Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Furmann96 avatar
Én még a régi gépemen amikor nem ment valami a billentyűzeten akkor valamelyik gombot izomból elkezdtem nyomni addig még nem hallatom, hogy valami törik benne. Kb. voltam 10 éves azóta leszoktam róla
0
0
0
0
matyosowski avatar
Én a régi egeremet szétbasztam akkorát rá "klikkeltem" a bal gombra h beregadt egy életre😃 😆 de azóta viszont nem vagyok már idegbeteg mert rájöttem ha szétvered akkor csak csinálod a kárt elég ha csak anyázol egy sort a gépnek😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
krutka írta:
tasiadam írta:
Superlompos írta:
Én inkább anyázok egy sort, minthogy kárt tegyek a gépbe. Arról nem is beszélve, hogy magamnak is sérülést okzohatok. Így akár kórházba is kerülhetek, ahol pocsék a kaja. 😀


hát jó nagy szerencsétlennek kell ahhoz lenni hogy valakit a gép küldjön kórházba 😃



Átütöd a monitort 😆😆😆


annyira megijedsz mint az a fószar a játékával 😆
átüti
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Na akkor én nem fogom bántani a gépet mert én vagyok olyan szerencsétlen hogy kórházba kerülök miatta 😆
0
0
0
0
Patrik91 avatar
1.ik haverom 1 üveg sopronit küldött a monitorba...
0
0
0
0
krutka avatar
tasiadam írta:
Superlompos írta:
Én inkább anyázok egy sort, minthogy kárt tegyek a gépbe. Arról nem is beszélve, hogy magamnak is sérülést okzohatok. Így akár kórházba is kerülhetek, ahol pocsék a kaja. 😀


hát jó nagy szerencsétlennek kell ahhoz lenni hogy valakit a gép küldjön kórházba 😃



Átütöd a monitort 😆😆😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Én inkább anyázok egy sort, minthogy kárt tegyek a gépbe. Arról nem is beszélve, hogy magamnak is sérülést okzohatok. Így akár kórházba is kerülhetek, ahol pocsék a kaja. 😀


hát jó nagy szerencsétlennek kell ahhoz lenni hogy valakit a gép küldjön kórházba 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én inkább anyázok egy sort, minthogy kárt tegyek a gépbe. Arról nem is beszélve, hogy magamnak is sérülést okzohatok. Így akár kórházba is kerülhetek, ahol pocsék a kaja. 😀
0
0
0
0
StYl3 avatar
Én sose vertem még rá a notebookomra. Nem is szeretnék. A feszültséget inkább a konditerembe engedem ki 😀
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Én még gépet nem vertem szét (ha így folytatja akkor viszont fogom :@ 😆 😆😉 de egy nintendót már darabokra vertem 😆..ja meg egy PS1-et is de már nagyon régen 😆
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Toma97 írta:
kakasu írta:
RPCJFAN írta:
Nincs az az isten amiért szétverném!Remélem nem is fogom inkább a fejem ütöm a falba😃

De ha már erről van szó akkor ezt muszáj megnéznetek😂😂😂
[movie=youtube]XpOVGbTqQ2A&[/movie]
Egyébként így utólag már sajnálom szegényt😕


ez haláli 😂

Át üti a képernyőt aza legjobb
Kipróbáltam a gamét


Ez jó 😀
Viszont nem igazi. (talán SNL videónak készült)
0
0
0
0
Toma97 avatar
kakasu írta:
RPCJFAN írta:
Nincs az az isten amiért szétverném!Remélem nem is fogom inkább a fejem ütöm a falba😃

De ha már erről van szó akkor ezt muszáj megnéznetek😂😂😂
[movie=youtube]XpOVGbTqQ2A&[/movie]
Egyébként így utólag már sajnálom szegényt😕


ez haláli 😂

Át üti a képernyőt aza legjobb
Kipróbáltam a gamét
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Én egyszer annyira ideges lettem a gépemre (nem 1x de most ne menjünk bele) (amelyiket már eladtam ha érdekel) hogy akkorát csaptam az akkori egeremre, hogy a görgő úgy ahogy van úgy eltört, hogy mai napig nem tudom megcsinálni. De amúgy fa**án működik, csak már vettem újat 😃
0
0
0
0
jasko avatar
én billenyűzetet törtem már szétt nfs u1 alatt a 7körös versenynél 😃
felidegesitett szt földhöz ba**tam 😃
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hdavid nem a párnát hanem a falat kell ütni aztán majd megtanulja kezelni a feszültséget

am sztem (bocsánat) elég hülye aki széttöri akármilyét mert ideges az nem megoldás
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
én még nem vertem szét a gépet 😆 az eggyik haverom megfogta a billet és az asztalba b@szta és kettétört 😆 majd kihajitotta az ablakon és elkapta az eggyik darabja egy csávót 😆
0
0
0
0
Daenath avatar
Szigoruan csak a billentyuzetet 1x, visszont az egeret volt mar hogy 2x kellet cserelni havonta mert ripityara tortem 😀😉)
0
0
0
0
hdavid avatar
Nah ilyen kor kell egy párna amit ütni lehet!
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Hát barátaim, amikor majd a ti két kézzel megkeresett pénzetekből veszitek meg a gépet, garantálom, hogy nem fogjátok ütlegelni.
0
0
0
0
Kamaa avatar
én 2x vertem szét az egeret😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
RPCJFAN írta:
Nincs az az isten amiért szétverném!Remélem nem is fogom inkább a fejem ütöm a falba😃

De ha már erről van szó akkor ezt muszáj megnéznetek😂😂😂
[movie=youtube]XpOVGbTqQ2A&[/movie]
Egyébként így utólag már sajnálom szegényt😕


ez haláli 😂
0
0
0
0
tibor560sec avatar
RPCJFAN írta:
Nincs az az isten amiért szétverném!Remélem nem is fogom inkább a fejem ütöm a falba😃

De ha már erről van szó akkor ezt muszáj megnéznetek😂😂😂
[movie=youtube]XpOVGbTqQ2A&[/movie]
Egyébként így utólag már sajnálom szegényt😕


Ez qrva nagy ... 😆
Üt ...😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Az első LCD-monitorom nem sokáíg bírta ídegességembe olyat oda súroltam neki a billentyűzettel hogy teljesen használhatatlanná vált aztán csak még idegesebb lettem 😠 ....... 😃
0
0
0
0
Windu mester avatar
Én egyszer szétvertem egy merevlemezt, meg mikor kontaktos volt a monitor, ütni kellett, hogy visszajöjjön a kép. De még soha nem vertem szét működő alkatrészt😆

(A video az szép
0
0
0
0
bfrenk avatar
RPCJFAN írta:
Nincs az az isten amiért szétverném!Remélem nem is fogom inkább a fejem ütöm a falba😃

De ha már erről van szó akkor ezt muszáj megnéznetek😂😂😂
[movie=youtube]XpOVGbTqQ2A&[/movie]
Egyébként így utólag már sajnálom szegényt😕


Az szépen átütötte a monitort! 😆😆😆
0
0
0
0
Devis avatar
amióta újítottam a gépemet azóta nem ütöttem meg, a gépházon csak egy horpadás van de azon nem is csodálkozok hiszem izommal ököllel beleb*sztam szegénybe 😆
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
Nincs az az isten amiért szétverném!Remélem nem is fogom inkább a fejem ütöm a falba😃

De ha már erről van szó akkor ezt muszáj megnéznetek😂😂😂
[movie=youtube]XpOVGbTqQ2A&[/movie]
Egyébként így utólag már sajnálom szegényt😕
0
0
0
0
no avatar
Hát én még nem vertem de nem is szándékozom a mostani géppel, bármi ami elöttem van az mind 20k+ 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
De az is igaz, hogy tőlem semmilyen billenytűzet nincsen biztonságban. 😂
És ez érvényes szinte minden más dologra is... 😆😆😆
0
0
0
0
DeXHerO avatar
bfrenk írta:
Talmacsi írta:
bfrenk én úgy rá csaptam hogy ki repült belőle mert ilyen tesco-s az enyém 😆


Nekem meg Genius, de ahogy rácsaptam egyből összeszakadt az egész, mert eltört a bal bigyula. 😆

az jó az enyém még működik 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Talmacsi írta:
bfrenk én úgy rá csaptam hogy ki repült belőle mert ilyen tesco-s az enyém 😆


Nekem meg Genius, de ahogy rácsaptam egyből összeszakadt az egész, mert eltört a bal bigyula. 😆
0
0
0
0
DeXHerO avatar
bfrenk én úgy rá csaptam hogy ki repült belőle mert ilyen tesco-s az enyém 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Ez a billentyűzetem is sánta már, "véletlenül" eltörtem az egyik tartóbigyulát... 😆😆😆
0
0
0
0
Stunt avatar
sose vertem szét a gépemet.
0
0
0
0
no avatar
Idáig csak egy billentyűzetet büntettem meg 😆 meg a régebbi gépemre párszor rá csaptam kézzel😃
0
0
0
0
matyi1591 avatar
Én szinte rendszeresen cserélem a billentyűt de csak azért mert állandóan leiszom 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
Én a régi alaplapom ami tönkre ment és nem kellet ki akartam dobni de sose jött össze valamiért mindig elfelejtettem egyszer átjött haverom és kérdezte ez milyen alaplap és mondtam ja tönkre ment télleg most kidobom haverom mondja üssük elöbb szét kalapáccsal mondtam oké hozom a kalapácsot uáta ütöttük kalapáccsal ledobtuk az emeletről 6-8méter magasról olyan 10-szer vagy negyvenszer izomból földhöz vágtuk 😆 aztán szarrá tört 😆😆😆😆 amúgy ha fel idegesítt egy játék vagy bármi a falhoz fordulok és 1-et beleütök és lenyukszom 😆 néha kikell ereszteni a gözt és persze ALT+F4-et nyomok 😆 vagy ha csak kicsit idegesít fel rá csapok az asztalra gépet azért nem ütöm mert nem tehet semmiről ha pl. kicsúszok a Shift-be gép nem tehet róla 😆 meg akkor csak szervízbe kéne vinni ha szétverem az meg fölösleges pénz kidobás 😆😆😆😆
0
0
0
0
no avatar
bartadavid94 írta:
Lehet hogy az FPS butít...Nálam nem jelentkeztek ilyesféle tünetek.😆
MaximumGame: A WOW nagyon durva függőséget okozhat:

Ennek a gyereknek gumiszobába a helye...
😂
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
én egyxer amikor star wars battlefront 2 online-ztem és televolt hackerrel (azé ne má h vkinek 999-es pingje legyen és nem bannolták még ki , meg h belelövök tankkal és még kicsit se megy le az élete stb) rá ku** a noti-nak a billentyűzetére mire 4 gomb esett ki a helyéről 😆
0
0
0
0
no avatar
Nekem ha új lesz,a régit anyának kell adnom.Pedig ugy megrugdostam volna...sok ideget okoz
0
0
0
0
Surrano130 avatar
Én nemsokára fogom felgyújtani a sweex USB Lan kártyámat amikor ma éppen bedugtam a gépbe kikapcsolt a PC-m és azóta se indul, a tápot teszteltem szerintem az alaplap szállt el.
0
0
0
0
no avatar
bartadavid94 írta:
tasiadam írta:
SwitcX írta:
bartadavid94 írta:
Lehet hogy az FPS butít...Nálam nem jelentkeztek ilyesféle tünetek.😆
MaximumGame: A WOW nagyon durva függőséget okozhat:


Megjátszás, de amikor fel akarja magának dugni a távkapcsolót, azon behaltam 😆 😂


Törölték az accontját, azért idegeskedik 😆

Ja azt vágom.
Aki szerint ez fake, az nyissa ki a szemét!😀
Nem vagyok böszme, tudom mi a fake. Az s lehetne, de nem az. Van a csókának több ilyen videója is, ha megnézed őket, hinni fogsz nekem. Egyébként azok is ilyen jók😆:[LINK]



Ez tuti FAKE, ha lenne egy kis esze, akkor fizetne pár dollárt ( vagy ki tudja hol él ), és visszaállítanák a karakterét...
0
0
0
0
gery14 avatar
pukkancs írta:
te aztán agresszív vagy... na egy játék pl cod nem nagyon megy, akkor hidegzuhany, vagy ordítok egyet hangosan, vagy csak szimplán maxon hallgatok vmi jó kis black vagy death metált


😆 Ez régenvolt amugy a p3 as házat szimpla unatkozás volt ordibálni nemszoktam 😃 Az erkéjre csapok egy nagyot és kandabatyu vagy klántársaimnak ts en dumálok egy sort 😃 Engem feltudhuzni a gép pls bekapcslom egy 10 percre kéne de az fontos akkor töltbe ojan lomhán vagy befagy mint atom 😃
0
0
0
0
no avatar
ea-st-ar írta:
én még az ősrégi 14 colos, 8 vagy 16 színű, már nem tudom, monitoromba lőttem légpuskával. Kurva jó volt nézni, ahogy berobban a képcső ^^
Igaz, ez nem idegességből hanem szórakózásból jött ^^

vertem már szét CDROMot kalapáccsal, mert kellett belőle a lézer. Csavarozni sajna nem tudtam, mert el voltak nyűve a csavarok.

jaigen, meg olyan is volt, hogy meg akartam nézni, hogy hogy néz ki belülről a processzor, ezért véső+kalapács 😃 Hát nagy csalódás volt... 😞

volt pár golyós egerünk, és azokból csináltunk parittyát a haverokkal, meg olyan is volt, hogy faterral ráapplikáltunk egy CD-t a flexre és megpörgettük 😃 az egy élmény volt, szanaszét repült az egész 😃

idegességemben pászor volt az, hogy a monitort meglöktem (CRT-t). a falban még meg is van a nyoma 😃 de baja nem lett. mióta TFT van, azóta inkább nem ütögetem ^^

Szóval az esetek többségében vagy "tanulási", vagy szórakozási célból romboltam 😃

Én is iváncsi lennék, hogy néznek ki belölről a gép részei😀
0
0
0
0
csatika avatar
isten_alap írta:
csatika írta:
Két egér, egy táp (belerúgás és falnak repülés következtében), egy LCD panel és egy alaplap+proci (régebben) az eddigi áldozatok... 😳 Ja és azt hiszem, valamikor régen egy CRT-képcső is volt, de sérülésekkel túlélte (az LCD-panel is). Ja és előlapi sérülés miatt kellett egyszer egy DVD-kombót kidobnom.

Kajak félek tőled 😆


Én még nem vertem szét egyik gépemet sem
Amikor a legidegesebb is vok csak bill.t meg az egeret ütöm 😃 😆


Én is már csak azokat, mert könnyen pótolhatók 😉
0
0
0
0
no avatar
tasiadam írta:
OFF: Ha nem játszok, kiveszem a X1700FSC-t és hagyom a GMA 3100at akkor mennyire fogyaszt kevesebbet?

Ha tudod, hogy off akkor minek írod be?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
OFF: Ha nem játszok, kiveszem a X1700FSC-t és hagyom a GMA 3100at akkor mennyire fogyaszt kevesebbet?
0
0
0
0
no avatar
tasiadam írta:
SwitcX írta:
bartadavid94 írta:
Lehet hogy az FPS butít...Nálam nem jelentkeztek ilyesféle tünetek.😆
MaximumGame: A WOW nagyon durva függőséget okozhat:


Megjátszás, de amikor fel akarja magának dugni a távkapcsolót, azon behaltam 😆 😂


Törölték az accontját, azért idegeskedik 😆

Ja azt vágom.
Aki szerint ez fake, az nyissa ki a szemét!😀
Nem vagyok böszme, tudom mi a fake. Az s lehetne, de nem az. Van a csókának több ilyen videója is, ha megnézed őket, hinni fogsz nekem. Egyébként azok is ilyen jók😆:[LINK]
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
én még az ősrégi 14 colos, 8 vagy 16 színű, már nem tudom, monitoromba lőttem légpuskával. Kurva jó volt nézni, ahogy berobban a képcső ^^
Igaz, ez nem idegességből hanem szórakózásból jött ^^

vertem már szét CDROMot kalapáccsal, mert kellett belőle a lézer. Csavarozni sajna nem tudtam, mert el voltak nyűve a csavarok.

jaigen, meg olyan is volt, hogy meg akartam nézni, hogy hogy néz ki belülről a processzor, ezért véső+kalapács 😃 Hát nagy csalódás volt... 😞

volt pár golyós egerünk, és azokból csináltunk parittyát a haverokkal, meg olyan is volt, hogy faterral ráapplikáltunk egy CD-t a flexre és megpörgettük 😃 az egy élmény volt, szanaszét repült az egész 😃

idegességemben pászor volt az, hogy a monitort meglöktem (CRT-t). a falban még meg is van a nyoma 😃 de baja nem lett. mióta TFT van, azóta inkább nem ütögetem ^^

Szóval az esetek többségében vagy "tanulási", vagy szórakozási célból romboltam 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció