Töredezetség mentesítést nem rég csináltam kb 1-2 hete, vírusirtást pedig most előbb.

sudosu: Megnézem.

Szerk.: Megnéztem SpeedFan-l és GPU Max 59 C Processzor Mag 1-2 32-36 C volt max.
0
0
0
0
sudosu avatar
Player123: A portól előfordulhat. Nézd meg a hőmérsékleteket Speedfan-ban, ha nagyon magasak (78-90) akkor érdemes lenne kitakarítani! Állítólag 90 foktól van teljesítménycsökkenés (legalábbis notebooknál) , de ezt majd az okosok megmondják hogy asztali gépnél mi a helyzet.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Töredezettség mentesítést csináltál? Esetleg vírusírtás. Ez a kettő is sokat szokott segíteni.
0
0
0
0
Player123 avatar
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy az miért van,hogy a gép egy idő után elkezd lassúlni,mintha laggolna.Főleg a gép indulásakor és játék közben, a hang és a kép elkezd laggolni.Ez mitől lehet?Most frissítettem a Windows-t a Videó kártya Driverért is múlt hónapba frissítettem.Azt vettem észre,ha a gépet portalanítom,akkor egy ideig,úgy két héitg/egy hónapig semmi baja.Akkor most a lerakódott portól van?
0
0
0
0
Don Sajtos avatar
Sziasztok
Felraktam Far cry 3-at laptopomra és sajnos szaggat...
1920X1080-ban játszom high és very high beállításokkal, de már a menüben is csak 16-20FPS
Ha lentebb veszem low-ra és felbontást is mondjuk 1680X1050-re semmi semn változik:S
Mi lehet a baj?😀
Laptopom gépeimnél meg tudjátok nézni😀
köszi a segítséget előre is😀
0
0
0
0
kaizinger avatar
amd driver átka csak ez!
0
0
0
0
no avatar
Nemá hogy ennyire tré lenne az Amd hogy ha kiad egy uj drivert(nem bétát) és az nem tartalmazza a régebbiek frisitését?? Batman arhan cityvel l vok igy ahogy enné, régen(tavaly) jobban futott mint most.. nem volt semmi lassulás 8*msaa-val sem városban stb.... most meg akadozgat orrbaszájba..
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Én ezt nem tudom😃 De nem vennék rá mérget, hogy tartalmazzák😃 Azért ha gondolod próbáld meg.
0
0
0
0
no avatar
azt tom hogy az ujabb verziók tartalmazzák a régebbi driverek cuccait is? vagy nem igy van??😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
én még a game megjenésénél is régebbi catalystet próbálnék pl 12.3.
0
0
0
0
no avatar
13.4 van fennt, bétát nem igen használok...
0
0
0
0
Bronson avatar
próbáltad már a legújabbat?
0
0
0
0
no avatar
jah régebbi catalyst, ami akkor jött ki köbö amikor a game megjelent??
0
0
0
0
Bronson avatar
Szerintem próbálj meg másik drivert feltenni...
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok the amazing spider-manra tudtok valami jó orvosságot akadásmentességet illetően? olvastam lent hogy valami dll fájlt bekell másolni, megcsináltam de úgyis kegyetlenül szaggat.. élvezhetetlenül, mindent hd7770, i3-2100 és 8 giga ramm mellett..
gt440-em volt ezelött annál semmi baj...
0
0
0
0
sudosu avatar
Renjiboy: OpenAL telepítve van? Lehet megérne egy próbát, de az is előfordulhat hogy azzal a verzióval így fog futni a játék ha nem eredetid van
0
0
0
0
Renjiboy avatar
A processzor megvan hozzá és maga a hang szaggat a játék nem és más játék pl. Dmc5 Cyrisis 2 játékkal nem volt ilyen gondom és jóval nagyobb gép kell nekik egyedül ez az a játék ami nem jó.. :/
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
A processzorod gyenge. GOndolom nem csak a hang szaggat hanem a játék is.
0
0
0
0
Renjiboy avatar
Sziasztok ! 😀 Nekme olyna problémám van hogy a Dead SPace 3 ban szagat hang meg van hozzá gép igényem a hang kártya drivert frissítem próbáltam szinte mindent kérlek segítsetek !!😢
0
0
0
0
bybeni avatar
sudosu: még jó hogy most felnéztem ide 😀
bevett szokásom ilyenkor Alt-Tab kombival megpislogni mi zabálja de az SVCHost-on illetve az ESET vírusirtón kívül semmi komolyabb nem eszi a ramot vagy a cpu-t
töredezettsgmentesítés is megvolt, de a hiba fenn áll továbbra is, de csak ennél az egy játéknál...
Battlefield Bad Company 2 gyönyörűen megy... de ez...
Újra kéne raknom de akkor bukta a mentés 😞
0
0
0
0
sudosu avatar
bybeni: Nézd meg hogy valami használ e komolyabban a CPU-dból, és azokat a folyamatokat mellőzd. Lehet az is olyan programot raktál fel ami háttérbe felzabálja a ramod. Töredezettségmentesítést is csinálj.
0
0
0
0
bybeni avatar
Sziasztok kollégák!
játék szaggatás sajna engem is utolért 😞
konkrétan a Far Cry 3, eddig High beállítás mellett 55-65 fps között ment erre ma elkezdte a szarakodást s 18 fps fölé nem ment semmi áron!
driver frissült, újraraktam a játék DirectX-es dolgait, VCRedist-et is de semmi javulás...
0
0
0
0
Player123 avatar
Akkor szerintem a Skype rosz,volt már vele gond XP-n is.Driver már 1 éve majdnem,hogy fent van és semmi baja nem volt eddig.Játékba meg 59-60 FPS az meg Normál.
0
0
0
0
sudosu avatar
Player123: Próbáld újrarakni a hangkártya drivert, skype-ot. Lehet egyébként hogy a skype felzabálja a ramod mert ilyen 100MB-ket zabál és ez idézi elő a szaggatást. Nekem például 4GB Rammal ha nem fut a skype egyes játékoknál 5-10FPS-el is többet kapok.

Ha érdekel valami skype alternatíva akkor a Trillian-t javaslom, ebben minden benne van: skype, msn, irc, twitter, facebook... kliens
kb nekem 20MB-t eszik.
0
0
0
0
Player123 avatar
Sziasztok,az a problémám lenne,hogy a Hang valamiért elkezd szaggatni,ha játék közbe megy a Skype.Eddig normálisan ment most viszont valamiért szaggat.De csak 2mp-kre sokszor.
Valaki ötlet?
0
0
0
0
megaone6 avatar
Lehet, hogy a vga-d gyenge hozzá, de szedd le a patcheket és vedd le full lowra hátha segít.
0
0
0
0
no avatar
Hogyan állítsam be a Black Opsot hogy ne szaggasson?
Az MW3 tök jól futott de a BO úgy szaggat hogy nem bírom.(4:3-as képarány kellene, gépem megvan adva)
0
0
0
0
sudosu avatar
a 64 bites Windows csak a teljesítményt növeli, mivel kitudja használni a CPU x64-es utasításkészleteit is és a 4GB(vagy több) RAM-ot is. Ha jól emlékszek 32Bit csak 3,75GB-t tud kezelni.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok egy Játék szaggatásában az is benne lehet,
hogy 64-es vindózt hasznal amikor csak minimalis
gepigenye van?
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
na hátha valaki itt tudja a problémámat
nos a doom 3 bfg edition mocskosul szaggat még 800x600 ban is havernak az enyémnél gyengébb gépén pedig maxon megy valaki nálam miért szaggat ?

egyébként egy másik havenak is szaggat hd7770 4mag 8gb ram
0
0
0
0
Royalboy avatar
Szijasztok.Én azt szeretném kérdezni,hogy milehet a baj a gépemmel,ugyanis idáig pl tökéletesen ment rajta a gta4,black ops 2 ilyenek,de most egykét napja még a gta sa. is elkezdett akadozni...:S és akármit probáltam beálitani az nvdia vezérlőpuljába semmi :S átálítottam a beépített intel hd vidikarira ugy is sz*r..:S. Miket nézzek meg amik esetleg a problémát okozzák? Ja nemrég volt nvidia frissités,utána jóvolt a játék minden. Lehet mégis eza baj?
Gépem Adatai:
NVIDIA GeForce GT 525M - 1GB
Intel core i7-2ghz
AMugy egy dell inspirion 15r ről van szó.
0
0
0
0
no avatar
Hali!

Mostanában minden játék szaggat.Oblivion 1360x768-ba(monitorom csak ennyit tud) Mediumon egy zsúfolt helyen mindíg beszaggat.L.A Noire 800x600-ban,minden a lehető legkisebbre véve,kb. 10 FPS-el fut.

Tud valaki segíteni?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok egy Játék szaggatásában az is benne lehet, hogy 64-es vibdózt hasznal amikor csak minimalis gepigenye van?
0
0
0
0
HuszarDani95 avatar
mathejocy írta:
Annyit tud.Nem felez az semmit.Egyébként nem videót nézel,mert az annyin megy.


Az a baj, hogy játékok közben csinálja. Van, hogy rendesen a maximumot állítja elő, de ha nem tudja a 60-at, akkor limitál 30-ra. Engem nem zavarna, ha mondjuk 45 FPS lenne, ezért nem értem, hogy VSYNC nélkül miért csinálja...
0
0
0
0
mathejocy avatar
Annyit tud.Nem felez az semmit.Egyébként nem videót nézel,mert az annyin megy.
0
0
0
0
HuszarDani95 avatar
Hello!
Az lenne a problémám hogy a VGA-m (GIGABYTE HD4650 AGP) felezi az FPS számot a Hz alapján, szóval 60Hz->30FPS limit.
És ez idegesítő. VSYNC ki van kapcsolva teljesen. Van erre valami megoldás? 😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Az a vga nemelég hozzá,anno nekem a 9600Gt kártyával laggolt,szaggatott 1024*768 felbontáson,pedig az a kártya erösebb mint a 6450 nem is kicsivel.minimum 6850/6870-gtx460/560 kellene alá,mert nagyon s*arul optimalizált játék.
0
0
0
0
no avatar
na akkor még 1 szer 😃! Szaggat a GTA IV belépek 5 perc után szaggatni kezd
proci:AMD Athlon(tm) II X3 450 3.20ghz
RAM: 4gb
Rendszer Win7 prof 64bit
VGA:Sapphire ATI Radeon HD6450 1024MB DDR3
0
0
0
0
cseszka avatar
Nemjol optimalizált játék,meg géped sincs megadva,az
1gb AMD Rareon Sapphre 1gb
meg igen tág fogalom,lehet ez is a ludas.
0
0
0
0
no avatar
Üdv! Szaggat a GTA IV belépek 5 perc után szaggatni kezd
proci:AMD Athlon(tm) II X3 450 3.20ghz
RAM: 4gb
Rendszer Win7 prof 64bit
VGA:1gb AMD Rareon Sapphre 1gb
0
0
0
0
Player123 avatar
Feltettem az új 314.22 Driver-t,viszont ugyan úgy laggol.
Most kiporoltam a gépet,megpróbálom hátha most jó,elég sok kosz kijött belőle,főként a VGA-ról,ettől lehet?
0
0
0
0
bybeni avatar
Player123 írta:
Sziasztok!

Az a problémám lenne,hogy a Far Cry 3 eddig tökéletesen futott nem volt semmi Lagg vagy Akadás,most meg néha(csak Mission-k közbe) elkezd akadni.Tegnap óta csinálja ezt.Virust irtottam,Boot idejűvel is,de semmi.Esetleg takaritsam a gépet,már 3-4 hónapja nincs takaritva.Vagy Driver frissités?Jó régi a Driver rajta NVidia 306.23.-as.

BF 3 meg rendesen ugyan olyan felbontáson remekül megy.

Köszi előre is.



driver frissítés nekem is megoldotta a laggolást...
jelenleg a 314.22 van fenn, tegyél egy próbát, bár a laggoláshoz nekem hozzátartozott a nagy melegedés is (de az is a múlté már)
takarítás viszont mindíg jól jön 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció