Jó fizikájú játékok

Szerző: , 2009. June 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 188
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
[youtube]https://youtu.be/Hw6DLZ5BqFs?list=UUxIuojglpI5DkI07miU8EvQ[/youtube] Bocsánat beláttam hibámat Arnybiro de azért :
0
0
0
0
Arnybiro avatar
MartinKing01 kac-kac, röhög a vakbelem. Azért ennyire ne legyünk már elszállva Cryengine-től. Oké szép meg minden, de ha már fizikáról van szó, akkor Source Engine sokkal közelebb áll a jóhoz, mint CryEngine.
0
0
0
0
drabie22 avatar
Jó vicc 😆
Battlefield 3 vagy 4, Bad Company2, Far Cry 2, The Force Unleashed 2 (az 1 sem kutya)...
0
0
0
0
no avatar
A CryEngines játékok a legjobb fizikájúak csak nem használják ki ezt.
0
0
0
0
Lizard avatar
Bezony a jó öreg Richard Burns Rally.....Megnézném a sok mai Codemasters "szimulátoron" felnövő népeket mit kezdenének egy ilyennel😂
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Ha már autós játékok fizikájáról van szó akkor a legjobb a Richard Burns Rally.
A vicc benne ugye hogy milyen régi ám mégis, utánna lehet olvasni hogy bizony bizony ami a fizikáját illeti egy autós játék sem vette fel vele a versenyt. Mi sem bizonyítja jobban hogy nagyon komoly versenyek vannak belőle ( rendesen akár szponzorral is csak a számítógépházon van a matrica ).
Azóta persze kapott jó pár grafikai tuning csomagot ,hogy ne legyen olyan csúnyácska a a mai szemnek. de azért akkor is elég meghökkentő hogy ez a nem éppen új játék ennyire jól el lett találva.....
0
0
0
0
no avatar
rFactor, SimBin játékok (Race sorozat, GTR sorozat, GT Legends, stb.)

Ui: Nincs olyan, hogy "HL2 engine", azt Source enginenek hívják...
0
0
0
0
Serious Hero avatar
Half Life 2, ennek az ellentéte a Minecraft 😃
0
0
0
0
Cr4zY79 avatar
Minimal1993 írta:
GTA IV FIZIKÁJA:


Nagyon jól megcsinálták szerintem eddig ez a játék állja a fizika 1. helyét 😃
Nagyon jól megcsinálták szerintem eddig ez a játék állja a fizika 1. helyét 😃[/quote]Én azért még oda raknám a Counter Strike:Source-nak a motorját a Source enginet(ezzel futa portal portal 2 meg még1 csomó játék) hogy 2004 ben ilyen motort-fizikát-grafikát csinálni nem könnyü! Emelem a kalapom elöttük.ha régebbi játékok fizikájáról van szó simán az1. 😃
0
0
0
0
no avatar
80-90 kilós ember nem hinném, hogy kiesne a szélvédőn aztán pattogna mint a nikkelbolha 30 méteren át, hanem max csúszna és megállna.

NANA volt már olyan ember aki kiesett a harmadik emeletről utána még vagy 10 métert felpattant a földről ! akármennyire furcsa is 😃
0
0
0
0
FreddyD avatar
Rig of Rods
nem tudom ki mennyire ismeri de az autók törés modelje elég komolyra sikerült!
0
0
0
0
BRUgamer avatar
SpinTires, valami nagyon nagy a fizikája a kocsiknak 😃 meg az eldeformálódó föld valami állati. 😃
0
0
0
0
Klaas avatar
Akkor már a Miasmata-t se hagyjuk ki 😀 Kíválóan levan utánozva az emberi mozgás/észlelés fizikája. Igaz , hogy egyelőre nem jutottam el sokáig benne 😃 De ahhoz képest , hogy mindössze 2 ember csinálta , elég szép munkát végeztek , mind ezek terén és grafikán is. Az optimalizáció az már egy másik kérdés 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Igen TopCat a Mirrors Edge az tényleg nagyot ütött :) az még most is nagyon nagyon jónak számít (Saját vélemény)
0
0
0
0
Bicike avatar
Bear: Az nagyon jó játék, dea WWE 12-nek is jó a fizikája.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Smackdown Vs Raw 2010-nek nagyon faxa, kár hogy nincs PCre 😞
0
0
0
0
TopCat avatar
GTA IV nagyon megdolgoztatta a masinát nem is hiába.
Penumbrának is egész jó fizikája van.
Mirrors Edge nek volt azthiszem az Nvidia PhisX vagy mi hát az se volt rossz...
sose voltam nagy híve a "rongybaba" fizikájú játékoknak, bár ha úgy nézzük a gta4 és olyasmi, csak kicsit visszafogottabb.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Pedig rohadtul valósághű. A valóságba is pattognál ha 150 el kirepülsz az ablakon.
0
0
0
0
leadstar94 avatar
X motor racing, Mirrors Edge 😀
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
crysis mafia 2
red faction guerilla
0
0
0
0
Neaton21 avatar
Penumbra összes része meg az Amnesia The dark Descent.Szinte minden tárgyat megfoghatsz,forgathatsz,dobálhatsz de ez csak egy része a gamenek.😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
bartadavid94 írta:
Nem találtam rá témát,
GTA4 milyen DirectX-et használ fullon?


DX9
0
0
0
0
no avatar
Nem találtam rá témát,
GTA4 milyen DirectX-et használ fullon?
0
0
0
0
no avatar
Húúú sok 😃

Crysis 2, GTA IV, Mafia II, Mass Effect 1-2, Assasin's Creed, Sims 3, Fallout 3, Fallout The New Vegas, Two World II, és még sok😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
mafia 2, metro 2033 😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
L4D2 plusz az egy is, Red Dead Redemption, BC 2, kb most ennyi jut az eszembe 😜 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
gta iv , mafia2 , f1 2010 😃
0
0
0
0
forestgreen avatar
Ha jó fizikáról beszélünk akkor én az rFactor egyes modjait mondanám. Ott van még a netKAR Pro és persze a GT5 (kipróbáltam és valami iszonyat)

A Codemasters játékokról meg annyit, ha fele annyi energiát fektetnének a fizikába, mint a grafikai részletességbe, akkor mindent vernének.

Igy vagyok az NFS sorozat szimulátornak mondott tagjával, a Shift-el is. Majd talán a Shift 2 szimulátor lesz. Azt ígérték a fejlesztők, hogy verni fogja az Xbox-os Forza-át, és a PS3-as GT5-öt. Na arra kíváncsi leszek... 😀
0
0
0
0
Minimal1993 avatar
GTA IV FIZIKÁJA:


Nagyon jól megcsinálták szerintem eddig ez a játék állja a fizika 1. helyét 😃
0
0
0
0
whiplaser avatar
szerintem a Marionak 😆 amugy meg a HL"-nek flatout2-nek meg a GRidnek 😃😃
0
0
0
0
susguy avatar
Hitoshi írta:
Maffia II 😂, jól le is bőgött a jó fizikájával

Nálad lehet, de még a nevét se tod rendesen leírni 😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció