Segítség kérése a géped adatainak kitöltéséhez

2008. May 18., téma
Fórum » Az oldalról
Ha bármilyen probléma vagy kérdés merülne fel a "Géped adatai" rész kitöltésével, akkor nyugodtan írd meg és segítünk!
Hozzászólások: 520
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bronson avatar
gyerekecske : sokszor egyáltalán nem fedi a valóságot, tehát ez alapján nem igazán lehet megmondani...
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok valószìnűleg nem ide tartozik de nem tudom hol kerdezzem meg előre is sajnálom. Az oldalon a gèpigènyre ir egy %-ot. Mondjuk 100% akkor ez gondolom normálisan fut majd a gepen. Ez az adat menyire reális?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
jancsika132 Játék adatlapján a megjelölés fülnél.
0
0
0
0
jancsika132 avatar
hello mindenkinek kene egy kis segicseg a jatek boritokat hogy lehet fel teni az oldalra ??
meg tobb pontot szerezni meg uj vagyok az oldalon koszonom
0
0
0
0
Bronson avatar
Igazából ez az egész annyira nem fontos... az oldal százalékszámításai enyhén fogalmazva nem pontosak, szóval...
0
0
0
0
Ryder avatar
Sziasztok!

Hamarosan lejön az új laptopom, van benne egy i5-4200H, 2 magos, 4 szállal. Itt utána olvasgattam, és az a tanács, hogy állítsam a leírás 4 magosra mivel 4 szálas. Viszont a kérdésem az, hogy a processzor sebességét mennyire állítsam. 2.8 GHz-es alapból viszont turbóval felmegy 3.4 GHz-ig. A helyzet még az, hogy tudtommal a intel turbója olyan, hogy maximum egy magot tol fel addig. Az így átlagban akkor 2,95 GHz lenne ((3*2,8+3,4)/4)

Viszont mivel ez magot növel így lényegében két szál növelődne, így aztán 3,1 GHz lenne az átlag. Szerintetek mennyit írjak be? legyen egy 3 GHz, aztán az annyira úgyse oszt-szoroz?
0
0
0
0
yagamiiii avatar
Sziasztok.. 😀 van egy i3-as 4330-as procim.. és támogatja a négy szálas feldolgozásra.. akkor mit írjak azt hogy 2 vagy hogy 4 mag? hogy írjam a kitöltésnél? 😲
0
0
0
0
no avatar
Hyperthreadinges i3 processzornál a processzormagok számához mit kell írni? 2 vagy 4?
0
0
0
0
no avatar
Az adatbázis jelmagyarázatában is szerepel:
SRI: Játék gépigényének nagysága
0
0
0
0
Nandius avatar
Kezdo vagyok az oldalon mit jelent az hogy: SRI pl 44 nagyon magas?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha van egy ASUS Radeon R9 270x videokártyám, akkor az oldal miért "x-eli" ki az ajánlott konfig oldalon, ha az van odaírva, hogy GTX660, vagy Radeon HD 7870 az ajánlott. Ezeknél a kártyáknál azért jobb az r9 270x. Én állítottam be rosszul valamit, vagy az oldal nem ismeri a kártyát?

Szerk.:
Hopsz, én voltam a hülye. Véletlenül 1 Gb-ot állítottam be 2 Gb helyett. Most már jól mutatja.
0
0
0
0
Puffin avatar
ahol a géped szerkeszted ott van felül olyan hogy aktiválás. A "törlés" mellett
0
0
0
0
no avatar
Hogy lehet aa aktuális gépemet aktívvá tenni, ha több is van?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
560Mnél 4 magot jelölj be. Igaz nem 4 magos de 4 szálas ami ha jól működik a játékban a HT akkor felérhet 1 4 magos szintjére is. Szóval legyen 4 mag. Órajel meg 2660 Mhz mivel Mhzben kell megadni. VGAnál gpu órajel 672 Mhz memória órajel 1600 Mhz, memória mérete 1024 MB, DX 11.0
0
0
0
0
RedWolf0019 avatar
tényleg 560m a videókártyám 610m 😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
i5 mid van? mert 610m nem igazán van i5ből. vgaból oké, hogy van de most prociról beszélsz. Előbb határozd meg milyen procid van.
0
0
0
0
RedWolf0019 avatar
Nem tudom h az oldallal van-e a baj vagy a megadott adataimmal de mindenhez azt írja hogy nem elég jó a CPU-m miközben rendesen fut a játék! Help!!!!
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Ez van. Valamitből én rá nem jövök mit töltöttél ki rosszul.... Am tökmind1 jó-e vagy sem. Minden játéknak mennie kell. Középkategóriás gépnek megfelelő teljesítményű a laptop.
0
0
0
0
52utas avatar
valamit rosszul töltöttem ki mert a Word of tank játékkal játszok és azt jelzi a rendszer nem jó a grafikus kártyám
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
hát hogy töltötted ki? Én azokat nem látom meg más sem, hogy te miket írtál be. Csak azt, hogy mi a nevük. 2 magos 4 szálas szóval lehet 4 magos a proci, ram 8 giga ezen nincs mit magyarázni és GTX 660M meg hát laptopfüggő hány mhz a gpu és memória órajele. Nézd meg GPU-zben. De az biztos, hogy 2 gbos és DX 11-es. Többféle y580 létezik szóval így nehéz beazonosítani. Elvileg 835 Mhz és 950 Mhz ig is képes lehet boostolni és 4000mhz a memória órajel. De tényleg meg kell nézni konkrétan.
0
0
0
0
52utas avatar
az a probléma hogy nem tudom hogy jol toltotem e kia adatokat
lenovo ideapad Y580 ez a gep tobnyire jatszok
0
0
0
0
Karrigan avatar
@52utas nem azt akartad írni hogy:tudni szeretnéd milyen játékokat tudsz játszani?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
52utas: ha nem szeretnéd tudni akkor nem is kell kitölteni a géped adatait.

gyee77: Legyen 2 magos és 2 giga ramos😃 úgyis vga a lényeg inkább. Am nem mind1 ha van new vasad is? Úgyis azon játszol.
0
0
0
0
52utas avatar
Üdv léci tudna valaki egy kicsit segíteni merte nem tudom hogy jól e töltetem ki a gépadatokat
Ez a 2 gépem van típus:
- lenovo ideapad Y580
- lenovo b590
mert nem szeretnem tudni hogy milyen pc játékokat tudok játszania
0
0
0
0
gyeee77 avatar
sziasztok 2 kérdésem lenne az első az az ,hogy a gépembe lévő proci az egy 3Ghz intel socket 478 Pentium D Hyper Trade-es ami ha jól tudom virtuális két magos ezért nem tudom minek tüntessem fel 1 vagy 2 magosnak ? A másik kérdésem pedig vettem még nemoriát a gépbe és igy most már 2.500 Ramom lett ,viszont nem találtam csak 2 illetve 3 gb választási lehetőséget ,tehát a kérdésem az hogy mit állitsak be ,hogy korekt gépigényeket kapjak ? Előre is köszi a választ ! hello
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
próbáld meg aida 64-gyel. De am lehet, hogy ez: 1700Mhzes a proci. 512 MB ram van benne. és az intgrátl videokártya adatai meg: gpu órajel: 121 Mhz. memmória mérete 64 MB. Mmeória órajelét meg nem tudom. Talán 400.
0
0
0
0
no avatar
helló! Valaki tudna segíteni a gépem adataihoz? Fujitsu-Siemens Lifebook C1020 processzor: egymagos pentium 4. többet nemtudok 😃 már próbáltam gpu-z vel megnézni de nem írt ki semmit... előre is köszi
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Proci:2 magos 4 szálas szóval ezért 4 magosnak jelöld be. 2400 Mhzes.
memóriánál szimplán jelöld be, hogy 8 gb.
HD 4000 memória mérete az beállításfüggő. Írjál 1024-et. GPU órajele 1000 Mhz. Memória órajele meg attól füg hány mhzesek a ramok. Ha jól látom 1600 Mhz.
Egyébként van még egy grafikus vezérlő a laptopban elvileg. egy 8570M:
2048MB am meória mérete de a gpu órajelet és memória órajelet nehéz megmondani pontos típus nélkül. De még úgy sem könnyű. Elvileg 650 Mhz a gpu órajel és 1800-2000 Mhz a memória órajel. De ezek gyártónként különbözhetnek.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Vki tudna segíteni kitölteni a gépem adatait. Én nagyon nem értek hozzá.
Infók a gépről:
Lenovo IdeaPad G500, Intel® Core™ i3 - 3110m, alapból 4Gb memóriával de kértem hozzá még +4Gb, videókártya: Intel HD Graphics 4000.
Előre is köszi a segítséget.
0
0
0
0
no avatar
Ha x4 minek írod még oda, hogy "Quad Core"?
0
0
0
0
no avatar
valamiért nekem nem engedi a processzort: "AMD Athlon x4 760k Quad Core"
0
0
0
0
no avatar
Köszi, akkor memóriának meg mehet a RAM?
0
0
0
0
sisko avatar
kirukris : ha Pentium G850-860-at használsz,ott az IGP órajele 850MHz (1,1 Ghz turbo)
0
0
0
0
no avatar
IGP esetén milyen adatokat adjak meg a videókártya résznél? Mivel ugye ramot hasznal akk a ramom meretet adjam meg? Orajelnel meg a proci orajelet? :S
0
0
0
0
Owletgodx avatar
óóóó, megtaláltam a hibát. Köszönöm szépen a segítséget!
0
0
0
0
Puffin avatar
a kiemelt részeket mind ki kell tölteni. proci magok száma, órajel. Memória mérete. Videókártya memória mérete, órajele, memória órajele, directx verziója.
0
0
0
0
Owletgodx avatar
Sziasztok. A kérdés ugyanaz mint kb mindenkinél,de mentségemre szóljon hogy én kezdő vagyok! 😃D

Összehasonlítás a(z) 'Gamer' gépeddel
A géped megadott adatai hiányosak, ezért nem lehet összehasonlítást készíteni!
Mi hiányzik? Köszönöm😀
0
0
0
0
sisko avatar
bodnar3 : ha a "mstani gép"-ről van szó,ott messze nincs minden adat megadva,ráadásul ami van az is rosszul : "processeor : Intel Core 2 Duo 1.1GHz, AMD Athlon 64 X2 2GHz or better"
Hol van a ram,hdd stb ?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok minden adatott megadok mégis ezt az üzenetett kapok a gépigényeknél "A géped megadott adatai hiányosak, ezért nem lehet összehasonlítást készíteni!" mi lehet az oka válaszotokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
Bronson avatar
gpuz nevű programot szedd le!
0
0
0
0
Bukta avatar
Sziasztok. Meg tudná mondani valaki a notimnak a videókártyájának az adatait(memória,órajelek...) ?
AMD Radeon HD 6320M
0
0
0
0
Prince of Disaster avatar
Amikor azt kell beállítani, hogy mennyi a RAM-om, akkor a teljes RAM-ot írjam be, vagy a játékra maradó szabad RAM-ot?
0
0
0
0
adam19044 avatar
Tényleg furcsa a gép leírásom ? :/ Pedig progik alapján csináltam. Légyszi írjátok kommentbe hogy mivel lehet a baj.. :/
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Everest, CPU-Z, GPU-Z programok segítenek!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, segítenétek kitölteni az adatokat? Sehol se találom hogy hol lehet pár adat! acer aspire 5733-3373g32mn típusú gépem van! A proci meg a memória megvan de a videókártyás dolgokat sehol se találom hozzá! Valaki esetleg aki tudja az leírná ide vagy belinkelné?
Üdv.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció