Most melyik játékkal játszol?

2008. May 24., téma
Fórum » Játékokról általában
Én most éppen a World in Conflict-tal! (Egyjátékosban)
Hozzászólások: 6 202
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
KrisztianRikardo avatar
Star Wars Jedi: Fallen Order már a végén vagyok!
Utána pedig ránézek a Starfieldre
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@GodSie: Szintén jó játékot
0
0
0
0
GodSie avatar
@gyuri191: Köszi neked is! :)
0
0
0
0
GodSie avatar
@gyuri191: Köszi neked is! :)
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Hát persze hogy Starfield 😀😀❤️❤️
0
0
0
0
💬 7
kmetovics avatar
@gyuri191: Na. Jó játékot hozzá 😁 Nekem nincs sajnos 1000+ órám egy ilyen játékra.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Köszi 😁😁
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: sajnos nagyon szar még optimalizálás terén még lowon is szaggat néha néha pedig egy last of us simán megy már highon is persze a javitott változat
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: És milyen az utazás a hajóval? Bírod irányítani vagy olyan, mint a Jediben, h kijelölsz egy bolygót és odarepültök egyből? Meg a harc maga milyen?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: az jó az irányitás és nem nem olyan mint a jediben itt te magad irányitod a hajódat és oda repülsz rá a bolygóra persze animáció van fel és le szállásnál de neked kel odameni az adott bolygóra a harc is jó benne tudtomal a gears-es srácok besegitettek
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@gyuri191: Hogy fut a gtx 1070-es kártyán ? Milyen kompromisszumokkal tudsz játszani ?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@zsiroslangos: Hááát na igen low-medium 1080p csak nagyon kezdö stádiumba van az optimalizálása még egy last of ust is tudok futtatni highon pedig az se egy szent optimalizálás terén csak azmár ugye javitgatva lett erre a starfildre is várni kell 1-2 patchre
0
0
0
0
bukta2 avatar
Ratchet and Clank Rift Apart végigjátszásban vagyok, aztán mellette néha néha még pörög a SCUM (Offical szerón) meg a BF 2042.
Aztán jönne az Atlas Fallen (meg a God of War újra magyar szinkronnal), de közben jön majd a Starfield is :/ szóval játék hegyek... és oly kevés az idő...
0
0
0
0
💬 15
kmetovics avatar
@bukta2: Hát igen, főleg, h ősszel megjelenések tömbkelege lesz. Eddig van 5-6 játék, amit kinéztem magamnak akkorra. Csak győzze a pénztárcám.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: na mik azok a szerencsések?
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Spiderman 2
Lords of the fallen
Alan Wake 2
Lies of P
Meg egy kardozós. Nagyon fluid volt benne a harc, meg a mozdulatok. Nem tudom már pontosan, h mi a címe, meg, h mikor jelenik meg. Asszem van zero vagy 0 a címében
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: nekem meg witchfire,robocop,ac mirage,avatar frontiers of pandora meg stalker 2 lenne jó csak azmár ue5 és félek hogy már nem futna el ezen a gépen hiába erös
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Na akkor te sem fogsz unatkozni, láttátok tegnap a Crimson Desert játékmenet bemutatót?... pfff... brutális volt...
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@bukta2: ez a crimson desert végre nem souls game lesz ?
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gyuri191: Nem, ez egy nyilt világú valami lessz, tps rpg re tippelek , ( kb mint a witcher sztem) de még nem tudni sokat róla
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@bukta2: az jó köszi az infót
0
0
0
0
Pokman avatar
@bukta2: Crimson Desert a Black Desert Online fejlesztőitől van
0
0
0
0
kismadar avatar
@Pokman: Az is mmo-s lesz? Mert akkor én skippelem. Valami szörnyen túlbonyolított nekem a Black Desert Online is. Feloldottál amúgy, vagy csak az oldal gondolt egyet? 😅
0
0
0
0
Pokman avatar
@kismadar: Nem MMO ha jól értettem, hanem ilyen coopos hasonló genshinhez. Csinálhatod valakivel/valakikkel együtt is vagy egyedül. Csak megjegyeztem hogy ők csinálják 😅
Feloldottalak aszem, de az már rég lehetett.
0
0
0
0
kismadar avatar
@Pokman: Akkor még lehet jó is, ha nem bonyolítják túl ezt is. A Black Desertnek maga a karakter generálása tetszett, azt a sok opciót szívesen látnám ebben, vagy akár más játékokban is.

Feloldottalak aszem, de az már rég lehetett.

Na az frankó. Kösz, vagy valami ilyesmi. 😅
0
0
0
0
Pokman avatar
@kismadar:
Na az frankó. Kösz, vagy valami ilyesmi.
Nem igazán szoktam tiltólistán hagyni senkit 🙃

Akkor még lehet jó is, ha nem bonyolítják túl ezt is.
Na igen, ezért hagyta abba, hiába vettem meg anno csóri tiniként a Conqueror Edition-t, egyszerűen annyi mindent raktak bele hogy a végén túlkomplikált lett és annyi grindet igényelt ha nem költöttél még többet, hogy az életkedved elvette. Még amikor egyetemista voltam is és volt heti szinte 4 teljes napom (mert úgy osztottam be az óráim) hogy grindeljek mint állat, egyszerűen sose láttam hogy vége lenne.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Pokman: Igen ,tudom. 😊👍
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Bocs a késői válaszért. Igen nem fogok unatkozni még egy jó db-ig, az már biztos 😁
Gamescomot is mégcsak most kezdtem el nézni. Elég durva lesz ez a Cromson Desert. Ebben minden is lesz. Csak győzze a Ps a sok partical effect-et és hasonlókat.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
God of war (2018) magyar szinkronnal
0
0
0
0
💬 2
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Én is ezt tolom! Csak most nem monitoron hanem nagy tv-n! Olyan most mint a film! Magyar szinkron? Iszonyat jó, élvezem nagyon! De tényleg olyan most igy mint a film! Jó játékot kívánok!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Köszi nekedis viszont kivánom😀😀
0
0
0
0
Ironmask avatar
Batman: Arkham Knight
God Of War (2018) Magyar szinkronnal újra végig tolom.
0
0
0
0
💬 3
gyuri191 avatar
@Ironmask: énis most azt kezdem el magyar szinkronnal jó mulatást hozzá
0
0
0
0
Ironmask avatar
@gyuri191: Köszönöm szépen viszont kívánom! :)
0
0
0
0
Pokman avatar
Ghostwire Tokyo
Total War Warhammer III
Tower of Fantasy
0
0
0
0
kmetovics avatar
DBZ Kakarot
Jedi Survivor
Dead Island 2
0
0
0
0
💬 3
gyuri191 avatar
@kmetovics: én nemrég vittem ki dead island 2 öt nagyon imádtam remélem nekedis tetszeni fog jó szórakozást hozzá
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Köszi. Szerintem gyors végigrohanok benne, h minél előbb kijátszam a tervben lévő gameket a Spiderman 2 előtt.
Most is pl előrébb hoztam a Jedit, meg a Kakarottot. Sajnos az előbbi marha sok helyet foglal. Most tölti le a maradékot. 150GB hely kell neki 😲😲😲😲
Na mindegy, addig nyomatotm a DBZ-t, meg a ragnarokban még rágyúrok arra, h megöljem a berserker királyt alacsonyabb szinten kapott sebzés nélkül. Az előbb már majdnem meglett. Majd kirakom ide a linket, ha összejön.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Okés hajrá én meg elkezdem a god of war (2018) magyar szinkronnal medium difficultin
0
0
0
0
kismadar avatar
Phasmophobia újra az új nagy frissítés után.
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@kismadar: Új dögök jöttek hozzá?
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Most lenullázták mindenkinek a szintjét, és új tier szintet vezettek be az eszközöknél, elméletileg majd a következő nagy patchben fognak behozni szellemekkel kapcsolatos változásokat. Ami remélem még év végéig befut majd.
1
0
0
0
gyuri191 avatar
middle earth shadow of war végre nem csak 720 p mediumba hanem mostmár full hd ultrán
0
0
0
0
💬 7
kmetovics avatar
@gyuri191: Én meguntam nem tudom hány óra után, de neked jó szórakozást hozzá.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Köszi nemtudom én eddig élvezem kapitányokat gyilkolászni pedig hozzáteném egy gyürük ura filmet se láttam meg nemis szeretem öket eztis csak a jó harc mechanika miatt tolom meg a játékmenet tetszik
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Majd meggondolod magad egy idő után. Milyen nehézségen játszol?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: easy difficult
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Akkor nem lesz vészes. Én Nemezisen nyomtam egy jó db-ig. Egyő idő után nagyon frusztráló volt a harc. Konkrétan átdobták egymáson a lándzsákat és lőtték a nyilakat. Meg egy csomószor nem azt az orkot végeztem ki, akire néztem, hanem a 6kmre mellette lévő, pont mint a Hogwrts Legacy-ben.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Ja hát igen nemezisen eléggé nehéz meg frusztráló én azért döntötem ezen az easy fokozaton inkább hogy csak élvezzem a játékot
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Igazad lett ez a város védös meg menedzsment nekem nemjön be én a saját karakteremel szeretek foglalkozni nem hogy szinteket lépdessek az orkokkal
egyedül mass effectbe fogadtam ezt el mert ot van auto level up társaknak
ezért sem jön be nekem pl a metal gear solid v mert azis ilyen menedzsmentes
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Splat Magazine Renegade Paintball 2005
0
0
0
0
TomSlier avatar
Nálam most ezek pörögnek:
Doom Eternal
Riders Republic
The Ascent
For Honor
0
0
0
0
bukta2 avatar
Ha visszaértem szabiról, akkor kipörgetem a Ratchet and Clank-et, meg talán az Atlas Fallen-t, és utána meg jön a Szarfild 😅 azt is nagyon várom már! Csak ne keljen csalódni!
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Far cry primal
Enderal
Resi village
Cod bo2
Wreckfest
Max payne
A legdontosabbat majdnem kifelejtettem
Doom 3 essential HD pack
0
0
0
0
💬 10
kismadar avatar
@MC MaRcI: Nem semmi felhozatal. 😀 Jó játékot!
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@kismadar: Hát mindig próbálok változatos lenni
Köszi
1
0
0
0
kmetovics avatar
@MC MaRcI: Az igen. Azért menj ki néha a friss levegőre is 😀 Jó játékot hozzájuk 😉
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@kmetovics: Hát mire ezeket végig viszem hónapok kérdése
A napi kB 1-2 óra jatekidommel
Ezek közül több is már minimum 1 hónapja a laposon van Pl a village és az enderal meg a wreckfest
0
0
0
0
kmetovics avatar
@MC MaRcI: Nekem is porosodik nem 1 game, amihez azóta hozzá sem nyúltam, mióta megvettem. Pl Dragon age inquisition. Már vagy 7éve megvan, de még az előző részeit se vittem végig. Az első részt kezdtem el, de valahogy nem volt hozzá kedvem egy idő után.
Én is van olyan, h inkább sorozatokat darálok és olyankor a játékok maradnak a háttérben. Most fordítva vagyok, mert most leköt a GOW Ragnarok. Nagyon ráfüggtem 😁
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Jöhetne már ki pc -re kedves sony a ragnarok 😉😉😉😉
2
0
0
0
MC MaRcI avatar
@kmetovics: Nekem a Dragon age 1 valamiért tiszta textúra bug pedig én imádom
Steamen is van róla csomó panasz

Nekem is van olyan valamit elkezdek aztán 2 nap múlva már nincs hozzá kedvem xdd
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@MC MaRcI: max payne mlyen nehézségi fokon tolod?
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@gyuri191: Közepes
Általában mindent normálon tolok
Legnehezebb szinten a
Crysis/stalker/metro széria az amit szoktam tolni
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@MC MaRcI: okés jó játékot hozzájuk
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Bocsi az offert. Megkerhetek valakit aki laptopokban otthon van, hogy a profilomban nezzen ra a hsz-ra? Lenne kerdesem. Koszonom elore is!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Halo infinite végre ultrán imádom az új gépet visz mindent 😁😁😁😁❤️❤️🎮🎮🎮
1
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
kmetovics avatar
@zsiroslangos: Megint elszabadult valami spammer szerűség
0
0
0
0
kismadar avatar
Journey to the Savage Planet újrázás lesz a következő a Death's Door után. 😁
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Most lesz elöször ssd-m 500 gb os samsung evo 860

a kérdésem az lenne hogy itt az irás tol megy hamarabb tönkre az ssd állitólag na szóval ha mondjuk a hdd re töltök le egy játékot legyen az bármi és azt amit letöltöttem az ssd re akarom telepiteni akkor a telepités az irásnak minösül vagy olvasásnak? ja meg ha azon inditom el a játékot az olvasás? köszi a válaszokat elöre is
0
0
0
0
💬 4
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Ha telepitel ír tudomásom szerint de ha nem valaki javitson ki, ha elinditod olvas! Amugy mindegy mert az ssd ugy sem birja addig mint egy hdd, gyengébb az élettartama az ssdnek! Ne foglalkozz vele amit használsz egyszer elromlik!
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@KrisztianRikardo: Lehet hogy egy HDD tovább bírja, de nem minden esetben. SSD is kibírhat 10+évet is, lásd nekem a Samsung 840 EVO 120GB-os már több mint 10 éves és 40TB írás fölött jár.
0
0
0
0
PoPet avatar
@KrisztianRikardo: A hdd sokkal randomabb mikor romlik el, lehet bír 12 évet, lehet 4-et. Az SSD ha nem hibás out of the box, akkor szinte garantáltan hozzá a ráírt élettartamot.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: ja vágom köszi 😀
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Homefront: The Revolution nagyon jó játék engem megfogott! Főleg mikor lázad a nép! 😅😅😅
0
0
0
0
💬 15
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: kijött nem rég magyaritás csekkold le ha nem tetted még és jó mulatást hozzá én imádtam
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Magyarul nyomom és őszintén szólva kellemesen csalódtam benne.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: na ugye nagyon lehurrogták pedig nagyon jó kis game
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Pont ma játszottam ki! Nagyon kiváló játék! Nekem nagyon tetszett!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Jólvan örülök hogy teis élvezted na ezért nem szabad hinni másoknak akik divatból hurrognak le játékokat
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Hát igen ízlèsek és pofonok 😅😅😁😁😁
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Milyen nehézségen toltad ki?
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Nehéz szinten! Élvezetesebb volt a játék! De mondjuk igy sem volt valami nehéz!
0
1
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: na respect én örültem ha könnyün kitudtam vinni nekem már normálon nehéz volt de hát aki pró 😀😀😀
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Én szeretem a kihìvásokat!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: na jólvan akkor kövi játék milesz? van már kiszemelt mit viszel ki? én most dead island 2 viszem végre highon tudom vinni új gép miatt
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Judgment! Kiprobálom biztos jó játék lehet szerintem maffiózós!
De viszont látod nekem valahogy nem jött be a Dead Island 2! Semmi jót nem találtam benne!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: hát izlések és pofonok jó játékot a judgementhez
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Viszon kivanom a dead islandhoz!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
hétfön lesz meg az új gép addig hétvégén kitolom a cod black ops ot meg world at wart hardon
0
0
0
0
💬 6
no avatar
@gyuri191: Törölt hozzászólás
1
0
0
0
gyuri191 avatar
Köszi 😁 vga az egy gtx 1070 8 gb 256 bit lesz
cpu ryzen 7 x1800 8 mag 16 szál
ram 16 gb ddr4 2400 mhz dual channelbe
ssd samsung evo 860 500gb
hdd seagete barracuda 1 terra
500 w táp
asus alaplap am4 foglalatú
3
0
0
0
no avatar
@gyuri191: Törölt hozzászólás
1
0
0
0
gyuri191 avatar
igen böven jobb lesz mégegyszer köszi 😀😀
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Na ezzel a geppel már azért nem lowon fogod tolni egyes játékokat es full hd-mehetnek. En a 1070 ti-al bőven elvoltam szépen vitte a játékokat! GRATULÁLOK HOZZÁ!
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Köszi igen hát mérföldkövel nagyobb mint a gtx 1050 ti teljesitménybe azt már láttam teszteken
0
0
0
0
kismadar avatar
@gyuri191: Na gratulálok hozzá. 😁
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kismadar: Köszi mondanom se kell a gtx 1050 ti hez hatalmas ugrás lesz nekem a gtx 1070 8 gb kártya
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Gondolom PS-en 😁
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Igen, az volt az első amikor jöttek a havi ps pluszos játékok, hogy beaktiváltam, és játszottam is vele. Mindig csak jót olvastam róla, szóval már megmozgatta párszor a fantáziámat. Tök jó kis indie játék amúgy. 😁
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Én is eddig csak jókat hallottam róla. Jó szórakozást hozzá 😁
0
0
0
0
Ayistion avatar
Assassin’s Creed I ✓
Assassin’s Creed II ✓
Assassin’s Creed Brotherhood ✓
Assassin’s Creed Revelations ✓
Assassin’s Creed III Remastered ❖

Revelations 2 nap alatt kivégezve 😂
1
0
0
0
💬 5
bukta2 avatar
@Ayistion: Az igen! AC maraton? 🤣🤣
0
0
0
0
Ayistion avatar
@bukta2: Valami olyasmi. :d Az Originsig bezárólag egyik résszel sem játszottam korábban, szóval itt az idő pótolni. Steam őszi leárazásik el kellene jutnom a rogue-ig. 😆
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Ayistion: Az igen. Belehúztál ám rendesen 😲😲😲
Nekem az első 6 a kedvencem, de azok közül is még mindig a 2 a favorit 😉
0
0
0
0
Ayistion avatar
@kmetovics: Az eddig kijátszott négy játékból jelenleg nálam is a kettő a csúcstartó. 😆
1
0
0
0
kmetovics avatar
@Ayistion: A story, a karakterek(még a mellékszereplők is), meg a zenék egyszerűen lehengerlőek.
Mai napig, ha meghallom a főcímdalt, kedvem támad kijátszani. Sajnos a sok mai game mellett nincs rá időm, pedig már nem számít valami hosszúnak a maiakhoz képest.
0
0
0
0
kmetovics avatar
God of War Ragnarok
Dead Island 2
0
0
0
0
Ayistion avatar
Assassin’s Creed I ✓
Assassin’s Creed II ✓
Assassin’s Creed Brotherhood ✓
Assassin’s Creed Revelations ❖
Itt az ideje befejezni Ezio kalandjait. :d
0
0
0
0
Napil avatar
Diablo IV
Fortnite
Dead Island 2 (de a fenti 2 miatt nagyon de nagyon lassan haladok vele)
0
0
0
0
kismadar avatar
Remnant: From the Ashes újrajátszás
0
0
0
0
💬 6
kmetovics avatar
@kismadar: Én még nem próbáltam. Milyen amúgy? A 2őt is kipörgeted utána?
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Nekem tetszik. Pár souls-like elemmel megbolondított akció-kaland játék randomizált dungeon rendszerrel. Nem izzad vért az ember játék közben, de élvezetes a lövöldözés benne, tetszenek a helyszínek is, és változatos enemyk vannak. Egyenlőre nem tervezem megvenni a második részt, viszont a kívánságlistámra felkerült, hogy figyeljem az akciókat rá. Így előre megkockáztatom, hogy ha egyszer majd játszok, akkor a Remnant 2-ben a kutyás buildet fogom használni. 😅
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Értem. Én anno a VR-tól néztem addig, ameddig játszott vele Pisti. AZóta rá sem néztem a game-re, de még ki sem próbáltam. Lehet teszek majd mind2 résszel egy próbát.
Neked pedig jó játékot hozzá.
Én meg ma kezdem el a Ragnarokot, mert végre sikerült kimaxolnom a Horizont 😁
Most töltögetem fel a videókat.
1
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Kösz. Már ki is játszottam közben. Most ez a második végigjátszás már csak 9 óra volt. 😀

Na akkor jó játékot kívánok a Ragnarökhöz. A videóidat láttam a feliratkozás listán, csak azért nem nézem meg őket, hogy ne legyen nekem spoiler. 😅
0
0
0
0
kmetovics avatar
@kismadar: Az igen, már ki is pörgetted? Szép. Akkor gondolom nem olyan nehéz, mint egy DS 😁 Végülis vehetjük spoilernek a gépeket. Anno énsem néztem videót az új dögökről, de azért az új madarat láttam, meg a teknőst a trailerből. Na hogy az mekkora egy *ohadék. majd meglátod 😉 Lesz benne pár idegesítő gép.
0
0
0
0
kismadar avatar
@kmetovics: Egy bosst tudok kiemelni, ami köcsög volt, és nagyjából 20 percet szenvedtem vele. Azzal is igazából az volt a legnagyobb probléma, hogy egy szűk hídon kellett harcolni, és az életcsík negyedénél már két boss lett belőle. 3 támadást spamelt mindig, aztán meg kellett szokni. A többi bossal igazából nem volt gond, annyi még hogy az utolsó bossnak a mechanikáját meg kell érteni, mert elsőre nem volt nyilvánvaló, hogy miért nem lehet rá sokat sebezni. 😅

Alig várom őket. 😁 Idén sajnos kimarad még a Horizon nekem.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
egy kérdés vagyis véleményt keresek tegyük fel ki szeretném vinni az assassins creed 3 résztöl az odysseig az összes részt egymás után vagy tegyük fel a far cry franchise-t far cry 1-töl far cry 6 ig egymás után lenne értelme vagy nem unnám el magam 3 rész után? olyanokat kérdezek akik kivittek már franchise okat igy egymás után köszi a válaszokat
0
0
0
0
💬 7
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Hát én kijatszottam az egeszet! Ac 3-4 minden felekepp játszd ki mert nagyon jo! Utána jön a Rogue az sem rossz, de kicsit nekem az előzőkhöz képest uncsibb volt! Utana Unity, syndicate na az király, origin, odyssey, valhalla! Nekem mind nagyon bejött, én nekem ugy grafikailag mint jatekelmeny tetszett nagyon az egesz! Az origin viszont egy kicsit uncsi!
Far cry-t én a 3-tól kezdeném mert az első 2 unalmas nagyon! 3-tól 6ig jó nagyon főleg a 3 es a primal! Jó játékot kívanok! Nem fogsz unatkozni, ha szereted a kaland jatekot!
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Nagyon szépen köszönöm a válaszodat
0
0
0
0
Napil avatar
@gyuri191: Hali. a far cry 1,2,3 mehet egymás után, viszont én a helyedben a többinél meg az ac sorozatnál is,le tudnék egy részt pl far cry 3 és egy kis szünet.Valami kellemes indi játék vagy akármi más aztán jöhet a far cry 4 ugyan ez az ac sorozattal is. Elég hosszú játékok sőt van amelyik Ku...va hosszú nagyon hamar rá unnál ha egybe nyomnád őket.
Vagy ha, mindenkép ubisoft maraton tartasz akkor felváltva tenném, assassins creed utána far cry 1 utána assassins creed 2 stb
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@Napil: Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat
0
0
0
0
Pokman avatar
@gyuri191: Ha nem játszottad mindegyiket akkor gyakorlatilag azt viszed ki amelyiket akarod. Igazából az Ezio trilógián kívül (2, brotherhood, revelations) és most a Valhalla és Mirage-on kívül, a múltbéli történésekben nincsenek visszatérő karakterek csak említések (de ha nem figyelsz még azokat is kihagyod).
Szóval igazából az egyetlen ok hogy mindegyik AC-t 1-től Mirage-ig kivigyed a jelen (vagy jövő?) történetszál. Ami igazából vagy 12 óra összesen és egy youtube videó is megteszi ha nagyon érdekel. AC 4 Black Flag az egyik, ha nem legjobb AC játék mondjuk, szóval azt vétek kihagyni. Amúgy remake is lesz belőle nemsokára
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Pokman: Köszönöm szépen a válaszodat
0
0
0
0
bukta2 avatar
Per pill PC-n a BF 2042-őt játszom, ismét ránéztem, így kb 2-3 hónap kihagyás után még mindig élvezetes! Az új launcher miatt hagytam anno abba, de most kedvet kaptam hozzá és tegnap beletettem egy pár órát megint.

Aztán jön a napokba a Ratchet and Clank ami érdekel, szeptemberbe meg a Starfield, utána meg valamikor a The Day Before, ezek amik pörögnek majd nálam, nagyon más nemigen érdekel (1-2 apróságot még leszámítva amiknek nem jut eszembe a neve)

Steam Deck-en meg az illWill, meg a Crash Bandicoot 4, meg a CarX Drift Racing pörög, épp amikor játszani támad kedvem.
0
0
0
0
Ayistion avatar
Assassin’s Creed I ✓
Assassin’s Creed II ✓
Assassin’s Creed Brotherhood ❖
Folytatódik a kalandozás Ezioval. :d
0
0
0
0
💬 3
gyuri191 avatar
@Ayistion: na jó játékot hozzá én billen egér komboval sose tudtam egynél töbször kivinni öket mert a sprinteléshez is 3 gombot kell lenyomni
0
0
0
0
Ayistion avatar
@gyuri191: Csak kettőt kell, jobbklikk+space :D Nem tudom melyik résztől lenne érdemes xbox kontrollerrel játszanom, originst, odyssey, valhallát már azzal játszottam.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@Ayistion: ja igen igazad van ténleg a jobb egér gomb bocsi már rég vittem ki kevertem a gombokat de aztis utáltam egyfojtába nyomni kellet mert az alap mozgása ezionak nagyon lassú monták is hogy kontrollerel sokkal jobb én ezért szeretem inkább a harmadik résztöl játszani mert ott a shift rendesen a sprint
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Enderal (skyrim külön telepíthető mód új terület új sztori)
Ghost recon future soldier
Wreckfest
Resident evil village
0
0
0
0
💬 6
gyuri191 avatar
@MC MaRcI: úúú future soldier én annó hardon kitoltam nagy szenvedés volt de megérte nagyon jó játék
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@gyuri191: Nekem anno nem ment normálisan a gépemen
Athlon x2 4800 proci
2gb ram
HD 4850
Utána meg el lett felejtve
Itt volt az ideje bepotolni
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@MC MaRcI: Jó játékot hozzá
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@MC MaRcI: Szia neharagudj a zavarásért csak annyit szeretnék kérdezni hogy az enderal az milyen jól megvan csinálva és lehet hozzá magyaritást találni ?
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@gyuri191: Full magyar az egész alapból
Mármint a szöveg
Kurva jó
De jóval nehezebb mint a skyrim
Elején 2 farkas simán kinyir
Gepigenye kB ugyan az
De asszem csak a skyrim special editional megy
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@MC MaRcI: Na az jó hogy magyar akkor rálesek majd valamikor köszi mégegyszer
0
0
0
0
Pokman avatar
40 óra jelenleg Star Wars Jedi Survivor és még nem vagyok a végén. Utána jöhet a NG+. Maga a játék nagyszerű, csak optimalizálási problémákba többször ütközök mint szeretnék. Legtöbbször megy a 100+FPS max grafika 1440p FSR-al, de van ez az 1 bolygó (ami az első a bevezető után), aminek a legnagyobb a bejárható területe és nagyrészt nyitott világú, ahol néhány helyen FPS 40-re is lezuhan és a videókártya hirtelen 15.5 GB VRAM-ot használ de amúgy 50% kihasználtságon van. Szóval ez gyakorlatilag azt jelenti hogy kifogyok a 16GB VRAM-ból 1440p-ben 🤣, vagyis optimalizálás terén még sokat kell javítani rajta.
Itt egy kép arról amikor úgy fut ahogy kéne:
https://cdn.discordapp.com/attachments/795619705158893611/1125033950633541753/image.png
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Fallout 4 na eltüntem egy évre legalább 😀😀😀 amennyire beszippantot ez a mocsok
0
0
0
0
💬 7
kmetovics avatar
@gyuri191: Régen én is nagyon ráfüggtem, de ugyanúgy jártam vele, mint a Skyrim-mel, h állandóan a végtelen mini küldiket nyomattam és meguntam. Ha egyszer újrakezdem, max párat fogok azok közül megcsinálni minden Covenant-ben.
Jó játékot hozzá 😉
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Köszi igen ittis az a terv pár küldi az ismétlödökböl aztán fö story kikéne vinnem már végre ezt a nyavajást😀😀
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: Sajnos hanyagolnom kell mert már 3 jára fagy meg töle a rendszer érdekes más játékok nak semmi bajuk nemvolt még a valhalla is simán ment ez meg megfagy és csak a gép restart segit nem tetszik neki a win 10 újjab veriója lehet na mindegy rá lesek a dying lightra akkor meg majd a dead island 2
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: Sajnálom 😢😢 Mennyit bírtál vele játszani kb?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: 72 óra csak sajna 3-jára fagyott meg töle a rendszer biztos valami a win 10 kavart be neki hogy ez újabb win 10 verzió mert újabb gamek simán menek far cry 6 dying light 2 ilyenek semi fagyás nincs ott na mindegy rálesek énis lehet majd a dead island 2 re de elötte be frissitek egy dying light hard fokozat végigjátszásba
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gyuri191: És eddig futott rendesen és csak mostanában kezdett vacakolni? Hmm utálom az ilyen. Én is jártam már így párszor, h 1 hónapig nyúztam egy gamet, addig semmi baja nem volt, a vége fele meg már "haldoklott" a gép.
Fúúú emlékszem az Alan Waket úgy játszottam végig, hvisított a proci venti. Na az akkor már tényleg a halálán volt. Napi fél-1órát játszottam vele csak emiatt, meg csak félig volt a fejemen a fejhallgató 😅😅
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@kmetovics: az elejétöl amiota feltelepitetem csak nem minden nap csinálta hanem minden hétvégén pont mindig vasárnap elöször azt hittem hogy szokásos bethesda bug vagy ilyesmi de amikor már 3 jára csinálja és mondom a rendszer fagyottt is töle de csak ennél a játéknál újjab cimek simán mennek azoknál semmi fagyás
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Jó játékot én imádtam minden percét
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: Köszi szèpen szerintem nagyon jó játék!
1
0
0
0
bukta2 avatar
@KrisztianRikardo: Evil West? Jól néz ki!
0
0
0
0
kmetovics avatar
Horizon Forbidden West még mindig, mert marha hosszú egy játék. Még sosem fordult elő velem open worldben, h egyszerűen nem tudom eldönteni, h mit csináljak, mert annyi mindent lehet. Bőség zavara 😁 Csináljam a Culdronokat( a leg*szóbb már megvan, csak gépalkatrészek kellenek), csináljam a kihívásoka, az arénákat, a side questeket skillpontokért, szedegessem össze a kraft cuccokat a fegyvereim/armorjaim fejlesztéséhez stb. De szerintem inkább haladok a fősztorival, h minden megnyíljon. Most már mindent kibírok nyitni, meg megvan a légzőkészülék is.

Demon Soul's Remake(nem tudom, h ezt meddig fogom bírni idegekkel, mert már a bánya elején fel*ák az agyamat)
1
1
0
0
kismadar avatar
Hamarosan befejezem a Spider-Man Miles Moralest, azután újra végigviszem a Marvel's Spider-Mant, amit nemrég upgradeltem Remastered verzióra.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hob-ot ki fogom játszani Deck-en , amúgy meg a CarX Drift Racing meg a Gears 5 pörög épp abban a 2 órában amit kb hetente játszok a Deck-el...😅 pc-n mostanság semmivel nem játszok, majd a Starfield lesz terítéken de az még odébb van..
0
0
0
0
💬 5
bukta2 avatar
@kmetovics: Hob= Hob.

Ez a játék neve. 😅
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Ja bocs. Azt hittem ez egy rövidítés. Mert már kb mindenhol azt látok. Mert pl gow jelenthet god of wart, illetve gears of wart is 😉
0
0
0
0
kismadar avatar
@bukta2: Az a Hob jó kis indie játék, jó szórakozást hozzá.
1
0
0
0
Denk95 avatar
Diablo 4
Horizon Zero Dawn
1
0
0
0
zsiroslangos avatar
Resident evil 2 remake (6. Végigjátszás XD)
0
0
0
0
💬 3
Booker avatar
@zsiroslangos: 6. az szép :) gondolom Hun szinkronnal nyomod?
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@zsiroslangos: gondolom nem egymás után toltad ki 6 szor hanem évente 1-szer kb?
0
0
0
0
Booker avatar
Diablo 4
Resident Evil 4 Remake
0
0
0
0
Ironmask avatar
A Plague Tale: Requiem, Marvel's Spider-Man: Miles Morales
0
0
0
0
bukta2 avatar
CarX Drift Racing // Dirt Rally 1
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció