Driver kereső és Driver gondok

Szerző: pomrum, 2009. April 30., téma
Fórum » Asztali PC
A témacímben benn van amit tudni kell.
Hozzászólások: 309
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TaylorXIII avatar
Akkor amd catalayt control centeren belül állítsd be. Ha jól látom r9 270x karid van.
0
0
0
0
tametix avatar
Próbáltam de nem lehet annyit oldalra tolni, nyújtani meg csak jobbra lehet...
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Talán állítsd be a monitor gombjaival a megfelelő méretet.
0
0
0
0
tametix avatar
Sziasztok. Most szereztem be egy új VGA-t és nem tudom rendesen beállítani a felbontást. Az ajánlott 1280x1024 de akármit csinálok marad egy 2cm-es sáv a bal részen... 1024x768 75Hz-n jól illeszkedik de már 70 vagy 60-on nem. Most frissítettem drivert, a monitorom Medion 17"-es. Valakinek tipp?
0
0
0
0
gacso avatar
Sziasztok! A laptopomon nem jó sem a billentyűzet, sem a touchpad. Ezt írja ki: Az eszköz szoftverét nem lehet elindítani, mert ismert problémája van a Windows-zal. Új illesztőprogramért lépjen kapcsolatba a hardver szállítójával. (Kód: 48). A billentyűzethez nem találok semmit, a touchpad pedig el lett távolítva és most nem is látja a gép hogy van. Tud valaki segíteni?
0
0
0
0
no avatar
Gyerekek! Sziasztok! Nagyon sűrgős! Most frissítettem le a windowst! 64bites lett no és a 2 vinyóból az egyiket érzékeli (az ide csatist) de van egy másik raidre bekötve (sata1) nem észleli... Hogyan milyen driver kellene? Alaplap: Asus m2n4-sli. ha kell még valami adat írjatok! Sok mindent tudok a gépem adatairól! (most először van 64 bit). +alaplaphoz segítsetek drivert keresni...
0
0
0
0
Leone743 avatar
koncz14: nekem is volt már ilyesmi gondom-legvégső esetbe a window-s újra telepítés után menni fog a megfelelő illesztővel ha hardveres probléma nincs.szerintem azért elödte próbáld meg letörölni az összes videókarival kapcsolatos dolgot a gépről,és utána újra tenni a vga illesztőlyét
Meg eszembe jutott az is hogy nem régiben azért váltottam egyből vissza windows 8 ról 7-re mert sehogy nem tudtam a vga telepítőlyét feltenni meg még volt másssal is gond.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Nekem egy AMD Radeon HD 7730M videó kártyám van és nem rég frissítettem, de frissítés közben ezt a hibát írja: " telepítőcsomag hiba" rámegyek hogy OK és tovább telepít, és a végén a telepítés naplóban pedig azt írja hogy minden sikeresen települt csak ezt a telepítőcsomag hibát írja ott is.
Ha elindítok egy játékot akkor néha behullámzik a kép meg egyéb ilyen problémák vannak...
Ilyenkor mi a helyzet? 😃 Előre is köszi a segítséget!
0
0
0
0
PoPet avatar
A GeForce Experience értesített, hogy van belőle 1.7-es verzió, illetve drivert is lehetne frissíteni. Feltettem őket, mert láttam van olyan lehetőség 650-től felfele, hogy shadowplay, amivel jól lehet videót rögzíteni, de kell ugye az 1.7-es experince a legújabb driver és egy minimum 650-es kártya. Nekem ezek megvannak, mégsem látom a shadowplay gombot.. Ötlet?

Szerk: Ja, hogy kellene neki egy i3... Na mindegy marad az Action!. 😃

Update: Azért csak nem hagytam magam és elkezdtem agyalni, és van megoldás, hogy működjön i3-nál gyengébb procikkal is. Bemész az Experience mappájába. Megkeresed a GFExperience.exe-t. Hozol hozzá létre egy parancsikont. A parancsikonra jobb klikk, tulajdonságok és célnál hozzáírod ezt: -shadowplay.
Spoiler!
"C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\NVIDIA GeForce Experience\GFExperience.exe" -shadowplay

Láss csodát működik.. Továbbra is a minimum a 650-es kártya, mivel csak az rendelkezik azzal a hardveres tudással ami kell a shadowplay-hez.
0
0
0
0
Ermac avatar
Sziasztok az lenne a problémám hogy átlagon messze alul teljesít a gép. Olyan játékokról beszélek mint pl a Jedi Knight Jedi Academy, Fifa 14, League of Legends, Vindictus. 20-30 között van az fps-em (full lowon persze de maxon is ugyanannyi...) És nem tudom mivel van a probléma, a driverek fel vannak téve! Tudtok valami megoldást rá? Videokártyám: radeon sapphire hd5450 1gb ddr3. Processzorom: Intel Pentium D 820 (két magos 2.8) Drivereket tudnátok küldeni? Köszönöm! Rendszer: Win 7 64-bites.
0
0
0
0
no avatar
Olvasd el, nem te vagy az első akinek a 320as driverel baja van😀
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Feltettem ma a 314.22-est.Majd kiderül hogy fagy e még.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Azért a GTS 450 nem éppen a fő profilja már az NVIDIAnak. Lehet régebbi drvivert kéne használni. Ezek WHQL driverek?
0
0
0
0
no avatar
Akkor nemtudom mi a gond.A 314.22-vel semmi baj nem volt.
0
0
0
0
PoPet avatar
Semmi bajom vele, még jobban is futnak a játékok.
0
0
0
0
no avatar
Hali!Nektek nincs semmi problémátok az új Nvidia illesztő programokkal?Nekem a 320.18-al is fagyott a gép meg a 320.49-el is fagy.
0
0
0
0
bybeni avatar
mathejocy írta:
😃 És az mikor volt neked?


mármint nekem 4650 em?
2008 as modell volt az enyém még az elsőszériásokal vettem valamikor régen..volt gigabyte a csíkostetős aranyszínű hűtős utána meg Sapphire féle..
még most is megvan dobozában gyári cuccaival együtt 😃
csak már megadta magát 😞
0
0
0
0
HuszarDani95 avatar
bybeni írta:
HuszarDani95 írta:
Hali!
Valaki meg tudná mondani, hogy a GIGABYTE HD4650 AGP kártyához melyik a legfrissebb és MŰKÖDŐ driver. Ugyanis én AMD-ről leszedtem a VGA-hoz tartozó driver-t, de nem telepíti fel, csak a CCC-t... Most a GIGABYTE-ról letöltött van fent.
Tippek? 😃


4650 agp-m volt évekig 😃 nekem a AMD Catalyst 12.6 Hotfix oldotta meg ezt a problémám

itt egy link.: [LINK]

remélem tudtam segíteni


Ugyanaz, ezt a linket próbáltam már én is. Felrakja a HDMI driver-t, de a többit nem, szóval nem megyek vele semmire...
0
0
0
0
mathejocy avatar
😃 És az mikor volt neked?
0
0
0
0
bybeni avatar
HuszarDani95 írta:
Hali!
Valaki meg tudná mondani, hogy a GIGABYTE HD4650 AGP kártyához melyik a legfrissebb és MŰKÖDŐ driver. Ugyanis én AMD-ről leszedtem a VGA-hoz tartozó driver-t, de nem telepíti fel, csak a CCC-t... Most a GIGABYTE-ról letöltött van fent.
Tippek? 😃


4650 agp-m volt évekig 😃 nekem a AMD Catalyst 12.6 Hotfix oldotta meg ezt a problémám

itt egy link.: [LINK]

remélem tudtam segíteni
0
0
0
0
HuszarDani95 avatar
Hali!
Valaki meg tudná mondani, hogy a GIGABYTE HD4650 AGP kártyához melyik a legfrissebb és MŰKÖDŐ driver. Ugyanis én AMD-ről leszedtem a VGA-hoz tartozó driver-t, de nem telepíti fel, csak a CCC-t... Most a GIGABYTE-ról letöltött van fent.
Tippek? 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok nekem az a gondom hogy beraktam a hangkártyát de nem telepíti fel, holott fel kéne automatikusan ismernie
átraktam másik helyre, próbáltam hasonló kártyát, az se jó,
multimédiás audioeszköznek ismeri fel
win xp-n jó, de win 7-en nem
0
0
0
0
Ebort avatar
Hello!

Ugyan az lenne a problémám mint ocsike123-nek, nem enged drivert telepíteni és az eszközkezelőnél ugyan ez a kép fogad, az én videókártyám:
MSI N210
Kérlek segítsetek!
0
0
0
0
52utas avatar
Nem tudja valaki honná lehet letölteni a legújabb drivert egy asus f5rl notebookra
0
0
0
0
no avatar
Miért nem látja a geforce gtx 460-amat a gép?

Driver hiába töltök az eredeti nvidia oldalról nem engedi feltelepiteni?!
http://kepfeltoltes.hu/view/130215/785760849N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/130215/800313341N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
ogre077 avatar
apetit1989 írta:
Az sm bus driver a chipset driverben szokott lenni. De nem látok olyan kategóriát ott, szerintem az others-ben vagy az utilites-ben lesz


köszönöm a választ, sikerült.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Az sm bus driver a chipset driverben szokott lenni. De nem látok olyan kategóriát ott, szerintem az others-ben vagy az utilites-ben lesz
0
0
0
0
ogre077 avatar
kérem vallaki help mejk az driver ami ezekhez kell?

[LINK]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url=http://

[LINK]
0
0
0
0
FL1XxY avatar
talán a Driver Genius nevezetű programmal próbáld meg. az mindent lekeres és lehúzza a netről.
0
0
0
0
bmartin23 avatar
Hali!

Tud valaki drivert win7 x64-re Philips/Sagem Crystal 660 nyomtatóhoz? Én sehol nem találtam az interneten.
Előre is köszönöm a segítséget.😀
0
0
0
0
bmartin23 avatar
mtrelax írta:
Sziasztok! 😀 van nálam egy ASUS X51R típusú noti. a gond az, h win 7 32 van rajta (a 64 bit-est nem bírja) és nem találok hozzá driver-eket! Vga, Wlan... Csak Vistához, ill, xp-hez! valaki találkozott már efféle problémával? Mit lehet ilyenkor tenni? Vistát nem szeretnék rá tenni, ha lehetőség van rá. Előre is köszi!


Hali!
Általában a vista kompatibilis a win7-tel, érdemes megpróbálni.
http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=X51R
0
0
0
0
mtrelax avatar
Sziasztok! 😀 van nálam egy ASUS X51R típusú noti. a gond az, h win 7 32 van rajta (a 64 bit-est nem bírja) és nem találok hozzá driver-eket! Vga, Wlan... Csak Vistához, ill, xp-hez! valaki találkozott már efféle problémával? Mit lehet ilyenkor tenni? Vistát nem szeretnék rá tenni, ha lehetőség van rá. Előre is köszi!
0
0
0
0
Manyik75 avatar
Warrior1001HD írta:
sziasztok!
van egy gamer egerem csak van amikor nem érzékeli a gombotSTB
a neve SAMSUNG pleomax ml-600G nem tudtok egy működő driver XP-hez?



http://www.pleomax.com/service/download/sw/list.asp?nGubun=0&oidOnedepth=1&SearchData=&oidCategory=1
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
sziasztok!
van egy gamer egerem csak van amikor nem érzékeli a gombotSTB
a neve SAMSUNG pleomax ml-600G nem tudtok egy működő driver XP-hez?
0
0
0
0
R3mZy avatar
Compressor Supreme Hy-22 3.1 Kormányhoz keresnék olyan Driver-t ami kombatibilisé teszi windows7 alatt. mert csak xp-ig lehet használni de tudtomal van win7-hez is csak nem találni!
előre is köszönöm!
0
0
0
0
cey85 avatar
Sziasztok! Tud valaki abban segíteni, hogy USB2.0 driver kéne de én értelmeset sehol sem találok. Mert a gépem mindig amikor kap egy külső eszközt kiírja, hogy az eszköz gyorsabb működésre is képes. Köszi a segítséget
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Matyi10 írta:
TaylorXIII írta:
Matyi10 írta:
sziasztok hogyan tudnám felrakni egy korábbi verziot az ATI driverből? most a 12,8 van fent de azzal nem megy egy játék és azt irták hogy rakjak fel egy korábbi verziot


Letörlöd a 12.8-at és kikeresel egy régebbit innen:[LINK]

Először rossz linket adtam meg, de ha 64 bites win7-ed van akkor ez a link már jó lesz.


win7 32 kell nekem.. azt nem találom..


[LINK]

Tessék😀
0
0
0
0
Matyi10 avatar
TaylorXIII írta:
Matyi10 írta:
sziasztok hogyan tudnám felrakni egy korábbi verziot az ATI driverből? most a 12,8 van fent de azzal nem megy egy játék és azt irták hogy rakjak fel egy korábbi verziot


Letörlöd a 12.8-at és kikeresel egy régebbit innen:[LINK]

Először rossz linket adtam meg, de ha 64 bites win7-ed van akkor ez a link már jó lesz.


win7 32 kell nekem.. azt nem találom..
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Matyi10 írta:
sziasztok hogyan tudnám felrakni egy korábbi verziot az ATI driverből? most a 12,8 van fent de azzal nem megy egy játék és azt irták hogy rakjak fel egy korábbi verziot


Letörlöd a 12.8-at és kikeresel egy régebbit innen:[LINK]

Először rossz linket adtam meg, de ha 64 bites win7-ed van akkor ez a link már jó lesz.
0
0
0
0
Matyi10 avatar
sziasztok hogyan tudnám felrakni egy korábbi verziot az ATI driverből? most a 12,8 van fent de azzal nem megy egy játék és azt irták hogy rakjak fel egy korábbi verziot
0
0
0
0
johnny632 avatar
Olyan problémám lenne, hogy Razer Imperatoron szeretnék elvégezni 1 firmware frissítést. Nos odáig eljutottam, youtube-on utánanéztem, leszedtem hozzá a szükséges progit, majd amikor eljutok odáig, hogy kihúzni az egeret lenyomva tartani bal, közép és jobb gombokat, majd visszadugni. Erre a win7 azt mondja ismeretlen eszköz és a firmware frissítés így nem indítható el. Próbálkoztam a notebookomon is, ahol win8 van és még sosem használtam ott az egeret, de ugyan ezt műveli. Valakinek valami tapasztalata van ebből?
Itt a videó, amiről beszéltem:

0
0
0
0
mlan0 avatar
kőszi 😀 és az előt kell? letőlteni? (156 mb-osat?
0
0
0
0
no avatar
mlan0 írta:
Sziasztok 😀 van egy ATI Radeon HD 4350 videókártyám és kellene hozzá egy driver (win 7-em van 64-bites)

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/legacy/Pages/legacy-radeonaiw-vista64.aspx
0
0
0
0
mlan0 avatar
Sziasztok 😀 van egy ATI Radeon HD 4350 videókártyám és kellene hozzá egy driver (win 7-em van 64-bites)
0
0
0
0
R9Ch avatar
Sziasztok! Gigabyte HD 6850 es kártyám van, legrisebb driver van felrakva ( 12-8_vista_win7_win8_64_dd_ccc_whql ) Az a problémám, hogy ha megnyitom a Catalyst Control Center-t, azon belül rákattintok a "Teljesítmény" fülre, utána kiad egy nyilatkozatot ott rákattintok az "Elfogadás" gombra és nem nyitja meg, és a "Teljesítmény" menüpont eltűnik a listábol! Ha tud valaki kérem segítsen! Köszi!
0
0
0
0
robi127 avatar
Üdv nektek!

Két napja vettem egy Genius Twin Wheel F1 mini vibrációs kormányt. Az a probléma, hogy működik minden, egyedül a Force Feedback-et nem tudom beállítani rajta. A mellékelt CD-t feltelepítettem, 64 bites Windows 7, de nem akarja megnyitni. Rákattintok, és nem jön be semmi. Nos gondolom ebben a programban kell ezt beállítani. Egyébként a rezgő funkció működik rajta, mert a vezérlőpultnál felismeri, és le is teszteltem. A játékban is bekapcsoltam, beállítottam, de semmi.

Tudnátok erre a problémámra valami választ adni? Előre is köszönöm őket.
0
0
0
0
mlan0 avatar
Nem jőn be csak egy óra és pőrőg kőrbe-kőrbe 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció